Page 319 of 377 FirstFirst ... 219269309317318319320321329369 ... LastLast
Results 4,771 to 4,785 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #4771
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    edit: λάθος θρεντ!
    Last edited by Drumsick; 16-01-2015 at 11:22.

  2. #4772
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Τα συγχαρητήρια μου αλλά μήπως βρίσκεσαι σε λάθος θρεντ;
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  3. #4773
    Έχω κάνει λεύκανση Κυρία Μαριάννα's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Εκάλη
    Posts
    1,189

    Default

    μία η ώρα τη νύχτα χθες και αποφασίζω να μη κοιμηθώ και να κάτσω να φτιάξω αυτό
    Spoiler

    κάποια στιγμή κατεβαίνω στον κάτω όροφο, πιάνω και την κουβέντα για 5 λεπτά με κάτι φίλους, ανεβαίνω και βλέπω πως έχει συμβεί αυτό
    Spoiler


    έκατσα περίπου μια ώρα να το κοιτάω να σκάει και να ξεφλουδίζει όπου είχε μαύρο.
    καύλα.
    "Κυρία Μαριάννα δεν καπνίζουμε την ώρα της γυμναστικής"

  4. #4774
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Τα συγχαρητήρια μου αλλά μήπως βρίσκεσαι σε λάθος θρεντ;
    λολ, η δύναμη της συνήθειας!

  5. #4775
    AWhatUp hater?! BlackiE's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Westside
    Posts
    3,840

    Default

    Άστο εδώ, μπορεί να μη σ' αρέσει


  6. #4776
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    αχαχ

  7. #4777
    Έχω κάνει λεύκανση Κυρία Μαριάννα's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Εκάλη
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by Κυρία Μαριάννα View Post
    μία η ώρα τη νύχτα χθες και αποφασίζω να μη κοιμηθώ και να κάτσω να φτιάξω αυτό
    Spoiler

    κάποια στιγμή κατεβαίνω στον κάτω όροφο, πιάνω και την κουβέντα για 5 λεπτά με κάτι φίλους, ανεβαίνω και βλέπω πως έχει συμβεί αυτό
    Spoiler


    έκατσα περίπου μια ώρα να το κοιτάω να σκάει και να ξεφλουδίζει όπου είχε μαύρο.
    καύλα.
    συνεχίζω το φμλ, πήγα χθες και είχε καταστραφεί και το υπόλοιπο -συν αυτό που συνέχισα μετά που τράβηξα τη φωτογραφία.

    επίσης συνεχίζει έπικ σκηνικό (και φμλ) μέσα σε λεωφορείο:

    Spoiler
    Μπήκε μια πιτσιρίκα με μισοξυρισμένο κεφάλι και κιτρινοπράσινα μαλλιά.
    Γυρνάει η κυρία που καθόταν δίπλα μου και μου λέει: "μα είναι δυνατόν να κυκλοφορεί έτσι το σούργελο;!"
    "Κυρία Μαριάννα δεν καπνίζουμε την ώρα της γυμναστικής"

  8. #4778
    Έχω κάνει λεύκανση Κυρία Μαριάννα's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Εκάλη
    Posts
    1,189

    Default

    συνεχίζω το σερί φμλ για να σχολιάσω πως έφτασα σχεδόν 33 για να μάθω με τον πλέον επώδυνο τρόπο πως κλείνω τις πόρτες -στα αυτοκίνητα- λάθος.
    το επίπεδο της κουλαμάρας έχει φτάσει πια ταβάνι και κατά πάσα πιθανότητα μετά από 16 σχεδόν χρόνια θα γίνω μία από αυτούς που χρειάζονται το μηχανηματάκι για να στρίψουν ένα τσιγάρο!
    "Κυρία Μαριάννα δεν καπνίζουμε την ώρα της γυμναστικής"

  9. #4779
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Εξηγησε και τι εννοεις ομως. Εγω παντως τις κλεινω εδω και πολλα χρονια παντα απο το τζαμι. Αν ακουμπησω το μεταλλο, με χτυπαει στατικος ηλεκτρισμος 90% των φορων.

  10. #4780
    Έχω κάνει λεύκανση Κυρία Μαριάννα's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Εκάλη
    Posts
    1,189

    Default

    δεν ξερω αν μπορώ να το εξηγήσω σωστά,αλλά η φάση είναι πως την κλείνω και πιάνω το μέταλλο σαν να τη χουφτώνω κάπως.
    και έτυχε χθες εκεί στο θώπευμα της πόρτας να κλείσει και η φίλη μου τη πίσω οπότε το έπιασε ανάμεσα.
    "Κυρία Μαριάννα δεν καπνίζουμε την ώρα της γυμναστικής"

  11. #4781
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default


  12. #4782
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Χθες Πεμπτη ξυπναω στις 7:30 το πρωι γιατι ξυπνησαν κι αλλοι την ιδια ωρα στο ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟ και δεν μπορουσα να ξανακοιμηθω, παρολο που αφενος ειχα κλεισει μολις 2 ωρες υπνου, αφετερου μπορουσα να φυγω για δουλεια κατα τις 11 απο το σπιτι, αρα θεωρητικα ειχα χρονο.

    Τελος παντων, η θερμοκρασια στο -5 εξω, ξεκιναω για τη δουλεια, πρωτη μερα μαθηματων οποτε πρεπει να ειμαι νωρις εκει, αργει 5 λεπτα το πρωτο λεωφορειο, αργει 15 λεπτα και το δευτερο λεωφορειο, τρωμε και λιγο κινηση, φτανω τελικα με καθυστερηση 3 λεπτων, δεν ειναι και καταστροφη οκ. Κυλαει το μαθημα φυσιολογικα τελος παντων, μετα εχω διαλειμμα μεταξυ των μαθηματων 3 ωρες, παω να αραξω στο γραφειο μου (το οποιο ειναι οπως θα λεγαμε και εδω περα sad excuse of an office, πιο πολυ με εργαστηριο ΤΕΙ Πειραια εν ετει 2003 μοιαζει), βλεπω οτι ακομα κανουν εργασιες συντηρησης (που ειχαν ξεκινησει εδω και ενα μηνα), τελος παντων παιρνω ενα σαντουιτς και παω να αραξω σε κατι καναπεδες. Σκατα το σαντουιτς, φευγω παω αραζω στην αιθουσα υπολογιστων για κανα 2ωρο. Παω στο δευτερο μαθημα, τους αφηνω και λιγο νωριτερα για να γυρισω σπιτι, γιατι χωρις καμια υπερβολη τα ματια μου με αυτον τον χαμηλο φωτισμο λογω προτζεκτορα ειναι ετοιμα να κλεισουν (βλεπε δευτερη εικονα signature) και δεν την παλευω αλλο. Εχω καρτα απεριοριστων διαδρομων, και γενικα σιχαινομαι τα ταξι, αλλα ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ λεω δε γαμιεται, θα παρω ταξι για να ειμαι σπιτι μεσα σε 15 λεπτα αντι για 1 ωρα, και χαλαλι το 20δολλαρο.

    Παιρνω το ταξι μετα απο κανα 5λεπτο αναμονης, μπαινω μεσα παμε προς το σπιτι τελος παντων απο την περιφερειακη, φτανουμε κοντα στο σπιτι βλεπω χανει την εξοδο ο ταριφας και βγαινει στην επομενη. Του λεω οτι περασαμε το σπιτι και συνειδητοποιουμε τελος παντων οτι αντι για 41st street ακουσε 21st street γιατι ειναι Ινδος και μαλλον ακουει οπως μιλαει. Παει τελος παντων να κανει αναστροφη κατω απο τη γεφυρα στον κεντρικο, βγαινει στο αντιθετο ρευμα, εχει ηδη περασει μιση ωρα αντι για 15 λεπτα, και κολλαμε σε μια γαμημενη νεουορκεζικη κινηση βγαλμενη απο ταινια, με περιπου 20 περιπολικα και 5 πυροσβεστικα να εχουν γαμηθει στις σειρηνες και να εχουν κλεισει ολους τους δρομους, πιθανοτατα επειδη καποιου το γατι δε θα μπορουσε να κατεβει απο κανα δεντρο. Κατεβαινω οπως ειμαι, το ταξι εχει παει στα 35 δολλαρια, και το σπιτι ειναι κανα δεκαλεπτο περπατημα τουλαχιστον, μεσα στα χιονια, μεσα στους -7 βαθμους, με 2 ωρες υπνο και αθλια διαθεση. Φτανω τελικα σπιτι την ιδια ωρα που θα εφτανα αν επαιρνα το λεωφορειοκαι βλεπω οτι εχω φαει μπαν σε βιντεογκεη με το οποιο ασχολουμαι εδω και 2 χρονια και εχω καει λιγακι (με την καλη εννοια παλι). Επεσα για υπνο κατα τις 10 απολυτα ξενερωμενος, φτωχοτερος, κουρασμενος και με την θερμανση να μη λειτουργει, με αποτελεσμα ολο το βραδυ το σπιτι να ειναι στους 12 βαθμους σε εσωτερικο χωρο.


    Spoiler
    Last edited by FIXXXER; 30-01-2015 at 16:23.

  13. #4783
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    One of those days eh? Pou efages mpan omws?

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  14. #4784
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    SWTOR αλλα ηταν προσωρινο τελικα για 1 μερα μονο, αν και στο login ελεγε για μονιμο, τελικα επιβεβαιωσα οτι ηταν οντως μονο για 24 ωρες.

  15. #4785
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    34 leei

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •