Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 140

Thread: Ruthless flame από music off topic

  1. #16
    Metal Without Mercy Ruthless's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,181

    Default

    Quote Originally Posted by Reject View Post
    χαχαχα πεθαινω,το βιντεο ειναι για να γελαει μεχρι και ο 5χρονος μουλος που μενει απεναντι μου και μου ταραζει τα νευρα με τσιριδες.
    ερωτευμενοι με παρθενες και ετς σε λεω!
    Και ηλίθιος λοιπόν το φασιστάκι μας.

    Να χαρώ τις μουσικές σας συζητήσεις ΑΡΧΙΔΑ.
    Behold the Urkraft - behold the sacred force!
    We strike with the wrath of the rightful
    We wield the invincible puritan blade
    Behold the Fire - behold the Force!
    We command the iron batallions
    In the dawn of this new iron age

  2. #17

    Default

    Ρε Χαζέ Άνθρωπε, σου λένε πως ένα ΒΙΝΤΕΟ είναι ηλίθιο, και δεν το λένε καν σε σένα, και εσύ λες για πρόβλημα ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ. Η παουεράνια μάλιστα είπε πως της άρεσε και το κομμάτι. Θα παραβλέψω το ρητορικό "είσαι καθυστερημένος;;;" και θα σε προτρέψω να μάθεις την υποτυπώδη ανάγνωση που απαιτείται και την ελαχιστη κριτική σκέψη του να διαχωρίσεις το χεβιμέταλ τσιφλίκι σου, με την όποια δυσαρέσκεια πάνω στο ιδίωμα. Να μην είσαι προκλητικός βλακάκος και να μην παίρνεις ποτέ καραμέλες από αγνώστους. Και έχεις σίγουρα ξετρελαθεί που όλοι ασχολούνται και λίγο μαζί σου, ουινκ, οπότε δεν σε κόβω να σταματάς. Τέλος η παράσταση από μένανε.

  3. #18
    Metal Without Mercy Ruthless's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,181

    Default

    Quote Originally Posted by carheart
    Μηδενική μουσική συνεισφορά (ή της τάξεως του 5%, λολ, φάει ποσοστό και συ) και μόνο γκρίνια, υπεροψία, και βαλχάλα, και θα πάω να παίξω μπάλα.
    Quote Originally Posted by Reject View Post
    χαχαχα πεθαινω,το βιντεο ειναι για να γελαει μεχρι και ο 5χρονος μουλος που μενει απεναντι μου και μου ταραζει τα νευρα με τσιριδες.
    ερωτευμενοι με παρθενες και ετς σε λεω!
    Για πες μία ρε Αϊνστάιν, που βλέπεις μουσική συνεισφορά σε αυτό το ποστ; Μην βλέπεις μήπως γκρίνια και υπεροψία μόνο;

    Ή μήπως ξαναλέω η επιλεκτική σου όραση έπιασε πάλι δουλειά;
    Behold the Urkraft - behold the sacred force!
    We strike with the wrath of the rightful
    We wield the invincible puritan blade
    Behold the Fire - behold the Force!
    We command the iron batallions
    In the dawn of this new iron age

  4. #19
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default

    σταματήστε πια να πολεμάτε το χέβι μέταλ.
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  5. #20
    Antikanonik Member powerania's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Beleriand,northwestern Middle-earth.
    Posts
    449

    Default

    Quote Originally Posted by Ruthless View Post
    Quote Originally Posted by powerania View Post
    Quote Originally Posted by Ra Pariah View Post
    Μεταλλάδες του forum, έχουμε δουλειά εδώ!

    http://www.youtube.com/watch?v=e1k_L...e=channel_page

    Υπερέπος white metal (μάλλον)! Τσεκάρετε! (το "μάλλον" πάει στο ότι δε γνωρίζει κανείς τπτ για την μπάντα)

    Edit: προσπεράστε τα πρώτα δύο λεπτά.
    Νταξει, απλα ΕΠΙΚ ΦΕΗΛ το βιντεο, πιστευω συμφωνουμε ολοι.
    Το κομματι ομορφο, κατι δεν μου παει καλα με τη φωνη.
    Αυτό που δεν πάει καλά είναι η λειτουργία των αυτιών σου.

    Μόνο το συγκεκριμένο κομμάτι ισοπεδώνει το 95% ευρωπαϊκών ακουσμάτων σου(ειδικά στα φωνητικά) καθότι είναι ένας ύμνος αμερικάνικου ατσαλιού και τα μουσικά αξιώματα είναι γνωστά.

    Και Ra Pariah, ξέρω τουλάχιστον 20 άτομα που ψάχνουν απεγνωσμένα πληροφορίες για αυτούς αλλά κανείς δεν ξέρει τίποτα για το τι, πού και πώς των Graveyard.
    Α για πες μου λοιπον, το υπολοιπο 5% γιατι δεν ισοπεδωνεται απο αυτον τον ΥΜΝΟ?
    Αφου ξερεις και τα ακουσματα μου δηλαδης.

  6. #21

    Default

    Δεν ξέρω ρε Θωρ, τώρα που το βλέπω καλύτερα, σαν να είσαι πιο χαζός από όσο νόμιζα.

  7. #22
    Metal Without Mercy Ruthless's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,181

    Default

    powerania έδωσα παράδειγμα πριν. Κι έχοντας ακούσει 1-2 φορές την εκπομπή σου δε νομίζω η αναλογία ήχου Heavens Gate με κλασσικό europower να είναι πάνω από 1:20 σε ότι ακούς.

    Και κάρχαρτ, δεν ξέρω αν είσαι χαζός ή κάνεις τον χαζό. Στην οποία περίπτωση είσαι απλά ένας αποτυχημένος κουτοπόνηρος. Περιμένω πάντως ακόμα το πιέμ με κατατοπιστικές οδηγίες για ποστς μουσικής συνεισφοράς τύπου "Χαχαχα, το 12χρονο ξαδερφάκι μου γελάει με παγωμένα καβλιά Taake και vids Immortal με Abbath να κάνει το κατσίκι στα λαγκάδια".

    Music discussion at its finest, oh valiant defender of the ER quality.
    Behold the Urkraft - behold the sacred force!
    We strike with the wrath of the rightful
    We wield the invincible puritan blade
    Behold the Fire - behold the Force!
    We command the iron batallions
    In the dawn of this new iron age

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by Ruthless View Post
    powerania έδωσα παράδειγμα πριν. Κι έχοντας ακούσει 1-2 φορές την εκπομπή σου δε νομίζω η αναλογία ήχου Heavens Gate με κλασσικό europower να είναι πάνω από 1:20 σε ότι ακούς.

    Και κάρχαρτ, δεν ξέρω αν είσαι χαζός ή κάνεις τον χαζό. Στην οποία περίπτωση είσαι απλά ένας αποτυχημένος κουτοπόνηρος. Περιμένω πάντως ακόμα το πιέμ με κατατοπιστικές οδηγίες για ποστς μουσικής συνεισφοράς τύπου "Χαχαχα, το 12χρονο ξαδερφάκι μου γελάει με παγωμένα καβλιά Taake και vids Immortal με Abbath να κάνει το κατσίκι στα λαγκάδια".

    Music discussion at its finest, oh valiant defender of the ER quality.
    Θέμα έκθεσης "Το Κόμπλεξ", αναπτύξατε σε μερικές λέξεις.

    με πρόλογο, βαρύγδουπο επίλογο, με τα όλα του.

    Για να τελειώνουμε. Δεν είμαι χαζός. Κάνω τον χαζό μόνο, μπας και καταφέρουμε να μιλήσουμε καμιά ώρα.

    Και χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ τον πάνκη, μπορεί και μόνος του, ρίξε μια ματιά στη γενική του μουσική συνεισφορά στο φόρο, και κατηγόρησέ τον μετά που έκανε χαβαλέ σε ένα -face it- καθυστερημένο βίντεο. ΒΙΝΤΕΟ.

  9. #24
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Quote Originally Posted by Ruthless View Post
    powerania έδωσα παράδειγμα πριν. Κι έχοντας ακούσει 1-2 φορές την εκπομπή σου δε νομίζω η αναλογία ήχου Heavens Gate με κλασσικό europower να είναι πάνω από 1:20 σε ότι ακούς.

    Και κάρχαρτ, δεν ξέρω αν είσαι χαζός ή κάνεις τον χαζό. Στην οποία περίπτωση είσαι απλά ένας αποτυχημένος κουτοπόνηρος. Περιμένω πάντως ακόμα το πιέμ με κατατοπιστικές οδηγίες για ποστς μουσικής συνεισφοράς τύπου "Χαχαχα, το 12χρονο ξαδερφάκι μου γελάει με παγωμένα καβλιά Taake και vids Immortal με Abbath να κάνει το κατσίκι στα λαγκάδια".

    Music discussion at its finest, oh valiant defender of the ER quality.

    φρονώ πως αν δεν είχες πεταχτεί άλλες 80.482.454.332,12 φορές για να την πεις σε κάποιον για την μουσική που ακούει, δεν θα είχε γίνει με αυτό το ποστ. Όταν όμως φτάνεις στην 80.482.454.332,12+1 φορά, ε τα ακούς, άσχετα αν έχεις κάνει και χειρότερα.
    Αν δεν έσπαγες τα αρχίδια γενικότερο με το καφτό ατσάλι, μάλλον δεν θα γινόταν τίποτα.

    Αν δεν το καταλαβαίνεις αυτό, ε τότε θα συνεχίσεις να απορείς για αυτά που λέει ο καρχαρτ. Και ο πανκης έχει πει ένα σωρό παραριες στο άσχετο (μιας και έφερες παράδειγμα στο ποστ σου), αλλά 1)δεν σπάει αρχίδια 2)το κάνει πολύ πιο αραιά 3)μιλάει για την μουσική που γουστάρει, όχι όπου θέλει και του γκαβλώσει, αλλά εκεί που μπορεί. Τα πόστ τα δικά σου, περιορίζονται στο πόσο αντρικό είναι το χέβυ μεταλς και πόσο γαμάει όλες τις υπόλοιπες δισκογραφίες. Ε νιωσε λίγο.
    Kill the wise one!

  10. #25
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default

    τα posts του ruthless ισοπεδώνουν το 95% των posts σας.
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

  11. #26
    Senior Member cynic's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    1,769

    Default

    np Tenacious D - The Metal

    ER tried to kill the metal...

  12. #27
    Antikanonik Member powerania's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Beleriand,northwestern Middle-earth.
    Posts
    449

    Default

    Νιωθω λιγο ασχημα, ανακαλυψα οτι τοσο καιρο ακουω μονο γιουροπαουερ. Και ρηχο γιουροπαουερ.

  13. #28
    Metal Without Mercy Ruthless's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,181

    Default

    Εντάξει ρε κάρχαρτ, ευχαριστώ πραγματικά που επιβεβαιώνεις όσα λέω για 2 μέτρα και 2 σταθμά.

    Κατά τα άλλα μην πετάς βαρύγδουπες δηλώσεις ως εκπρόσωπος κόμματος σε προεκλογική περίοδο τύπου:
    Quote Originally Posted by carheart View Post
    έχουμε πει να μην πετάγονται σε κάθε θρεντς όποιοι θίγονται να δείξουν πόσο γαμάνε. Μηδενική μουσική συνεισφορά (ή της τάξεως του 5%, λολ, φάει ποσοστό και συ) και μόνο γκρίνια, υπεροψία, και βαλχάλα, και θα πάω να παίξω μπάλα. Και εσύ συγκεκριμένα, το κάνεις από πάντα. Οπότε μην γίνεις θιγμένη πέρδικα.
    Μπορείς κάλλιστα να πεις "Κοίτα φίλε, αν δε γράψεις 20 reviews δεν μπορείς να την λες στους άλλους ή να κάνεις χαβαλέ. Η ταρίφα εδώ τόση είναι. Με λιγότερα ριβιούζ απλά θα σου σβήνουμε τα ποστς φασιστικά." Και έτσι θα γλιτώναμε όλη αυτή τη συζήτηση.

    Και animae, το ποστ του πάνκη ήταν παράδειγμα που μιλάει για ότι γουστάρει και όχι όπου του καβλώσει ε; Απλά για να δω αν μιλάμε στην ίδια βάση ε; Και το τι σπάει αρχίδια, ε είναι προσωπικό θέμα του καθενός. Και μένα μου σπάνε τα αρχίδια τα ποστς αρκετών σας, αλλά δεν απαίτησα ποτέ να σβηστούν ποστς έτσι φασιστικά. Το ER με άλλες βάσεις ξεκίνησε πριν από 5 χρόνια αν θυμάμαι καλά.
    Behold the Urkraft - behold the sacred force!
    We strike with the wrath of the rightful
    We wield the invincible puritan blade
    Behold the Fire - behold the Force!
    We command the iron batallions
    In the dawn of this new iron age

  14. #29

    Default

    ε μα τι στο μπούτσο εγραφε το γαμημένο το ποστ που σβήστηκε?

    καρχαρτ πρωτη φορα σβήνεις ποστ (εκτός απο λινκ για δίσκο) ??
    Ο Μαξ ήταν εγωιστής.

  15. #30
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default

    Quote Originally Posted by Ruthless View Post
    Το ER με άλλες βάσεις ξεκίνησε πριν από 5 χρόνια αν θυμάμαι καλά.
    σκέψου την αποχώρηση εις ένδειξη διαμαρτυρίας.
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

Similar Threads

  1. Music off topic thread
    By Dragonlord in forum Music Discussion
    Replies: 13999
    Last Post: 02-10-2022, 12:50
  2. The music off topic thread (survives!)
    By Kveldssanger in forum Music Discussion
    Replies: 4767
    Last Post: 20-03-2009, 09:46
  3. Off topic music thread
    By The Charon in forum Musicians Chat
    Replies: 3
    Last Post: 24-09-2006, 13:16
  4. music off topic thread
    By Dragonlord in forum General Discussion
    Replies: 61
    Last Post: 23-08-2006, 18:28
  5. off topic sto music discussion
    By blackbird in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 11
    Last Post: 21-05-2005, 19:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •