Page 10 of 33 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 136 to 150 of 484

Thread: fae ena malaka

  1. #136

    Default

    Quote Originally Posted by Dythor View Post
    γιατί κάθεται και αραδιάζει μια σοβαρή ανάλυση για ένα μπλογκ που δεν παίρνει τον εαυτό του στα σοβαρά,.

    Quote Originally Posted by Dythor View Post


    Εξετάζοντας το χιούμορ του τώρα, γράφει "καλά" στο πλαίσιο "συναρμολογώ τις πρώτες αυθόρμητες σκέψεις μίσους που θα μου κατέβουν για διάφορες κοινωνικές ομάδες -υπαρκτές και μη- σε εμπνευσμένες προτάσεις και σε diss με καλό φλόου", με έναν αναμενόμενα πολύ πιασάρικο τρόπο. Δεν είναι κακό, δεν είναι ίσως μεμπτό ως εγχείρημα -και δη ως επιτυχημένο τέτοιο-, σίγουρα όμως ΔΕΝ είναι αντικείμενο κοινωνιολογικής ανάλυσης και οι συναφείς προσεγγίσεις είναι καταδικασμένες στη γέννησή τους, για την ακρίβεια πιστεύω ότι οι άνθρωποι που τις κάνουν είναι ακριβώς οι ίδιοι που ρωτούν τι θέλει να πει ο Τζάρμους και ποιός σκότωσε τα παιδιά στη Λευκή Κορδέλλα.
    .
    I just posted on ER... Take that, society!

  2. #137

    Default

    m exei piasei megali sixamara k nomizw oti me ti nea xronia prepei na kopsoume oloi to internet gia ligo kairo (vdomades i mines) k oi kaloi users gia na min adranisoun as grapsoun kapoio vivlio i estw ena dokimio. episis tsekarete ta vivlia apo xarti k apofigete ta e-books

  3. #138
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    anxoli mono gia mpales leei.

  4. #139
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by carheart View Post
    phantom_duck, δεν είχες, δεν έχεις και δεν θα έχεις ΠΟΤΕ οποιαδήποτε υποψία χιούμορ σε ΚΑΝΕΝΑ ποστ σου. Είτε ως κατά φαντασίαν γαμάτος στο ER είτε ως troll σε κάποιο άλλο καθυστερημένο blog ή forum.
    αυτό το έχεις αναφέρει αρκετές φορές, δεν ξέρω με ποιο pattern (ας πούμε στο παρόν θρεντ δεν υπάρχει κάποιο ποστ μου με απόπειρα χιούμορ) και δεν ξέρω ποια απάντηση πρέπει να δώσω για να σταματήσει αυτό το μπαράζ, κλίνω προς το ότι χειρότερο από ανύπαρκτο χιούμορ είναι η ανύπαρκτη σοβαρότητα σε ποστς για τον κοινονικοψυχολογικό χαρακτήρα του συνόλου "users του ER" εναντίον ενός μπλόγκερ.

  5. #140
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Το κοινωνικοψυχολογικος γραφεται με ωμεγα, δεν εισαι αστειος που το γραφεις με ομικρον, να προσεξεις το χιουμορ σου.

  6. #141
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    φιξερ δωσε μπλογκ να μελετησουμε
    ελπιζω να μην κανεις προπαγανδα στο μουνι τον σερβο ή να βριζεις τον ευεργετη του ελληνικου αθλητισμου σωκρατη κοκκαλη γιατι θα γινει της ριζουπολης
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  7. #142
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    mh to dwseis karafla xtise xaip.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    666

    Default

    ιτ'σ α ψατφιγητ!

  9. #144

    Default

    φάντομντακ, ήταν ένα σχόλιο γενικής υφής, σίγουρα τα όσα έγραψα δεν ήταν χειρότερα από εκατόνδεκαπέντε posts-απαντήσεις σε κακά greeklish ή όχι στο shoutbox του μαλάκα (φάεένα), στους arryan path, σε οποιονδήποτε καθυστερημένο γενικά. Στο έχω ξαναπεί πολλές φορές, με ωραίο τρόπο. Πετάς δύο απαντήσεις σε μια γραμμούλα "Yo INB4κάτι" και ξαφνικά ΤΙ; Μπορείς κάλλιστα να πεις πως ούτε εσύ παίρνεις στα σοβαρά τον εαυτό σου, που είναι και της μόδας, και είναι και η ύψιστη ασπίδα του κάθε βλάκα από όσο φαίνεται.

    Ικόνοκλαστ, το "να μην παίρνεις στα σοβαρά τον εαυτό σου" το αντιλαμβάνομαι εντελώς αντιδιαμετρικά διαφορετικά αλλιώς. Το οποίο αν θες βαριέμαι να το αναλύσω εδώ, γιατί θα έρθει ο κάθε ShirimestoAigaio ή Fixxxer ή ακόμα και ο θρυλικός πια ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ο ΚΟΜΙΣΤΗΣ και θα πρέπει να ξαναεξηγώ μερικά πολύ βασικά πράγματα που εσύ τα ξέρεις, κάποιοι άλλοι δεν, και δεν μπαίνω στον κόπο να.

    Είναι νέα μόδα; Δεν παίρνω στα σοβαρά τον εαυτό μου = αυτομάτως γαμιάς; Μήπως σημαίναι "παραπαίρνω στα σοβαρά τον εαυτό μου";

  10. #145
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Το βρηκες! Αυτο ακριβως ειναι, κερδισες. Ειμαι υψιστος βλακας χωρις χιουμορ που παιρνει πολυ σοβαρα τον εαυτο του και επισης ακουω Μεταλλικα. Πες οτι ειμαι και γαυρος να εισαι κομπλε. Αντε, ξεκολλα τωρα, μπηκε το 2010, παλιωσε. Α, μην ξεχναμε, καπως πρεπει να αναφερεις και κατι για την Αμερικη.

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    666

    Default

    Εγώ πιστεύω ότι τέτοιου είδους αντιπαραθέσεις δε θα πρέπει να υφίστανται διότι ο καθένας εδώ μέσα ξέρει ποιός είναι ποιός.Ο κάθε χρήστης έχει κάτι να δώσει σε αυτό το πολύχρωμο ψηφιδωτό που λέγεται ελεψτριψρε;θιεμ.Δε χρειαζόμαστε τέτοιες αυτοκαταστροφικές δόσεις φαρισαϊσμού απο - κατατάλλα - λαμπρούς νέους.Εξάλλου όλοι έχουνε τα πάνω και τα κάτω τους γιατί πάνω απ'όλα είμαστε άνθρωποι και αυτό είναι κάτι που δε θα πρέπει να το ξεχνάμε ποτέ.

  12. #147

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Το βρηκες! Αυτο ακριβως ειναι, κερδισες. Ειμαι υψιστος βλακας χωρις χιουμορ που παιρνει πολυ σοβαρα τον εαυτο του και επισης ακουω Μεταλλικα. Πες οτι ειμαι και γαυρος να εισαι κομπλε. Αντε, ξεκολλα τωρα, μπηκε το 2010, παλιωσε. Α, μην ξεχναμε, καπως πρεπει να αναφερεις και κατι για την Αμερικη.
    ερμ...

  13. #148
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    Φάντομντακ δεν ξέρω αν σε κάνει να νιώθεις καλύτερα αλλά εγώ βρίσκω τα πόστ σου πολύ αστεία.

  14. #149
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    carheart γιατί καταδεικνύεις συνεχώς τους "καθυστερημένους"? εμείς δεν μπορούμε να κρίνουμε αν κάποιος είναι καθυστερημένος?

    πολύ ωραίο diss dythor.

    ον τόπικ όταν λέμε κακό χιούμορ δεν εννοούμε ύπο το μηδέν ξύλο μπαν και τέτοια εννούμε 3/10 χιούμορ φάε ένα μαλάκα ξέρω γω χιούμορ ένα σκαλί πάνω από της νοικοκυράς και του λαζόπουλου.

    http://faeenamalaka.blogspot.com/200...g-post_25.html
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  15. #150

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    Anonymous said...
    σπιρτόκουτο=γκέη μαγαζί στα πετράλωνα,που ανήκει σε έναν από τους καλύτερους ρουφιάνους του ER.Από αυτόν θα μάθεις τα προσωπικά όλων.Να πας,να πας!


    Καλό αρχιδάκι είναι ο πορν τελικά. Ούτε ένα κουσκούς δε μούχει πει όσες φορές έχω πάει.
    κλαπ κλαπ
    Μπλε

Similar Threads

  1. re malaka
    By BURNIN AMBITION in forum General Discussion
    Replies: 1
    Last Post: 31-08-2007, 16:00
  2. Re malaka necrope8amene..
    By MoRmEnGiL in forum AnorimoI
    Replies: 3
    Last Post: 19-02-2005, 16:49
  3. YASSOU MALAKA!
    By MoRmEnGiL in forum General Discussion
    Replies: 0
    Last Post: 07-02-2005, 06:50
  4. TI NAUTOI RE MALAKA?
    By freak brother in forum Athletics
    Replies: 13
    Last Post: 26-04-2004, 19:21
  5. re malaka symposium_lexotanil....
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 10
    Last Post: 23-12-2003, 18:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •