Page 31 of 34 FirstFirst ... 212930313233 ... LastLast
Results 451 to 465 of 496

Thread: Ban suggestions

  1. #451
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Ονιμποχα το να αποδομησω το ποστ σου δεν εχει αξια...

    εδω ρε, δραπετη απο βουστασιο, λες για ψυχολογικα θεματα Γιουλαις και σε διαψευδει η ιδια, τεσπα... σαλαμοκεφαλος ησουν εισαι και θα εισαι
    και ποια λογικη κουβεντα να γινει με τυπο με αποδεδειγμενη διπλη προσωπικοτητα, ομολογημενη (βλεπε αναλογο ''εξαφανισμενο'' γιατι αραγες? θρεντ)

    εγω, για να αλατοπιπερωσω ακομα παραπανω την ασιντ καταστασις καταθετω επισημα προτασις στον Raver Lord να με παραχωρησει το αντμινιλικη για 6-12 μηνες οσο θελει με τα εξοδα δικα μου
    ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ οτι δεν θα υπαρξει ΚΑΝΕΝΑ μπαν, απλα θελω να κανω ενα κοινωνικο πειραμα ρε παιδι μου

  2. #452
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Είπα πως δεν έχω κάνει ποτέ ψυχοθεραπεία, δε διέψευσα πως δεν είχα πάρει ποτέ Ladose όταν μου έγραψες στοχευμένα αυτό.

  3. #453
    ɐuıɥɔ uı ǝpɐɯ ɯɐ ı.... tsonos's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    String Quilote Betόn Armé
    Posts
    2,555

    Default

    Quote Originally Posted by jack the ripper View Post
    12-07-2013, 19:31 Εχει παραγινει το θεμα ΤΣΟΝΟΣ τωρα τελευταια νομιζω.

  4. #454
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Και για να τελειώνουμε με τους ορισμούς λίγο. Για μένα είναι η ουσία και η φύση του φασισμού το να επιστρατεύει κάποιος μπούλινγκ για να εκδιώξει κάποι@ από έναν χώρο επειδή έτσι του καύλωσε δηλαδή, επειδή δεν του αρέσει η μούρη του, επειδή τελευταία δε γαμάει και του την έχει βαρέσει η μαλακία στο κεφάλι, ή επειδή έτσι του τα 'σκασε όταν ξύπνησε ένα πρωί, και προκειμένου να πετύχει τον εκδιωγμό του να τον εκφοβίζει, να τον εξευτελίζει, να τον διασύρει, να τον διαπομπέυει, να τον απαξιώνει, να του στερεί την αξιοπρέπεια και να τον ωθεί στην αυτοκτονία κατα συστηματικό τρόπο και τακτική. Αυτό είναι φασισμός για μένα άσχετα με το τι πιστεύει πως είναι, τι δηλώνει ή τι ψηφίζει ο καθένας. Και για μένα ο freak brother είναι ο ορισμός του φασίστα.

  5. #455
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    φασισμος=επιβολη
    οτι κανεις δηλαδης εδω και τοσα χρονια

  6. #456
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    .... έφη κι ο επί χρόνια και χρονάκια ναζί

  7. #457
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Προτείνω επίσημα να ανοίξει θρεντ πολλ για μπαν στο σαπάκι, άσχετα με το τι θα κάνετε με το τσατ.
    Ενδεικτικά:

    Spoiler
    Today 15:22 <saloth sar> https://i.imgur.com/boUqFKU.png
    Today 15:25 <saloth sar> Το κλεισιμο του chat ειναι παγιο αιτημα των δικαιωματικων για να πνιξουν καθε αντιλογο
    Today 15:27 <00i00> ποσες μερες διχως τσατ αντεχεις Σαλοθ?
    Today 15:27 <paddy honey> και το να μπλοκαριστει το σαπακι
    Today 15:27 <saloth sar> Δυο ωρες.
    Today 15:27 <saloth sar> Μπορει και μια.
    Today 15:27 <paddy honey> για να πνιξουμε καθε αντιλογο το θελουμε και να μη βλεπουμε τα προσωπικα μας στοιχεια φατσα καρτα καθε φορα που παθαινει εξαρση σκατοψυχιας
    Today 15:28 <paddy honey> ΨΟΟΟΟΟΟΟΦΑ ΣΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΚΙ
    Today 15:29 <_UnHoLy^MaRtYr_> εν τω μεταξυ γελαω με το "να παει στο ροκινγκ" αλλα βαστιεμαι πολυ εντονα να μιλησω για την ειρωνια
    Today 15:30 <saloth sar> Φιξξξξξξξξξξερ;
    Today 15:30 <_UnHoLy^MaRtYr_> δεν ξερω τιποτα
    Today 15:32 <00i00> γιουλαι ποσταρε βυζια και σταματα να μας τα ζαλας
    Today 15:32 <00i00> (τα εχω δει)
    Today 15:33 <_UnHoLy^MaRtYr_> κλαπππινγκ ιντενσιφαιζ
    Today 15:35 <00i00> θα σε κανω μυνησις
    Today 15:35 <_UnHoLy^MaRtYr_> περιμεντε στη σειρα
    Today 15:38 <00i00> εσεις ολνοι οι Αθηναιοι μαστε χαρτακια, οανν κατεβω να την στριψουμε να την πιω
    Today 15:44 <paddy honey> πως εχεις δει τα βυζια μου σαπακι δε μας ειπες ομως
    Today 15:45 <paddy honey> βοθησε κι αλλο τη δικηγορο μου που φτιαχνει τη μηνυση δωστς της κι αλλα στοιχεια σε παρακαλω για να σαπισεις περισσοτερα χρονο μεσα στη φυλακη και να απαλλαχτει απο σενα η κοινωνια για οσο καιρο μεινεις εκει
    Today 15:46 <paddy honey> απαντησε μου, που εχεις δει τα βυζιά μου΄
    Today 15:46 <00i00> σε φωτο που με εστειλες
    Today 15:51 <paddy honey> αυτό που λες δηλαδή είναι πως σου εστειλα εγω καποτε γυμνοστηθη φωτογραφια μου
    Today 15:51 <paddy honey> μπορεις να μας πεις και ποτε εγινε αυτο΄? και δειξ'την μας κιολας σε παρακαλω βαλ'την εδω στο τσατ να τη δουμε ολοι
    Today 15:52 <00i00> οχι, απλα με πλουσια τα ελεη
    Today 15:52 <paddy honey> τη γυμνοστηθη φωτογραφια μου που σου εχω στειλει, το ποτε θα μας το πεις εσυ, και με ποιον τροπο
    Today 15:54 <paddy honey> περιμένω
    Today 15:54 <paddy honey> περιμένω
    Today 15:58 <00i00> ρε σαχλιαρομπουχλα μοιραζες φωτοζ (και βιντεα) αφειδως.... γαμεσετα που να θυμασε
    Today 15:59 <paddy honey> εχω στειλει σε σενα γυμνοστηθη φωτογραφια μου, αυτο δεν ειπες?
    Today 15:59 <paddy honey> ποτε στην εστειλα, που στην εστειλα και δειξ'την μας
    Today 16:00 <_UnHoLy^MaRtYr_> παιδια να ρωτησετε κι εμας αν θελουμε πρωτα ε.
    Today 16:00 <_UnHoLy^MaRtYr_> (δεν)
    Today 16:00 <00i00> βυζγια ειπα....ΚΟΥΓΙΑ, βυζγια
    Today 16:02 <paddy honey> δειξες μας τη γυμνοστηθη φωτογραφια μου που λες πως σου εστειλα αλλιως θα καταδικαστεις για συκοφαντικη δυσφημιση να το ξερεις
    Today 16:02 <paddy honey> και θα χασεις και τη δουλεια σου στο δημοσιο κακομοιρη
    Today 16:03 <00i00> ποσα χρονια θα φαω?
    Today 16:04 <paddy honey> δεν ξερω @ δικαστης θα το κρινει
    Today 16:05 <paddy honey> δειξες μας τη γυμνοστηθη φωτογραφια μου που οπως ισχυριζεσαι σου εχω στειλει και επειδη μοιραζα φωτογραφιες μου και βιντεος δεν το θυμαμαι
    Today 16:05 <paddy honey> Today 15:58 <00i00> ρε σαχλιαρομπουχλα μοιραζες φωτοζ (και βιντεα) αφειδως.... γαμεσετα που να θυμασε
    Today 16:05 <paddy honey> για δειξε
    Today 16:05 <00i00> εσυ ποσα χορονια θα με εριχνες?
    Today 16:06 <paddy honey> ενταξει ρεηβεν βαριεμαι να σου στελνω πριβε οπως καταλαβαινεις αυτο ειναι το απροοπτο που σου ελεγα, εχει φυγει μηνυσουλα χαλαρα
    Today 16:07 <paddy honey> και δες τι θα κανεις αν πιστευεις πως εγω ειμαι το προβλημα και για αλλη μια φορα σκεφτονται να κανουνε μπαν εμενα και οχι το σαπακι που με παρενοχλει και με συκοφαντει, ω ποία εκπληξη δηλαδη
    Today 16:35 <00i00> παντως οντως εχεις μεγαλα βυζια γιουλαι
    Today 16:37 <paddy honey> κι ο ικονοκλαστ το χρυσο μου εχει μεγαλο καυλι
    Today 16:37 <paddy honey> αλλα μη με καψεις τωρα θε μου
    Today 16:37 <paddy honey> δεν ειμαι μαγισσα και δε με λενε γιουλαι
    Today 16:38 <00i00> ποσο μεγαλο? πες μας
    Today 16:39 <paddy honey> γιατι δε ρωτας τον ιδιο αφου ειστε τοσο φιλοι?
    Today 16:40 <00i00> ειμαστε λιγο παραξηγειμενοι τωρα
    Today 16:41 <paddy honey> ε μωρε δεν πειραζει
    Today 16:42 <paddy honey> ετσι ειναι αυτα φιλοι πανε κι ερχονται, αυτο που μενει εχει σημασια
    Today 16:42 <paddy honey> και στην περιπτωση σου ειναι ΑΓΝΗ ΣΚΑΤΟΨΥΧΙΑ





    Πώς έχεις δει τα βυζιά μου σαπάκι εν αγνοία μου, για διαφώτισέ μας λιγο. Μπας και μ' έχεις γαμήσει κιόλας και δεν το ξέρω;


    ΥΓ:Και αυτό δε θα τολμήσεις να το μεταφέρεις στη χωματερή Ρέηβεν, όπως όλα τα άλλα που τον εκθέτουν και το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι πως τα μεταφέρεις στο σέξιον ώστε να μην εμφανίζονται δημόσια για να του καλύψεις τα νώτα.
    Last edited by paddy honey; 09-02-2019 at 20:04.

  8. #458
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Today 14:01 <paddy honey> λοιπον ο,τι ειχα να πω το ειπα, το σαπακι το χω ιγκνορ γιατι εχει περασει στα χερια των αρχων το θεμα πλεον οποτε δε με απασχολει αμεσα πλεον
    Today 14:02 <paddy honey> το να πρεπει να ανεχομαι να βλεπω τους εμετους του για την περιπτωση που δημοσιοποιησει παλι προσωπικα στοιχεια μου η με συκοφαντησει
    Today 14:02 <_UnHoLy^MaRtYr_> δεν πρεπει , μπορεις να κανεις ιγκνορ.
    Today 14:02 <_UnHoLy^MaRtYr_> επιλογη σου ειναι
    Today 14:03 <paddy honey> το φορουμ βρισκεται υπο παρακολουθηση της διωξης ηλεκτρονικου εγκληματος και στοιχειοθετειται δικογραφια για το σαπακι
    Today 14:03 <_UnHoLy^MaRtYr_> αυτο απο μονο του ειναι λογος για μπαν.
    Today 14:03 <paddy honey> σας ενημερωνω για να το ξερετε ολοι
    Today 14:03 <paddy honey> ενταξει καντε με μπαν το ιδιο μου κανει
    Today 14:03 <_UnHoLy^MaRtYr_> κομπλε
    Today 14:04 <_UnHoLy^MaRtYr_> για κει παει αλλωστε
    Today 14:04 <paddy honey> και παλι το φορουμ θα βρισκεται υπο παρακολουθηση
    Today 14:08 <00i00> εντωμεταξυ....φιλη νομικος με εχει πει οτι αυτα που εχει κανει σε Κανσερ και Ικονοκλαστ αρκουν για ποινη γαμεσετα... τι να λεμε για το σοσιοπαθ
    Today 14:17 <paddy honey> συνεχισε τη συκοφαντικη δυσφημιση σαπακι ο,τι γραφεις μετραει εναντιον σου
    Today 14:17 <_UnHoLy^MaRtYr_> αφου τον εχεις ιγκνορ.
    Today 14:18 <paddy honey> μου το καναν κοπι πειστ αυτο που εγραψε απο το κοντρολ
    Last edited by paddy honey; 10-02-2019 at 15:20.

  9. #459
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Quote Originally Posted by paddy honey View Post
    πολύ καλά τα λέει ο πόσο κάνει γενικά αλλά εδώ που τα λέμε ΚΚΕ και αυτοκριτική έχουν πάρει διαζύγιο για τα καλά
    http://www.katiousa.gr/apopseis/stil...a-telos-telos/
    Last edited by paddy honey; 15-02-2019 at 21:48.

  10. #460
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    πού πρόσκειται η katiousa?
    Rock or Nothing

  11. #461
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  12. #462
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

  13. #463
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    τελικά θα μου απαντήσει κανείς?
    Rock or Nothing

  14. #464
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Quote Originally Posted by paddy honey View Post
    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Τι λέω για το κόμμα; Τον Μουζουράκη αμα τον πετύχω πουθενά θα τον αρχίσω στα μπουκέτα. Αλλά ο Δρογώσης παλεύεται, είναι και αριστερούλης. Επίσης επειδή είμαι αδερφάρα μ' αρέσει αυτό:
    http://www.katiousa.gr/politika/stat...Bv8SzHJILfxTeE

    Σαφώς και μόνο σαπφισμός - Ανιούσα

  15. #465
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ΚΚΕ
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

Similar Threads

  1. Forum Description Suggestions
    By Dragonlord in forum General Discussion
    Replies: 20
    Last Post: 24-02-2012, 04:44
  2. suggestions
    By cancer in forum General Discussion
    Replies: 92
    Last Post: 18-06-2010, 20:34

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •