επειδή επιμένετε θα την πω. ΙΣως να μην είναι τόσο καταπληκτική, αλλά εμείς ακόμα διασκεδάζουμε με αστυνομίες και τα συναφή. Εγώ, ένας φίλος Ελληνας και ενας συμφοιτητήτης εκ Βουλγαρίας μετά από 2-3 μπυρίτσες σε μαγαζί λουμπεν και χιπστεραδικο αποφασίζουμε να πάμε στο πάρτυ της σχολής για το φτηνό αλκοολ και την φάση. Μπαίνουμε, τίγκα στους νεαρούς Δανούς/ες ημι εώς πολύ μεθυσμένους/ες, αράζουμε μετά και τον ανεφοδιασμό μας και χαζεύουμε. Μετά από κανα 2 ωρο που έχουμε συζητησει, χαζεψει και αποφύγει διάφορα που τριγυρνάνε και είμαστε με μια παρέα Δανεζών στην οποία κάποιος απο εμάς έπιασε την κουβεντα. Επειδή όμως είναι και αργά και ειναι και πολυ ποπ γιουρο ντανς η φαση έχω κουραστεί. Πάμε λέω στον άλλον Έλληνα να κανουμε μιά βόλτα, να αλλάξουμε οπτικη. πάμεαπό την άλλη πλευρά της πίστας κοντα στην είσοδο της τουαλέτας. Λέει ο φίλος κάτσε να πάω μία για κατουρημα. Και μετά φεύγουμε γιατι έχει πάει και αργά. Πάει...περιμενω...περιμένω..περιμένω...γυρνάω κοιτάω..σαν κάτι να συμβάινει στον προθάλαμο αλλά δεν είχα αμεση επαφη. περιμένω ...περιμένω....περιμένω....Πάω μέσα και τον βρίσκω μαζί με άλλους πέντε δανούς να προσπαθούν να τον βοηθήσουν. Ο ίδιος είχε σκισμένο φρύδι και γενικά τα χάλια του. φεύγουμε πάμε νοσοκομείο οπότε και περιμέναμε στην αίθουσα αναμονής μέχρι κατάρρευσης. κατα την παραμονή μας μπήκαν 10 μεθυσμένοι και μερικοί από ατυχήματα και ξυλοδαρμό. όταν τελικά ήρθε η σειρά του του έκανε 2 ράμματα και τον έστειλε σπίτι ενώ ως τότε το μάτι του είχε γινει μαυρο και είχε μελανιές και καρούμπαλα. Ο γιατρός του είπε ότι ήταν ο πιο ήπιος ξυλοδαρμός της νύχτας. έξω υπήρχαν μερικοί με τα μούτρα κρέας απ οτι ειδε ο φίλος μου. ο ίδιος θυμόταν να πλένει τα χέρια του στην τουαλέτα και να είναι ενας δανός γομάρι το οποίο να τσαμπουκαλέυεται σε εναν αλλον ξένο γιατί δεν έπλυνε τα χέρια του. Ο δικός μου του λέει άσε τον να κάνει ότι θέλει και φεύγει. Και τον πρόλαβε στον διάδρομο...του σκάει απο πίσω κάτι μπουκέτα γυρνάει ο δικός μου επειδή πάει μποξ τον βάζει κάτω στα γρήγορα...μετά τρώει από πίσω ξανά άλλα μπουκέτα από κάποιον άλλον και του κάνουν λαβή και λιποθυμάει. Το αστείο ξεκινάει από δω και πέρα. καμιά βδομάδα μετά και ο φίλος είναι μπλε ακόμα στην μάπα. μιλάει με εναν γνωστό του και όπως τα φέρνει η συζήτηση του λέει για έναν φίλο του που πάει στην σχολή τάδε και στο πάρτυ είχε γίνει χαμός με κάτι μαλάκες και δείραν και ένα παιδί. ... Του εξηγεί και ζητάει και τα στοιχεία του παιδιού. Μιλάνε και του περιγράφει την φάση γιατί ήταν μπροστά και αυτός σταμάτησε του τύπους οι οποίοι τον βάραγαν και λιποθυμο. του έκανε λαβή ο άλλος και αφού λιποθύμησε του έσκαγε μπουκέτα στο κεφάλι..επειδή υπήρχε φωτογράφος όμως και όλοι ποζάραν λες και ηταν στο κόκκινο χαλί για τα όσκαρ, βρέθηκε και η φωτογραφία τους και πράγματι είναι λίγο γομάρια. αστυνομία ...ανακριτής έχει αναλάβει και ψαχνουν να τους βρουν για τα περαιτέρω...