Page 70 of 71 FirstFirst ... 206068697071 LastLast
Results 1,036 to 1,050 of 1054

Thread: MOTOSAKO

  1. #1036
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Πείτε και κάνα σχόλιο για το βίντεο καθαυτό όμως. Κάτι που δεν άρεσε (εκτός από τους Anathema ); Χρώματα, φωτεινότητα, ποιότητα, σε σχέση με το προηγούμενο; Σε αυτό, σκάλισα λίγο τα settings. Έχω πολλά να μάθω ακόμα βέβαια...
    Life begins at 45°.

  2. #1037
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Εγώ θα γράψω μετά τον Art που θα μιλησει τεχνικά επί των παραβάσεων.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  3. #1038
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Θα το δώ απο το σπίτι με την ησυχία μου και, σαν σωστός γκοθάς που σέβεται τον εαυτό του, ΘΑ ΣΕ ΣΥΓΧΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΘΕΜΑ ΠΑΝΆΘΕΜΆ ΣΕ. MY FRAGILE DREAMS WOULD BE BROKEN. FOR YOU.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  4. #1039
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    σημερα πηγα ναυπλιο που ορκιζονταν κατι συμφοιτηται μου και γυρισα. Τ εχω ξανακανει αλλα σημερα αραξα αρκετα μονος μου και γουσταρα εξτρα. Αραξα κ σε μια παραλια λιγο παρακατω απο λουτρα ωραιας ελενης και κοιμηθηκα κατω απο ενα δεντρο.
    Και γυρναω σπιτι και εχιε παει ο πατερας μου και εχει παρει ενα virago. EMETOC. emetoulic.
    Ευτυχως ο θειος ειναι welder.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  5. #1040
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    FUCK YOUR LIFE?
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  6. #1041
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Το είδα το βιδεάκι, πανέμορφο. Ο φίλος μπροστά με το σκούτερ, το έλεγε η περδικούλα του ε, δεν μασούσε. Με τις ροδούλες τις μικρές και όμως δεν τον είδα να κωλόνει. Έχω κωλοψηθεί να πάρω μια γκο-πρό ή κάποια παρεμφερή κινεζοκάτάσταση (οι γκο-πρό μου φαίνεται εξωφρενικά ακριβή, σίγουρα έχει καλή εικόνα, αλλά δεν πόσο χειρότερη να έχει μια κινέζικη) και να κόψω καμια βόλτα προς Forest of Dean που είναι γεμάτο στροφιλίκια και ποτάμια και βουνά. Μου λείπουν τα βουνά απο την Ελλάδα ρε γαμώτο, μου λείπει να μπορείς να ανέβεις κάπου και να απολαύσεις θέα
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  7. #1042
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Ο φίλος με το σκούτερ έχει δικάσει πολλές μοτοσικλέτες στον δρόμο, δεν είναι ο κοινός σκουτεράκιας. Το σταντ του έχει μείνει μισό από το ξύσιμο.

    Είχα κινέζικη μέχρι πριν λίγους μήνες και, αν και είναι πραγματικά εξαιρετικές για τα λεφτά τους, δεν πλησιάζουν τις GoPro. Οι οποίες, ναι, είναι overpriced, αλλά παίζουν σε άλλο επίπεδο από άποψη ποιότητας/features. Τώρα που βγαίνει η 6, ίσως βρεις καινούρια 5 σε καλή τιμή ή ίσως μεταχειρισμένη.
    Life begins at 45°.

  8. #1043
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default




    Χάζευα χθες στο σπίτι με τον γιο.....
    Και αργότερα άλλα δικά του βιντεάκια, σε ένα εκ των οποίων ανεβαίνει 4 μέτρα κάθετα σε κορμό δέντρου ο καλλιτέχνης.
    Last edited by Λασπόνερα; 31-10-2017 at 13:15.

  9. #1044
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Ελπίζω να εγκρίνει το ΕΡ το κλικ εδώ.

    http://popaganda.gr/rotten-race/

    Πρέπει να είχε πλάκα,.
    Να σας δω του χρόνου εδώ Χαρλεάδες μου )))))

  10. #1045
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Πηγα στο φετινο, γαμησε. Harley τα ξεφτιλισαν ολα.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  11. #1046
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    +650. Πήγα 200 κμ για να την φέρω με -3 (-10 αίσθηση) κατα τόπους χιόνιζε και αέρα γάμα τα.
    3 παντελόνια, διπλές κάλτσες, διπλά γάντια, μπουφάν και 3 στρώσεις ακόμα ισοθερμικά και αντιανεμικά.
    Σκληρός καριόλης.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  12. #1047
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Quote Originally Posted by atom_smasher View Post
    +650. Πήγα 200 κμ για να την φέρω με -3 (-10 αίσθηση) κατα τόπους χιόνιζε και αέρα γάμα τα.
    3 παντελόνια, διπλές κάλτσες, διπλά γάντια, μπουφάν και 3 στρώσεις ακόμα ισοθερμικά και αντιανεμικά.
    Σκληρός καριόλης.
    Welcome to the club mo-fo:

    https://i.imgur.com/C4D9JZE.jpg
    Last edited by When Black Roses Bloom; 17-03-2018 at 19:38.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  13. #1048
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Morrison & Foerster LLP?

    Ευχαριστώ! καλό το παπάκι σου φίλε...
    Last edited by atom_smasher; 17-03-2018 at 19:54.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  14. #1049
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Πως καθαριζετε αλυσίδα; Όσοι έχετε.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  15. #1050
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Πινέλο με πετρέλαιο καθαριζεις.
    Σπρέι μετά λιπαίνεις

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •