Page 21 of 34 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast
Results 301 to 315 of 496

Thread: Ban suggestions

  1. #301
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    εγώ λέω να μην το συνεχίσουμε άλλο, έχει κουράσει η φάση , αλλά αν έχω κάνει λάθος ζητώ συγγνώμη

    mea culpa που έλεγε και η Μαλβίνα (r.i.p)
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  2. #302

    Default

    alla colpa που έλεγε κι ο Μπονάτσος (r.i.p.)

  3. #303
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    εγώ είμαι με σαμπρέλα όσαν αφορά στο administration.
    (επώνυμο pink )
    Rock or Nothing

  4. #304
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    Ας μιλήσουμε λίγο σοβαρά
    Δεν πιστεύω στο μπαν* ως μορφή "τιμωρίας" μιας και δεν πιστεύω σε καμιά μορφή τιμωρίας. Ας σκεφτούμε τις εποχές που σκότωναν τον φονιά, σταμάτησαν οι φόνοι? Ας πάμε στις κοινωνίες που κόβουν το χέρι του κλέφτη, σταμάτησαν οι κλοπές?
    Πόσο μάλλον σε ένα ιντερνετικό φόρουμ που οκ βασικά σιγά τα αυγά αλλά και πες ότι μπανάρω , δεν θα κάνει 1-2-3-4 διαφορετικά μέχρι κάποιο να πιάσει? Και τελικά τι κατάφερα?
    Δε νομίζω πως κανείς εδώ μέσα θεωρεί το μπαν μέσο τιμωρίας. Μέσο απομάκρυνσης του εκάστοτε εμετού από το περιβάλλον των υπολοίπων χρηστών είναι. Όπως, αν υπήρχε η επιλογή, θα απομακρυνόταν και ο φονιάς ή ο κλέφτης από το rl περιβάλλον.
    Κι αν το δικό σου όριο στο τι τύπου άτομα είναι μη αποδεκτά εδώ μέσα, ξεκινάει στους φασίστες, άλλων τα όρια ανοχής είναι στενότερα, και θα έπρεπε να λαμβάνονται υπ'όψιν (γι'αυτο τον λόγο έχουν γίνει και πόσα πολλς άλλωστε).
    Από κει και πέρα, καταλαβαίνω την πρακτική δυσκολία του θέματος, και όντως δεν έχει και πολύ νόημα. Θα ήταν μαλακία να περιμένουμε από τον αντμιν να κάνει τον αστυφύλακα και να παραφυλάει για το επόμενο φεηκ του κάθε μπαναρισμένου.

  5. #305
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Οι μπαναρισμένοι δεν έχουν φέικς, εμετικά ηλίθια. Φέικς έχουν όσοι λυσσάνε να φάει μπαν κάποιος εδώ μέσα και πάνε και διπολοψηφίζουν στα πολλς για να εκδημοκρατίσουν και καλά τη διαδικασία ούτως ώστε να απαλλαγούν απο τη ρετσινιά του φασίστα. Το γιατί καθέ φορά που αναφέρεται μπαν για κάποιον εδώ μέσα είσαι η πρώτη που λυσσάς είναι δικό σου θέμα ούτε μας αφορούν τα ανεκτικά σου όρια όταν δε μας τα επιβάλλεις, καριολάρα.
    Last edited by paddy honey; 18-04-2016 at 11:00.

  6. #306
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Παιδιά ας μην το τραβάμε στο προσωπικό, όντως Drumsick έχω διαφορετική αντίληψη για κάποια πράγματα, αλλά νομίζω όλοι έχουμε διαφορετική για πολλά.
    Δεν είναι απαραίτητο ότι εγώ είμαι ο σωστός, απλά το βλέπω αλλιώς
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  7. #307
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    Default

    Sabrela mia erwtisi.an o vlakas eixe postarei to kin kapoiou allou xristi o opoios se antithesi me toncommisar apaitouse na ton kaneis ban,ti tha ekanes?



    Sorry gia greeklish eimai ekswteriko
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  8. #308
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Επειδή η ιστορία έχει κουράσει όλους μας, προτείνω ένα μπαν στον Xanos γιατί το ζαλίσατε το πετσάκι.
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  9. #309
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by mourning apocalypse View Post
    Sabrela mia erwtisi.an o vlakas eixe postarei to kin kapoiou allou xristi o opoios se antithesi me toncommisar apaitouse na ton kaneis ban,ti tha ekanes?
    ε καλά τι ερώτηση είναι αυτή τώρα, τι θα πει "απαιτούσε"; αν δε γινόταν το ban θα έριχνε τον σέρβερ;

  10. #310
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Επειδή η ιστορία έχει κουράσει όλους μας, προτείνω ένα μπαν στον Xanos γιατί το ζαλίσατε το πετσάκι.
    Autos plaka plaka poianou einai?
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  11. #311
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    Default

    Inb4 video tsoukala.e ntaks kseroume twra ti ennow mi kollame sto rima.
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  12. #312
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    Έχετε σκεφτεί ποτέ ότι αν κάποιος σας εκνευρίζει και τον θεωρείτε βλάκα, υπάρχει η επιλογή να τον αγνοήσετε;

    Το ΕΡ δεν αποτελεί πια κάνα γνωστό φόρουμ και ο μόνος αδμίν που έχει μείνει (αν έχω καταλάβει σωστά ο μόνος αδμίν είναι πλέον ο σαμπρέλας), δεν έχει κανένα λόγο να γίνεται μπάτσος του φόρουμ. Αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση, το πιο πιθανό είναι ότι δεν θα υπάρχει καν αδμίν.

    Όταν λοιπόν θεωρείτε κάποιον ηλίθιο, αντί να τον τσιγκλάτε, μπορείτε απλά να τον γράψετε σταρχίδια σας. Κανείς δεν έβγαλε άκρη ή βρήκε το δίκιο του με τους βλάκες. Το φόρουμ πλέον μας παρέχει την δυνατότητα να γινόμαστε μπάτσοι του εαυτού μας, μπανάροντας τα ποστ συγκεκριμένων.

    Για την ιστορία - δεν χαρακτηρίζω κάποιον συγκεκριμένα ηλίθιο. Δεν ξέρω καν τις ιστορίες που έχουν παιχτεί και αρκετές φορές στα φλέημς μπερδεύομαι.

  13. #313
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    επισης αν καποιος επιμενει να βρισκεται σε ενα περιβαλλον οπου ολοι τον βριζουν η τον αγνοουν και δεν αποχωρει οικειοθελως ξεφευγει απο τα ορια του ψυχαναγκασμου και περναει σε εκεινα της σχοιζοφρενειας.

    εντιτ.οχι μπαν σε ονιμποτσο

  14. #314
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Post σαν αυτό του Good Son μου φέρνουν στο μυαλό τον τύπο που δεν έχει ιδέα σε ποιο forum μπαίνει και το κάνει με το ζόρι, μόνο και μόνο για να κράξει μετά. Για αυτούς τους τύπους υπάρχει το Electric Requiem και γι' αυτό έχει ακόμη κόσμο μετά από τόσα χρόνια. ΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΑ, ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ. Αυτό, από τους ουρακοτάνγκους και το #cyberia στο soulseek και είναι η πολλοστή φορά που μπαίνεις και γκρινιάζεις ανίδεε τζάμπα μάγκα, που αν δε σου αρέσει, τράβα μπες rocking.gr, που όντως είναι γκέι, αλλά δε θα είχε ποτέ όνομα: Electric Requiem.

    Μπαίνεις σε ένα forum που λέγεται Electric Requiem επαναλαμβάνω και περίμενες ότι θα μπεις στο ellinidesmanoules.com, ξερω 'γω. Ε, α γαμήσου ρε φίλε. Δε φταίει το forum, ούτε ο εκάστοτε ηλίθιος (τους οποίους και δεν εκτιμώ γενικότερα) αλλά ΕΣΥ.

    Μακάρι να μη γίνονταν γνωστά αυτά τα forum και να έμπαιναν μόνο όσοι έχουν ιδέα του πού πηγαίνουν. Θα γλιτώναμε τουλάχιστον τα 4 λεπτά παπαρολογίας από post σαν αυτό του Good Son.

    EDIT: Εκει με καταντήσατε, να θέλω να πινκάρω με πάθος τον Ονιμπούτσο. Αρκουδαίηδες.

  15. #315

    Default

    Κατουρα κ λιγο

Similar Threads

  1. Forum Description Suggestions
    By Dragonlord in forum General Discussion
    Replies: 20
    Last Post: 24-02-2012, 03:44
  2. suggestions
    By cancer in forum General Discussion
    Replies: 92
    Last Post: 18-06-2010, 19:34

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •