Page 61 of 71 FirstFirst ... 11515960616263 ... LastLast
Results 901 to 915 of 1054

Thread: MOTOSAKO

  1. #901
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Παλαβοί. .
    1) e4, c5
    2) Νf3

  2. #902
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Αυριο πρωι ξεκιναω με το ttr για Αλμυροφεστιβαλ, λεω να το παω απο επαρχιακους παραλιακα αλλα δεν εχω ιδεα, οποτε θα ξεκινησω απο τις 7-8 μπας κ ειμαι μεσημερι εκει. Δε θελω να μπω καθολου εθνικη θελω να το κανω hardcore.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  3. #903
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    316

    Default

    Quote Originally Posted by Taliban View Post
    Αυριο πρωι ξεκιναω με το ttr για Αλμυροφεστιβαλ, λεω να το παω απο επαρχιακους παραλιακα αλλα δεν εχω ιδεα, οποτε θα ξεκινησω απο τις 7-8 μπας κ ειμαι μεσημερι εκει. Δε θελω να μπω καθολου εθνικη θελω να το κανω hardcore.
    Ο ταφταρος μετραει πολυ.Σκησε τον

  4. #904
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Εντάξει, ούτε 300 χλμ δεν είναι ο Αλμυρός. Εννοείται ότι θα πας από "μέσα". Θα σου πάρει το πολύ καμιά ώρα παραπάνω, αν είσαι σχετικά σβέλτος. Τα μονοκύλινδρα δεν αγαπάνε τις ΕΟ. Και θα βαρεθείς τη ζωή σου. Και θα πιαστεί ο κώλος σου. Με το DRZ, που είναι και 400άρι, έκανα άνετα 500-600 χλμ επαρχιακές διαδρομές αυθημερόν. Διασκέδασέ το.
    Life begins at 45°.

  5. #905
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    140 km ekana me to 125... mhn masas.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  6. #906
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Λοιπον επεισοδιακο ταξιδι. Κανα 30αρι χιλιομετρα εκτος Λαμιας παταω κατι χωματα η οτι σκατα ηταν και πεφτω σε ενα χωραφι με μαραθα (!!!). Να πω εδω οτι δεν εχω ξαναπεσει ΠΟΤΕ. Σοβαρα μιλαω. Μου φανηκε τραγικα αστειο. Φυσικα χαμηλη ταχυτητα (ουσιαστικα δε προλαβα να φρεναρω αρκετα για να παρω τη στροφη οπως πρεπει και για καποιο λογο το χωραφι μου φανηκε καλυτερο απο το να πεσω και να συρθω στην ασφαλτο, και ηταν τελικα). Κατι ηλιθιες γρατζουνιες, μια μεγαλη μελανια στον ωμο και μια μασκα που ετσι κι αλλιως θα αλλαζα μεχρι το σεπτεμβρη. Γαμω τις διαδρομες, αυτο το μερος της ελλαδας μου εβγαζε κατι το καομποικο. Στην επιστροφη λιγο χεσμενος γυρισα απο εθνικη (να δω και τον αλλο δρομο) ο οποιος ειναι μπουρδελο, απο τον αλμυρο δεν ειχε βενζιναδικο ως σχεδον χαλκιδα αν δεν εβγαινες εξω. Αφου γνωρισα κατι Πολωνους (μαλλον) φορτιγατζιδες οι οποιοι προσφερθηκαν σε μια αγνωστη γλωσσα να μου δωσουν μπετονι να βαλω βενζινη (ο ενας εμοιαζε με τον Milos απο το serbian film αχαχαχ) τελικα εκανα μια σταση Λιβανατα (σημερα ανακαλυψα οτι αραζε κι ο ακης ο τζοχατζοπουλος εκει κοντα) σε τελη 90s αρχες 00s καφετερια. Δηλαδη τι θελω να πω, οχι αρκετα παλια για να ειναι σε φαση με ψαθες και 90ιλα τελειως λες και ειμαστε σε κανα νησι με ιθαγενεις, το λιγο πιο καινουργιο, πισινα απλα για να υπαρχει κλπ και τσιμπισα καφε σε ψηλο ποτηρι και παγωτο σε μπωλακι κερατο αμαλθειας. Απλα τραγικη ζεστη ετρεχα στην εθνικη και μου ερχοταν καυτος αερας. Μπανακι δεν επαιξα γιατι ειχα χτυπησει. Επισης επαιξε τρελη γκομενοιστορια η οποια η θα γραφτει σημερα στο fml η μεσα στη βδομαδα στο αλλο που δε μπαινω ποτε, ετοιμαστειτε να πεθανετε στο γελιο γιατι μεχρι τωρα ειναι σιγουρα αστεια (οχι για τη ψυχολογικη μου υγεια βεβαια αλλα οκ).
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  7. #907
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Αφού δεν έπαθες τίποτα, όλα καλά, καλώς όρισες σε έναν καινούριο υπέροχο κόσμο
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  8. #908
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Σε όποιο θρεντ και να γράψει ο Ταλιμπάν, μια μικρή δόση FML θα την έχει!
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  9. #909
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Taliban is now known as Rincewind the Wizard
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  10. #910
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Αν δεν εχει δραμα δεν ειναι καλη ιστορια
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  11. #911
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    enta3ei. eisai ok gia ta epomena 10.000 xlm twra. moirasou thn istoria kai me to gkomenaki.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  12. #912
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Και αυτό συνέβη σήμερα στο GP, λοιπόν, στην τελευταία στροφή του τελευταίου γύρου: https://www.facebook.com/MotoGP/vide...6019973700769/

    Dovi μπροστά, Marquez κάνει μια τελευταία απέλπιδα προσπάθεια από εσωτερική, ενάντια σε κάθε νόμο της γνωστής Φυσικής.
    Life begins at 45°.

  13. #913
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Ναι κάτι πήρε το μάτι μου. δεν μ αρεσε η κινηση του μαρκεζ αλλα πρωταθλητισμό κάνει όχι αγαθοεργίες. ευτυχώς δεν του βγήκε.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  14. #914
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Ναι, γίνεται επικίνδυνος συχνά, αλλά είναι τρομακτικά τεράστιο ταλέντο. Του έκανε και χειρονομία ο Dovi (δικαίως) λίγα μέτρα παρακάτω. Dovi άξιζε τη νίκη, οδήγησε υποδειγματικά και χάρηκα που κράτησε τη θέση κι ας οδηγεί ντουκάτι.
    Life begins at 45°.

  15. #915
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Ναι μεν Είναι, αλλά χάρηκα που δεν κέρδισε.
    1) e4, c5
    2) Νf3

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •