Page 12 of 33 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 484

Thread: fae ena malaka

  1. #166
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Dythor ο τρόπος γραφής σου είναι ό,τι πιο εμετικό και επιτηδευμένο κυκλοφορεί στο er.

    inb4 τουλαχιστον εγω ξέρω να γράφω και να μιλάω και λοιπές πίπες που περνάνε αυτή τη στιγμή απο το μυαλό σου. Προτιμώ το ρόλο της γαμημένα απλής και λαικής και προβλέψιμης απ'αυτόν του σούπερ_εκλεπτισμένου_ζομγκ_κάνω_έρωτα_στον_ελληνικό_λόγο_και_δεν_πειραζει_που_τις_μισες_φορές_γράφω_αρχιδιές_γιατι_οι_περισσότεροι_δεν_τις_πιανουν_ετσι_κρυμένες_που'ναι_μέσα_σε_βαρύγδουπες_πολυσύλλαβες_λεξούλες.

  2. #167
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Δεν σκέφτηκα τίποτα απ' όλα αυτά ρε 'συ Βαρβάρα =/

    Για δική σου πληροφόρηση πάντως δεν υπάρχει τίποτα επιτηδευμένο στη γραφή μου, ούτε βερμπαλιστικό. Κάθε φορά χρησιμοποιώ τις λέξεις που (νομίζω ότι) θα αποδώσουν πιο εύστοχα αυτό που έχω στο μυαλό μου. Συγγνώμη αν ενοχλώ τόσο την αισθητική σου.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  3. #168

    Default

    Δεν χαλιέμαι με την ασυνέπεια και την ανειλικρίνεια, σιγά. Απλά είμαι ΤΙΜΩΡΟΣ και κατακρίνω τα κακώς κείμενα.

  4. #169
    διασκεδάννυμ cancer's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    sta vouna.
    Posts
    5,572

    Default

    loipon opoios ksanakanei asteio gia tin elit 8a tou spasw mpoukali sti mouri mlk.

    episis teleiwnete re karikatoures, to 8ema periorizetai sto fikser kai sto oti de goustarei monty pythons alla ela pame alli mia mounakia mpala kai metallica?

    kapoioi de goustaran faeenamalaka, ego den eimai apautous, alla mou tin edwse ligaki pou auto pou legan edw mesa oti iparxoun ki alloi pou mporoun na kanoun petiximeno xioumor se blogs to pire oti mazika ton ipotimisame epeidi den ton apodextikame ka8olika kai souperouaou file mou eisai o enas. mallon exei perasi o midenismos-tou-midenismou-w-miden tou alla otan eksipnoi anthrwpoi parermineuoun pragmata skeftomai oti to kanoun epitides giauto ante gamisou ligaki BLOGGER (manes), eat me.
    Last edited by cancer; 02-01-2010 at 21:52.

  5. #170
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    12 σελιδες...οκ φτανει ε?

  6. #171
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    κάνtε το ER χωρίς username
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  7. #172
    R U OK Esteban's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    130-148bpm
    Posts
    1,486

    Default

    Δεν ήθελα να πάρω μέρος στη συζήτηση αλλά wtf niggaz.

    στην περίπτωση του blog, πραγματικά ισχύει! Δε γελάς με αυτά που γράφω; Φτιάξε δικό σου blog και γράψε καλύτερα. Είναι ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΥΠΟΘΕΣΗ! Κι εσύ θα μου κάνεις κρέας το παραπάνω επιχείρημα κι εγώ θα έχω ένα αστείο site να μπαίνω και να περνάω καλά. Όλοι κερδίζουν. Δυστυχώς όμως, το πιθανότερο είναι να γράψεις ένα σίχαμα μισή παράγραφο για το πόσο έχεις βαρεθεί να ακούς το Last Christmas ή για τον Αλβανό που ήταν μπροστά σου στο ΠΡΟ-ΠΟτζίδικο και, επειδή ήθελε να παίξει στο ΤΖΟΚΕΡ τα γενέθλια των παιδιών του, κατέληξες να περιμένεις στην ουρά πεντέμισι ώρες. Γι' αυτό σκάσε.
    Ικόνοκλαστ really; Το κουοτάρεις προς υπεράσπισή του ετούτο;

    Κι ο Μοντριάν τετραγωνάκια έκανε. Άμα δεν γουστάρεις τους πίνακες του θα γυρίσει και θα σου πει: Τετραγωνάκια κάνω, μισή ώρα υπόθεση είναι, κάνε καλύτερα;

    Το να μην γελάει κάποιος με κάτι είναι δικαίωμά του. Το να κράζει κάτι είναι επίσης δικαίωμά του (αφού μέσω νετ δεν κινδυνέυει να τις φάει ). Γιατί θίχτηκε(ς) δεν καταλαβαίνω.

    Αρχίζει πλέον η δικαιολογία του 15χρονου Έλληνα mc να κατακτάει τα blogs. Δεν σου άρεσε; Κάντο καλύτερα!

  8. #173
    R U OK Esteban's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    130-148bpm
    Posts
    1,486

    Default

    Ο Φόρις το κάνει και αυτό αρκεί

  9. #174
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    Quote Originally Posted by cancer View Post
    kapoioi de goustaran faeenamalaka, ego den eimai apautous, alla mou tin edwse ligaki pou auto pou legan edw mesa oti iparxoun ki alloi pou mporoun na kanoun petiximeno xioumor se blogs to pire oti mazika ton ipotimisame epeidi den ton apodextikame ka8olika kai souperouaou file mou eisai o enas. mallon exei perasi o midenismos-tou-midenismou-w-miden tou alla otan eksipnoi anthrwpoi parermineuoun pragmata skeftomai oti to kanoun epitides giauto ante gamisou ligaki BLOGGER (manes), eat me.
    E αυτό βασικά.
    Ο τύπος βγήκε απλά για να κράξει ό,τι βρει μπροστά του. Έκραξε αυτούς που τον γουστάρουν, έκραξε και αυτούς που δεν τον γουστάρουν, έκραξε και το ΕΡ και δείτε_πόσο_γαμάτος_είμαι_που_κράζω. Αύριο μπορεί να κράξει τα παγκάκια και τους σκουπιδοτενεκέδες για τη φάση.
    Σιγά ρε γαμιά-μπλόγγερ κατούρα και λιγάκι. Χαβαλέ έχει ο μηδενισμός ως άποψη, αλλά τώρα το γάμησε και ψόφησε από την πολλή επιτήδευση.

    Είμαι από αυτούς που έχουν γελάσει με τα ποστ του κατά καιρούς. Και είναι όντως καλός σε αυτό που κάνει συνήθως.
    Απλά (μαντέψτε!) έχω γελάσει και με άλλα πράματα στη ζωή μου. Δεν είναι και καμιά όαση στην ξηρασία χιούμορ και σιγά την πρωτοτυπία του ΦΕΜ. Οποισδήποτε έβλεπε ΑΜΑΝ στα νιάτα του ή έχει ασχοληθεί λίγο με το ραδιοφωνικό Fight Club μπορεί να ζήσει και χωρίς το Φάε_Ένα_Μαλάκα, για να αναφέρω δυο απτά παραδείγματα που δεν διεκδικούν και όσκαρ, αλλά έκαναν την καβλάντα ευρύτερα αποδεκτή.
    Και ναι, άμα δεν γουστάρω τον ΦΕΜ θα του σκάσω μια μούτζα και (γκες γουατ) πολύ απλά θα μπω γιουτιούμπ και θα κάνω σερτς για ΑΜΑΝ. Ούτε δικό μου μπλογκ να το κάνω καλύτερα, ούτε κλάψα. Σο σιμπλ.

  10. #175

    Default

    Βασικά ο Mikeius σας γαμάει καλά!

  11. #176
    ΧΑΣΙΣΟΚΙΝΗΤΟ locust's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ▲๏̯͡๏▲
    Posts
    3,615

    Default

    ΟΚ
    [/URL]

  12. #177
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    faeenamalaka δεν είσαι ο maddox.
    faeenamalaka δεν είσαι ο maddox.
    faeenamalaka δεν είσαι ο maddox.
    faeenamalaka δεν είσαι ο maddox.
    faeenamalaka δεν είσαι ο maddox.
    faeenamalaka δεν είσαι ο maddox.
    faeenamalaka δεν είσαι ο maddox.
    faeenamalaka δεν είσαι ο maddox.
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  13. #178
    Rad Child Nasum's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Gomorrah
    Posts
    2,332

    Default

    Veni,vidi,έγραψε τη μαλακία του.
    Мама Люба давай, давай, давай


  14. #179

    Default

    Δεν είμαι ο faeenamalaka. Είμαι απλά ένας fanboy του.

  15. #180
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Είσαι δηλωμένη δηλαδή.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





Similar Threads

  1. re malaka
    By BURNIN AMBITION in forum General Discussion
    Replies: 1
    Last Post: 31-08-2007, 16:00
  2. Re malaka necrope8amene..
    By MoRmEnGiL in forum AnorimoI
    Replies: 3
    Last Post: 19-02-2005, 16:49
  3. YASSOU MALAKA!
    By MoRmEnGiL in forum General Discussion
    Replies: 0
    Last Post: 07-02-2005, 06:50
  4. TI NAUTOI RE MALAKA?
    By freak brother in forum Athletics
    Replies: 13
    Last Post: 26-04-2004, 19:21
  5. re malaka symposium_lexotanil....
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 10
    Last Post: 23-12-2003, 18:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •