Page 13 of 71 FirstFirst ... 311121314152363 ... LastLast
Results 181 to 195 of 1054

Thread: MOTOSAKO

  1. #181
    re oust R & R's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    philly
    Posts
    2,311

    Default

    στη θεση σου θα επαιρνα παπι 125 για να πας ανετα στη δουλεια σου - αντε και καμμια πιο μεγαλη βολτα - οχι για ΕΟ ομως

    το σκεπτικο μου ειναι οτι παιρνεις κατι που ναι χρηστικο ευκολο στην οδηγηση - μια χαρα απο ασφαλεια αν ειναι κανα χοντα-καβα κτλπ
    φθηνο σε αγορα και συντηρηση...μαθαινεις πανω του και προχωρας σιγα σιγα να δεις τι παραπανω θες και ποτε το θες

    προσωπικα εχω αυτο και ειμαι πολυ ανετος με μια μπαγκαζιερα + για το κρανος κ τα παρελκομενα 1600 e i think
    Poverty, depression, power and despair Conditioned inside and out to the point of no return by a world not crafted by hands of our own yet still we march in step to the cadence of its irregular beatThe damage has been done- irreparable and all-encompassingNature is as archaic word that could never explain this mess Worlds become obsolete like ideas and they won’t have to burn the booksWHEN NOONE READS THEM ANYWAY!

  2. #182
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by BLiTzER View Post

    Α, επίσης, full face. Μόνο.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  3. #183
    Hoder A ha ha's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    love
    Posts
    137

    Default


    Yamaha BT1100 Bulldog
    γνώμη κανείς?

  4. #184
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Εξαρτάται τι θες να το κάνεις Η γενικότερη άποψή μου είναι ότι τα μεγάλα γυμνά είναι άχρηστα, αλλά περί ορέξεως...

    Κοίτα και τα παρακάτω πάντως. Κυκλοφορούν περισσότερο κι έχουν αποδείξει την αξία τους:



    Life begins at 45°.

  5. #185
    Hoder A ha ha's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    love
    Posts
    137

    Default

    Quote Originally Posted by BLiTzER View Post
    Εξαρτάται τι θες να το κάνεις Η γενικότερη άποψή μου είναι ότι τα μεγάλα γυμνά είναι άχρηστα, αλλά περί ορέξεως...

    Κοίτα και τα παρακάτω πάντως. Κυκλοφορούν περισσότερο κι έχουν αποδείξει την αξία τους:



    το σουτζουκι μου αρέσει γιατί είναι συνέχεια αυτού που έχω. Πολύ ακριβό για την τσέπη μου όμως. το χόντα είναι λίγο πιο φτηνό αλλά και πάλι.
    αυτό το γιαμάχα μοιάζει με στριτρέησερ άλλα είναι πιο πολυ για ταξιδάκι, και έχει πολύ καλη τιμη μεταχ.
    το πρόβλημα μου είναι μάλλον το βάρος του μιας και είναι 230 γεμάτο και δε ξέρω αν το παλεύω.

  6. #186
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Και τα 3 πάνω κάτω στα ίδια κιλά παίζουν. Απλά το 2κύλινδρο βγάζει 65 άλογα όταν το Honda βγάζει 110, το οποίο (εννοώντας το πρώτο) πιστεύω θα σε δυσκολέψει περισσότερο στην οδήγησή του. Το σουτζούκι είναι κάπου στη μέση. Αλλά μιλάμε για μηχανάκια σκυλιά, με άπειρη ροπή. Το βάρος δε νομίζω ότι είναι θέμα, αν δεν είναι ήδη σε αυτό που καβαλάς. Τρόπο θέλουν όχι κόπο !!11

    Το Yamaha δεν πολυκυκλοφορεί και αυτό σημαίνει - ίσως - δυσεύρετα ανταλλακτικά, πολύ χαμηλή μεταπωλητική αξία και αμφισβητήσιμη αξιοπιστία. Επίσης κάτι διαβάζω ότι δε στρίβει
    Life begins at 45°.

  7. #187
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    μ αρεσει το γιαμαχα. φαινεται και πιο μοντερνο απ τα αλλα. το χοντα μου ψιλοαρεσει, αλλα ειναι χοντα ... το αλλο μονο για τους γιαπωνεζορετροφιλους. προτιμω απο τα 3 ομως το xjr...λεμε τωρα.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  8. #188
    Senior Member KiNKY KoNG's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    111

    Default

    το σουτζουκάκι βγαζει 104 ή 114 αλογα δεν θυμαμαι ακριβώς. Αλλα ειναι αερόψυκτο που σημαίνει με μια Υoshi θα αναστηθούν και οι νεκροι

    Επιπλεον γαμιέται ο Σφακιανάκης ...

  9. #189
    Hoder A ha ha's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    love
    Posts
    137

    Default

    Quote Originally Posted by KiNKY KoNG View Post
    το σουτζουκάκι βγαζει 104 ή 114 αλογα δεν θυμαμαι ακριβώς. Αλλα ειναι αερόψυκτο που σημαίνει με μια Υoshi θα αναστηθούν και οι νεκροι

    Επιπλεον γαμιέται ο Σφακιανάκης ...
    to soutzoukaki htan to 1o pou mpanisa kai apo omorfia de sinagwnizetai. meta iparxei kai to zxr1200 pou einai kiauto kiout.to soutzouki pezei sta 7k, to honda sta 5k opws k to zxr, to yamaha einai sta max 3k . kai nai h metapolitikh tou aksia einai poly xamhlh alla meh, de kanei kai 10k gia na to dwsw 5,outws h allws panta xaneis. to exw psaksei arketa shmera se reviews, apla thaftike poly otan vgike giati den htan oute muscle oute streetfighter opote kapou xathike sth metafrash. to thema me thn posothta antalaktikwn einai kati vasiko i know, alla ok...kserwgw... ase pou einai me aksona k de exei polles sintiriseis kai exei k frena R1

  10. #190
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Ποιά η γνώμη σας γι'αυτό εδώ?


  11. #191
    Senior Member KiNKY KoNG's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    111

    Default

    σαν μηχανακι ειναι μπουρδελο, αλλα ποσο το δινει?

  12. #192
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Παίζει να μου το χαρίσει ένας φίλος, αν πληρώσω μεταβίβαση και σερβις. Απλώς, επειδή θα είναι το πρώτο μου μηχανάκι και ο ίδιος ισχυρίζεται πως είναι γτπ σε θέματα ασφάλειας κτλ, θα ήθελα καμιά άποψη ακόμα.

  13. #193
    Kazeshini Narzul's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Volos
    Posts
    202

    Default

    Gtp φαινετε.
    Γενικα αν δεν τρεχεις , μια χαρα ασφαλεστατα ειναι ολα.
    Αλλα για σενα δε ξερω αν θα σε συμφερε να πληρωσεις service και μεταβιβαση γι αυτη τη φολα .
    Καλυτερη να παρεις κανα inova με κανα 800ρι πχ.
    Τωρα αν δεν υπαρχει το 800ρι , παρε του φιλου , καντο καμποσες βολτες να δεις αν την παλευεις και αποφασισε.
    best value for money disk

    09:21 <FIXXXER> ειναι εγωκεντρικος ναρκισσιστης και παρανοικος

  14. #194
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Quote Originally Posted by BLiTzER View Post
    Εξαρτάται τι θες να το κάνεις Η γενικότερη άποψή μου είναι ότι τα μεγάλα γυμνά είναι άχρηστα, αλλά περί ορέξεως...

    Κοίτα και τα παρακάτω πάντως. Κυκλοφορούν περισσότερο κι έχουν αποδείξει την αξία τους:



    Aυτά βγαίνουν και σε 250cc? Το Honda τι λέει γιατί δε βγάζω? CB..?

  15. #195
    Kazeshini Narzul's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Volos
    Posts
    202

    Default

    Το cbf το 250 ειναι λιγο παλιο και γενικα και οταν εβγαινε πριν απο 10 χρονια , δεν το ελεγες ακομα και τοτε top σε τεχνολογια.
    Δλδ ουτε πισω δισκοφρενο δεν ειχε και γενικα και το μοτερ του ηταν παλιο (χωρις αυτο να ειναι μειονεκτημα ντε και καλα)

    Βεβαια με ενα γρηγορο τσεκαρισμα ειδα ενα .
    Υπαρχουν μπολικα cbf 125 αλλα οι τιμες ειναι εκει κοντα στα 1200 ευρα.

    Το 125 το εχει φιλος μου και μια χαρα μου φανηκε.
    Ετσι κι αλλιως εσυ ουτε 50 κιλα δεν εισαι. Δεν θα εχεις θεμα οτι δεν θα σε σηκωνει.

    Απλα να ξερεις οτι εφοσον κοιτας για μοτοσυκλετα (και συμπλεκτη) , το φορτωνω το τιμονι σακουλες απ το μαρκετ κλπ τα ξεχνας.
    Κοιτα να βολευτεις με κανα inova >_<

    Ειδικα αφου πρωτη φορα πας να οδηγησεις , κοιτα να μαθεις με κατι ευκολο.
    best value for money disk

    09:21 <FIXXXER> ειναι εγωκεντρικος ναρκισσιστης και παρανοικος

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •