Quote Originally Posted by Dythor View Post
Ρε φίξερ ώρες-ώρες ξεπερνάς τον εαυτό σου.
Δε μπορω να καταλαβω τι εννοεις με αυτο. Εκανα ενα (1) αρνητικο σχολιο για το μπλογκ του παπαρα, και απο τοτε εχω να αντιμετωπισω τις παπαριες του ικονοβλαξ και του καρχαρτ, χωρις καν να αναφερθω πουθενα σε αυτους, ενω αυτοι οπως μπορεις ευκολα να διαπιστωσεις σε αυτες τις σελιδες αλλα και σε ασχετα τοπικ, δεν χανουν την ευκαιρια να βγαλουν την χολη τους. Ο ενας μπατσος απο τους δυο λεει οτι δε μπορουμε να αναφερθουμε στον φαεεναμαλακα γιατι το δικο μας μπλογκ δεν ειναι τοσο αστειο και γιατι καναμε ενα "λιγοτερο απο αποθεωτικο" σχολιο για τους monty python. Το ποιο? Το μπλογκ με τις δυο (2) δημοσιευσεις που δεν το εχω πει σε κανεναν παρα σε 10-15 φιλους μου και δεν προοριζοταν ποτε να ειναι αστειο ουτως η αλλως? Αληθεια? Μετα εχεις τον αλλο μπατσο, να διαφωνει με τον πρωτο μπατσο για το κατα ποσο αστειο ειναι το μπλογκ του φαετρειςμαλακες αλλα να μας υποδεικνυει εκ νεου το αν εχουμε δικαιωμα να αναφερομαστε στον βλακα αυτον, με επιχειρημα φυσικα ω τι εκπληξη, το μπλογκ μου. Και τωρα ερχεσαι εσυ να μου πεις τι?

Συμφωνω με τον καρχαρτ για τα ποστ του φαεεναμαλακα παρεπιπτοντως, τα "αστεια" που περιγραφει στο μπλογκ του ειναι εκτος απο κοινοτυπα και περιπου 15 χρονια παλια. Δηλαδη τα ειδη του μεταλλα? Seriously? Αυτα που λεγαμε στην τριτη γυμνασιου? Και μετα στα καπακια ενα τυχαιο μισογυνικο παραληρημα για να γελασουν ολα τα αγορακια που τους πληγωσε η τυχαια ΠΟΥΤΑΝΑ? Αυτο ειναι το εκπληκτικο χιουμορ που αποθεωνει τοσος κοσμος και που ο ικονοκλαστ θελει εδω και σελιδες να μας πεισει οτι δεν εχουμε δικαιωμα να κραξουμε? Ο οποιος μας προτεινει να ειμαστε πιο σεμνοι ρε μλκ? Ο ικονοκλαστ? Που η περηφανεια του και η υπεροψια του συγκρινεται μονο με αυτη του πιο ξανθου και λευκου Γερμανου οταν ακουγε διαγγελμα απο τον Χιτλερ? Ειμαστε σοβαροι ρε Νταιθορ? Δηλαδη απο οσα γραφτηκανε σε αυτες τις σελιδες, αυτο που εγραψα εγω ως φτηνη ειρωνεια σου εκανε εντυπωση?

Κατεβειτε λιγο ρε ψωναρες απο κει που βρισκεστε, δεν ειστε ουτε τοσο γαματοι οσο νομιζετε, ουτε τοσο εξυπνοι και κυριως ουτε τοσο συμπαθεις, οχι οσο σας διακατεχει η μιζερια και η σκατοψυχια.