Page 147 of 147 FirstFirst ... 4797137145146147
Results 2,191 to 2,198 of 2198

Thread: My Life Rocks \m/

  1. #2191
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default


  2. #2192
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Υπερσυντελικε

    Εγω προτεινω να γινει πολλ για το αν πρεπει να χρησιμοποιησουμε τα 100 ευρω για τον σερβερ για ψωνια για οποιον ηλικιωμενο τα χρειαζεται και να κλεισουμε το φορουμ.
    The rest is just

  3. #2193
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Μπράβο ρε παιδιά, μόνο με ρυθμό διασποράς covid-19.

    Φίκκκκκκσερ, αντι-προτείνω να κάνουμε το ίδιο κι ότι ρέστα μας δώσουν τα γερόντια "για τον κόπο μας" να τα σκάσουμε για τον σέρβερ
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  4. #2194
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post
    Με όλα αυτά που γίνονται, εδώ και μερικές μέρες βάλαμε με την κοπέλα μου στην πολυκατοικία αυτό:



    και γενικά έχει αρχίσει και υπάρχει ανταπόκριση. Αποκορύφωμα, για να μας ευχαριστήσει ένας ηλικιωμένος κύριος μας χάρισε το σύγγραμμά του με τίτλο "Απεξάρτηση" (!) και με αφιέρωση μέσα!



    Έχω να πω ότι 1. κάντε το ίδιο και αισθανθείτε όπως εγώ και 2, Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΘΑ ΝΙΚΗΣΕΙ ΡΕ ΚΟΥΦΑΛΕΣ

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  5. #2195
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Ακριβώς όπως τα λέει ο πατέρας της κολλητής της μελλοντικής μου γκόμενας. Σύντομα θα στηρίξουμε και σε μη λάιβ μέρα.

    Από κει και πέρα Onibocho δε φτάνει που χτυπάς πισώπλατα προσπαθώντας να την βγάλεις φτηνά, θα το θυμάμαι αυτό θα δεις τι θα πάθεις, έχεις και τα μούτρα να με συγκρίνεις με ερασιτέχνες! Ευχαριστώ για την μπύρα φιλαράκι!
    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Εγώ φταίω που δεν έριξα πιστόλα λέγοντας "το παιδί με τη ριγέ μπλούζα κερνάει, έγινε πατέρας!"
    Quote Originally Posted by casshern View Post
    To κοντραμπάσσο σε τζαζ μπαρ είναι καλή γκομενοπαγίδα Αθανάσιε. Δεδομένου ότι τα γκομενάκια που σκάνε σε τέτοια μαγαζιά, ψιλο-"νιώθουν". Για να μη σου πω ότι οι κιθαρίστες και οι ντράμερς είναι οι καληνυχτάκηδες. Ξέρει τι κάνει το Χτικιό.

    Ευχαριστώ τους δύο από πάνω που έκαναν την υπέρβαση(την προσωπική τους ο καθένας) και εμφανίστηκαν. Η χλιαρή προσέλευση λόγω ημέρας, μας έδωσε τουλάχιστον την ευκαιρία να τα πούμε. Νεξτ τάημ μπέττερ.

    ΥΓ. Έκλαψα λίγο με την προσπάθεια του Αρτ να δώσει το στίγμα του, ρωτώντας το μπάρμαν: "Μήπως είναι εδώ ένας τύπος με ένα ψευδώνυμο σε ένα φόρουμ?", ή κάτι τέτοιο
    Θα μπορούσε κανείς να πει, ότι αυτά τα ποστ δεν γέρασαν καλά. Ο Art δεν μ' αγαπάει πια, ο tsimp που πίστευε ότι αν έσκαγε στο Duende σε ώρες Berlin θα ήμασταν ακόμα εκεί (και το έκανε γιατί άκουσε πως έπαιξε κέρασμα) είναι πιο μπάοκ από ποτέ και

    στη μαγαζάρα του Casshern
    να πιούμε ένα μπυράκι
    πλέον δεν μπορούμε
    #δικό_σας_συνάδελφοι

    Το μόνο που μεγάλωσε πανέμορφα και βαδίζει όλο προς το καλύτερο, είναι τούτο το νεραϊδάκι μου, που γεννήθηκε σαν σήμερα πριν 6 χρόνια.

    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  6. #2196

    Default

    Πω σεντόνι. Πες ένα "έχει γενέθλια η κόρη μου" να σε πούμε "χρόνια πολλά" και να πάμε σπίτια μας. Τι είν' τουτος ρε.

    Να την χαίρεσαι.
    Ο Μαξ ήταν εγωιστής.

  7. #2197

    Default

    Ισχύει ρε φίλε. Άσε δε, που δεν κατάλαβα τον χριστό μου από το post πέρα από το ότι η μικρή σε καμιά 5-6 χρόνια θα με δέρνει. Να την χαίρεστε, Onibocho!
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  8. #2198
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by tsimpouklano View Post
    Ισχύει ρε φίλε. Άσε δε, που δεν κατάλαβα τον χριστό μου από το post πέρα από το ότι η μικρή σε καμιά 5-6 χρόνια θα με δέρνει. Να την χαίρεστε, Onibocho!
    Χρόνια της πολλά. Υποψιάζομαι, αν ισχύει το ίδιο με το σκάκι, ότι μας δέρνει ήδη οριακά.
    1) e4, c5
    2) Νf3

Similar Threads

  1. Rocking Under The Rocks, Καλαμπάκα, 11-12-13/07/2008
    By Raven Lord in forum Live & Events Talk
    Replies: 3
    Last Post: 21-07-2008, 18:21
  2. [TV] Life
    By ang69 in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 6
    Last Post: 20-01-2008, 20:47
  3. [Cinema] Pop Rocks (2004)
    By Antonisjk in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 2
    Last Post: 29-10-2007, 18:36
  4. The Art of Life
    By V0lcaN0 in forum Music Discussion
    Replies: 3
    Last Post: 16-01-2005, 23:09
  5. Half Life 3
    By dead in forum PC & Games
    Replies: 2
    Last Post: 22-11-2004, 01:18

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •