Page 9 of 12 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 168

Thread: sex is overrated

  1. #121
    cabrón Xtikio's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athenz
    Posts
    4,318

    Default

    Quote Originally Posted by Reject View Post
    ρε σταμ,μπορει ο αλλος να ειναι μαλακας,αλλα αυτη να μην το εχει καταλαβει.
    αν το καταλαβει,τοτε ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ μαζι του.
    αντιθετα ενας αντρας αν καταλαβει/ξερει οτι μια ωραια γκομενα ειναι τερμα μαλακισμενη εννοειται οτι θα παει εστω μια φορα μαζι της.
    άλεξ, όχι. και η γκόμενες πολλές φορές πάνε με τρισμέγιστους μαλάκες εν γνώση τους και πολλοί άντρες δεν γαμάνε καθυστεριμένες.

    τώρα νομίζω κατάλαβες γιατί βρίσκεις και γαμάς :ΡΡΡΡ

  2. #122
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Μα τι λες!!!

    Δε θέλω να το πάω μακριά και να αναλύσω γιατί κατα τη γνώμη μου συμβαίνει αυτό πολλές φορές. Απλά όλοι μας θα ξέρουμε γυναίκες (εγώ μπορώ να σκεφτώ 2-3 μόνο τώρα) που σέρνονται για μαλάκες που τις ταλαιπωράνε. Όπως και αντίστοιχους άντρες (τέτοιους μπορώ να σκεφτώ περισσότερους).

    Βασικά ένα ακόμη μαγικό στερεότυπο λέει πως αν δεν είσαι και λίγο μαλάκας με τη γκόμενά σου δε θα κολλήσει.

  3. #123
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    εγω παντα το λεω πως το 95%* απο αυτες που πηδαω ειναι μαλακισμενες και εντελως ηλιθιες.αν οχι,τοτε ειναι καμμενες ή ειχαν κανεναν γκομενο που τους πλακωνε στο ξυλο.δεν μπορω να το εξηγησω πως καποια παει μαζι μου και θελει και σχεση ενω ξερει ποσο κοπανος ειμαι.
    δηλαδη εχουμε καποια δεδομενα απο την στιγμη που θα ειναι καποια μαζι μου:μπαχαλα,κερατα,κατεστραμμενες νυχτες.και παλι ερχονται,απο μονες τους.
    αν αυτο δεν ειναι καθυστερηση τοτε τι ειναι?
    εγω το εχω ξαναπει,αν ημουν γυναικα εναν σαν εμενα δεν θα γυρνουσα ουτε να τον φτυσω.

    @σταμ στις μικροτερες ηλικιες σε παιρνει να εισαι ΠΟΛΥ καφρος,κολλανε ακομα περισσοτερο.μεγαλωνοντας ομως παιρνεις την αγουσα προς τα αποδυτηρια με τετοιες συμπεριφορες.






    *ισοπεδωση ρουθλες ντητεκτεντ.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  4. #124
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Παιδιά και το "μαλάκας" υποκειμενικό είναι. Εγω πχ θεωρώ τον ριτζεκτ τελείως κόπανο και δεν θα πηγαινα ποτέ μαζί του, δε μπα να'ναι και θεογόμενος. Δικές του γκόμενες μπορεί να τον θεωρούσαν γαμώ τα παιδιά. Αντίστοιχα είχα γκόμενους που φίλοι μου θεωρούσαν γτπ, επειδή με ταλαιπωρούσαν, αλλά εγω δεν τους θεώρησα μαλάκες ποτέ.

  5. #125
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    καλα,ουτε και ο ρητζεκτ θα πηγαινε ποτε μαζι σου-τον ρωτησα τωρα.
    εχεις ενα πακετακι που με αφηνει αδιαφορο.οχι εμετικο,αλλα αδιαφορο.ακομα χειροτερα δηλαδη,γιατι αν θεωρω καποια μαλακισμενη ισως και να μου εβγαινε κατι πιο ερωτικο.
    χτικιο παντως αν σου πω ποια φιλη σου μου προξενευαν καποιες αλλες επειδη "ο αλεξ ειναι καλο παιδι και θα σου φερθει καλα" θα μεινεις με ανοιχτο το στομα.
    και η πλακα ηταν οτι βγηκαμε και φρικαρε η κοπελα,εσκασε μυτη μια πρωην μου και τα εκανε ΠΟΥΤΑΝΑΡΑ.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  6. #126
    Senior Member FaithFails's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    athens
    Posts
    1,944

    Post

    εγώ θα συμφωνήσω με τον ντάντι ριτζέκτ πάλι, με κάλυψε όσο δε γίνεται.
    Και εννοείται δρόμο σε οποιαδήποτε ηλικία, αν όντως κάνει όσα λέει. Αλλιώς ναι, είναι καθυστέρηση.

    Μπορεί να ένιωθα όμως. Μπορεί και όχι. Από κει εξαρτάται το πόσο γρήγορα θα φύγει γι'αποδυτήρια. Αλλά φεύγει. Σαμτάιμ.


    edit: reject τράβα και κάνα βίντεο, μην είσαι μοναχοφάης
    Last edited by FaithFails; 25-06-2009 at 15:12.
    Once I was trapped, but now I am free

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    666

    Default

    αν γινοταν να κλεισουμε σε μπουκαλια τον ερποντα ερωτισμο αναμεσα σε ντραμσικ-ριτζεκτ ,θα λυνοταν το ενεργειακο προβλημα.

  8. #128
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Quote Originally Posted by Blanket View Post
    αν γινοταν να κλεισουμε σε μπουκαλια τον ερποντα ερωτισμο αναμεσα σε ντραμσικ-ριτζεκτ ,θα λυνοταν το ενεργειακο προβλημα.
    βασικα η προταση σου μου εφερε στο μυαλο εμενα και την Χ να βριζομαστε απο κοντα,και στο πατωμα να ερπεται ο αζορ.
    γιατι ετσι?
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  9. #129
    cabrón Xtikio's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athenz
    Posts
    4,318

    Default

    Quote Originally Posted by Reject View Post
    καλα,ουτε και ο ρητζεκτ θα πηγαινε ποτε μαζι σου-τον ρωτησα τωρα.
    εχεις ενα πακετακι που με αφηνει αδιαφορο.οχι εμετικο,αλλα αδιαφορο.ακομα χειροτερα δηλαδη,γιατι αν θεωρω καποια μαλακισμενη ισως και να μου εβγαινε κατι πιο ερωτικο.
    χτικιο παντως αν σου πω ποια φιλη σου μου προξενευαν καποιες αλλες επειδη "ο αλεξ ειναι καλο παιδι και θα σου φερθει καλα" θα μεινεις με ανοιχτο το στομα.
    και η πλακα ηταν οτι βγηκαμε και φρικαρε η κοπελα,εσκασε μυτη μια πρωην μου και τα εκανε ΠΟΥΤΑΝΑΡΑ.
    exw mia sto mualo mou kai perimenw to PM sou.

  10. #130
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Δεν ξερω τι λετε εσεις και ουτε με νοιαζει για τον ερποντα αζορ ή οποιο αλλο STD αλλά να φορατε καποτα. Αμα δεν γαμησετε τις γκομενες σας καποιος αλλος θα τις γαμησει και ειναι κριμα να παει κατι στραβα.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  11. #131
    Ανθελληνικό σουπίδιο. sofi-k's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Δωθε.
    Posts
    204

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Μπορεί να γαμιέσαι απλώς για να γαμηθείς, μπορεί να είσαι ερωτευμένος και να λιώνεις στην αγκαλιά του άλλου, μπορεί να αγαπάς και γαμώντας να φτάνεις σε νιρβάνα και να μη σενδιαφέρει αν υπάρχει αύριο. Οπότε καταλήγουμε στο οτι δε μπορείς πραγματικά να πεις αν το σεξ είναι υπερεκτιμημένο ή οχι.
    Ετουτο.

    Επισης Fixxxer και Dythor εγραψαν ομορφα πραματα.
    It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.

  12. #132
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    Είναι τόσο αόριστο το επίθετο "υπερεκτιμημένο" ώστε μπορούμε να μπαρμπαλάμε μαλακίες μέχρι του St Dick's ανήμερα.

    Αν στη ζωή σου, έστω για κάποιο χρονικό διάστημα έχεις καλό και αρκετό sex (όπως εννοεί ο καθένας για τον εαυτό του το καλό και αρκετό) τότε δε νομίζω ότι θα πεις ότι είναι υπερεκτιμημένο. Μάλλον θα αναγνωρίσεις την αξία του καλού και αρκετού.

    Τώρα αν άλλα πράγματα σε έχουν κάνει και βαριέσαι (σε μια σχέση) και το sex έχει καταντήσει αγγαρεία τότε συγγνώμη αλλά δε φταίει το sex αυτό καθαυτό.

    Συν το ότι υπερβολική έλλειψη sex χτυπάει στα νεύρα, ειδικά σε όσους/όσες έχουν ξεπεράσει τα 23
    κι ακόμα είναι (έχω υπόψιν περιπτώσεις αρρένων και θηλέων).

    Και επειδή κάποιος έχει βαρεθεί το sex για τον Α ή Β λόγο δεν το κάνει αυτό αυτόματα υπερεκτιμημένο για όλη την υπόλοιπη ανθρωπότητα.
    Last edited by Sotos_The_Tequiler; 25-06-2009 at 20:26.
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  13. #133

    Default

    Κατά τη γνώμη μου το sex μεταξύ δύο ατόμων είναι μια διαδικασία που ξεκινάει απ'το πρώτο βλέμα που θα ανταλλάξουν,απ'το τι θα πουν,τι επικοινωνία θα υπάρξει και καταλήγει στο κρεβάτι ή στο πλυντήριο.
    Άρα όταν δεν έχεις καλό sex δεν έχεις και καλή σχέση,Χημεία όπως θες πεστο.
    Συμβαίνει πολύ φυσιολογικά με το πέρας του χρόνου σε μια σχέση,ειδικά αν η σχέση μονοπωλεί τη ζωή και των δύο και δεν έχουν δραστηριότητες για την εξέλιξη τους ως άτομα.
    Γενικά έχουμε την ανάγκη για κάτι καινούριο στη ζωή μας,όχι απαραίτητα από κάποιον άλλο άνθρωπο,αλλά και από άνθρωπο με τον οποίο ήδη έχουμε εμπειρίες.
    Με λίγα λόγια αν δεις ότι το sex δεν είναι μπούτσος μπαίνει μπούτσος βγαίνει,αλλά μια ενεργή διαδικασία που απαιτεί αμοιβαία αισθήματα,θα αντιληφθείς πως το sex έχει πολλές πλευρές και ποτέ δε νομίζω πως θα σταματήσει ο άνθρωπος να το θέλει.Είναι σαν να λες πως δε θα ξαναφάς ένα πράμα.


    Υ.Γ.Γιώργος Μίνος μόουντ οφ.
    Last edited by Legend_of_Darkness; 25-06-2009 at 20:28.

  14. #134
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Quote Originally Posted by Reject View Post
    εγω παντα το λεω πως το 95%* απο αυτες που πηδαω ειναι μαλακισμενες και εντελως ηλιθιες.αν οχι,τοτε ειναι καμμενες ή ειχαν κανεναν γκομενο που τους πλακωνε στο ξυλο.δεν μπορω να το εξηγησω πως καποια παει μαζι μου και θελει και σχεση ενω ξερει ποσο κοπανος ειμαι.
    δηλαδη εχουμε καποια δεδομενα απο την στιγμη που θα ειναι καποια μαζι μου:μπαχαλα,κερατα,κατεστραμμενες νυχτες.και παλι ερχονται,απο μονες τους.
    αν αυτο δεν ειναι καθυστερηση τοτε τι ειναι?
    εγω το εχω ξαναπει,αν ημουν γυναικα εναν σαν εμενα δεν θα γυρνουσα ουτε να τον φτυσω.

    @σταμ στις μικροτερες ηλικιες σε παιρνει να εισαι ΠΟΛΥ καφρος,κολλανε ακομα περισσοτερο.μεγαλωνοντας ομως παιρνεις την αγουσα προς τα αποδυτηρια με τετοιες συμπεριφορες.




    *ισοπεδωση ρουθλες ντητεκτεντ.
    Φίλος, μήπως προσπαθείς πολύ να μας δείξεις ότι είσαι ο



    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  15. #135
    I like turtles pixies's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Tromsø
    Posts
    2,558

    Default

    πιο ευκολα θα παει η γκομενα με τον μαλακα παρα με το καλο παιδι
    There was a time that the pieces fit, but I watched them fall away

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •