Page 20 of 71 FirstFirst ... 1018192021223070 ... LastLast
Results 286 to 300 of 1054

Thread: MOTOSAKO

  1. #286
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by wraithgr View Post
    Ακριβώς το ίδιο τρίλημμα θα έχω και εγώ αν ποτέ αξιωθώ να βγάλω δίπλωμα... Προς το παρόν με Duke 125 και πάλι δεν πολυβγαίνω (γαμημένο Λονδίνο από όταν πήρα μηχανή μονίμως σκατόκαιρο είχες!)

    Η πτώση στις τιμές πόση θα είναι πια; Γιατί αν δεν θα είναι σημαντική καλό είναι να οδηγήσει όσο περισσότερο γίνεται με καλό καιρό...
    Εσύ πάλι καλα είσαι σε χώρα με τιμές νορμάλ...εγώ εδώ πάνω ουτε το 125 τον δούκα δεν μπορώ να πάρω...λιώνω για το 390...με βλέπω με κανα ποδηλατο ως τα 40...κατα τ αλλα και γω ενα triumph, moto guzzi ή Ktm smt Θα θελα.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  2. #287
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Στη χώρα μας υπολογίζεται ότι κυκλοφορούν περίπου 1.500.000 δίκυκλα όλων των κυβισμών και κάθε χρόνο σκοτώνονται σε τροχαία ατυχήματα 400 - 500 κυρίως οδηγοί ή και επιβάτες μοτοσικλετών. Δηλαδή εντός μίας διετίας στο σύνολο των ελλήνων δικυκλιστών σκοτώνονται δυστυχώς περίπου 800-1.000 άτομα που αντιστοιχεί ένας νεκρός σε περίπου 1.500 έως 2.000 οδηγούς δικύκλων μέσα σε μια διετία.

    προσέχετε
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  3. #288
    χάλια Swollen's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    bat country
    Posts
    6,942

    Default

    Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ λοιπόν! μάηστα.


    σε άλλα νέα πήρα το δίπλωμα σήμερις. αφού πρώτα τσακώθηκα με καθηγητή και εξεταστές. μια χαρά
    I must have some booze. I demand to have some booze

  4. #289
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Γιατί? Δε στο έδιναν?

    Spoiler
    Συγχαρητήρια! Και πάντα όρθιος!
    Life begins at 45°.

  5. #290
    χάλια Swollen's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    bat country
    Posts
    6,942

    Default

    είχαμε μια διαφωνία για το πόσο μπορώ να ακολουθώ οδηγίες. κοινώς είχε θέμα το γουόκι τόκι κ πήγε ο δάσκαλος κ οι άλλοι δύο να τα ρίξουν σε μένα. τους έκανα το "αργό" 22 δεύτερα, δεν πλησίασα ούτε κατά διάνοια γραμμές/κόνους,ήμουν ο μόνος που είχα φουλ στολή/μπότες/δεσυμμαζεύεται, έβγαλα περσότερα φλας κ από παπαράτσι σε κλαμπ κ γυρνάνε κ μου λένε θα πρέπει να σε κόψουμε κανονικά γιατί σου είπαμε να στρίψεις στο στενό κ πήγες ευθεία. ΡΕ ΟΥΣΤ. αφού τους έβαλα να το φορέσουνε οι ίδιοι για να ακούσουνε το τίποτα που άκουσα εγώ, ε μετά με περάσανε κ με στείλανε στο καλό.

    Spoiler
    φχαριστώ ρε
    I must have some booze. I demand to have some booze

  6. #291
    re oust R & R's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    philly
    Posts
    2,311

    Default

    παμε ρε σουολεν...σε μια ροδα τωρα μονο σε θελω




    ξερεις κανεις τι παιζει με κτεο για τα παπια ? ειναι για πανω απο 50 κυβικά φανταζομαι 1ον,, και δεν ισχυει για οσα ειναι καινουρια ?
    Poverty, depression, power and despair Conditioned inside and out to the point of no return by a world not crafted by hands of our own yet still we march in step to the cadence of its irregular beatThe damage has been done- irreparable and all-encompassingNature is as archaic word that could never explain this mess Worlds become obsolete like ideas and they won’t have to burn the booksWHEN NOONE READS THEM ANYWAY!

  7. #292
    χάλια Swollen's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    bat country
    Posts
    6,942

    Default

    μόνο καντίλι το fly λέμε τζον

    για κτέο
    Quote Originally Posted by BLiTzER View Post
    A περί ΚΤΕΟ, ναι, μέχρι τέλος του έτους πρέπει να έχουν περάσει όλες οι μοτοσυκλέτες εντός Αττικής, με ημερομηνία πρώτης άδειας μέχρι και 31/12/2006.
    για να το λέει ο μπλίτζα θα ισχύει
    I must have some booze. I demand to have some booze

  8. #293
    re oust R & R's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    philly
    Posts
    2,311

    Default

    fly κιεσύ ? εγω το αλλαξα σε παπί kymco...καιει τα μισα απο το fly και στρίβει(συγκριτικά πάντα)
    Poverty, depression, power and despair Conditioned inside and out to the point of no return by a world not crafted by hands of our own yet still we march in step to the cadence of its irregular beatThe damage has been done- irreparable and all-encompassingNature is as archaic word that could never explain this mess Worlds become obsolete like ideas and they won’t have to burn the booksWHEN NOONE READS THEM ANYWAY!

  9. #294
    χάλια Swollen's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    bat country
    Posts
    6,942

    Default

    σε ασημένιο εγώ ναι. 100άρι μούφα το μισώ αλλά κάνω τη δουλειά μου. θέλω ταχύτητες γαμώ τα κέρατα. αυτόματα κ μούφες
    μλκ όντως δεν στρίβει αυτό έ? δεν είμαι εγώ κουλός? (νταξ είμαι λίγο)
    I must have some booze. I demand to have some booze

  10. #295
    re oust R & R's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    philly
    Posts
    2,311

    Default

    ναι ρε...το 125 ειχα τοσο καιρο..δεν στριβει ποτε κ πουθενα...θελει πολυ προσοχη
    3 καλα εχει παντως...φωτα και φρενα για τα δεδομενα ,,,και δεν παθαινει τπτ αν το προσεχεις λιγο-8 χρονια ουτε μια ζημια
    Poverty, depression, power and despair Conditioned inside and out to the point of no return by a world not crafted by hands of our own yet still we march in step to the cadence of its irregular beatThe damage has been done- irreparable and all-encompassingNature is as archaic word that could never explain this mess Worlds become obsolete like ideas and they won’t have to burn the booksWHEN NOONE READS THEM ANYWAY!

  11. #296
    χάλια Swollen's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    bat country
    Posts
    6,942

    Default

    όντως τα'χει αυτά τα καλά. και αν εξαιρέσεις ότι μου έκοψε το τελικό (οκ δεν είναι κ λίγο αλλά ήταν δική μου αμέλεια) δεν έχει κάνει κιχ. κ κουβαλάει κ κιλά για 100αρι

    λέω μπας κ το δώσω που έχει ακόμα 7000κμ να πάρω κάνα παπί κ εγώ αλλά πιο. για πρότεινε τπτ
    I must have some booze. I demand to have some booze

  12. #297
    Kazeshini Narzul's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Volos
    Posts
    202

    Default

    το krypton νομιζω ειναι το καλυτερο που υπαρχει αυτη τη στιγμη.
    Μεγαλη διαφορα σε δυναμη σε σχεση με τα αλλα.
    best value for money disk

    09:21 <FIXXXER> ειναι εγωκεντρικος ναρκισσιστης και παρανοικος

  13. #298
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    ναι. ρίχνει 1 1/2 κολώνα στα υπόλοιπα...
    1) e4, c5
    2) Νf3

  14. #299
    re oust R & R's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    philly
    Posts
    2,311

    Default

    innova krypton και ολα τα κλασσικα ειναι καλα παπιά...εγω πηρα κυμκο...λενε δεν βγαζει ζημιες και με 5 ευρο κανω 150χλμ.
    1600 euro δισκοφρενα μπρος πισω..λαστιχα θες αλλαγη επιτοπου..βαζουν σαπια kenda...γενικα παντως ειμαι μπαμ
    καλυτερα τα κλασσικα που ειπα πανω ...αλλα για 1600 ευρο ειναι οτι πρεπει
    Poverty, depression, power and despair Conditioned inside and out to the point of no return by a world not crafted by hands of our own yet still we march in step to the cadence of its irregular beatThe damage has been done- irreparable and all-encompassingNature is as archaic word that could never explain this mess Worlds become obsolete like ideas and they won’t have to burn the booksWHEN NOONE READS THEM ANYWAY!

  15. #300
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Για το Innova έχω ακούσει τα χειρότερα περί ποιότητας κατασκευής. Αν πάρεις Honda (εγγύηση!), προτίμησε παλαιότερα μοντέλα. Επίσης μπορείς να πάρεις κανά μοτοσυκλετάκι να γουστάρεις, εξίσου οικονομικό, αντί παπιού.
    Life begins at 45°.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •