Page 27 of 34 FirstFirst ... 172526272829 ... LastLast
Results 391 to 405 of 496

Thread: Ban suggestions

  1. #391
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    η κοινή άποψη είναι να μη ρίχνουμε μπαν. τραβήχθηκε μια κόκκινη γραμμή στους δηλωμένα ανοιχτά φασίστες κυρίως για να μην μπαίνουν ελεύθερα και κατασκοπεύουν άτομα και καταστάσεις (κ ο νοών νοείτω). αυτό δε σημαίνει ότι δεν παίζει να είναι ήδη κάποιος γραμμένος κ να συλλέγει πληροφορίες, αλλά τελοσπάντων κάνουμε ό,τι μπορούμε.

    η προσωπική μου άποψη είναι ότι η ανθρωπότητα δεν έχει καμία ελπίδα πια. και το κακό είναι ότι η ελπίδα έχει χαθεί, όχι γιατί υπάρχουν φασίστες ή χειροκροτητές ή νοικοκυραίοι. αυτοί αποτελούν εύκολα αναγνωρίσιμες ομάδες που μπορούμε να αποφεύγουμε ή να απομονώνουμε. η ελπίδα για 'μενα χάθηκε όταν υπάρχει τόση υποκρισία η οποία προέρχεται "εκ των έσω". δε θέλω να επεκταθώ γιατί θα πω πράγματα που πολλοί ίσως ταυτιστούν και δε θέλω να νομίζουν ότι φωτογραφίζω κόσμο ή προσπαθώ να προσβάλω κάποιον. είναι πράγματα που τα έχω δει και τα βλέπω καθημερινά σε χώρους που θέλουν να ονομάζονται "προοδευτικοί" ή ακόμη και "ελευθεριακοί". guess what όμως. το ηθικό πλεονέκτημα μιας ιδεολογίας, δε δίνει αυτόματα ηθικό πλεονέκτημα σε αυτόν που θεωρεί ότι την ακολουθεί, ούτε ξεπλένει αυτόματα επιλεκτικές συμπεριφορές. προσωπικά, δεν μπορώ να βλέπω "ιερές αγελάδες" και "τοτέμ" και δεν αντέχω την παντελή έλειψη αυτοκριτικής. ας κοιτάξουμε την καμπούρα μας πρώτα... έτσι για αλλαγή.

    (και δε βγάζω την ουρά μου απέξω όλων αυτών)
    Rock or Nothing

  2. #392
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    θα αλλάξει γνώμη, θα γίνει καλύτερος άνθρωπος επειδή τον γαμωσταυρίζετε? ξεκάθαρα όχι.
    Αντιμπάν είπαμε είμαστε, όχι αντιγαμωσταυρίσματος

    Δεν είναι μωρέ θέμα να αλλάξει κάποιος, είναι θέμα οτι κάποια πράγματα ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να περνάνε χωρίς αντιδράσεις και συνέπειες, ασχέτως ποιές είναι οι τελευταίες.

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  3. #393
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Συτητατε σοβαρα για το αν θα πεσει μπαν σε ατομο που "προσεβαλε" την μνημη καποιου νεκρου ποσταροντας "χαχαχαχαχ βαλτε κι αυτον μπανερ" στο φορουμ στο οποιο εχουν πεσει κυριολεκτικα εκατονταδες καρκινοι, μανες, γαμωσταυριδια σε νεκρους και τελος παντων απλως τα παντα σε οτι εχει να κανει με βρισιδι και σκατοψυχη συμπεριφορα, και δεν εχει υπαρξει καν υπονοια συζητησης για μπαν εδω και 8 χρονια ξερω γω?

    ΥΓ. Λασπονερα εγραψες τεραστιες μαλακιαρες και εισαι θλιβερος για τις αποψεις σου, απλα να μην ξεχνιομαστε. Δε θα στεναχωριομουν αν σου εκλεβε ενα μηνιατικο κανας κακομοιρος μπας και στρωσεις.
    The rest is just

  4. #394
    Senior Member Πόσο κάνει 10 συν 7's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    south area
    Posts
    773

    Default

    Ξύπνα ρε μαλάκα επιτέλους τι γράφεις. Τόσα χρόνια εδώ μέσα μαλακίες λες που να πάρει η ευχή. Μόνο αυτό είπε ο βούρκος? Προσβάλλει τη μνήμη του και τον σκοτώνει ξανά όταν γράφει ξύλο και πάλι ξύλο, όταν λέει να πάει στους λοατ για να πάρει χαρτζιλίκι για να πάρει δόση κ.α αηδίες. Έλεος πια ούτε εδώ δε μπορείς να δεις τι παίζει. Μπορεί να είσαι εκτός χώρας και να μην παρακολουθείς τα μμε, σόσιαλς, προσωπικές επαφές αλλά εδώ χάμο ο φασισμός προσπαθεί να χωθεί και να αξιοποιήσει τα πάντα για να αποκτήσει έρισμα. Τώρα υπάρχει και για αυτό το θέμα ενορχηστρωμένο σχέδιο για να αξιοποιηθεί το γεγονός τάχα μου ως αυτοάμυνα, οι κατσαπλιάδες ναρκωμανείς των θολοκουλτουριάρηδων αριστερών, θα καθαρίσει η χρυσή αυγή, ο έλληνας πατριώτης προστατεύει με κάθε τρόπο τη περιουσία του. Ακόμα βάλανε μέχρι και κατα συρροή μάρτυρα υπεράσπισης της χ.α στη δίκη για ιατροδικαστή της οικογενείας για να πεί όπως και είπε ότι δε πέθανε από τα χτυπήματα. Δηλαδή θα πέθανε έτσι και αλλιώς αν δεν τον χτύπαγε κανείς.
    Καλά καλά δε ξέρουμε αν μπήκε για ληστεία ρε γμτ, αν είχε μαχαίρι όπως λέει η μπατσαρία η οποία στην αρχή διέδιδε ότι κάποιος σκοτώθηκε επειδή έπεσε στη βιτρίνα και έπαιζε σε όλα τα κωλομίντια. Μέχρι που βγήκε το βίντεο και άλλαξε το πράγμα γιατί θα πήγαινε άκλαυτος ο κακομοίρης. Και βγάλανε 2ο βιδεο για να δείξουν ότι απειλούσε με γυαλί το κόσμο ενώ βλέπαμε έναν ανθρωπο που ήθελε να φύγει τρέχοντας αφότου τον εδεσαν να τον χτυπάει κάποιος ακόμα, η αστυνομία να κοιτάει όπως κοίταγε τον Παύλο να πεθαίνει και να του περνά χειροπέδες μέχρι να τους πει τι κάνετε ρε αρχίδια, αυτός εκεί με μαχαίρωσε. Έλεος με τον παχυδερμισμό ρε κερατάδες.
    Ο άλλος ο αποπάνω το μηδένι (και καλά) γράφει και βάζει στο ζύγι το σχέδιο και της πρακτικές των φασιστων για διείσδυση στο λαό με τυχόν μαλακίες που μπορεί να συμβαίνουν σε κομμουνιστικές, αναρχικές κ.α οργανώσεις και θέλει και αυτομαστίγωμα και κριτική για να έχει τύχη η ανθρωπότης. Η κριτική γίνεται εκεί που γίνεται και δίνεται μάχη να ξεπεράσουμε τις μαλακίες μας όλοι μας. Αλλά όχι και να έχουμε ύφος τσίμα και να λέμε όλοι τα ίδια σκατά είστε και φασίστες στην ψυχή. Τα κάναμε όλα ίσωμα σε αυτή την εποχή ρε γμτ.
    Last edited by Πόσο κάνει 10 συν 7; 25-09-2018 at 03:11.

  5. #395
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Δεν ξερω που ακριβως διαβασες ολα αυτα που γραφεις, αλλα σιγουρα εγω δεν εγραψα τιποτα απο οσα γραφεις στην δευτερη σου παραγραφο, και δε με εκφραζει και τιποτα απο αυτα.
    The rest is just

  6. #396
    Senior Member Πόσο κάνει 10 συν 7's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    south area
    Posts
    773

    Default

    Ρε τραμπαρίφα στη δεύτερη παράγραφο γράφω για το τί ακούστηκε στα μμε και από τους μπάτσους, τρίτος πληθυντικός ρε όρνιο. Στρώσου και διάβασε λίγο σωστά.

  7. #397
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Εστω, στην τριτη παραγραφο ρε τζιτζιοφιογκο. Δεν ειναι ευκολο να ξεχωρισει κανεις που αρχιζει και που τελειωνει καθε σου σκεψη και προταση μεσα στο παρανοικο σχιζοφρενικο χωρις συνταξη παραληρημα σου ρε κονδορα. Ηρεμησε και ολα θα πανε καλα ρε χλιμιτζουρα.
    The rest is just

  8. #398
    Senior Member Πόσο κάνει 10 συν 7's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    south area
    Posts
    773

    Default

    Η τρίτη παράγραφος είναι για το μηδένι τον ρέιβεν που έχει σχολιάσει πιο πάνω βλάκα. ΒΛΑΚΑ ΞΥΠΝΑ!

    Spoiler
    ΒΛΑΚΑ!
    Last edited by Πόσο κάνει 10 συν 7; 25-09-2018 at 03:47.

  9. #399
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Το γνωριζω οτι ειναι για τον Ρεηβεν φιλε μου απο την πρωτη στιγμη, ξερω πολυ καλα τι εγραψε ο Ρεηβεν και ξερω πολυ καλα τι εγραψα κι εγω (hint: δεν εγραψα καμια μαλακια). Ομως στο πρωτο σου ποστ-απαντηση (που νομιζεις οτι εγραψες και κατι καποιας αξιας ας πουμε...) απαντας σε εμενα στην αρχη. Αρα προφανως θεωρησα πως και η υπολοιπη απαντηση σου απευθυνεται σε εμενα. Αμα δεν μπορεις να γραψεις τοτε καλυτερα ασε το πληκτρολογιο στην ακρη. Εισαι σε συγχυση και μαλλον πρεπει να ηρεμησεις πρωτα πριν μπορεσεις να συζητησεις σαν ανθρωπος.

    Και τελος παντων για να ειμαι και ον τοπικ, εγω ειμαι υπερ του μπαν και σε Λασπονερα και στο αποπανω το φασιστακι που κανει κηρυγμα και σε καθε φασιστα του φορουμ.
    The rest is just

  10. #400
    Senior Member Πόσο κάνει 10 συν 7's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    south area
    Posts
    773

    Default

    Πωπω ξεφτέρι είσαι μανμου. Τοτέ γιατί έγραψες για την τρίτη παράγραφο αφου δε σε αφορούσε?

    Α είμαι και φασίστας εκτός από κακός στο γράψιμο.... ξέχασα να πω, δεν είμαι υπερ του μπαν στο φόρουμ για κανέναν, θέλω και γουστάρω να τους βλέπω να αυτοεξευτελίζονται. Μπαν μόνο από γειτονιές και χώρους δουλειάς σε πραγματικά φασισταριά.
    Last edited by Πόσο κάνει 10 συν 7; 25-09-2018 at 03:56.

  11. #401
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by Πόσο κάνει 10 συν 7 View Post
    Πωπω ξεφτέρι είσαι μανμου. Τοτέ γιατί έγραψες για την τρίτη παράγραφο αφου δε σε αφορούσε?
    Γιατι ετσι γουσταρω, δε θα σε ρωτησω κιολας. Και γιατι γραφεις ασυναρτητες μαλακιες εδω και 2 ωρες.
    The rest is just

  12. #402
    Senior Member Πόσο κάνει 10 συν 7's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    south area
    Posts
    773

    Default

    Ποιες είναι οι ασυνάρτητες μαλακίες που γράφω?

    και

    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Quote Originally Posted by Πόσο κάνει 10 συν 7 View Post
    Πωπω ξεφτέρι είσαι μανμου. Τοτέ γιατί έγραψες για την τρίτη παράγραφο αφου δε σε αφορούσε?
    Γιατι ετσι γουσταρω, δε θα σε ρωτησω κιολας.
    λολ
    Last edited by Πόσο κάνει 10 συν 7; 25-09-2018 at 04:26. Reason: lol

  13. #403
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Πόσο κάνει 10 συν 7 View Post
    Ποιες είναι οι ασυνάρτητες μαλακίες που γράφω?
    1 - 0
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  14. #404
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    πολύ καλά τα λέει ο πόσο κάνει γενικά αλλά εδώ που τα λέμε ΚΚΕ και αυτοκριτική έχουν πάρει διαζύγιο για τα καλά
    Last edited by paddy honey; 25-09-2018 at 09:54.

  15. #405
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    προφανώς ο 10+7 λέει μαλακίες, γιατί εγώ απλά απάντησα στη σταυρούλα γιατί δεν έχει σημασία κατά την προσωπική μου άποψη αν θα πέφτει μπαν ή όχι και δεν αναφέρθηκα πουθενά σε συγκεκριμένο γεγονός, πόσο μάλλον στη δολοφονία κωστόπουλου.

    οπότε ας κάνει την αυτοκριτική του ως προς το αν ξέρει να διαβάζει και μετά συζητάμε.
    Rock or Nothing

Similar Threads

  1. Forum Description Suggestions
    By Dragonlord in forum General Discussion
    Replies: 20
    Last Post: 24-02-2012, 04:44
  2. suggestions
    By cancer in forum General Discussion
    Replies: 92
    Last Post: 18-06-2010, 20:34

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •