View Poll Results: ???

Voters
23. You may not vote on this poll
  • NAI!

    6 26.09%
  • OXI!

    17 73.91%
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 116

Thread: διαδήλωση ενάντια στην τρομοκρατία

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by nothingman View Post
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Ειμαι κατα των πορειων . . .
    αυτό γιατί αλήθεια;
    Γιατί όπερ εδείχθηκε δεν προσφέρουν τίποτα ουσιαστικό, μόνο δίνεται "πάτημα" σε μικρές μικροσκοπικές μειοψηφίες για να βανδαλίζουν το αναρχικό τους μπάχαλο. Αλλά εδώ είμαστε έλληνες παιδάκι μου, στην Αμερική αν κάνεις πορεία, ο κόσμος είναι ειρηνικός και den kanoun san zoa και η αστυνομία δεν προκαλεί με το παραμικρό. Αλλά δεν θέλει και πολύ μυαλό να σκεφτείς τι είναι οι "αναρχοπατέρες" και ποιοί οργανώνουν στα αλήθεια τις πορείες. Εγώ λέω πως άμα κάτι δεν σου αρέσει, απλά δεν το κάνεις, δεν σε υποχρέωσε κανείς, το καπελάκι μου και φεύγω.

    συνδύασα φιξξξερ, μπλίτζερ, ρουθλεςς και εκατόν δώδεκα κλισέ, στο επόμενο θα ποστάρω και καμιά κωλάθρα να το παίξω τεκίλερ

  2. #32
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    οπερατέρ δίχτυ! απλά βλάκας είναι
    this is radio freedom.

  3. #33

    Default

    έλα λίγο εμεσέν.

  4. #34
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by carheart View Post
    Quote Originally Posted by nothingman View Post
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Ειμαι κατα των πορειων . . .
    αυτό γιατί αλήθεια;
    Γιατί όπερ εδείχθηκε δεν προσφέρουν τίποτα ουσιαστικό, μόνο δίνεται "πάτημα" σε μικρές μικροσκοπικές μειοψηφίες για να βανδαλίζουν το αναρχικό τους μπάχαλο. Αλλά εδώ είμαστε έλληνες παιδάκι μου, στην Αμερική αν κάνεις πορεία, ο κόσμος είναι ειρηνικός και den kanoun san zoa και η αστυνομία δεν προκαλεί με το παραμικρό. Αλλά δεν θέλει και πολύ μυαλό να σκεφτείς τι είναι οι "αναρχοπατέρες" και ποιοί οργανώνουν στα αλήθεια τις πορείες. Εγώ λέω πως άμα κάτι δεν σου αρέσει, απλά δεν το κάνεις, δεν σε υποχρέωσε κανείς, το καπελάκι μου και φεύγω.

    συνδύασα φιξξξερ, μπλίτζερ, ρουθλεςς και εκατόν δώδεκα κλισέ, στο επόμενο θα ποστάρω και καμιά κωλάθρα να το παίξω τεκίλερ
    Πραγματικα αυτο το ποστ ειναι οσο κακογουστο γινεται, θα μπορουσε να το εχει κανει ο ικονοκλαστ να φανταστεις. Ειρωνεια μηδενικου βαθμου, πατροναρισμα, ανυποστατες υποθεσεις χωρις καμια ισχυ και ακριβεια και η κλασικη προπαγανδα του επαναστατη χωρις αιτια. Μπραβο καρχαρτ, με εντυπωσιαζεις.

    Μανο, ετσι το ειπα για εμφαση, που να το καταλαβει ο καρχαρτ ομως που δηλωνει και πανεξυπνος

  5. #35
    γεροντοκόρη με γάτες Weiss's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Miami
    Posts
    2,013

    Default

    για έμφαση σε τι;

  6. #36
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Στη γενικοτερη μαλακια του ποστ, πολυ σοβαροφανεις ειστε μου φαινεται.

  7. #37

    Default

    Απλά τοποθετείς λέξεις για έμφαση στη γενικότερη μαλακία των ποστς σου, και είναι σοβαροφανείς αυτοί που σε κοροϊδεύουν; Δεν πείθεις φίξξξερ, ξαναπροσπάθησε!

  8. #38
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    μπα

  9. #39

    Default

    μα όχι, λέγε την Χ πανηλίθια επειδή την έκλεψαν, είναι πραγματικά δύσκολο να το κάνεις αυτό, και όταν σου επισημαίνουν πως είσαι ένας καθυστερημένος μαλακάκος φεύγε και "μπα", έχει πολύ γούστο!

  10. #40
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Λίγο οντόπικ επιτρέψτε μου. Το θρεντ δε φτιάχτηκε για να απολαύσομε αριστερή κριτική στην Ανανεωτική Πτέρυγα του ΣΥΝ, ούτε για να ξεράσουμε πάλι με τον φιξερ. Απευθύνεται κύρια στον λεγόμενο "μεσαίο χώρο" του ερ που τον καλώ να τοποθετηθεί σχετικά με το ενδεχόμενο μιας τέτοιας πορείας, τον προσκαλώ στο πανηγύρι της χαράς του χωρίς ταμπού και στεγανά πολιτικού διαλόγου, της όμορφης - χωρίς νεφέλες πλευράς της ζωής.

    Κάντε μου αυτή τη χάρη.

  11. #41
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    δεν θα κατέβαινα σε μια πορεία ενάντια στην τρομοκρατία γιατί οι μορφές πάλης είναι εσωτερική υπόθεση των ανθρώπων που ασχολούνται σοβαρά να πάνε την ανθρωπότητα μπροστά και όχι τόσο των υπολοίπων
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  12. #42
    σκληρόκαρδος χρυσοκούκης Kingdom Gone's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Lebanon Hangover
    Posts
    5,546

    Default

    εξω ο συριζα απ' τα εξαρχεια, εξω ο συριζα απ τις ζωες μας
    After the Triumph of Your Birth.

  13. #43
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by carheart View Post
    μα όχι, λέγε την Χ πανηλίθια επειδή την έκλεψαν, είναι πραγματικά δύσκολο να το κάνεις αυτό, και όταν σου επισημαίνουν πως είσαι ένας καθυστερημένος μαλακάκος φεύγε και "μπα", έχει πολύ γούστο!

    Προτασιακη λογικη εχετε στη σχολη σου? Οχι ε?
    Δεν ειπα την Χ πανηλιθια επειδη την εκλεψαν, ειπα οτι την εκλεψαν επειδη ειναι πανηλιθια.
    Αυτο δε σημαινει οτι οποιον κλεβουν ειναι πανηλιθιος. Αλλοι, οπως εσυ, προφανως δεν προσεχουν αρκετα.
    Αλλοι ειναι μεθυσμενοι και κοκκαλο. Αλλοι ειναι ο ικονοκλαστ.

  14. #44
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Δέος.

  15. #45
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Quote Originally Posted by carheart View Post
    μα όχι, λέγε την Χ πανηλίθια επειδή την έκλεψαν, είναι πραγματικά δύσκολο να το κάνεις αυτό, και όταν σου επισημαίνουν πως είσαι ένας καθυστερημένος μαλακάκος φεύγε και "μπα", έχει πολύ γούστο!

    Προτασιακη λογικη εχετε στη σχολη σου? Οχι ε?
    Δεν ειπα την Χ πανηλιθια επειδη την εκλεψαν, ειπα οτι την εκλεψαν επειδη ειναι πανηλιθια.
    Αυτο δε σημαινει οτι οποιον κλεβουν ειναι πανηλιθιος. Αλλοι, οπως εσυ, προφανως δεν προσεχουν αρκετα.
    Αλλοι ειναι μεθυσμενοι και κοκκαλο. Αλλοι ειναι ο ικονοκλαστ.
    p1: η Χ ειναι πανηλιθια
    p2: την Χ την έκλεψαν

    q1: η Χ είναι πανηλίθια επειδή την έκλεψαν δλδ. p2 => p1
    q2: την Χ την έκλεψαν επειδή είναι πανηλίθια δλδ. p1 => p2

    ως εδω καλα

    σ'ενημερώνω όμως ότι η ανθρώπινη γλώσσα δεν είναι λογικό σύστημα πρώτης τάξης και ακόμα και αν θέλεις να κάνεις αυτή την αφαίρεση, το περιεχόμενο της p1 δεν συνεπάγεται την p2 και ούτε το αντίστροφο. ο καρχαρτ σε κατσαδιάζει επειδή κάνεις μια αυθαίρετη σύνδεση μεταξύ της p1 και της p2 η οποία δεν μπορεί να γίνει στα πλαίσια του προτασιακού λογισμού καθώς βλάπτει την πληρότητα του λογικού συστήματος, αλλά αυτό δεν έχει σημασία και απλά τρολλάρω με έναν στανταρισμενο ημιμαθη μπετοβλακα.

    κουραστικέ σπασαρχίδα μαλάκα.
    this is radio freedom.

Similar Threads

  1. Replies: 48
    Last Post: 24-10-2007, 02:24
  2. Replies: 2
    Last Post: 14-08-2007, 16:26
  3. Τρομοκρατία
    By enitharmon in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 66
    Last Post: 30-07-2006, 23:08
  4. Replies: 39
    Last Post: 21-02-2006, 10:59
  5. Η τρομοκρατία δε θα περάσει
    By The_Painless in forum General Discussion
    Replies: 35
    Last Post: 23-08-2004, 07:02

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •