Page 33 of 33 FirstFirst ... 23313233
Results 481 to 484 of 484

Thread: fae ena malaka

  1. #481
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Το πιο τρανταχτό θα αναφέρω, έχοντας δει μία φορά μόνο το βίντεο. Θεωρώ πως η ωραιοποίηση της ανακάλυψης του εμβολίου σε λιγότερο από έναν χρόνο και η παρουσίαση αυτής ως αντεπιχείρημα στις ηλιθιότητες που λέει ο άλλος, δεν είναι κάτι περισσότερο απ' αυτό που προανέφερα. Ωραιοποίηση. Διότι ενδελεχή έρευνα με μακροπρόθεσμα αποτελέσματα ακόμη δεν έχουμε, το να αγιοποιούμε δίχως κριτική σκέψη την επιστήμη είναι κομματάκι επικίνδυνο, ειδικά όταν ξέρουμε πως συμπορεύεται με τις εκάσατοτε εξουσίες. Επίσης, φαντάζομαι ότι δεν πιστεύουμε ακόμα στον αγαθό στόχο της προάσπισης και θεραπείας της ανθρώπινης ζωής από τις φαρμακοβιομηχανίες (δε μιλάω δηλαδή για τους γιατρούς του ΕΣΥ, ας το κάνω ξεκάθαρο γιατί έχει διάφορους καλοθελητάδες που έχουν βαρέσει τιλτ τώρα με την πανδημία) κι όχι στην κονόμα, γιατί νομίζω ότι για αυτό κι αν έχουμε παραδείγματα.

    Α, ναι. Και το γεγονός ότι μιλάμε για "επιστημονική κοινότητα του YouTube" και μάλιστα εντάσσεται ο Mikeius σε αυτήν, είναι αρκετά wtf και προσβλητικό για τους ίδιους τους επιστήμονες, δεν βρίσκεις;

    ποστ για "ψέκες και μπανάστες" σε 3, 2, 1 ή όποτε ξυπνήσει η ορθόδοξη αριστερά του φόρουμ.
    Last edited by OniBocho; 27-12-2020 at 14:04.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  2. #482
    Всё идёт по план saloth sar's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    48

    Default

    Οταν υπαρχουν ατομα μορφωμενα μεν αλλα ασχετα με τον κλαδο της ιατρικης, βιολογιας κοκ δε, που εχουν πει χειροτερες μαλακιες και σεναρια επιστημονικης φαντασιας περι εμβολιων, τοτε ειναι κατανοητο καποιοι αγραμματοι και αμορφωτοι να λενε παρομοια σεναρια. Ποσο μαλλον αγραμματοι και αμορφωτοι που ενω δεν αγιοποιουνε χωρις κριτικη σκεψη την επιστημη, καταπινουν ολοκληρη την ψευδοεπιστημη και δεν χανουν ευκαιρια να συστηνουν εναλλακτικους "γιατρους" στο φορουμ.

    Τα αλλα περι καπιταλισμου, ειναι πλεον μονο αστεια αμα λαβεις υποψη την πλειοψηφια των ατομων που καταφερονται (εθιμοτυπικα) εναντιον του.
    Εγώ δεν θα πάθω τίποτα, γιατί αν περάσει θα σηκωθώ να φύγω. Γλώσσες μιλάω, βιογραφικό έχω, καλά είμαστε. Βερολίνο, Βιέννη, Σεράγεβο, Βελιγράδι, Βηρυτό, Τυνιδα, υπαρχουν μέρη να πάω να καπνίζω στα μπαρ. Αυτοί που μένουν πίσω είναι που θα βουτηχτούν στη μιζέρια.

  3. #483
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    1.01 έδινε

    Άκου κοτάρα, όταν κάποιος μου λέει για ένα ορθοπεδικής φύσεως πρόβλημά του, ενδεχομένως παρόμοιο με κάτι που απασχόλησε εμένα και του προτείνω να πάρει μια γνώμη από κάποιον που δε θα του πει "καλησπέρα σας, χειρουργείο" δε σημαίνει ότι αν έχει αρρυθμίες ή νεφροπάθεια θα του πω "βράσε μαντζουράρα και πιες με 12 σταγόνες λεμόνι και μαυροπίππερο".

    Αλλά είσαι τόσο κακό τρολλ και ηλίθιος "άνθρωπος" που περιστρέφεις τα πάντα κατά πως σε βολεύει, απλά και μόνο γιατί δεν έχεις ποτέ σου τίποτα να απαντήσεις. Γνωστή τακτική της συνωμοταξίας, δεν είναι κάτι καινούργιο. Το να δημιουργείς εντυπώσεις επιπέδου "ο OniBocho ΕΧΕΙ ΠΕΙ πως ο Covid είναι μια απλή γριπούλα" δεν σε καθιστά ούτε καλό τρολλ, ούτε υποψήφιο για σοβαρότερη κουβέντα πέρα από χαζομαλακίες στο chatbox.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  4. #484
    Всё идёт по план saloth sar's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    48

    Default

    Εισαι ανθρωπος που πιστευει σε οστεοπαθητικους και μετα λεει για μακροχρονια ενδελεχη ερευνα και για αγιοποιηση της επιστημης διχως κριτικη σκεψη.
    Αυτο δεν περιγραφω αλλο.
    Εγώ δεν θα πάθω τίποτα, γιατί αν περάσει θα σηκωθώ να φύγω. Γλώσσες μιλάω, βιογραφικό έχω, καλά είμαστε. Βερολίνο, Βιέννη, Σεράγεβο, Βελιγράδι, Βηρυτό, Τυνιδα, υπαρχουν μέρη να πάω να καπνίζω στα μπαρ. Αυτοί που μένουν πίσω είναι που θα βουτηχτούν στη μιζέρια.

Similar Threads

  1. re malaka
    By BURNIN AMBITION in forum General Discussion
    Replies: 1
    Last Post: 31-08-2007, 17:00
  2. Re malaka necrope8amene..
    By MoRmEnGiL in forum AnorimoI
    Replies: 3
    Last Post: 19-02-2005, 17:49
  3. YASSOU MALAKA!
    By MoRmEnGiL in forum General Discussion
    Replies: 0
    Last Post: 07-02-2005, 07:50
  4. TI NAUTOI RE MALAKA?
    By freak brother in forum Athletics
    Replies: 13
    Last Post: 26-04-2004, 20:21
  5. re malaka symposium_lexotanil....
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 10
    Last Post: 23-12-2003, 19:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •