Σιγά και το Dark Side of the Moon,ε . Γενικά πέτρες στους Παρθενώνες, κάνει καλό, δεν κάνει κακό. Άμα αντέχει, στέκεται.

Το ο,τι εσύ άκουσες το Dark Side of the Moon και πλαισίωσε όμορφα το πως ένιωθες τότε ή ακόμα και δέχομαι ίσως έκανε πραγματικό καλό στην ζωή σου, σε ενέπνευσε κλπ είναι υπέροχο, γαμώ. Καταλαβαίνω και την ανάγκη σου να βρεις άλλους που να σου πούνε "ναι, και εμένα, ε!" επειδή δεν είναι ωραίο να είναι μόνος κανείς. Αλλά όταν καποιανού δεν του έκανε τίποτε το Dark Side of the Moon (όπως εμένα), μην το πάρεις και ούτε σαν ασχετοσύνη, ούτε καν σαν επίθεση στο γούστο σου που θα έρθω να σου το πω. Καλό είναι και να ακούγεται η άλλη άποψη, μην ξεχαστούμε και νομίζουμε ότι όλοι πιστεύουν και νιώθουν τα ίδια πράγματα. Κυρίως δε όταν έχει να κάνει με 'ιερές αγελάδες' σαν κάτι Dark Side of the Moons που καταλήγει και κάπως καταπιεστικό το ότι υποτίθεται πρέπει να σ'αρέσουν για να μετράς.

Όσο αφορά το DHG, πολύς εντυπωσιασμός σίγουρα, αρκετός κόσμος εμπνεύστηκε με το 666 international, εμένα δεν μου έκαναν τίποτε ούτε τότε και ακόμα λιγότερα σήμερα που δεν είμαι φρέσκος πια. Το Supervillain Outcast δε είναι τρομακτικά κακό, δεν ξέρω αν αξίζει να αναπτύξω επιχειρηματολογία, έχω πράγματα άλλα να κάνω επί της παρούσης, φανταστείτε την.