Results 1 to 5 of 5

Thread: Snuff: A Documentary About Killing on Camera (2008)

  1. #1
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default Snuff: A Documentary About Killing on Camera (2008)

    μαλακια μου...οκ το εκανα....



    ενα εξαιρετικο ντοκυμαντερι για εναν αστικο μυθο...η μηπως οχι?

    γινετε αναφορα σε μερικες κλασικες καλτ ταινειες οπως το Snuff και το Cannibal Holocaust

    εχμ και σε καποιες που ενισχυουν τον ''μυθο''

    υπαρχουν λινκς
    Last edited by Kaserinos; 12-04-2011 at 22:35.

  2. #2
    Milf & Cookies sabbattack's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Nuevo Mundo
    Posts
    4,078

    Default

    πέτα κανά λίνκ για το σνάφ γέροντα.

  3. #3
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

  4. #4
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    λοιπόν τα κούνησα εδώ να τα πούμε γιατί θα πήγαινε οφφτόπι στο άλλο.

    το είδα, νταξ είχε ένα ενδιαφέρον, κυρίως με τη βλακεία της "κοινής γνώμης" όσον αφορά την ταινία snuff που έκαναν και έρευνα ας πούμε, αλλά κατα τα άλλα δε μας είπε και τίποτα ε.

    αφενός ούτε καν φάνηκαν να συμφωνούν για τον ορισμό του snuff (είμαι με το "φόνος on camera με σκοπό το κέρδος"), αφετέρου ο καθένας έλεγε τα δικά του και είχε το σκοπό του και την δική του agenda, και είναι ασαφές τι είναι και τι σκοπό εξυπηρετούν τα τυπάκια που μιλάνε.

    (εκείνος δε που παίζει το μάτι του και η άλλη η λεσβία είναι πραγματικά τρομαχτικά τυπάκια.)

    πιάνει και το θέμα των πραγματικών θανάτων που προβάλλονται για σοκ και κέρδος και βγαίνει εντελώς εκτός θέματος μου φαίνεται, και τις ταινίες που εσκεμμένα είναι φτιαγμένες να μοιάζουν με σναφ ίσα που τις ακουμπάει.

    σκάει και την εξομολόγηση στο τέλος και νταξ να πούμε ο τύπος δείχνει να το νιώθει αλλά 1. εμένα δε με πείθει και 2. είναι ο παραγωγός της ταινίας, lol.

    ένα καλτ ενδιαφέρον το έχει αλλά σοβαρό ντοκυμαντέρ δεν το λες σε καμία περίπτωση.
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  5. #5
    Mjöllnir UC.Hammer's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Oscar Wilde's Ass
    Posts
    665

    Default

    Quote Originally Posted by antimusic View Post
    λοιπόν τα κούνησα εδώ να τα πούμε γιατί θα πήγαινε οφφτόπι στο άλλο.

    το είδα, νταξ είχε ένα ενδιαφέρον, κυρίως με τη βλακεία της "κοινής γνώμης" όσον αφορά την ταινία snuff που έκαναν και έρευνα ας πούμε, αλλά κατα τα άλλα δε μας είπε και τίποτα ε.

    αφενός ούτε καν φάνηκαν να συμφωνούν για τον ορισμό του snuff (είμαι με το "φόνος on camera με σκοπό το κέρδος"), αφετέρου ο καθένας έλεγε τα δικά του και είχε το σκοπό του και την δική του agenda, και είναι ασαφές τι είναι και τι σκοπό εξυπηρετούν τα τυπάκια που μιλάνε.

    (εκείνος δε που παίζει το μάτι του και η άλλη η λεσβία είναι πραγματικά τρομαχτικά τυπάκια.)

    πιάνει και το θέμα των πραγματικών θανάτων που προβάλλονται για σοκ και κέρδος και βγαίνει εντελώς εκτός θέματος μου φαίνεται, και τις ταινίες που εσκεμμένα είναι φτιαγμένες να μοιάζουν με σναφ ίσα που τις ακουμπάει.

    σκάει και την εξομολόγηση στο τέλος και νταξ να πούμε ο τύπος δείχνει να το νιώθει αλλά 1. εμένα δε με πείθει και 2. είναι ο παραγωγός της ταινίας, lol.

    ένα καλτ ενδιαφέρον το έχει αλλά σοβαρό ντοκυμαντέρ δεν το λες σε καμία περίπτωση.
    Συμφωνω απολυτα,οι στιγμες της "ανθρωπιας" μου φανηκαν αστειες,η ερευνα ηταν μηδαμινη και η στιγμη που κατηγορησαν τον μαικλ μουρ μου φανηκε αστοχη(οχι οτι ο μουρ δεν ειναι μεγας προβοκατωρας).Κατα τ'αλλα καποια πλανα απο ιρακ με σοκαρανε
    Spoiler
    οχι ο αποκεφαλισμος που τον ειχα δει ουτως η αλλως,οσο ο τυπος που τον εφαγε το μιδραλυοβολο και εγινε πουρες

Similar Threads

  1. Camera
    By Drumsick in forum General Discussion
    Replies: 3
    Last Post: 30-03-2010, 07:23
  2. [Documentary] Mold [Плесень] (2008)
    By Roswell47 in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 4
    Last Post: 15-06-2009, 18:22
  3. Camera
    By Kuolema in forum General Discussion
    Replies: 9
    Last Post: 18-07-2006, 02:38
  4. [Documentary] The Fog of War: Eleven Lessons from the Life of Robert S. McNamara (2003)
    By eyeamflesch in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 14
    Last Post: 29-05-2005, 13:39
  5. Top Ten Excuses For Bbeing Caught On Camera
    By IrDA in forum General Discussion
    Replies: 0
    Last Post: 03-12-2004, 12:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •