Page 353 of 377 FirstFirst ... 253303343351352353354355363 ... LastLast
Results 5,281 to 5,295 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #5281
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Εγώ δεν θα ξεχάσω ποτέ που μου πήραν την τζάντα με τα πρώτα μου ζάρια και 2 CD Dark Tranquility απο τους Χάρτες το 2003.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  2. #5282
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Πριν χρόνια, κάπου στο Μεταξουργείο, είχα τη φαεινή ιδέα να κρύψω ένα τσαντάκι κάτω από το κάθισμα του συνοδηγού, για να μην το κουβαλάω. Φυσικά δε φαινόταν για κανένα λόγο. Όταν γύρισα, το αυτοκίνητο είχε παραβιαστεί και το τσαντάκι ήταν στη θέση του, αλλά με ανοιχτά φερμουάρ. Αμέσως κατάλαβα ότι κάτι στραβό συνέβη. Κοίταξα. Είχαν πάρει μόνο τα λεφτά. Δίπλωμα, άδεια, ταυτότητα, λοιπά έγγραφα κι οτιδήποτε άλλο είχα μέσα, τα είχαν αφήσει όπως τα βρήκαν. Πιο καλοί κλέφτες έβερ. Εκτίμησα.
    Life begins at 45°.

  3. #5283
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    edw kai 20 xronia den afhneis pragmata mesa sto autokinhto pou tha sou leipsoun. esy phges kai afhses valitses laptop kai thn proika sou olh. sta e3arxeia. otan parkares anoi3es port bagaz na valeis/vgaleis tipota?
    1) e4, c5
    2) Νf3

  4. #5284
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Εμ, βέβαια! Φταις που άφησες το αμάξι στα εξάθλια! Τι κάνει η δικαιοσύνη, ο ΣΥΡΙΖΑ, οι ΑΝΕΛ, η Γεροβασίλη και οι βιβλιοθηκάριοι για αυτό κύριε smasher μου;
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  5. #5285
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Δουλειές των μπάτσων είναι, για να ξαναπατήσουν στην περιοχή, με τις ευλογίες των κατοίκων.
    Life begins at 45°.

  6. #5286
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Πωπωω ακριβώς το ίδιο μου είπε και η μάνα μου... "Μα καλά κι εσύ, στα Εξάρχεια"; Νομίζω ανέβασα πυρετό στιγμιαία από τα νεύρα.

    Πραγματικά πήγα για μια μπύρα μια ωρίτσα "περαστικός" από την Εύβοια προς το σπίτι. Δε συνηθίζω να αφήνω πράγματα παντός είδους μέσα στο αυτοκίνητο για αυτό το λόγο. Ήμουν με "δανεικό" αμάξι από τον αδερφό μου εν τω μεταξύ, γιατί το δικό μου δεν κλειδώνει

    Anyway, έχει κανείς κάνα λάπτοπ με τουλάχιστον i5 και τουλάχιστον 8GB RAM να σκοτώσει;
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  7. #5287
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    an den prose3es, den eipa oti den afhneis sta e3arxeia. eipa oti den afhneis genikws. twra sugxwreisai giati eisai ap ton borra. apo kei kai pera to suzhtame gia ta e3arxeia an thes pantws den mou kanei entupwsh otan akouw gia spasmena ama3ia.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  8. #5288
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    Default

    έλεος δεν είναι θέμα συντηρητισμού.σολωμού,στρέφη ανοίγουν αμάξια γι αυτό και , 5 λεπτά να έχεις σκοπό να κάτσεις, δεν αφήνεις ποτέ λάπτοπ μέσα.
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  9. #5289
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post
    Πωπωω ακριβώς το ίδιο μου είπε και η μάνα μου... "Μα καλά κι εσύ, στα Εξάρχεια"; Νομίζω ανέβασα πυρετό στιγμιαία από τα νεύρα.
    Δε φάνηκε ότι σαρκάζομαι, ε;
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  10. #5290
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post
    Πωπωω ακριβώς το ίδιο μου είπε και η μάνα μου... "Μα καλά κι εσύ, στα Εξάρχεια"; Νομίζω ανέβασα πυρετό στιγμιαία από τα νεύρα.
    Δε φάνηκε ότι σαρκάζομαι, ε;
    Όχι μια χαρά φάνηκε ο σαρκασμός. Απλά ήθελα να το πω.
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  11. #5291
    Senior Member cromags's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    665

    Default

    Αραχώβης και ζωοδόχου πηγής το προηγούμενο Σάββατο φίλος με μηχανάκι άφησε τσάντα κράνος στο αμάξι το οποίο ανοίξανε. Προφανώς δεν είχε αφήσει πορτοφόλι (αλλά όλα του τα χαρτιά..) οπότε μάλλον ποντάρουν σε λάπτοπ ή φωτογραφική. Αφού ξέρουμε το κόλπο ψήνω καρτέρι μόνο για τις φάπες.
    I've got an infinite number of places to go, the problem is where to stay

  12. #5292
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by cromags View Post
    Αραχώβης και ζωοδόχου πηγής το προηγούμενο Σάββατο φίλος με μηχανάκι άφησε τσάντα κράνος στο αμάξι το οποίο ανοίξανε. Προφανώς δεν είχε αφήσει πορτοφόλι (αλλά όλα του τα χαρτιά..) οπότε μάλλον ποντάρουν σε λάπτοπ ή φωτογραφική. Αφού ξέρουμε το κόλπο ψήνω καρτέρι μόνο για τις φάπες.
    σύντροφε! είμαστε ενάντια στην αυτοδικία. Εγώ στεναχωριέμαι περισσότερο για αυτόν που μπαίνει σε όλη αυτήν την διαδικασία, της κλοπής.
    Οκ εγώ έχασα 80€ ο υπερσυντέλικος πολλά παραπάνω, ο φίλος σου επίσης. Εμείς με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα μαζέψουμε την χασούρα, θα μείνουμε χωρίς μερικούς καφέδες? μερικές μπύρες? κάποια νοίκια πίσω? κάποιες υποχρεώσεις? Ο τύπος που "επιλέγει" αυτόν τον δρόμο έχει ήδη χάσει πολλά παραπάνω

    (μην μπούμε στην διαδικασία να βάλουμε στην κουβέντα πρεζέμπορους/νταβατζήδες κλπ, είναι ξεκάθαρο το point μου )
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  13. #5293
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Αν θες ανάλυσέ το περισσότερο, εγώ θα έλεγα να γίνει και split σε νέο thread, γιατί χωράει αρκετή συζήτηση. Εννοείς ότι αυτός που μπαίνει σε αυτή τη διαδικασία, έχει χάσει πολλά περισσότερα σε επίπεδο ηθικής; Αρχών; Ανθρωπιάς; Ή εκτιμάς (και συμπονάς) πως έχει ήδη χάσει πολλά περισσότερα χρήματα κι άρα καταφεύγει εκεί;

    Δεν εικάζω ότι κάνεις κάτι από τα παραπάνω, παραμέτρους θέτω, για να κάνουμε όμορφη και εποικοδομητική συζήτηση.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  14. #5294
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Αν θες ανάλυσέ το περισσότερο, εγώ θα έλεγα να γίνει και split σε νέο thread, γιατί χωράει αρκετή συζήτηση. Εννοείς ότι αυτός που μπαίνει σε αυτή τη διαδικασία, έχει χάσει πολλά περισσότερα σε επίπεδο ηθικής; Αρχών; Ανθρωπιάς; Ή εκτιμάς (και συμπονάς) πως έχει ήδη χάσει πολλά περισσότερα χρήματα κι άρα καταφεύγει εκεί;

    Δεν εικάζω ότι κάνεις κάτι από τα παραπάνω, παραμέτρους θέτω, για να κάνουμε όμορφη και εποικοδομητική συζήτηση.
    ξεκινώντας με την προσφώνηση "Συντροφε" είναι ξεκάθαρο ότι δεν θέλω να σταθώ (και όντως δεν στέκομαι ) στα υλικά της υπόθεσης, αλλά σε όλα τα υπόλοιπα.
    Επίσης λέω να μην κάνω καινούριο θρεντ για το τι μπορεί να ωθήσει έναν άνθρωπο στην "παραβατικότητα"* γιατί είναι 1.000.000 οι συνθήκες που πρέπει να βάλουμε μέσα , αντί αυτού απαντώ με ένα τραγούδι

    Spoiler
    Στο Πήλιο στην Αργαλαστή
    πιάσαν το Λιόντα το ληστή

    Στο Πήλιο στην Αργαλαστή
    πιάσαν το Λιόντα το ληστή
    που 'χε τα χέρια τέσσερα
    τα πόδια δεκατέσσερα
    κι έβλεπε κι απ' την πλάτη
    μ' ένα μεγάλο μάτι

    Τι φταίει που 'γινες ληστής
    τον ρώτησεν ο δικαστής
    φταίει που 'χα χέρια τέσσερα
    και πόδια δεκατέσσερα
    μα πιο πολύ το μάτι
    που έβλεπα απ' την πλάτη

    Δεν είχε κάνει φονικά
    ούτε χρωστούσε δανεικά
    μόνο που αυτό το μάτι του
    το πίσω από την πλάτη του
    τήραε τον αγά τον ψεύτη
    το κοτσάμπαση τον κλέφτη

    Στο Πήλιο στην Αργαλαστή
    πιάσαν το Λιόντα το ληστή


    *
    Spoiler
    είμαι σίγουρος ότι ούτε αυτό μπορούμε να το ορίσουμε
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  15. #5295
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Πιο νωρις απο οτι υποσχεθηκα, βγηκα μια βολτα, το πισω φρενο για καποιο λογο ενω χθες επαιζε σημερα πεθανε αλλα δε το καταλαβα οποτε βγηκα μια βλτα και μετα απο μια χαλια βολτα (χαλια εκκινηση χαλια συνεχεια καιιιι) πατησα φρενο να μη μου πεσει ενας τυπος πανω, η μπροστινη γλυστρισε και εφαγα δευτερη σουπιτσα σε 3 μερες παλι με μικρο εκδορες και τετοιες μαλακιες απο αυτες που ειναι μονο για να κατεβαζεις παναγιες. Πηρα τον πατερα μου τηλεφωνο και ηρθε πηρε το μηχανακι εχω εκνευριστει αρκετα για να σκεφτομαι να το στειλω.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 17:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 06:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 15:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 21:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 11:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •