Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 39

Thread: Fail HighTimes

  1. #1
    Senior Member karharias's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Γκρι-χελ-λαντ
    Posts
    1,189

    Default Fail HighTimes

    Με αφορμή το fuck my life του carheart
    (μη μου πείτε πάλι ότι υπάρχει αντίστοιχο θέμα..)

    Περιγράψτε μια περίπτωση που είτε σας πρόλαβαν κ σας ξενέρωσαν πριν ανεβείτε ή ανεβήκατε κ φρόντισαν κάποιοι μαλάκες να σας ξενερώσουν σε χρόνο ρεκόρ με τον χειρότερο τρόπο. Έχω πολλές προσωπικές εμπειρίες...

    Μετά από αγωνία βρίσκω ένα τσιγάρο, το στρίβω, τραβιέμαι με κάτι άλλους σε κάτι βουνά κ λαγκάδια, μερικά χιλιόμετρα μακρυα από τον πολιτισμό. Σιγουρευόμαστε ότι όλα είναι οκ κ ψάχνουμε αναπτύρα. Εννοείται ότι δεν είχαμε μαζί μας.. ξανά πίσω...........΄(ο αναπτύρας αυτοκινήτου δε λειτουργούσε)

    Παρόμοια φάση με την ποιο πάνω, ένας "γνωστός" ανεβαίνει κάτι βουνά με την μηχανή. Δεν έχει φωτιά κ βλέπει ένα βοσκό. Πάει να του τρακάρει φωτιά, το ανάβει κ τον μάγκωσε ο βοσκός ο οποίος ήταν fake βοσκός κ real ασφαλίτης!!!!!!!!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!!! Δυσκολεύτικα πολύ να το πιστέψω.

    Ειμαι με κάποιον αλλον, μεσα στο αμαξι, βράδυ κ εχω ξεφυγει τοσο πολυ που νομιζω οτι οδηγάω σε μια γυάλινη σφαίρα, στην οποία το αμάξι είναι σταματημένο κ κουνιέτια μόνο η σφαίρα, κάνοντας συνέχεια το ίδιο δρομολόγιο. Εν τω μεταξύ έχω κάνει τον κύκλο της Κερκίνης (βλ. λίμνη) χωρίς να το καταλάβω, έχω περάσει 3 μπλόκα εκ των οποίο στο ένα κοιμώταν οι πουστρόμπατσοι αλλά το καλύτερο έρχετε στο τέλος όπου με σταματάνε σε ένα μπλόκο κ με το που με βλέπουν μου λένε "πως είναι έτσι τα μάτια σου ρε παλικάρι". Με βάζουν στην άκρη κ προσπαθούν καταλάβουν τι έχω. Εγώ δε μπορούσα να σταυρώσω λέξη, με το ζόρυ το όνομα μου είπα. Έχουν κάνει κόσκινο το αμάξι μου αλλά δε μπόρεσαν να βρουν τίποτα. Εν τω μεταξύ το είχα χύμα σε ένα ντουλαπάκι κάτω από τιμόνι, δίπλα από τις ασφαλιοθήκες. Ευτυχώς ήταν όλοι ΗΛΙΘΙΟΙ κ δε κοίταξε κανείς εκεί, αντιθέτως καθάρισαν το αμάξι πολύ καλά, μέχρι κ τα πατάκια μου τίναξαν. Βρήκαν μια χαμένη ταυτότητα ενός φίλου, βρήκαν ότι δεν είχα άδεια αυτοκινήτου γιατί ήταν ξεχασμένη στο συνεργείο, βρήκαν χαρτάκια ολοκαίνουργια (κανόνισαν για το επόμενο ) και τέλος βρήκαν κάτι τάπερ στο πίσω κάθισμα κ με αποκαλούσαν πλασιέ τάπερ (αν είναι δυνατόν, λες κ είπα κάτι για την μάνα τους!).
    Μη τα πολυλογώ μας άφησαν να φύγουμε ενώ κάποιος είχε σκυλιάσει κ έβριζε όλη την ώρα. Να σημειώσω ότι του έτρεχαν τα σάλια, σα λυσασμένο σκυλί. Ήμουν τόσο κομμάτια, έτρεμαν τα πόδια μου κ είχε στεγνώσει το στόμα μου. Δε ζήτησα νερό, εννοείται. Παω να ξεκινησω να φυγω κ μου σβήνει το αμάξι 2 φορές. Τέλος καλό όλα καλά.. τελικό συμπέρασμα, αν ήμουν κομματάκι ποιο ξενέρωτος θα τους έβαζα να το καθαρίσουν κ απ έξω.
    Hey Bobby Marley, sing something good to me
    this world go crazy, it's an emergency

  2. #2
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Μια φορά ήμουν εντελώς κομμάτια, δεν έβλεπα μπροστά μου να φανταστείς και σκεφτόμουν "αν με σταματήσουν μπάτσοι τώρα τη γάμησα" αλλά ευτυχώς δεν είχα αυτοκίνητο, πήρα ένα ταξί και γύρισα σπίτι μου κανονικά.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  3. #3

    Default

    Μια φορά ήμουν εντελώς κομμάτια και μετά ξενέρωσα. Έλαχιστες φορές έχω ξενερώσει τόσο πολύ ρε φίλε
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  4. #4
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    κλασσικος εξυπνακιας αμνεζιακ.νοου σορπραιζες.
    μεγαλο ξενερωμα πριν καμια δεκαετια σε ενα στενο πανω απο τα λαδαδικα.
    μαζεμενα 6 ατομα,ετοιμοι να τα στριψουμε.περναει ενας τυπος απο μακρυα,ε λεμε "δε γαμιεται,σιγα μην ειναι μπατσος 5 η ωρα το πρωι σαββατο προς κυριακη".
    σε 10 λεπτα εχουν σκασει ζηταδες απο το πουθενα και μας μαζευουν.αλλα παρολο το ξενερωμα ολα τα λεφτα ηταν η ατακα που μας πεταξε ενας βλαχοκαουμποης.
    "στον αστερισμο της κανναβης πουλακια μου ε?"
    με δυσκολια κρατουσα το γελιο μου στο κρατητηριο.βεβαιως ηρθαν οι πρωτες σφαλιαρες και με εστρωσαν.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  5. #5
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default

    λοιπόν στο θέμα με τους μπάτσους έχω υπάρξει ο κωλοφαρδότερος άνθρωπος του κόσμου.
    ποτέ και πουθένα και ας έχω κάνει αηδίες και ανευθυνότητες, οπότες δεν έχω τέτοια φεϊλ .
    αν σκεφτώ καμιά χαζομάρα που έχω κάνει ή έχω πει όσο ήμανε κλαζμένος θα επανέλθω.
    Last edited by irreligious; 04-06-2009 at 15:04.
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  6. #6
    Senior Member karharias's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Γκρι-χελ-λαντ
    Posts
    1,189

    Default

    ουτε εμενα με εχουν μαζεψει, εχω γλιτωσει τα απειρα. Αντιθετως με εχουν μαζεψει επειδη εβαλα φωτια ενα δασος, εσπασα εντελως ενα σχολειο που θα γινοταν περιβαντολλογικό κέντρο κτλ.. Πτέσματα..

    Reject.. στον Αστερισμό της Κάνναβης,ε? Τις ίδιες ατάκες έχουν όλα τα αρχίδια.. μάλλον στη σχολή τους τα μαθαίνουν, ή μπορεί στο μηνιαίο περιοδικό που έχουν. Θα έχει section "Ατάκες σε χασικλίδες"
    Hey Bobby Marley, sing something good to me
    this world go crazy, it's an emergency

  7. #7
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Quote Originally Posted by karharias View Post
    ουτε εμενα με εχουν μαζεψει, εχω γλιτωσει τα απειρα. Αντιθετως με εχουν μαζεψει επειδη εβαλα φωτια ενα δασος, εσπασα εντελως ενα σχολειο που θα γινοταν περιβαντολλογικό κέντρο κτλ.. Πτέσματα..
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  8. #8

    Default

    ...και κάπως έτσι δημιουργήθηκε ο ξιφίας.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  9. #9
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Quote Originally Posted by karharias View Post
    ουτε εμενα με εχουν μαζεψει, εχω γλιτωσει τα απειρα. Αντιθετως με εχουν μαζεψει επειδη εβαλα φωτια ενα δασος, εσπασα εντελως ενα σχολειο που θα γινοταν περιβαντολλογικό κέντρο κτλ.. Πτέσματα..

    Reject.. στον Αστερισμό της Κάνναβης,ε? Τις ίδιες ατάκες έχουν όλα τα αρχίδια.. μάλλον στη σχολή τους τα μαθαίνουν, ή μπορεί στο μηνιαίο περιοδικό που έχουν. Θα έχει section "Ατάκες σε χασικλίδες"
    εμενα με μαζευαν παλια,παραδοξως τα τελευταια χρονια εχω τρελη κωλοφαρδια.
    απο τα μεγαλυτερα καργιολικια ηταν οταν καποιοι ειχαν δωσει τα ονοματα/παρατσουκλια μας στην ασφαλεια,και ειχαμε επισκεψεις συνεχεια.ξερεις,μαναδες να λιποθυμανε και αλλα τραγελαφικα.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  10. #10
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Μια φορά, ένας τύπος που του είχα γαμήσει την πρώην, θέλησε να με δώσει στους μπάτσους για ναρκωτικά, αλλά ευτυχώς ο μαλάκας αντί για ασφαλίτη πήγε σε ασφαλιστή και τη γλίτωσα με μια μικτή ασφάλεια αυτοκινήτου.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  11. #11

    Default

    πιο δήθεν χρήστης έβερ
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  12. #12
    Senior Member karharias's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Γκρι-χελ-λαντ
    Posts
    1,189

    Default

    χαχχαχαχα.. δε παιζει να ειναι αλήθεια φυσικα... ε?
    παρόμοια σκηνικά ξέρω κ εγω, το καλύτερο πήγε ο κερατάς να δώσει τον γαμιά της δικιάς του σε ασφαλίτη μεγάλο κεφάλι κ έτυχε να είναι ξάδερφος του γαμιά, ο ασφαλίτης.. τρελό lol!!!!
    Hey Bobby Marley, sing something good to me
    this world go crazy, it's an emergency

  13. #13
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    Μια φορά, ένας τύπος που του είχα γαμήσει την πρώην, θέλησε να με δώσει στους μπάτσους για ναρκωτικά, αλλά ευτυχώς ο μαλάκας αντί για ασφαλίτη πήγε σε ασφαλιστή και τη γλίτωσα με μια μικτή ασφάλεια αυτοκινήτου.
    και με ενα βοδινο απο το ικεα,αχ τι κριμα ομως ο μπαμπακας μου μου εφερε το ιδιο απογευμα σπιτικο λαχταριστο βοδινο μιαμ μιαμ....
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  14. #14
    Senior Member karharias's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Γκρι-χελ-λαντ
    Posts
    1,189

    Default

    Θέλω να διαβάσω post locust

    Quote Originally Posted by locust
    "μια φορά περπατούσα στο δρόμο, είδα ένα μπατσικό κ θυμήθηκα ότι είχα χόρτο στο σπίτι κ φοβήθηκα πάρα πολύ. αυτή ήταν η χειρότερη εμπειρία που είχα"
    Hey Bobby Marley, sing something good to me
    this world go crazy, it's an emergency

  15. #15
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Quote Originally Posted by Reject View Post
    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    Μια φορά, ένας τύπος που του είχα γαμήσει την πρώην, θέλησε να με δώσει στους μπάτσους για ναρκωτικά, αλλά ευτυχώς ο μαλάκας αντί για ασφαλίτη πήγε σε ασφαλιστή και τη γλίτωσα με μια μικτή ασφάλεια αυτοκινήτου.
    και με ενα βοδινο απο το ικεα,αχ τι κριμα ομως ο μπαμπακας μου μου εφερε το ιδιο απογευμα σπιτικο λαχταριστο βοδινο μιαμ μιαμ....
    Δεν έχω τέλειο μπαμπάκα;;
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

Similar Threads

  1. "What would you do if you knew you could not fail?"
    By When Black Roses Bloom in forum General Discussion
    Replies: 18
    Last Post: 11-01-2005, 00:11
  2. Converge - You Fail Me
    By wanker in forum Albums
    Replies: 4
    Last Post: 01-11-2004, 20:22

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •