http://www.news247.gr/a/68!93742

Μια 28χρονη μπέιμπι-σίτερ στο Idaho στις ΗΠΑ, φρόντισε το 14χρονο αγοράκι της φίλης της λίγο περισσότερο απ' ό,τι έπρεπε με αποτέλεσμα να καταλήξει στη φυλακή. Η Summer Nelson προσελήφθη, από την κολλητή της και μητέρα του αγοριού για να προσέχει το παιδί της. Τον Δεκέμβριο του 2008 η μητέρα άρχισε να υποψιάζεται ότι κάτι δεν πήγαινε καλά, καθώς η φίλη της έδειχνε ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τον 14χρονο, με τον οποίο φαινόταν ότι είχε "στενές επαφές". Η σοκαρισμένη μητέρα προχώρησε σε καταγγελία όταν έμαθε ότι η μπέιμπι-σίτερ είχε πει στα αδερφάκια του 14χρονου, ότι είναι ερωτευμένη μαζί του(!)
Σύμφωνα με την αστυνομία, η Nelson είχε συνευρεθεί ερωτικά με το παιδί τουλάχιστον τέσσερις φορές, κάτι που οδήγησε στην καταδίκη της για αποπλάνηση ανηλίκου. Η 28χρονη παραμένει στη φυλακή, καθώς μέχρι στιγμής δεν έχει πληρώσει τα 50.000 δολάρια της εγγύησης.


Δωστε ρε μαλακες κανα δολλαριο, εμενα μονο 2-3 μεγαλυτερες κοπελες φιλες φιλων με γουσταραν οταν ημουν 15 χρονων και ηταν πολυ κοτες για να μου την πεσουν και φυσικα εγω πολυ μικρος για να καταλαβω οτιδηποτε, αν και ακομα ηλιθιος ειμαι σε αυτα. Κριμα ειναι η κοπελα, καλο ηθελε να κανει. Ον ε μορ σιριουζ νοουτ, ντισκας.