Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 75

Thread: Ρεθυμνο

  1. #1
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default Ρεθυμνο

    ξερει κανεις τι παιζει?θα με φιλοξενησουν(κουτρα ολα) σε κανενα 20ημερο.
    μιληστε.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  2. #2
    ShamRock n' Roll Tyler_Durden's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    κάτω απ' το rhythm section
    Posts
    2,648

    Default

    Koita, san omorfia kalo einai alla den pefteis kai sta patomata. Zoh exei (isos perisoterh ap' oti xreiazetai merikes fores: touristes + foitites mazi), alla to kiriotero exei Rakadika kai gamo ta mezedopoleia! Krima pou den eisai poli tou kreatos na sou proteino magazia na patheis. Kata ta alla, den ksero... exo tin aisthisi den tha sou aresei etsi opos se exo kopsei.
    Fred FlintSTONER: YabadabaDOOM !

  3. #3
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    ωχ....
    να σαι καλα ρε για τα ινφο.ειπα να παρω μια δευτερη γνωμη("Ε περαστε αυριο") μιας και οσοι φιλοι εχουν παει μου ειπαν πανω-κατω τα ιδια...
    τεσπα,τσαμπανταν ειναι οποτε δεν μας χαλαει κιολας...
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  4. #4
    ShamRock n' Roll Tyler_Durden's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    κάτω απ' το rhythm section
    Posts
    2,648

    Default

    Ξεχασα να αναφερω και κατι που σε φάση που οδηγείς ή έστω ακους cd στο αμάξι, είναι απείρως ΣΠΑΖΑΡΧΙΔΙΚΟ. Εχει τους πιο ΣΚΑΤΑ δρομους που έχω δει ποτέ. Τίγκα στη λακούβα, τύφλα να έχει ο ΨΙΤ του Βουτσα
    Fred FlintSTONER: YabadabaDOOM !

  5. #5
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    χαχαχα τον μλκ τι πηγε και θυμηθηκε!
    ΨΙΤ,ποσα χρονια εχω να το δω.
    οχι ρε ταυλερ,τι να οδηγησω...ειχα καποτε μηχανη και την εστειλα σουρωμενος πανω σε αυτοκινητο.
    αποτελεσμα?250 κυβικα εγιναν λουκουμοσκονη και 3μιση μηνες ανασκελα εγω.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  6. #6
    ΧΑΣΙΣΟΚΙΝΗΤΟ locust's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ▲๏̯͡๏▲
    Posts
    3,615

    Default

    Quote Originally Posted by Tyler_Durden View Post
    Ξεχασα να αναφερω και κατι που σε φάση που οδηγείς ή έστω ακους cd στο αμάξι, είναι απείρως ΣΠΑΖΑΡΧΙΔΙΚΟ. Εχει τους πιο ΣΚΑΤΑ δρομους που έχω δει ποτέ. Τίγκα στη λακούβα, τύφλα να έχει ο ΨΙΤ του Βουτσα
    φιλαράκι δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς για λακούβες αν δεν έχεις οδηγησει στο νομό σερρών
    [/URL]

  7. #7
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Quote Originally Posted by locust View Post
    Quote Originally Posted by Tyler_Durden View Post
    Ξεχασα να αναφερω και κατι που σε φάση που οδηγείς ή έστω ακους cd στο αμάξι, είναι απείρως ΣΠΑΖΑΡΧΙΔΙΚΟ. Εχει τους πιο ΣΚΑΤΑ δρομους που έχω δει ποτέ. Τίγκα στη λακούβα, τύφλα να έχει ο ΨΙΤ του Βουτσα
    φιλαράκι δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς για λακούβες αν δεν έχεις οδηγησει στο νομό σερρών
    πεστα...υπαρχουν σημεια μεσα στην πολη που ειναι κυριολεκτικα σαν βομβαρδισμενα

  8. #8
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    επισης θα πηξει το ματι σου στο μουνι
    80% γυναικες... τιμες στα ρακαδικα κλπ σχετικα καλες... η πολη πολυ γραφικη... φανταζομαι τωρα θα ειναι και πηχτρα στους τουριστς..εχει και ενα αφτερ καμενο κρυφο μπαρακι που παιζει μονο 60-70 ροκ με εναν ντιτζει - μπαρμαν παππου ... καιλικια.. γαμω.. και γω μαλλον θα παω την τεταρτη για κανα διημερο..
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  9. #9
    Senior Accountant Rush's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    going nowhere
    Posts
    1,944

    Default

    Freak:An les to Ntiman panw se orofo apenanti apo to mouseio exei ginei grhgorhs... ankh an 8es th gnwmh mou mazepse ta me to pou katebeis apo to bapori kai traba noto gia eley8ero kampingk.An se endiaferei sou dinw info gia pou.Genika opote paw sthn polh ksenerwnw,Exei allaksei dramatika tateleytaia 10 xronia.Ase pou exei kai arketa fasistoeidh...
    Those little demons ain't the reasons for the bruises on your soul you've been neglecting
    You'll never lose your mind as long as you're heart always reminds you where you left it
    And don't ever let them make you feel like saying what you want is unbecoming
    If you were supposed to watch you're mouth all the time I doubt your eyes would be above it

  10. #10
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    οντως τιγκα στις γκομενες...ιδιως φοιτητριες καθως ειναι ο νομος με φιλοσοφικες παιδαγωγικες κλπ κλπ....και τουριστριες κλασσικα αλλα στα χανια περισσοτερες ρακαδικα και ουζερι απειρα....θα γαμηθεις στη ρακι δλδ αν σε ενδιαφερει να μαθεις για παραλιες γενικα στην κρητη πες

  11. #11
    ultimus_kafrus Djerdjelesh's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Πατρίδα μου είναι εκεί που μάσησα
    Posts
    1,064

    Default

    Ε, για παραλίες, Τριόπετρα, Άγ. Παύλος προσωπικές προτιμήσεις.
    Αν είναι για καμπινγκ, κατεβαίνοντας από Ροδάκινο για την παραλία κάνεις δεξιά (νομίζω λέει προς παραλία Κόρακα or sth) κανένα3άρι χιλιόμετρα και έχει μια γαμηστερή παραλία με cult ταβερνάκι στη μια άκρη. Εκεί κάνεις και γαμώ τα καμπινγκ.

    Για νότιο Ρέθυμνο μιλάμε πάντα.

  12. #12
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    δεν θελω αλλες γυναικες.φτανει.βλεπω γκομενες στον δρομο και θελω να ξερασω.
    θελω να παω 10 μερες και να αραξω ρε,να καλμαρω το μυαλο μου.
    και επειδη υπαρχει προταση για δωρεαν φιλοξενια/φαγητο,ειπα να παω ρεθυμνο.
    ολα οσα μου ειπατε παντως ειναι πληρως αποτρεπτικα....βαλε και οτι αυτοι που θα μου φιλοξενησουν μου λενε τα ιδια ("ελα μαλακα,θα πηξεις στο μουνι και στο λιωσιμο εδω περα").
    τα φασιστοειδη ειναι καλο που υπαρχουν,μπορει να παιξουμε και κανενα καλο ξυλικι να ηρεμησουμε ακομα περισσοτερο.
    Last edited by Reject; 12-06-2009 at 00:31.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  13. #13
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    oxi re...apla sta leme epeidi sinithws diakopes oloi tzertzelo kai gkomenes psaxnoun....profanws kai vriskeis meri na iremiseis kai na arakseis...

  14. #14
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    δεν λεω αυτο που λετε.. αυτο που λεω εγω ειναι μεσα σε ενα αλλο μαγαζι... και οπως ανεβαινεις για τουαλτες στα αριστερα σου εχει μια πορτα..ψιλο παρανομο φαση... μμμ οι φασιστες δειρανε και τον απριλιο νομιζω εναν φοιτητη συνασπισμενο και ειναι λιγο περιεργο το κλιμα... αλλα στο μνι σου.. αυτα αφορουν τους εκει.. αμα ο φιλος σου ειναι συνασπισμενος στειλε πμ θα τον ξευρω γιατι με τετοιους εκανα παρεα εκειθε!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  15. #15
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    έχω πάει 3 φορές και πέρασα γαμάτα. κρίμα που την τελευταία είχε κλείσει το eXtreme. ωραίο μπαράκι. νότιο ρέθυμνο φοβερή θάλασσα κ ηρεμία. στην πόλη έχει τζέρτζελο και γκομενάκια. διαλέγεις κ παίρνεις
    Rock or Nothing

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •