View Poll Results: Η δύναμη του έρωτα - το πολλ.

Voters
34. You may not vote on this poll
  • α

    12 35.29%
  • β

    4 11.76%
  • γ

    18 52.94%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 47

Thread: Η δύναμη του έρωτα - το πολλ.

  1. #31
    Milf & Cookies sabbattack's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Nuevo Mundo
    Posts
    4,078

    Default

    Quote Originally Posted by 12 stars circle your brow View Post
    Αναφέρομαι ας πούμε σε περιπτώσεις που η άλλη είναι οκ άτομο, και περνάτε καλά μαζί και σε γουστάρει αλλά εσύ δεν την βλέπεις ερωτικά. Και θες να συμβεί αυτό.
    Καταλαβαίνεις λοιπόν εδώ το πόσο ΑΣΧΗΜΗ πρέπει να είναι η άλλη έτσι; Εσένα σου ακούγεται λογικό αυτό που είπες πιό πάνω; Αλτρουισμός; Δηλαδή αν ο άλλη σου φαίνεται άσχημη/κάνει το πουλί σου να μικραίνει/γυρνάει τ' άντερα πρέπει να σφίξεις τα δόντια επειδή σε γουστάρεικαι είσαι αισθηματικός τύπος;

    Το β πραγματικά δεν έχει κανένα νόημα όμως; Εξηγώ για να μη το περάσεις (και αυτό) για επίθεση.

    Κάποιος πληρεί όλα τα παραπάνω χαρακτηριστικά και είναι έστω και σε μέτριο βαθμό ελκυστικός, ε του πούστη πρέπει να βρεις κάποια λύση. Άσχετο αν μιλάμε για κοπέλα ή σέρνικο (δηλαδή αν εσύ γουστάρεις κάποια που δε την ελκύεις ή σε γουστάρει κάποια που δε σε ελκύει), άμα δε σου κάνει κούκου δε σου κάνει κούκου. Όσο και να ταιριάζεις με τον άλλο και να λες ότι περνάτε γαμάτα, θεωρώ ψευτοσυναισθηματισμό το "δε τον βλέπω ερωτικά". Πες "για τα γούστα μου είναι άσχημος". Αν όμως δεν είναι αυτό το θέμα, δηλάδή (στη περίπτωση σου) βρίσκεις την άλλη ελκυστική αλλά πάλι "κάτι σε σταματάει" μάλλον πρέπει να το κοιτάξεις γιατί μου ακούγεται σαν ψυχαναγκασμός.

    Μέχρι να ξεκαθαρίσεις λίγο περισσότερο ψηφίζω το γκούντ σαν. Μετά λογικά το α, καθαρά σαν σουπερδύναμη. Mastermind ftw.

    Ruxles, αν πραγματικά στο β που έγραψες πιστεύεις πως ο άλλος είναι γκέη είσαι απεγνωσμένος. Αν θες σου γνωρίζω μια γνωστή μου, 140 κιλά και με φάτσα σα τον καραγκούνη. Αν της κάτσεις σου εξασφαλίζω εισητήρια + αεροπορικά για το επόμενο keep it true. Ψήσου.

  2. #32
    farfetch'd Ace's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Republic of Genoa
    Posts
    3,184

    Default SAGE

    SAGE
    "Δεν συζητάμε, γιατί είμαι ΟΞΥΘΥΜΟΣ."
    نحن نحب فصل الربيع الجميل.

  3. #33
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    O μονος λογος για να γινεις Σαιλερ ειναι τα χρηματα.
    Σιγα μην καθεσαι να ψυχαναγκαζεσαι να σε γουσταρουν και να γουσταρεις αυτο που το βασικο σου ενστικτο απορριπτει. Θα βγαλετε και χαζα παιδια, δεν λεει.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  4. #34
    Milf & Cookies sabbattack's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Nuevo Mundo
    Posts
    4,078

    Default


  5. #35
    Senior Member FaithFails's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    athens
    Posts
    1,944

    Post

    πωωωω ρε βικ ξεκόλλα, τι χαραμίζεις τη ζωή σου. Όποια δε γουστάρει ban. Όποια δεν τη γουστάρεις εσύ πάλι ban. Άει παρακάτω λέμε
    Once I was trapped, but now I am free

  6. #36
    Καράτε! μόνο neverdie's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    693

    Default

    Quote Originally Posted by 12 stars circle your brow View Post
    Αν αφιέρωνες κι εσύ αρκετές ώρες στα δάση όπως εγώ και έκανες παρέα με τα ελάφια θα καταλάβαινες οτι το κυνήγι δεν είναι ο τρόπος μου.
    /me impressed
    Κατ' αρχάς, πως είσαι έτσι;

  7. #37
    Καράτε! μόνο neverdie's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    693

    Default

    Επίσης, η φωτό είναι τραβηγμένη στην Nintendoύπολη; γτφ!
    Spoiler
    Quote Originally Posted by sabbattack View Post
    Κατ' αρχάς, πως είσαι έτσι;

  8. #38
    Διονύσης Ρόδμανν Comte de Saint-Germain's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2,551

    Default

    Quote Originally Posted by The Good Son View Post
    Η υπερδύναμη που κάνετε πολλ, υπάρχει. Λέγεται αλκοόλ.
    α)Την ποτίζεις και σου κάθεται
    β)Πίνεις και γαμάς ότι κινείται

    Κλειδώνω λοιπόν το τόπικ και συνεχίστε στο οφφ.
    Quote Originally Posted by sabbattack View Post
    Quote Originally Posted by 12 stars circle your brow View Post
    Αναφέρομαι ας πούμε σε περιπτώσεις που η άλλη είναι οκ άτομο, και περνάτε καλά μαζί και σε γουστάρει αλλά εσύ δεν την βλέπεις ερωτικά. Και θες να συμβεί αυτό.
    Καταλαβαίνεις λοιπόν εδώ το πόσο ΑΣΧΗΜΗ πρέπει να είναι η άλλη έτσι; Εσένα σου ακούγεται λογικό αυτό που είπες πιό πάνω; Αλτρουισμός; Δηλαδή αν ο άλλη σου φαίνεται άσχημη/κάνει το πουλί σου να μικραίνει/γυρνάει τ' άντερα πρέπει να σφίξεις τα δόντια επειδή σε γουστάρεικαι είσαι αισθηματικός τύπος;

    Το β πραγματικά δεν έχει κανένα νόημα όμως; Εξηγώ για να μη το περάσεις (και αυτό) για επίθεση.

    Κάποιος πληρεί όλα τα παραπάνω χαρακτηριστικά και είναι έστω και σε μέτριο βαθμό ελκυστικός, ε του πούστη πρέπει να βρεις κάποια λύση. Άσχετο αν μιλάμε για κοπέλα ή σέρνικο (δηλαδή αν εσύ γουστάρεις κάποια που δε την ελκύεις ή σε γουστάρει κάποια που δε σε ελκύει), άμα δε σου κάνει κούκου δε σου κάνει κούκου. Όσο και να ταιριάζεις με τον άλλο και να λες ότι περνάτε γαμάτα, θεωρώ ψευτοσυναισθηματισμό το "δε τον βλέπω ερωτικά". Πες "για τα γούστα μου είναι άσχημος". Αν όμως δεν είναι αυτό το θέμα, δηλάδή (στη περίπτωση σου) βρίσκεις την άλλη ελκυστική αλλά πάλι "κάτι σε σταματάει" μάλλον πρέπει να το κοιτάξεις γιατί μου ακούγεται σαν ψυχαναγκασμός.

    Μέχρι να ξεκαθαρίσεις λίγο περισσότερο ψηφίζω το γκούντ σαν. Μετά λογικά το α, καθαρά σαν σουπερδύναμη. Mastermind ftw.

    Ruxles, αν πραγματικά στο β που έγραψες πιστεύεις πως ο άλλος είναι γκέη είσαι απεγνωσμένος. Αν θες σου γνωρίζω μια γνωστή μου, 140 κιλά και με φάτσα σα τον καραγκούνη. Αν της κάτσεις σου εξασφαλίζω εισητήρια + αεροπορικά για το επόμενο keep it true. Ψήσου.
    Όλο το νόημα του θρεντ είναι σε αυτά τα δυο ποστς.

  9. #39
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    το β και το γ είναι πανεύκολα, ειδικά όταν υπάρχουν χρόνιες αγαμίες. Το πρωτο πανδύσκολο αλλά όχι αδύνατο
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  10. #40
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by tamagothi View Post
    Να το κάνουμε γενικά για σουπερήρωες να είναι πιο ενδιαφέρον;
    Θα ήθελα να μπορώ να πετάω!
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  11. #41
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by 12 stars circle your brow View Post
    Αναφέρομαι ας πούμε σε περιπτώσεις που η άλλη είναι οκ άτομο, και περνάτε καλά μαζί και σε γουστάρει αλλά εσύ δεν την βλέπεις ερωτικά. Και θες να συμβεί αυτό.
    Φίλος όπως σου είπαν , αν δεν είναι κουασιμόδος γαύρος δεν παίζει.
    Αν περνάς καλά και τα λες καλά με ένα άτομο , είσαι αλρεντυ ένα βήμα μπροστά σε μια σχέση.

    Αν έχεις προσωπικό νταλκά με το όλο νταλαβέρυ, άκου τον παππού και βουρ.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  12. #42
    Omar Tariff Taksitzhs's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    στο μεροκαματο
    Posts
    851

    Default

    Μου έχει τύχει και μείναμε φίλοι.

    Ρε συ Σαμπρέλα () δεν ξέρω, υπάρχουν κάποιες γκόμενες που σε ξενερώνουν. Τις πας πολύ, γιέα, γαμώ, αλλά όταν σκέφτεσαι κρεββάτι, ξυνίζεις. Και δεν το εννοώ με κακή έννοια, απλά ξενέρωμα για κάποιον άλφα / βήτα λόγο.

    Αυτό συνήθως συμβαίνει σε άτομα που έχουν υψηλά standards. Πράγμα που είναι κατά μία έννοια καλό, επειδή ξέρουν τι ζητάνε.

  13. #43
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Τι να σε πω .....
    Τα στάνταρ μου ήτανε (παρελθόν διότι με καλύπτει απόλυτα το ταίρι μου) πάντα πολύ ψηλά , απλά είχαν να κάνουνε πάντα με εγκεφαλικά πράγματα (ξεκαθάρισα φυσικά τα ακραία φαινόμενα) , και αν μπορούσα να τα λέω με τον άλλο μπορούσα να να κάνω και άλλα.
    Να μου πεις δεν τα κάνεις ίδια να σου πω ναι , αλλά κούκου μου έκανε τbh.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  14. #44
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default

    Ψήφισα το β.
    Νομίζω ότι είναι πιο σημαντικό να αγαπήσεις κι εσύ πχ μια χοντρούλα που σε αγαπάει διότι θα περνάγατε τέλεια και αυτή φυσικά θα σε είχε θεό. Είναι μεγάλη μαλακία να αναλωνόμαστε σε μάταιους έρωτες χωρίς ανταπόκριση ή σε έρωτες με εξαναγκασμό επιπέδου Ρέηζορ που δεν προσφέρουν τπτ και δεν έχουν και μέλλον ή κάποια προοπτική δλδ, πως να το κάνουμε ?
    Εντάξει να σε αγαπήσει η άλλη με το ζόρι, τι να λέει αυτό?
    Β και πάλι β είναι προτιμότερο 100 φορές.










































    Σοβαρά τώρα, το γ πανεύκολα.
    Last edited by pitchfork; 26-09-2009 at 22:38.
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  15. #45
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default



    Τα λέει ο άνθρωπος!

Similar Threads

  1. ΣΥΝ ΠΟΛΛ.
    By ikonoklast in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 246
    Last Post: 23-10-2010, 02:54
  2. Replies: 1
    Last Post: 28-08-2009, 12:46
  3. Ρωσία - Παγκόσμια ενεργειακή δύναμη
    By freezing_moon in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 7
    Last Post: 28-06-2009, 04:23

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •