Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 43

Thread: Προκύρηξη σέκτας.

  1. #1
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default Προκύρηξη σέκτας.

    http://www.zougla.gr/pdf/sexta.pdf

    ότι πιο ηλίθιο πολιτικά έχω διαβάσει τελευταία. συνειδητοποιούμε όλοι ότι κάποιοι σκοτώσαν ένα μπάτσο για να διαβάσει ο κόσμος μια προκήρυξη που αν δεν συνοδευόταν από την δολοφονία του μπάτσου θα την πετούσε στα σκουπίδια και καλά θα έκανε?
    Last edited by asimoulis; 24-06-2009 at 08:06.
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  2. #2

    Default

    Πόλεμο έχουμε μαλάκες, όχι πάρτυ για να μας κατηγορείτε ότι ήρθαμε ακάλεστοι
    Ε ρισπέκτ όμως.

    έντιτ: μπόνους οι απειλές προς τους κατοίκους της περιοχής που έγινε η δολοφονία στη δεύτερη σελίδα πράγμα που σημαίνει ότι κάποιοι τους πήραν άνετα πρέφα λολ, και το μπλακμέταλ πολεμικό παραλήρημα στο τέλος μάλλον επηρεασμένo από το πολύ Medal of Honor.
    Last edited by phthoggon; 24-06-2009 at 15:31.
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  3. #3
    read between the lines Shadowking's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,664

    Default

    δεν ξέχασαν τα ντονατς.
    A loaded gun won't set you free.
    So you say.

  4. #4

    Default

    Χαχαχαχα, γραφικοί κλόουν που μάλλον δεν έφαγαν σφαλιαρίτσες από το μπαμπάκα όταν έπρεπε..
    Βρήκαμε μια μαλακία να γεμίζουμε τα δελτία των καναλιών..
    Πραγματικά ότι πιο γραφικό τον τελευταίο καιρό!
    Ουστ!
    ....went away with my fathers, to gather the fallen.
    To return with the wisdom of the kings....
    Let me dream. (Let the jewels gleam.)
    Let the fallen hear:
    "It never rains around here."
    The sand smothered on my chest....
    Was music choir...

  5. #5
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    κι εγώ πιστεύω ότι το έγραψαν δύο άτομα, ένας από τον 8ο κι ένας από τον 12ο.

  6. #6

    Default

    Βασικά, εκτός από τρεις τέσσερις φράσεις που μπορούμε να απομονώσουμε για να γελάμε μιας και οι άνθρωποι δεν είναι συγγραφείς, το πρόβλημα είναι πως δεν είναι γραφικό το κείμενο, είναι τυπικό. Ένας άνθρωπος δηλαδή ο οποίος μια μέρα αποφάσισε ότι θα κάνει αντάρτικο ενάντια στην εξουσία και άδειασε ένα όπλο πάνω σε έναν μπάτσο περιμένω να γράφει πολύ σημαντικότερα πράγματα για να το δικαιολογήσει από αυτά που έχουν ειπωθεί τόσες φορές, η πρώτη σελίδα δηλαδή θα μπορούσε να ήταν άνετα και σε κάνα ΠΡΙΝ ας πούμε. Βέβαια εγώ δεν είμαι και τόσο πόλιτικς τύπος και δε μπορώ να κρίνω τόσο καλά σίγουρα, αλλά αναρωτιέμαι μήπως σας πέρασε και εσάς από το μυαλό αγαπητοί.
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  7. #7
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    κι εγώ πιστεύω ότι το έγραψαν δύο άτομα, ένας από τον 8ο κι ένας από τον 12ο.
    χαχαχαχαχ

    πάντως έχοντας δει την άπειρη χαζαμάρα που κυκλοφορεί ελεύθερη πιστεύω ακράδαντα ότι δεν χρειάζεται να βάλει καμία ΚΥΠ το χέρι της για να βγουν τέτοια διαμάντια.

  8. #8
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Εγώ πάντως δεν έχω σκοπό να κοροϊδέψω, λέει ότι και η Λούμπεν Μικροαστική Τάξη είναι ένοχη και οι νεοέλληνες εχθροί και αισθάνομαι να απειλούμαι άμεσα.


    Υ.Γ. Κάλκι αν το έγραψες εσύ το κατεβατό, μη κάνεις καμιά μαλακία ε, εγώ σε πάω κι ας μη συμφωνώ. Θυμήσου και τότε με το Ηαρ Μαγκ που έλεγα καλά λόγια.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  9. #9
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by phthoggon View Post
    η πρώτη σελίδα δηλαδή θα μπορούσε να ήταν άνετα και σε κάνα ΠΡΙΝ ας πούμε.
    ΟΚ αυτό θα φαίνεται αρκετά αστείο μετά από το κεντρικό Δελαστίκ επί του θέματος.

    Quote Originally Posted by rage for order View Post
    πάντως έχοντας δει την άπειρη χαζαμάρα που κυκλοφορεί ελεύθερη πιστεύω ακράδαντα ότι δεν χρειάζεται να βάλει καμία ΚΥΠ το χέρι της για να βγουν τέτοια διαμάντια.
    θα συμφωνούσα αλλά μπορεί να παρακολουθούν και το φόρουμ, μένω και κοντά στα Πατήσια και καταλαβαίνεις.

  10. #10
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default


  11. #11
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    καλά χαλάρωσε και συ

  12. #12
    read between the lines Shadowking's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,664

    Default

    πάντως στην ελλάδα οι μπάτσοι δεν τρώνε ντόνατς (σόρρυ μου ΄χει κολλήσει ;p)
    A loaded gun won't set you free.
    So you say.

  13. #13
    ShamRock n' Roll Tyler_Durden's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    κάτω απ' το rhythm section
    Posts
    2,648

    Default

    πάντως στην ελλάδα οι μπάτσοι δεν τρώνε ντόνατς (σόρρυ μου ΄χει κολλήσει ;p)
    θα μπει σημείωση συντάκτη (σ.σ.) για κουλούρι θεσσαλονίκης
    Fred FlintSTONER: YabadabaDOOM !

  14. #14
    read between the lines Shadowking's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,664

    Default

    στμ (σημείωση του μεταφραστή) θέλει, αφού είναι πράκτορες, το λύσαμε αυτό.
    A loaded gun won't set you free.
    So you say.

  15. #15
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Quote Originally Posted by Σέχτα
    Ο υπέρτατος σχεδιασμός και το καθήκον ενός αντάρτη πόλης είναι να αποδιοργανώσει το εσωτερικό της χώρας του, να πλήξει την εθνική οικονομία, να κιβδηλώσει την δημόσια εξωτερική εικόνα και να δημιουργήσει διεθνή ανυποληψία, να αποσταθεροποιήσει το σύστημα και να προκαλέσει τον εθνικό διχασμό. Όσο για τις συνέπειες, σ΄ αυτή την ξέφρενη πορεία του ένοπλου αγώνα γνωρίζουμε πως οι φυλακές είναι μπροστά μας.
    Αποσταθεροποίηση λοιπόν. Αυτός ήταν πάντα ο στόχος.

    Quote Originally Posted by Σέχτα
    Μπορούμε ν΄ αποδεχτούμε το ενδεχόμενο της σύλληψης, ακόμα και της δολοφονίας μας(αφού δεν πρόκειται να παραδοθούμε έτσι απλά...), ως αποτέλεσμα της δράσης μας. Όμως θ΄ αναγκάσουμε πρώτα την Ελλάδα να ματώσει. Θα κάνουμε το κράτος ν΄ αποκλείσει τις επικίνδυνες περιοχές, οι μπάτσοι θα περιπολούν μέσα σε τεθωρακισμένα, στρατιώτες θα φυλάνε τις πλατείες, το ένδοξο σύμβολο του Ρarabellum 38 θα ξαναγυρίσει στις διαδηλώσεις ενώ αυτοί θα σπάνε πόρτες στα σπίτια για έρευνες εμείς θα τους σπάμε τα κεφάλια, οι αντάρτικες ομάδες θα οργανώσουν την νύχτα και ολόκληρος ο πληθυσμός των αστικών κέντρων θα συνηθίσει να ζει με τους μαύρους καπνούς στον αέρα απ΄ τις βόμβες και τους εμπρησμούς. Θέλουμε να θέσουμε σε ισχύ την κατάσταση εκτάκτου ανάγκης, τον εμφύλιο επαναστατικό πόλεμο. Η ουδετερότητα στο εκτελεστικό απόσπασμα καργιόληδες. Τον λόγο τώρα έχουν τα όπλα και ο ανορθόδοξος επαναστατικός πόλεμος. Γιατί η εξουσία επιβάλλεται αλλά και καταργείται στην κάνη των όπλων.
    Go get 'em, tigers.

    Asxeto, alla o IRA den einai akrivws apatrides lol

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •