Λοιπον ειναι να κανω μια συνδεση για ιντερνετ.
Στην Κομοτηνη μαιντ γιου.

Οι επιλογες μεχρι στιγμης ειναι οι εξης:

Τελλας. (ακουσα ασκημα γενικα απο 2 φιλους που εχουν οποτε δε το εψαξα παραπανω απο τη στιγμη που με απετρεψαν). Αν διαφωνειτε καλοδεχουμενοι εσθε.

Φορθνετ. 24.90 το μηνα, εως 24 μβιτ, στην τοποθεσια μου εχω ακουσει για ταχυτητες χρονισμου ραουτερς απο 14 εως και τα 18 μβιτ. Για ονλαιν γκειμινγκ εχω ακουσει για γενικη ασταθεια, οπως επισης και για υπαρξη ωρων αιχμης στις οποιες youtube πχ τρωει κολληματα και τα download πηγαινουν με ταχυτητες παρομοιες με αυτες των 4μβιτ.

Χελλας ον λαιν. 24 ευρω το μηνα τελικη τιμη με δωρο 1 ωρα. Δυστυχως καμια αναφορα απο κομοτηνη, κανεις δεν εχει ως τωρα, η τιμη ειναι καλη και γενικα απο adsl.gr ευχαριστημενοι αρκετοι. Απο κει και περα κλασικα πολα τοπικς με προβληματα ασταθειεας κτλ.

Οτενετ.Η πιο σταθερη η πιο αξιοπιστη και εως τωρα αυτην ειχα, αλλα με 24ρα στα 27.90 (πλεον) χωρις το τηλεφωνικο παγιο του οτε, ναι μεν η καλυτερη αλλα και η ακριβοτερη.

Πειτε καμια γνωμη..Δεν ειναι οτι θελω ντε και καλα να βαλω 24ρα, αλλα αυτη τη στιγμη ολοι εχουν βγαλει προσφορες.Αν υπαρχει κατι σε 4ρα-8ρα πχ σε πολυ καλα λεφτα (ειμαι και φοιτητης) και εταιρεια που εχετε να προτεινετε καντε το.
Θνξ.