Page 323 of 377 FirstFirst ... 223273313321322323324325333373 ... LastLast
Results 4,831 to 4,845 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #4831
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Περαστικά ρε Υπερσυντέλικε... Stay focused στην αποθεραπεία και κάνε ό,τι φυσιοθεραπείες χρειαστούν (και μπορείς φυσικά) για να πετύχεις το maximum αποτέλεσμα.

    Αυτά τα 5x5 ρε πούστη μου, είναι η χαρά του ορθοπεδικού...
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  2. #4832
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Να ξέρεις ότι εγω σε πινκαρα ε
    Quote Originally Posted by Dr.Gonzo View Post
    Υπερσυντέλικε περαστικά γρήγορα ρε
    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    τωρα καταλαβα γιατι κουρευτηκες
    Θεοπάλαβε. Κουρεύτηκα γιατί έχω λεπτή τρίχα (έτσι λέει ο χοντρός ντράμερ/κουρέας) και προσπαθώντας να μακρύνω πάλι μαλλί στα γεράματα ήμουν σαν την γριά Φουρχάλα, σαν την ξερακιανή ξαδέρφη της Ελένης Λουκά που γαμιέται στα πουρνάρια, οπότε είπα να πάει να γαμηθεί, το λυσσασμένο μέταλ είναι στα αιμοφόρα αγγεία, όχι στις τρίχες και τα' κοψα. (και έγινα τρέντη παίδαρος κλαρινογαμπρός και άρεσε και της πρώην τι μου τα θυμίζεις τώρα μωρέ Μπέρνη, άσε με και δεν σου έχω πει και τίποτα που κράζεις το κακόμοιρο το παιδί στο Whiplash - μέτρια ταινία και πάνω απ' όλα δραματική, κοινωνική, όχι μουσικό ντοκυμαντέρ οπότε ναι είχε πατατάρες και ξεχιλώματα αλλά νταξ ρε ανθρώπινη πώρωση δεν μας πείραξε και δεν έπαιξε ποτέ ρυθμό στα 400bmp, ο Σουγκλάκος είναι...) /offtopic
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  3. #4833
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    1. Αρραβωνιαστηκε η Lady Gaga


    2. Χαλασε η οθονη μου και αναγκαστηκα να παραγγειλω καινουρια aka $150 απροβλεπτο εξοδο απο το πουθενα

  4. #4834
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    2. Χαλασε η οθονη μου και αναγκαστηκα να παραγγειλω καινουρια aka $150 απροβλεπτο εξοδο απο το πουθενα
    Όχι άμεσα σχετικό, αλλά ορμώμενος από το παραπάνω:
    Τέλη κυκλοφορίας πριν ένα μήνα, αλλαγή αμορτισέρ προχθές 150€, ασφάλεια τον άλλο μήνα 140€, σέρβις τον παράλλο μήνα κανένα 150άρι κι αυτό. Γαμώ τα "απρόβλεπτα" έξοδά μου και μένα γαμώ το μπελά μου.

    Α το καλύτερο, έσκασε καθυστερημένο ΕΕΤΗΔΕ 315€ από το 2012 από το παλιό μου σπίτι στην Αθήνα στο οποίο είχα κόψει το ρεύμα όταν έφυγα και νόμιζα ότι το είχα γλιτώσει. ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ.

  5. #4835
    Omar Tariff Taksitzhs's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    στο μεροκαματο
    Posts
    851

    Default

    Πες την ιστορια, εχω εμπειρια στο θεμα. Για να μη σωζεται το δοντι πρεπει να παιζει κατι υπερβολικα χοντρο.

  6. #4836
    αισθηματίας Κέβιν Σόρμπο's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    468

    Default

    Δεν ξερω που βρισκεσαι και τετοια, αλλα ψαξε τη φαση με arnica χαπακια για πριν το χειρουργειο, μειωνει το πρηξιμο αισθητα

  7. #4837
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,960

    Default

    Μια που πιάσαμε το 4. Τρεις αποτυχημένες αγώγες με αντικαταθλιπτικά και πάμε για 4η
    Last edited by sfinotouvlaki; 19-02-2015 at 13:45.

  8. #4838
    Omar Tariff Taksitzhs's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    στο μεροκαματο
    Posts
    851

    Default

    Σφηνοτουβλακι περαστικα

    Για το δοντι ρωταω μηπως υπαρχει περιπτωση να σωθει, εχω περασει ακραια σκηνικα με τα δοντια μου και ξερω. Πρεπει να εχει σαπισει η ριζα για να το βγαλει, αλλιως δε χρειαζεται.

  9. #4839
    Omar Tariff Taksitzhs's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    στο μεροκαματο
    Posts
    851

    Default

    Ε τοτε τι το λες ετσι, σιγα. Πρεπει να σκισει το ουλο, ή εχουν βγει; Στη πολυ χειροτερη να ανεβασεις πυρετο τη πρωτη μερα, αμα ξεκινησεις αντιβιωση με το που το βγαλεις απ τη δευτερη θα εισαι περδικι και θα νοιωθεις μια ενοχληση μονο.
    Last edited by Taksitzhs; 19-02-2015 at 13:58.

  10. #4840
    Omar Tariff Taksitzhs's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    στο μεροκαματο
    Posts
    851

    Default

    Οχι καλα εκανες που το ποσταρες, απλα ετσι που το γραψες νομιζα πως παιζει κατι χοντρο. Για να καταλαβεις, ενα απο τα χοντρα που μου εχουν τυχει ειναι απονευρωση με αναισθησια να με εχει πιασει ελαχιστα, οταν λεμε ελαχιστα, ελαχιστα. Δε με πιαναν ενεσεις και δεν υπηρχε επιλογη, το δοντι με πεθαινε οσο δεν παει. Δεν μπορεις να διανοηθεις τη συνεχεια, δε περιγραφεται βασικα.

  11. #4841
    Omar Tariff Taksitzhs's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    στο μεροκαματο
    Posts
    851

    Default

    Τωρα ειδα που λες για θηκη. Δεν εχω βαλει, οποτε γι αυτο δεν γνωριζω. Αυτο που θα σε γαμουσε και κανονικα και στη τσεπη θα ταν να σου λεγε να βαλει κανα εμφυτευμα, και ταλαιπωρια ειναι και μιλαμε για τετραψηφιο νουμερο σε ευρω.

    Edit: Τωρα ειδα το εντιτ σου, πρεπει να μην επιανε γιατι θα χε μαζεψει πολυ πυον, δεν ξερω. Εκανε 3-4 ενεσεις να καταλαβεις και τιποτα, ευχομαι απ τη καρδια μου να μη τυχει σε κανεναν πραγματικα. Απονευρωση στο συγκεκριμενο ειχα κανει γιατι το δοντι ηταν ηδη σφραγισμενο και αρχισε να με γαμα στο πονο στα καλα του καθουμενου, ε μετα απ το σφραγισμα δεν υπαρχει αλλη επιλογη. Καποια στιγμη θα ποσταρω και τις αλλες χαρκορ ιστοριες με δοντια, εχω μπολικες.
    Last edited by Taksitzhs; 19-02-2015 at 16:08.

  12. #4842
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Quote Originally Posted by _UnHoLy^MaRtYr_ View Post
    τους εβγαλα και τους 4 σημερα ρε, ενταξει συγγνωμη που το ποσταρα εδω, το ξερω οτι ειναι εντελως ασημαντο μπροστα στο τι περναει το ιαρ. απλα ηταν μεγαλυτερη παιδικη φοβια μου φαση.
    Τραγικο ειναι. Προσωπικα δε θελω να εχω επαφες με γιατρους αναισθησιες κλπ και στη σκεψη οτι αυτο το πραμα ειναι μινι επεμβαση σε συνδιασμο με τις ιστοριες που εχω ακουσει αρρωσταινω.

    Παντως αμα λες οτι ειχες μονο μια ενοχληση, λογικα πρεπει να πηγες ψιλοκομπλε. Μακαρι να σου πανε ετσι και τα υπολοιπα που λες, να μη το καταλαβεις καν
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  13. #4843
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    καρκινο λεει, ο μπρους ντικινσον. γαμω την παναγια
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  14. #4844
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by Taksitzhs View Post
    Edit: Τωρα ειδα το εντιτ σου, πρεπει να μην επιανε γιατι θα χε μαζεψει πολυ πυον, δεν ξερω. Εκανε 3-4 ενεσεις να καταλαβεις και τιποτα, ευχομαι απ τη καρδια μου να μη τυχει σε κανεναν πραγματικα. Απονευρωση στο συγκεκριμενο ειχα κανει γιατι το δοντι ηταν ηδη σφραγισμενο και αρχισε να με γαμα στο πονο στα καλα του καθουμενου, ε μετα απ το σφραγισμα δεν υπαρχει αλλη επιλογη. Καποια στιγμη θα ποσταρω και τις αλλες χαρκορ ιστοριες με δοντια, εχω μπολικες.
    η λύση σε αυτό με το πύον είναι η εξής (αληθινή ιστορία): άμα η ρίζα έχει πύον (λέει ο οδοντίατρος) δεν πιάνει η αναισθησία. οπότε έδωσε αντιβίωση και "έλα σε μια βδομάδα". Η αναισθησία εξακολουθούσε να μην πιάνει (3-4 ενέσεις και τίποτα), οπότε τον έστειλε (τον πρωταγωνιστή της ιστορίας) σε γναθοχειρούργο. Ο γναθοχειρούργος πιάνει ένα μπουκαλάκι υγρό, βάζει λίγο στην πληγή και η αναισθησία έπιασε σχεδόν αμέσως. 'Οπως εξήγησε μετά "το πύον έχει όξινο pH και δεν πιάνει η αναισθησία, με το υγρό εξουδετέρωσε το όξινο" και αυτό ήταν.

    Ταξιτζή, δε θέλω καν να σκέφτομαι το βασανιστήριο που πέρασες
    Vielen Dank für alles was mal war

  15. #4845
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Εχω κανει απονευρωση σε δοντι και στην αρχη ο γιατρος χωρις να με ρωτησει ξεκινησε να την κανει χωρις αναισθησια. Εγω δεν ειχα πολυκαταλαβει τι συμβαινει και νομιζα οτι ειχε ηδη κανει την ενεση για αναισθησια, οποτε αραζα ανετος μεχρι που ενιωσα σα να με εχουν τρυπησει χιλιες βελονες στο ιδιο σημειο. Με ειδε να ζοριζομαι και με ρωταει αν θελω αναισθησια. Τον κοιταω σε φαση "ρε μαν, εισαι σοβαρος?". Τελικα ολα καλα. Υποσχομαι επερχομενο FML γιατι εχω ενα νεκρωμενο δοντι εδω και ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ, το οποιο δε με ποναει καθολου το 99% του χρονου. Αν παει και κολλησει φαγητο σε ενα συγκεκριμενο σημειο αναμεσα σε δυο δοντια, προκαλει πονοκεφαλο. Το εχω αφησει πολυ καιρο γιατι Αμερικη και λεφτα για τετοια πραγματα = λολολολ, αλλα τωρα τυχαινει να εχω ασφαλιση, οποτε θα παω να ασχοληθω. Εδω και 2 βδομαδες μαζευεται οντως πυον περιοδικα για λιγες ωρες και μετα εξαφανιζεται, κακο σημαδι. Ελπιζω να μη χρειαστει θηκη γιατι θα πρεπει να ακυρωσω οτι ταξιδια εχω σχεδιασει για φετος, και ειναι αρκετα :/

    Σε αλλα νεα ηρθε η καινουρια μου οθονη και ειμαι χαρουμενος, αλλα η Lady Gaga παραμενει αρραβωνιασμενη. Oh well, τουλαχιστον υπαρχει το instagram της:



    Spoiler

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •