Page 43 of 147 FirstFirst ... 3341424344455393143 ... LastLast
Results 631 to 645 of 2198

Thread: My Life Rocks \m/

  1. #631
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    μηπως μπερδεψε το ποσο με την αναλυση της οθονης?
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #632
    read between the lines Shadowking's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,664

    Default

    πες τράπεζα και ώρα που 8α πας για ανάληψη να παίξει ψειριστική.
    A loaded gun won't set you free.
    So you say.

  3. #633
    Ανθελληνικό σουπίδιο. sofi-k's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Δωθε.
    Posts
    204

    Default

    Τι ειστε εσεις ρε, δηλητηριαζετε την χαρα των ανθρωπων.
    It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.

  4. #634
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    ή και την αγνή βλακείσσσσσσσσσσσ, ω να σου γαμήσω ένα πεντακοσάευρο κάτω από το πλήκτρο!

  5. #635
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Quote Originally Posted by Coroner View Post
    6 χρόνια και 8 μήνες
    Ε ρε μαν, φιλικά, δεν παίζει να σκοτώθηκες κιόλας!
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  6. #636
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Dythor ξερει ΚΑΙ απο διδακτορικα και ερευνες, 22 χρονων μαλακιστηρι...
    Κορονερ, συγχαρητηρια, μονο και μονο που τελειωνεις ειναι κατορθωμα στην κωλοχωρα.

  7. #637

    Default

    επώνυμη
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  8. #638
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    ορέος ο κόρονερ.

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Κορονερ, συγχαρητηρια, μονο και μονο που τελειωνεις ειναι κατορθωμα στην κωλοχωρα.
    πάρε κι εσύ που έχεις άποψη για το πόσο κατόρθωμα είναι το διδακτορικό στην ελλάδα.

  9. #639
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    ορέος ο κόρονερ.

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Κορονερ, συγχαρητηρια, μονο και μονο που τελειωνεις ειναι κατορθωμα στην κωλοχωρα.
    πάρε κι εσύ που έχεις άποψη για το πόσο κατόρθωμα είναι το διδακτορικό στην ελλάδα.
    Γενικά είναι σχετικά εύκολο να ξεκινήσεις διδακτορικό στην Ελλάδα, αλλά δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να το τελειώσεις. Εξαρτάται και από το αντικείμενο φυσικά.


    Ωραίος Κορονερ
    Kill the wise one!

  10. #640
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    ορέος ο κόρονερ.

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Κορονερ, συγχαρητηρια, μονο και μονο που τελειωνεις ειναι κατορθωμα στην κωλοχωρα.
    πάρε κι εσύ που έχεις άποψη για το πόσο κατόρθωμα είναι το διδακτορικό στην ελλάδα.
    Εισαι τοσο αφελης? Λες να το λεω ετσι για τη μαλακια? Κατι ξερω για την υποθεση διδακτορικο στην Ελλαδα γιατι το ειχα ψαξει αφενος για να κανω κι εγω, αφετερου δεν ειναι και κανενα κοινο μυστικο γενικα, περαν του οτι εχω διψηφιο αριθμο πρωην συμφοιτητων με πολυ ομορφες ιστοριες...

    Ατακα πρυτανη πανεπιστημιου σε φιλο μου που τα "τσουγκρισε" με τον καθηγητη του και τον πηγαν στον πρυτανη για να "μιλησουν": Το διδακτορικο στην Ελλαδα δεν το παιρνεις αγορι μου, στο δινουν. Δυστυχως τετοιου τυπου ατακες δεν ειναι η εξαιρεση, αλλα ο κανονας, ειδικα σε συγκεκριμενα πανεπιστημια. Ευκολα μιλας κι εσυ βεβαια με την ανεση σου οπως παντα, δεν τα βρισκουν ολοι ομορφα οπως εσυ.

  11. #641
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    κρίμα, δεν ξέρω ατάκα πρύτανη αμερικάνικου πανεπιστημίου για να αντικρούσω αυτό το ποστ. το ότι έγραψε μαλακία ο ντάιθορ που δεν ξέρει ότι τα διδακτορικά είναι γύρω στα 5 χρόνια δε σημαίνει ότι δε βλέπω σε κάθε γαμημένη ορκωμοσία να βγαίνουν 200 λαμπροί νέοι διδάκτορες.

  12. #642
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Δεν είπα ότι δεν είναι ωραίος ο Κορόνερ, μπράβο του και μαγκιά του και μακάρι να το κάνω κι εγώ μια μέρα σε κάτι που να μ' ενδιαφέρει και να είναι και ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΧΡΗΣΙΜΟ να πούμε, απλά επειδή ακούω τελευταία πολύ αυτό "τελείωσα τα δύο ώρες ιδιαίτερο που είχα την εβδομάδα για τρεις μήνες και τώρα θα ρουφήξω τη ΖΩΗ" το είπα. Είναι λίγο απάτη θέλω να πω αυτό το σκεπτικό και σχεδόν 7 χρόνια είναι αρκετός χρόνος για οποιοδήποτε διδακτορικό ώστε να σου αφήνει περιθώρια να κάνεις ΠΟΛΛΑ πράγματα και εν πάση περιπτώση πολλά περισσότερα από μια οποιαδήποτε δουλειά που μάλλον θα πιάσει τώρα ο Κορόνερ.

    Βέβαια έχουμε και τον ΦΙΞΞΞΕΡ που είναι αρκετά μόγγολος για να πιστεύει ότι άποψη δικαιούσαι να έχεις μόνο για πράγματα που έχεις κάνει ο ίδιος ρε παιδί μου, πάω πάσο.

    Edit: Ρε βλαμμένε φάντομ ντάκ, το να τελειώσεις ένα πολυτεχνείο π.χ. στα 7 χρόνια (αντίστοιχου και λιγότερου κόπου από διδακτορικό) σημαίνει ότι κατά πάσα πιθανότητα πέρασες ένα διάστημα της ζωής σου που σου άφησε χρόνο να κάνεις πολλά πράγματα on the side, σε κάθε περίπτωση πολλά περισσότερα από τα χρονικά διαστήματα που έρχονται, ναι ή όχι; Αυτό είπα και αναφερόταν στην ατάκα "είμαι ελεύθερος να ζήσω" κτλ.
    Last edited by Dythor; 25-08-2011 at 00:06.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  13. #643
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Οχι, δεν εννοουσα αυτο σε καμια περιπτωση, γιατι κι εγω εχω αποψη για το διδακτορικο στην Ελλαδα, και προφανως δεν το εχω κανει ποτε και δεν προκειται. Ομως το να λες οτι καποιος δεν σκιζεται επειδη τελειωνει το διδακτορικο σε σχεδον 7 χρονια, φανερωνει πως οντως δεν εχεις επαφη με το θεμα. Ειδικα στην ερευνα (γιατι υπαρχουν και τα διδακτορικα βιβλιογραφιας που ειναι σε αρκετες περιπτωσεις του κωλου), μπορουν να πανε 1002 πραγματα στραβα, απο το να εχεις μαλακα advisor, απο το να εχεις μαλακα post doc με τον οποιον πρεπει να συνεργαστεις, απο το να σου παρει το θεμα ενα αλλο ερευνητικο ιδρυμα σε καποια αλλη χωρα γιατι απλα το εκαναν πιο γρηγορα απο εσενα, απο το να μην εχεις κονδυλια, απο το να μη σε χωνευει η επιτροπη που θα σε εξετασει κτλ κτλ. Το να τα αγνοεις ολα αυτα και να θεωρεις οτι τα 6 χρονια και 8 μηνες πρεπει να ειναι ολιγον τι ψωλαρισμα και αραλικι οπως σαφως υποννοησες, ειναι μαλλον μεγαλυτερος μογγολισμος ακομα κι απο το αβαταρ μου.

    Φαντομ Ντακ, δεν επιασα το "αστειακι σου" στην πρωτη προταση, μιλαμε για κατι πολυ συγκεκριμενο για το οποιο εχουμε αλφα γνωσεις. Αν εσυ βλεπεις 200 λαμπρους νεους διδακτορες σε καθε ορκομωσια, συγχαρητηρια.

  14. #644
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Ρε ηλίθιε δεν είπα ότι ήταν ψωλάρισμα και αραλίκι, ξέρεις βασική ανάγνωση ή όχι;
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  15. #645
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Επιστρεφω το ερωτημα.

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    ...τα 6 χρονια και 8 μηνες πρεπει να ειναι ολιγον τι ψωλαρισμα και αραλικι οπως σαφως υποννοησες,
    Το βασικο προβλημα ειναι οτι διαφωνουμε και τρωμε και οι δυο μουτζες, οποτε ας το αφησουμε καλυτερα, κατι θα ξερουν και οι αλλοι!

Similar Threads

  1. Rocking Under The Rocks, Καλαμπάκα, 11-12-13/07/2008
    By Raven Lord in forum Live & Events Talk
    Replies: 3
    Last Post: 21-07-2008, 17:21
  2. [TV] Life
    By ang69 in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 6
    Last Post: 20-01-2008, 19:47
  3. [Cinema] Pop Rocks (2004)
    By Antonisjk in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 2
    Last Post: 29-10-2007, 17:36
  4. The Art of Life
    By V0lcaN0 in forum Music Discussion
    Replies: 3
    Last Post: 16-01-2005, 22:09
  5. Half Life 3
    By dead in forum PC & Games
    Replies: 2
    Last Post: 22-11-2004, 00:18

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •