Page 93 of 147 FirstFirst ... 43839192939495103143 ... LastLast
Results 1,381 to 1,395 of 2198

Thread: My Life Rocks \m/

  1. #1381
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by atom_smasher View Post
    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Εφαγα σουβλακια
    και γω στο Βελιγράδι. γύρο κοτοπουλο και γύρο χοιρινό. και έχυσα λίγο πάνω μου. τώρα που θα μαι 11-14 Ελλάδα θα φροντίσω να πάρω 1-2 κιλά απο πιτόγυρα και καλαμάκια σε 3 μερες, συν το φαι της μάνας μου.
    ξεκινάω για Αθήνα!
    1) e4, c5
    2) Νf3

  2. #1382
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Ποδηλατάδα σήμερα μετά την προπόνηση, στην επιστροφή κατέβαινα την Καυτατζόγλου και με ταχύτητα, μου έφυγε το ποδήλατο σε λακούβα, πήρα μία τούμπα και έσκασα με τα γόνατα και τα χέρια.

    Σηκώθηκα μετά από 5-6 λεπτά (έπεσε πόνος βλέπεις) , και ενώ φοβόμουν για 1-2 σπασίματα, ήμουν ΣΩΣΤΟΣ ΚΥΡΙΟΣ-κάτι θλαστικά τραύματα μόνο.

    My life rocks
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  3. #1383
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,233

    Default

    5-6 λεπτά κάτω; Καλή σαβούρντα έφαγες, περαστικά.

  4. #1384
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Να σαι καλά.
    Σε 5 σημεία χτύπησα, γόνατα, καρπούς, και λίγο πιο πάνω από τον τένοντα (όπου καρφώθηκε το ένα πετάλι).
    Μόλις κατάλαβα ότι όλα οκ, γελούσα.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  5. #1385
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    γκαντεμοποδήλατο...
    I'll bury you in your god's fucked garden

  6. #1386
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by atom_smasher View Post
    Quote Originally Posted by atom_smasher View Post
    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Εφαγα σουβλακια
    και γω στο Βελιγράδι. γύρο κοτοπουλο και γύρο χοιρινό. και έχυσα λίγο πάνω μου. τώρα που θα μαι 11-14 Ελλάδα θα φροντίσω να πάρω 1-2 κιλά απο πιτόγυρα και καλαμάκια σε 3 μερες, συν το φαι της μάνας μου.
    ξεκινάω για Αθήνα!
    γυρισα κιολας με 20 κιλά φαγώσιμα κλπ. με άδεια βαλίτσα είχα παει. αδερφή αρραβωνιάστηκε οκ. πετάχτηκα και μία βόλτα αιφνιδίως Τρίκαλα για να κηδέψουμε και την γιαγιά...όλα οκ...μόλις τελείωσα και το τελευταιο πιτόγυρο που χα παρει μαζι μου. αξιζε και ας με πιάσει κοψιμο.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  7. #1387
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Γύρισα μόλις από Σουηδία.

    Δύο προσφορές εργασίας.

    Επιλέγουμε, λέμε ΝΑΙ, και βουρ, ja, skål και tack tack από 1η Μαρτίου.

    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  8. #1388
    Senior Member steve's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    θρας
    Posts
    770

    Default

    και αν χρειαστεις καποιον να σου καθαριζει τις χεστρες ξερεις που να απευθυνθεις
    ΜΠΛΑΚ ΜΕΤΑΛ ΜΑΓΕΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ

  9. #1389
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default



    <3
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  10. #1390
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  11. #1391
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by Reject View Post
    Ποδηλατάδα σήμερα μετά την προπόνηση, στην επιστροφή κατέβαινα την Καυτατζόγλου και με ταχύτητα, μου έφυγε το ποδήλατο σε λακούβα, πήρα μία τούμπα και έσκασα με τα γόνατα και τα χέρια.

    Σηκώθηκα μετά από 5-6 λεπτά (έπεσε πόνος βλέπεις) , και ενώ φοβόμουν για 1-2 σπασίματα, ήμουν ΣΩΣΤΟΣ ΚΥΡΙΟΣ-κάτι θλαστικά τραύματα μόνο.

    My life rocks
    εφαγα τουμπα στο τραμ , γιατι γλιστρησε η ροδα στις ραγες πριν κανα 3 μηνο , αιματα στα γονατα και στα χερια σκισμενη μπουζα μαυρος ολος σηκωνομαι , σταματανε 2 παιδια που σκαγαν απο απεναντι ,μου κανουν - εισαι καλα φιλαρακο ?σηκωνομαι ,κανω πως ξεσκονιζομαι -μια χαρα παιδια , αμα δεν πεσεις δεν μαθαινεις... ..
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #1392
    Σόκ και Πέος poweruser's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Δάουν εντ άντερ
    Posts
    335

    Default

    ποστ γιορ τουμπα θρεντ?
    καλοκαιρι τρωω σαβουρα με το μπαηκ σε φρεατιο,περιθαλπτομαι απο υπαλληλους διπλανου μαγαζιου,μετα απο κανα τεταρτο σηκωνομαι,με τα αιματα και ψιλοζαλισμενος καβαλαω το μπρεηκλες ποδηλατο,μπαινω σπιτι,ξαναφευγω να βρω εφημερευον φαρμακειο για επιδεσμο. κοιμαμαι,το πρωι δεν ειχε κλεισει η πληγη,παω νοσοκομειο σαν επειγον. νεαρα ασκουμενη γιατρος,σχεδον συνομηλικη,υπερθεικο ,το παιρνει πατριωτικα με την περιπτωση μου..με ραψαν τα χερακια της. 5 ραματα σαγονι. με φωναζε με το μικρο μου στους διαδρομους για να μπω να με ραψει μετα τις ακτινογραφιες. MLR. (πριν 7 μηνες-και σημερα γιατι το ξαναθυμηθηκα)

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    Quote Originally Posted by Reject View Post
    Ποδηλατάδα σήμερα μετά την προπόνηση, στην επιστροφή κατέβαινα την Καυτατζόγλου και με ταχύτητα, μου έφυγε το ποδήλατο σε λακούβα, πήρα μία τούμπα και έσκασα με τα γόνατα και τα χέρια.

    Σηκώθηκα μετά από 5-6 λεπτά (έπεσε πόνος βλέπεις) , και ενώ φοβόμουν για 1-2 σπασίματα, ήμουν ΣΩΣΤΟΣ ΚΥΡΙΟΣ-κάτι θλαστικά τραύματα μόνο.

    My life rocks
    εφαγα τουμπα στο τραμ , γιατι γλιστρησε η ροδα στις ραγες πριν κανα 3 μηνο , αιματα στα γονατα και στα χερια σκισμενη μπουζα μαυρος ολος σηκωνομαι , σταματανε 2 παιδια που σκαγαν απο απεναντι ,μου κανουν - εισαι καλα φιλαρακο ?σηκωνομαι ,κανω πως ξεσκονιζομαι -μια χαρα παιδια , αμα δεν πεσεις δεν μαθαινεις... ..
    Last edited by poweruser; 31-01-2013 at 18:04.




    Yesterday 19:59 <12 stars circle your brow> ενδιαφερεται κανεις να γευτει ξανα το παλιο καλο χεμο;
    Yesterday 20:12 <mourning apocalypse> το πουλάς?

  13. #1393
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    Απλά MLR
    bump
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  14. #1394
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    e pes giati. kai edw ka isto fb petas mia malakia kai prepei na mantepsoume. pesna xaroume kai emeis mwre. mas skas
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  15. #1395
    survivor scarecrow's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    above the sea of fog
    Posts
    2,254

    Default

    Από χθες θεωρούμαι πτυχιούχος

Similar Threads

  1. Rocking Under The Rocks, Καλαμπάκα, 11-12-13/07/2008
    By Raven Lord in forum Live & Events Talk
    Replies: 3
    Last Post: 21-07-2008, 18:21
  2. [TV] Life
    By ang69 in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 6
    Last Post: 20-01-2008, 20:47
  3. [Cinema] Pop Rocks (2004)
    By Antonisjk in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 2
    Last Post: 29-10-2007, 18:36
  4. The Art of Life
    By V0lcaN0 in forum Music Discussion
    Replies: 3
    Last Post: 16-01-2005, 23:09
  5. Half Life 3
    By dead in forum PC & Games
    Replies: 2
    Last Post: 22-11-2004, 01:18

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •