Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 85

Thread: Ανωριμοι - καλα να παθεις

  1. #1
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default Ανωριμοι - καλα να παθεις





    λοιπον μεσα στο σποιλερ εβαλα την παλια μου κριτικη. καθομαι τωρα και ξαναγραφω το ποστ σεντονι. να ειστε υπομονετικοι θα μου παρει αρκετη ωρα. απισης εγω θα ειμαι αντικειμενικος. μη περιμενετε γλυψιμο. απλα ακονιστε τα σπαθια

    Ξεκινάμε

    θα ξεκινησω όμως με μια μινι ιστορια. γιατι εχει ηθικο διδαγμα. και την βαζω σε σποιλερ
    Spoiler
    πήγαιναχτεςσε ένα φιλομου, μαζιμε εναπολωνο κοινομας φιλο. καιστο αμαξι του εβαλαανωριμους. καιπιασαμε κουβεντα. μου πε οτιτου αρεσε η ελληνικι ρεγκε.(οιλοκομοντο) και τουλεω τωραθα μαθεις τοελληνικο μεταλ. καιτου αρεσε. οτανομως τουεκανα μεταφραση γιατζατζικια και μιτμπολς, μουλεει. μακαλα μονογια φαι μιλανε? πηγα νατρακαρω αποτην πορωση. μεαυτητηνμινιιστορια λοιπονσαςαφηνωκαιξεκιναω τη δισκοκριτικη



    1. Σαν ζητιάνος.

    χμμμ γενικα εχω καλομαθει τα εναρκτηρια τραγουδια των μεταλ αλμουμς να ειναι κατι γρηγορο και κολλητικο. ειδικα για ανωριμους και χαβαλετζιδικο οσο δεν παει. ομως οι ανωριμοι μεταλ-λασονται. προοδευουν. εδω εχουμε ενα mid-tempo σφυροκοπημα. μουσικα μιλαμε για δυναμιτη. στιχουργικα, σε πιανει η ψυχη σου. μιλαμε μπορει οι στιχοι να ειναι φιλτραρισμενοι μεσα απο ενα ανωριμο πρισμα αλλα καθεαλλο παρα χαβαλετζιδικους θα τους πεις. οι καιροι αλλαζουν και οι ανωριμοι βαζουν το δικο τους λιθαρακι στο σχολιασμο της κοινωνιας μας. αν εχετε λιωσει στα παλια αλμπουμ των ανωριμων αυτο ακουστε το 2-3 φορες. ειναι διαφορετικο. ομως τερμα γαμιστερο. ειναι μουσικη ανωριμων με στιχους απο ποιηση καβαφη ξερω γω. (οκ το γαμισα χαχαχαχ)

    στο σημειο αυτο να σς πω οτι τα τραγουδια με τις αφηγησεις δε θα τα σχολιασω για να μη σας χαλασω την πορωση. οποτε παμε στο 3. στασου λίγο

    επιτελους επιστροφη σε ανωριμους στιχους. κεντρικος ήρωας, ενα σκουπιδιαρικο.
    πιασάρικο ρεφρεν οσο δεν παει, και επιτελους το πρωτο συναυλιακο υπερεπος απο το νεο αλμπουμ. φανταζομαι ολο το λαο απο κατω, να τραγουδα το ρεφρεν και να καλει το τραμπα να μη φύγει. δεν εχω κατι να πω. ανατριχίλα λεμε

    4. η χειρότερη μέρα ever

    οργισμένο μέταλ
    αλλο ενα κλασσικο ανωριμο τραγουδι να μιλα για τη γκαντεμια. για να ειμαι αντικειμενικος το ρεφρενακι δεν ειναι του γουστου μου τοοοσο πολυ. δεν ειναι ασχημο αλλα με εχουν συνηθησει σε μεγαλυτερες πορωσεις. ομως οταν αρχιζει τις κραυγες ο τραμπας και το σολιδι ο νεκρο ε το κομαμτι απογειωνεται. μειντενικα σολο απο τον παραδεισο. λιγο με χαλα το ρεφρεν αλλα μεχρι εκει μιλαμε για απιστευτη μελωδια και ανατριχιλα . ειλικρινα ακουστε σολο και πειτε ε.απο τα καλυτερα εβερ. βεβαια η αληθεια ειναι οτι αν το ακουσω το τραγουδι 15 φορες ισως να ωριμασει μεσα μου και να λεω οτι δε με χαλα τιποτα ουτε το ρεφρεν.αλλα ειπα να πω αληθειες δεν εχω λογο να γλυφω κανεναν εδ αλλωστε ολοι ξερουν ποσο πολυ με πορωνουν οι ανωριμοι

    6. καμα σουτρα

    ε τι να λεμε ο τιτλος τα λεει ολα. δε χολιαζω καν τους στιχους. οτι ελειπε στο προηγουμενο τρακ(ακα το ρεφρεν) υπαρχει εδω. ποροση ρεφρεν. το φανταζομαι επισης στο λαιβ να ειναι λιιιγο πιο γρηγορο παιχτικα και καυλωνω. δε θελω να μιλησω για το σολο ακουστε απλα. ειλικρινα μολις σχολιασω ολα τα τραγουδια θα πω και λιγα γενικα λογακια γιατι ζουμε κοσμοιστορικες στιγμες. ανατριχιλα

    7. μπουγιουρντι κιοφτε τουτου γκρεμος

    οταν στο λαιβ το τελευταιο στο τεξας ελεγε ο τραμπας τωρα θα παιξουμε εν ακαινουργιο τραγουδι, και οι ανωριμοι παιξαν αυτο, λεω, καλα μας δουλευει ο μαλακας? παλιο τρακ καρακλασικο που ξαναηχογραφηθηκε. και καλα καναν. γουσταρω καλυτερες παραγωγες σε κλασσικα τρακς. σειρα να βαζουν για τεντυμποι ομως και γκειμμποι ε. το τραγουδι το ξερετε γαμαει κωλους. μονο που εδω εχει καλυτερη ενορχηστρωση ε.αλλη παραγωγη μιλαμε γαμαει. και τραγουδιστικα δεν εχουν μεγαλες διαφορες. παλα δε τραγουδα μονο ο τραμπας. ωραιες εναλλαγες

    8. ποτε ξανα

    τα μιντ τεμπο τρακς σε αυτο το αλμπουμ συνεχιζονται. περιμενουμε ολοι εναγωνιως ενα σουπερ γρηγορο. ομως οταν εχεις μια μαγικη συνταγη δε την αλλαζεις. τελεια μουσικη τελειοι στιχοι τραμπας να πιανει ψιλες ποροτικα, στιχοι συγκινητικοικαι οι ανωριμοι να δινουν ουσιαστικα την απαντηση με το δικο τους τροπο στο love is for suckers. δε θελω να το περιγραψω καλυτερα το τραγουδι. απλα ακουστε . απλα αυτο

    10. ιερέας της πορσελάνινης θεας

    επιτελους ενα τραγουδι για το θρονο. πριν γραψω αυτες τις αραδες πηγα και τον επισκεφτηκα και εγω. για να παρεω εμπνευση. το τραγουδι ξεκινα με μια ρεμπετικη αισθητικη και βαρυα ριφ. και τις συνεχιζει σε ολο το τραγουδι. μια χαρα τραγουδι ειναι, αλλωστε ειλικρινα θεωρω οτι οι ανωριμοι κατω απο ενα στανταρ δε γινεται να πεσουνμιλαμε για τρελά καλαισθητο γκρουπ. παρολα αυτα ομως μαλλον μιλαμε για το πιο αδυναμο τρακ μεχρι τωρα του σιντι. αν επρπε καποιο να μη παιξουν λαιβ σε καποια απο τις επομενες συναυλιες , θα προτιμουσα να ηταν αυτο....χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι κακο ε

    11. καλα να πάθεις

    ωρα για το ομωνυμο. τρελος χαβαλες το ρεφρενακι , βιολια μεσα και τραμπακουλας να θθυμιζει world demise και πορωνομαστε
    ωραιο.και η μουσικη ενα κραμα skyclad grave digger kai bathory. μες στην καυλα. τα καλα ομως τωρα ερχονται

    12. ασε κατω το δικανο γιαγια

    ε τι να λεμε. μιλαμε για κλασικ επιτυχια συναυλιακη.μεγαλο ασμα. που ομως υστερουσε σε παραγωγη. ε εδω λοιπον την εχει. το καλο ειναι οτι μουσικα το εχουν φτιαξει απιστευτα πολυ και απιστευτα καλα. ομως εδω καναν μια μαλακια κατα τη γνωμη μου. ειχαν το κολλημα να το κανουν να μην ειναι ολοιδιο με το αρχικο. ομως το κοματι ηταν ηδη τελειο. αλλα υπερεβαλαν εαυτο. στην προσπαθεια του ο τραμπας να μη νεπαναλαμβάνεται, τραβαει παραπανω αποτι πρεπει το ρεφρεν και λιγο με χαλαει. το εκανε λιιιγο πιο αργο απο τι θα ερπεπε. ισως να ειχαμε συνηθησει το παλιο, αλλα και παλι δε μπροει η μουσικη να ειναι το ιδιο γρηγορη με παλια και το ρεφρεν να ειναι τοοοσο αργο.
    το κοματι ειναι τελειο. απλα το ρεφρεν ρε γαμωτο. αν στο λαιβ το παιζετε βασισμενοι στη νεα ενορχηστρωση αλλα με το παλιο ρεφρεν ισως να μιλαμε για το καλυτερο τραγουδι που εχει γραφτει ποτε ε, μιλαμε για συγκινηση.
    περιμενω να φτιαξετε και τον τεντυμποι ρε μαγκες

    14. ανισοπεδη αγαπη

    ε τι να λεμε τωρα ρε τι ναλεμε. ανατριχιλα ειλικρινα
    πρωτη μπαλαντα για το σιντι αυτο και μιλαμε οτι ισοπεδωνει δισκογραφιες. και αυτο το τρακ ειναι και η απαντηση του κουπου σας εβαλα. τι κοινο εχουν οι φειθ νο μορ με ανωριμους. midlife crisis: you are perfect yes its true but without me you are only you
    ανισοπεδη αγαπη: εσυ μπορει να εχεις βιλα και αμαξια αλλα δεν εχεις εμενα
    οτι και να πω ειναι λιγο. ξεπερναει αξεπεραστα ασματα για αλλα γκρουπ οπως το σπερματοζωαριο ξερω γω...τιγκα στην savatagila

    15. αποψε εχω πονοκεφαλο

    hammerfall. ναι hammerfall.μαζι με edguy. το καλυτερο τραγουδι του σιντι? ισως. το πιο γρηγορο τραγουδι του σιντι. βασικα ναι ειναι το καλυτερο. γαμαει κωλους. μαι φειβοριτ. δε περιγραφω αλλο δεν εχει νοημα. εχει να βγει τετοιο καλο τραγουδι δεκαετιες

    16. σκασε ηλίθια

    δευτερο σερι γρηγοριαρικο τραγουδι και προφανως γαμαει. γαμαει. εμπνευσμενο να φανταστω απο το μαλακα το μουρατιδι εχει σολα επικομεταλικα και μια κοναν αισθητικη. επισης αναρωτιεμαι γιατι δεν εχουν γραψει οι ανωριμοι ενα επικο μπλακ μεταλ τραγουδι. το εχουν. οπως και να εχει το τελος του σιντι ειναι πολυ δυναμικο εκει που αλλοι εχουν φιλλερ τρακς, οι δικοι μας παιζουν μπαλαρα

    18. ρασοφορος κέρβερος

    μπλαιντ γκαρντιαν στο μεταλ μου? δε μπαρντ σονγκ? αυτο αναρωτιεσαι στα πρωτα 5 σεκοντ μεχρι να ακουσεις τα ριφ δυναμιτη και τα ντραμ μπουλντοζα. ακους και για χεσιμο και ξερεις οτι μιλαμε για το διαμαντι που ολοι περιμεναμε. σα γνησιοι πασοκοι βριζουν βατοπεδια λολ και μας πορωνουν. η κοινωνικη κριτικη των ανωριμων επεστρεψε. απλα δεν εχω λογια τα τελευταια 3 τραγουδια εχουν κανει τους χαμερφολ να αναρωτιουνται τι κανουν.δεν εχει νοημα να πω αλλα γιατι βαριεμαι να εξυμνω. απλα ακουστε και θα με θυμηθητε.

    19. η μπαλαντα του αστεγου

    τελευταιο τραγουδι του αλμπουμ. και ειναι ακομα καλυτερη μπαλαντα απο ττην ανισοπεδη αγαπη. μιλαμε για ηλεκτρισμενες εξπερματωσεις. μιλαμε για ...δε μπορω να το περιγραψω. το καλυτερο τραγουδι που εγραψαν ποτε οι ανωριμοι. σοβαρα



    μετα λοιπον απο ακροασεις του δισκου εχω να πω γενικα τα εξης

    ειμαι υπερηφανος που ειμαι τεραστιος οπαδος τους. οι ανωριμοι αποδεικνυουν οτι δεν κανουν χαβαλε. ναι οκ εχουν χαβαλετζιδικους στιχους, αλλα η μουσικη τους σπαει κοκκαλα. οι μαγκες προβαρουν, μερα με τη μερα λαιβ με το λαιβ ειναι ολο και πι οδεμενοι και συνεχως εξελισονται. ειμαι στην υπερηφανη θεση να πω οτι παιχτικακαι μουσικα μιλαμε οτι ειναι το καλυτερο αλμπουμ τους με διαφορα. και αυτο ειναι πολυ μα παρα πολυ σημαντικο και θετικο
    σε συγκριση με τα 2 προηγουμενα αλμπουμ, θεωρω οτι δεν ειναι τοσο ευκολοπεπτο και δεν εχει και ισως τοσο τραγουδια κραχτες οσο τα προηγουμενα. ομως αυτο δεν εχει φιλερ τρακς ε. και ισως και να χαιρομαι που δεν εχει το τραγουδι που ξεχωριζει τοσο πολυ και να ειναι ολα τα υπολοιπα στη σκια του. αν και το το τελευταιο τρακ ειναι οτι καλυτερο εχουν γραει ποτε
    αναρωτιεμαι γιατι οι μαλακες βαλαν τα 4 καλυτερα τραγουδια του σιντι στο τελος. θελει πολλα αρχιδια. και τα εχουν
    μπραβο

    Spoiler
    χμμμμμμμμμ
    ισα ισα εχω ακουσει 8 λεπτα απο το αλμπουμ. αλλα σαν γνησιος ανωριμος και οπαδος των ανωριμων, επρεπε να ανοιξω εγω αυτο τον κυκλο δισκοκριτικης του τελευταιου πονηματοςτους

    δε ξερω γιατι αλλα η φωνη του τραμπα ακουγεται πιο καθαρη, πιο κοντα σε μανογουορ αισθητικες. διαφορετικη!

    υπαρχει και μια πιο μεγαλη μουσικη προσεγγιση σε μανογουορ μουσικα μονοπατια αλλα με μια δοση βαρους αλα παντερα ξερω γω

    στα πρωτα 8 λεπτα που ακουω μου φαινεται αρκετα διαφορετικο σε στυλ απο το προηγουμενο

    προοδοι σε ολα τα επιπεδα. ομως για να ειμαι αντικειμενικος, το προηγουμενο αλμπουμ ηταν ασ πουμε χαβαλες με χαμογελο.
    αυτο εδω ειναι χαβαλες με σφιγμενο προσωπο

    ισως δηλαδη ειναι και λιγο πεσιμιστικο


    μα τι λεω?


    δε πειραζει μιλαμε για ανωριμους οποτε δεν ωριμαζουμε ποτε. και πορωνομαστε
    βασικα σε δεκα λεπτα φευγω. θα το ακουσω στο αμαξι γιατι αρχιδια ακουσμα του εκανα οποτε θα ξαναποσταρω

    βασικα αρχιδια λεω. εφτασα στο ασμα καμα σουτρα και τα αναιρει ολα
    οι ανωριμοι σας γαμανε και παλι καλα
    τραβτε παρτε τοτωρα
    Last edited by BURNIN AMBITION; 24-09-2009 at 13:01.
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  2. #2
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  3. #3
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    ξεχασα να πω τι συγκινηση που εβαλαν το μπουγιουρντι και το δικανο. 2 τραγουδια λιγοτερα για να μαθουμε στιχους
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  4. #4
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    αντιμοιουζικ η τεκμηριωνεις την αποψη σου ή τραβα σε κανα τοπικ muse ξερω γω
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  5. #5
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    εννοειται οτι μολις το ακουσω ολακερο θα κανω την καλυτερη σιδκοκριτικη εβερ για τη μεγαλυτερη μπαντα του κοσμου

    μεχρι τοτε νομιζω ειναι τιμη τους να εχουν μια ανωριμη δισκοκριτικη
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  6. #6
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    kai kathws prosthetw parapanw lepta akroashs, prpei na pw



    pwpwpwpwppwpw dikano re pwpwpwppwwp

    pws emetamorfwthei etsi

    ekove sumpanta
    dhladh twra ti kanei?



    pwpwpwppw
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  7. #7
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    opoios vrei ti moino exoun oi anwrimoi me tous faith no more einai theos

    porotiko trivia sas vazw prin fugw
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  8. #8
    THRASHER Razor's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΡΕΑ ΘΡΑΣΕΡΣ
    Posts
    5,830

    Default

    ΑΝΤΙ-ανωριμοι
    ΣΠΙΝΤ ΜΕΤΑΛ ΧΛΕΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΤΟΥ ER

    ΟΥΖΟ-ΘΡΑΣ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΣΑΜΑΤΑΣ

  9. #9
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    opoios vrei ti moino exoun oi anwrimoi me tous faith no more einai theos

    porotiko trivia sas vazw prin fugw

  10. #10
    σκληρόκαρδος χρυσοκούκης Kingdom Gone's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Lebanon Hangover
    Posts
    5,546

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    αντιμοιουζικ η τεκμηριωνεις την αποψη σου ή τραβα σε κανα τοπικ muse ξερω γω
    δυνατό. σχεδόν τόσο δυνατό όσο ο σωτος να μιλάει για πολιτική.
    After the Triumph of Your Birth.

  11. #11
    Oompa loompa Roswell47's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Εκεί
    Posts
    2,948

    Default

    να σε πω τρίβια ανώριμων με ρότιν κράιστ. τα πλήκτρα του Κάμα Σούτρα στο τέλος είναι ίδια με αυτά του under the name of legion

  12. #12
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    αντιμοιουζικ η τεκμηριωνεις την αποψη σου ή τραβα σε κανα τοπικ muse ξερω γω
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  13. #13
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    αλλωστε ειλικρινα θεωρω οτι οι ανωριμοι κατω απο ενα στανταρ δε γινεται να πεσουνμιλαμε για τρελά καλαισθητο γκρουπ

    Last edited by Amnesiac.; 24-09-2009 at 16:06.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  14. #14

    Default

    παιδιά μην βάζετε λινκς

  15. #15
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    den eimasi se thesi na postarw
    aurio tha ta pw ola
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

Similar Threads

  1. Replies: 27
    Last Post: 19-09-2009, 14:40
  2. Replies: 21
    Last Post: 27-01-2009, 20:01
  3. Ανώριμοι 10/05/2008 Θεσσαλονίκη
    By locust in forum Live Reports
    Replies: 6
    Last Post: 07-07-2008, 16:44
  4. ΟΙ ΑΝΩΡΙΜΟΙ ΣΤΗ EUROVISION????
    By anarxaki in forum AnorimoI
    Replies: 9
    Last Post: 02-03-2007, 07:35
  5. Μπλούζα Ανώριμοι
    By Loader in forum AnorimoI
    Replies: 24
    Last Post: 24-11-2003, 14:36

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •