Page 321 of 377 FirstFirst ... 221271311319320321322323331371 ... LastLast
Results 4,801 to 4,815 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #4801
    Omar Tariff Taksitzhs's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    στο μεροκαματο
    Posts
    851

    Default

    Τι του λες του ανθρωπου. ΠΑΙΞΕ ΜΠΛΑΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ. Ερχεται η σπλιταρα με Black Cilice, το αισθανομαι!!!

    Spoiler
    Παρε ενα αρκουδι κι απο μενα.

  2. #4802
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by sfinotouvlaki View Post
    Spoiler
    περαστικά
    Γιατί τον μουτζώνεις ρε τον άνθρωπο;;

  3. #4803
    σκληρόκαρδος χρυσοκούκης Kingdom Gone's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Lebanon Hangover
    Posts
    5,546

    Default

    Αν πριν δεκαπέντε χρόνια κάποιος μου λεγε πως θα μαι στο ίδιο φόρουμ με κάποιον από μπλακμεταλ μπάντα την οποία γουστάρω και θα διαβάζω για τα γκομενικά του και για το πως τον φερμάρανε και άλλα τέτοια όχι-πολύ-μπλακ, θα αμφισβητούσα σφόδρα τη νοητική του επάρκεια, τη μεταλλικότητα του και τη σοβαρότητα του.

    Που να μου λεγε αυτός ο κάποιος πως ταυτόχρονα θα χουμε και σύριζα κυβέρνηση.

    φθόγγε, κουράγιο!
    After the Triumph of Your Birth.

  4. #4804
    Φιλελεκές Λεκές's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1,081

    Default

    Quote Originally Posted by phthoggon View Post
    Πριν 3 βδομάδες: Χωρισμός, πόδι από σπίτι, μία μετακόμιση να πάρω τα πράγματα γρήγορα γρήγορα (νο κόμμεντ) άλλη μία τώρα που βρήκα σπίτι.

    Σήμερα: άνοιξαν την αποθήκη στο σπίτι των γονιών που νοικιάζουμε και είχα τα πράγματα. Ίσως και inside job γιατί με είχαν δει να μεταφέρω πράγματα. Μπαίνω μέσα, όλα ανοιγμένα και αναποδογυρισμένα, γραφείο και πολυθρόνα να έχουν αφεθεί πάνω από κιβώτια και να τα έχουν λιώσει, ένα μουνί γενικώς.

    MLR: Οι μαλάκες έβγαλαν τηλεοράση, μηχανήματα, ηχογραφητήρια κλπ, τα άφησαν κάτω και δεν πήραν τίποτα Μυστήριο ακόμα το γιατί.
    :-/

    Καλό entry στο thread. Κουράγιο φθογκονα.

  5. #4805
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by Dr.Gonzo View Post
    Επίσης, οι περισσότεροι γνωρίζουμε ότι οι κραιπάλες μόνο πιο μίζερους μας κάνουν να αισθανόμαστε την επόμενη μέρα, οπότε, αν περνάς ζόρικα... περιποιήσουν τον εαυτό σου, μην τον εξαντλείς κι άλλο.
    γι'αυτό υπάρχει το ακόλουθο θρεντ: http://www.electricrequiem.com/forum...83%CF%84%CE%B5
    ό,τι χρειαστεί εδώ είμαστε
    Rock or Nothing

  6. #4806
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Eyxaristw estw kai ka8ysterhmena (diannohtika) gia tis euxes.

    Kai emena me ekneurise auto pou leei o Fixxxer. Xwrismos 3e xwrismos as parameinoume an8rwpoi k oxi kannibaloi. Nta3 xwrises kai de 8es na blepeis th mourh tou allou. Logiko. Ta pragmata tou ti diaolo se enoxloune? 8a ta parei, teik e tsil pil.

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  7. #4807

    Default

    Λολζ, μπράβο ρε 'ΙΑΡ, σε είχα παρεξηγήσει, έτσι μαζί και στις χαρές και στις μιζέριες και όλα. (επίσης μην τα κάνουμε και βούκινο αυτά εεε, είπαμε μία οικογένεια αλλά εντάξει φτάνει φτάνει). Καλά είμαι μωρε γενικά μην ανησυχείτε! Γκόνζο κραιπάλες δεν κάνω έτσι κι αλλιώς, δεν είναι το στυλ μου =P αλλά ναι είναι καιρός για γενικό reset, να ξανα-ανακαλύψουμε τα καλά της εργένικης ζωής, τους παλιούς φίλους, καινούργιοι στόχοι, πολλά ποστ στο ίαρ (λολ) και τέτοια κλισέ. Ταξιτζή τι Black Chalice μου λες, τώρα μόνο Xasthur και κλαψομουνίαση
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  8. #4808
    Omar Tariff Taksitzhs's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    στο μεροκαματο
    Posts
    851

    Default

    Οχι και Chalice. Cilice. Καλυτερη μουσικη για χωρισμο, να παιζει και να φωναζεις απο πισω ΚΑΡΓΙΟΟΟΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣ Αν και γενικα ειμεθα τζεντλεμαν, οσο το επιτρεπει το επαγγελμα δηλαδη.


  9. #4809
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by Dr.Gonzo View Post
    Επίσης, οι περισσότεροι γνωρίζουμε ότι οι κραιπάλες μόνο πιο μίζερους μας κάνουν να αισθανόμαστε την επόμενη μέρα
    LOL

    το ξέρουμε ακριβώς γιατί είναι η αναπόφευκτη οδός, εντάξει δε θα φάμε κι ένα μήνα στο bar "ο τερτίπης" αλλά δυο-τρία ξεφτιλίκια από τα παλιά εμένα με ανανεώνουν, δεν ξέρω.

    κατά τ' άλλα αρκουδάκια, ας ελπίσουμε να μη στείλει ο ονιμπότσο το θρεντ στο metal sucks και γίνει αφιέρωμα στα black metal κουτσομπολιά.

  10. #4810
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    δυο-τρία ξεφτιλίκια από τα παλιά εμένα με ανανεώνουν, δεν ξέρω.
    αν κάτσει και κανα καλό σκηνικό
    Rock or Nothing

  11. #4811
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    εεε βασικά είναι η φάση που όσο έχεις γκόμενα λες "καλά άμα ήμουν free θα ήσασταν τώρα όλες εδώ μέσα γκαστρωμένες" και όταν ξαναβγαίνεις στην ίδια φάση δεν έχεις πια δικαιολογία που πίνεις το ποτό σου κουλουριασμένος στον πάγκο δίπλα στις τουαλέτες και αρχίζει και σου λείπει οπότε πίνεις κι άλλο.

    το β' ενικό για το ξεχού!

  12. #4812
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    φθόγγε κουράγιο, ό,τι και να σου πουν δίκιο έχουν γενικά, αλλά στη φάση αυτή οι συμβουλές δεν κάνουν και πολύ δουλειά

    θέλει παρέες, μπόλικη τρόμπα, και να συζητάς το θέμα με όσο περισσότερο κόσμο μπορείς, προσωπικά με βοηθούσε πολύ να ανοίγομαι (και στο ΕΡ προφανώς <3 <4 <5 )

    προσοχή γενικά internet is a bitch, η πρώην μου ανακάλυψε ένα χρόνο μετά αυτά που λέγαμε εδώ πέρα

    Spoiler
    αλλά χωρίσαμε και τα έφτιαξες με φίλο μου μετά από 3 μήνες Τ'ΑΚΟΥΣ ΜΩΡΗ;;;
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  13. #4813
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Περαστικά φθόγγε. Αν χρειαστείς παρέα για ξύδια και κραιπάλες [ που θα χρειαστείς] δηλώνω διαθέσιμος ανα πάσα ώρα και στιγμή της ημέρας και κυρίως της νύχτας.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  14. #4814
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Περαστικά, metal doesn't suck και όποτε ψήνεσαι έλα να αράξεις στο περιπτέρι να κάνεις ωραιότατο οφθαλμόλουτρο, να στανιάρεις όπως αρμόζει.

    Εντάξει, ξέρω πως είναι δύσκολο, αλλά δες τη φάση με τα πράγματά σου στην αποθήκη ως ενδεικτική και ξεκίνα να γελάς. Θα βοηθήσει!
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  15. #4815
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by atom_smasher View Post
    Περαστικά φθόγγε. Αν χρειαστείς παρέα για ξύδια και κραιπάλες [ που θα χρειαστείς] δηλώνω διαθέσιμος ανα πάσα ώρα και στιγμή της ημέρας και κυρίως της νύχτας.
    +1 φθόγγε , εδώ είμαστε όλοι.
    Πάρε μηχανή , μονόσελη και να λες σολο από άποψη
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 17:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 06:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 15:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 21:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 11:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •