Page 317 of 377 FirstFirst ... 217267307315316317318319327367 ... LastLast
Results 4,741 to 4,755 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #4741
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    πιτσιρικάδες, πάμε με έναν φίλο να πάρουμε παγωτό από ένα καλό ζαχαροπλαστείο. Στηνε πιστροφή και ενώ έχει γεμίσει τίγκα το χωνάκι πάει να γλύψει μια και του πέφτουν και οι 3 μπάλες στην άσφαλτο. Δεν μασησε, παίρνει το χωνάκι και με λίγο σμπρώξιμο πήρε το μεγαλύτερο μέρος από αυτό που είχε πέσει αφήνοντας κάτω ότι είχε ακουμπήσει στο έδαφος.
    Πιτσιρικάδες φτιάχναμε νερομπομπες από χαρτί, τις γεμίζαμε με νερό και τις πετάγαμε σε περαστικούς. Κάτι φοιτητές τις φάγανε στην μάπα όμως και ανέβηκαν σπίτι και κανανε παράπονα...και μετά τις φάγαμε και μεις..
    1) e4, c5
    2) Νf3

  2. #4742
    true overdriven's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    596

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    Τετοια μαλακια εχω κανει και γω πιτσιρικας , βαζαμε φωτια σε καδους για πλακα , και μια φορα βαλαμε κατα λαθος και σε εναν πλαστικο .. ημουν δεν ημουν 12 χρονωνε μπαχαλακιας .. επεσε ξυλο μετα , εμαθα!
    Συνεχίζω να είμαι οφτόπικ αν πειράζει, σβήστε/διώξτε με
    Εμείς είχαμε μπει σε έναν αχυρώνα και βρήκαμε μέσα σε βαρέλι ένα ποντίκι. Για κάποιο λόγο αποφασίσαμε να το κάψουμε γιατί έτσι. Ρίχνουμε λοιπόν οινόπνευμα στο βαρέλι και πετάμε ένα σπίρτο. Το ποντίκι λαμπαδιάζει και κάνοντας όπως οι μηχανές στον γύρο του θανάτου ανεβαίνει πάνω και βγαίνει από το βαρέλι. Καθώς τρέχει όμως, αφήνει πίσω του φωτιά και καίγονται τα άχυρα. Στην αρχή είχαμε μείνει μαλάκες και μέχρι να πάρουμε χαμπάρι τι και πως η φωτιά είχε πάει παντού. Αφού σφαχτήκαμε κάνα 5λεπτο για το ποιος θα πάει να φέρει νερό, μπουκάραμε σε μια αυλή και κλέψαμε κάτι τενεκέδες με φέτα που τους είχαν για γλάστρες τους οποίους γεμίσαμε νερό και σβήσαμε τον αχυρώνα. Όμως στο χωριό αυτό δεν γίνεται χωρίς να σε πάρουν χαμπάρι κι έτσι για άλλη μια φορά μας γάμησαν στο ξύλο.

  3. #4743
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by atom_smasher View Post
    πιτσιρικάδες, πάμε με έναν φίλο να πάρουμε παγωτό από ένα καλό ζαχαροπλαστείο. Στηνε πιστροφή και ενώ έχει γεμίσει τίγκα το χωνάκι πάει να γλύψει μια και του πέφτουν και οι 3 μπάλες στην άσφαλτο. Δεν μασησε, παίρνει το χωνάκι και με λίγο σμπρώξιμο πήρε το μεγαλύτερο μέρος από αυτό που είχε πέσει αφήνοντας κάτω ότι είχε ακουμπήσει στο έδαφος.
    Πιτσιρικάδες φτιάχναμε νερομπομπες από χαρτί, τις γεμίζαμε με νερό και τις πετάγαμε σε περαστικούς. Κάτι φοιτητές τις φάγανε στην μάπα όμως και ανέβηκαν σπίτι και κανανε παράπονα...και μετά τις φάγαμε και μεις..
    περίμενα ποστ "μικροί δεν είχαμε και πολύ μυαλό, κάναμε τις σκανταλιές μας... μετά όμως μεγαλώσαμε και τα θυμόμαστε με γέλιο!". was not disappointed.
    Last edited by Phantom Duck; 29-11-2014 at 13:30.

  4. #4744
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    δεν πας να κανεις παρέα με τον κολλητό σου τον ικονοκλατς τότε να τα λέτε και παρέα;
    1) e4, c5
    2) Νf3

  5. #4745
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    πεθαίνω, το ποστ ατομσμάσερ με τα ... είναι σαν ανέκδοτο μετέχνιο.
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  6. #4746
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Όταν ήμουν 8-9 χρονών, είχαμε κάποια θεματάκια με τις άδειες παραμονής μας οικογενειακώς, κι όποτε βλέπαμε αστυνομία, αλλάζαμε δρόμο. Κάθε Τρίτη δε, μετά το σχολείο, πήγαινα στη δουλειά της μαμάς μου με τα πόδια, και περίμενα να σχολάσει για να πάμε σπίτι μαζί κατά τη 1-2.
    Μια τέτοια Τρίτη λοιπόν, πηγαίνοντας προς τα κει, πέτυχα τη φίλη μου τη Βασιλική, να μπαίνει στο αυτοκίνητο με τον μπαμπά της. Χαιρετηθήκαμε, και μου είπε πως πάνε για κάτι δουλειές, κι αν ήθελα να πάω μαζί τους για βόλτα, και πως δε θα αργούσαμε να γυρίσουμε. Ήταν κάπου 12μιση, και λεω οκ, έχω χρόνο ακόμα, τι μπορεί να πάει στραβά, right? Οπότε ψήθηκα και πήγα. Αφού περάσαμε από κάποια θεία, πήγαμε κάτι χαρτιά κάπου, για κάτι ψώνια αλλού κτλ, είχε περάσει αρκετή ώρα και είχα αρχίσει να αγχώνομαι. Είπα λοιπόν του μπαμπά της να με αφήσει καμιά 20αριά τετράγωνα μακριά, για να γυρίσω προς τα πίσω, αφού του εγγυήθηκα πως φυσικά και με αφήνει η μητέρα μου να πηγαίνω τόσο μακριά, και δεν θα έχει κανένα πρόβλημα, το κάνω συνέχεια. Εννοείται πως δεν με άφηνε, αλλά υπήρχε εκεί ένα γαμάτο παιχνιδάδικο που μ'άρεσε πολύ, και ψήθηκα να μπω να χαζέψω στα γρήγορα.

    Έξω από το μαγαζί, είχε απ'αυτά τα πεζοδρόμια, που είναι υπερυψωμένα μπροστά στο ένα κατάστημα, και κατεβαίνεις 6-7 σκαλάκια για το διπλανό, που είναι σε χαμηλότερο επίπεδο. Επειδή βιαζόμουν όμως, αντί να κατέβω τα σκαλάκια, πήγα να πηδήξω από το ένα επίπεδο στο άλλο, και φυσικά σκόνταψα και έσκασα με το κεφάλι στο τσιμέντο. Ψιλοέχασα τις αισθήσεις μου από την πρόσκρουση, κι όταν άνοιξα τα μάτια μου, είχε μαζευτεί γύρω μου πλήθος, μεταξύ των οποίων και 2 αστυνομικοί από το απέναντι τμήμα. Κλάμα εγώ, αίματα παντού, ζαλίζομαι κιόλας. Ευτυχώς δίπλα είχε φαρμακείο, οπότε με πήγαν μέσα και άρχισαν την περιποίηση. Έλα όμως που είχα χτυπήσει άσχημα, και η πληγή χρειαζόταν ράμματα. Πως σε λένε παιδί μου? Που μένεις? Που είναι η μαμά σου? Δεν πολυσυνεννοούμαι.. λίγο το χτύπημα, λίγο η φρίκη από το πόσο έχω μπλέξει και τι με περιμένει σπίτι... Προσφέρονται τελικά οι αστυνομικοί, και με πάνε στη Βούλα με το περιπολικό. Εγώ να έχω χεστεί πάνω μου, να φοβάμαι να αρθρώσω λέξη μην με απελάσουν, μην μπλέξω τους γονείς μου, και ταυτόχρονα να με πεθαίνει η τρύπα στο κεφάλι. Με τα πολλά, τελειώνουμε κάπως με το νοσοκομείο, και με πάνε σπίτι.
    Η ώρα έχει πάει 6-7, η μάνα μου έχει φρικάρει, κανείς δεν ξέρει που βρίσκομαι. Χτυπάνε το κουδούνι, ανοίγει η μάνα μου σαστισμένη, με βλέπει συνοδεία δυο αστυνομικών, και ασπρίζει ολόκληρη. Της εξηγούν τι συνέβη, την επιπλήττουν που αφήνει το παιδί της έτσι αμολημένο, αλλά ευτυχώς τελειώνει εκεί και σηκώνονται και φεύγουν.
    Το τι ξεχέσιμο έφαγα μετά, δεν περιγράφεται. Ο μόνος λόγος που γλίτωσα τη ζώνη, ήταν επειδή ήμουν χτυπημένη, κι επειδή είχαν ανησυχήσει πάρα πολύ και χάρηκαν που γύρισα ζωντανή!

  7. #4747
    Senior Member Telepetel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    214

    Default

    Γαμώ το ΧΡΙΣΤΟ και τη ΜΠΑΝΑΓΙΑ του ΚΑΡΓΙΟΛΑ που δε μάζεψε τα σκατά του σκύλου του και με ανάγκασε να πλένω παπούτσια,τζην, μοκέτα και τα πεντάλ του αυτοκινήτου όντας φέσι στις 4 το πρωί.
    ΟΥΣΤ
    Ελπίζω να υποφέρει

  8. #4748
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Telepetel View Post
    Γαμώ το ΧΡΙΣΤΟ και τη ΜΠΑΝΑΓΙΑ του ΚΑΡΓΙΟΛΑ που δε μάζεψε τα σκατά του σκύλου του και με ανάγκασε να πλένω παπούτσια,τζην, μοκέτα και τα πεντάλ του αυτοκινήτου όντας φέσι στις 4 το πρωί.
    ΟΥΣΤ
    Ελπίζω να υποφέρει
    καλύτερα να μην οδηγείς πιωμένος γιατί στην καλύτερη θα γράψεις χειρότερα εδώ.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  9. #4749
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    επίσης προσπαθώ να καταλάβω γιατί το τζιν, explain.

  10. #4750
    Senior Member Telepetel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    214

    Default

    Το τζην λερώθηκε στο μπατζάκι χαμηλά, μάλλον όπως περπάταγα ακούμπησε στο παπούτσι. Μιλάμε για ποσότητα στο παπούτσι ε, πρέπει να πάτησα σβουνιά ολόκληρη. Δεινόσαυρος ήταν αυτό που έβγαλε εκείνο το πράγμα, όχι σκύλος.
    Το χειρότερο είναι πως πριν μπω σπίτι λέω τι έχει κολλήσει στο παπούτσι, χώμα; Και έτριψα λίγο τα παπούτσια στο γκαζόν να φύγει. Όταν όμως είδα το λεκέ στη μοκέτα αφού μπήκα μέσα, κατάλαβα πως χώμα δεν ήταν και άρχισα να πλένω..

  11. #4751
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    όποιος νύχτα παραπατεί λάσπες και σκατά πατεί!
    1) e4, c5
    2) Νf3

  12. #4752

    Default

    Προφανώς από αλητείες άλλο τίποτα, ειδικά εάν παίζει και η παράμετρος επαρχία.
    Στο πνεύμα του φρηκ, θυμάμαι πιτσιρικάδες τώρα, γύρω 8-9 χρονών, να έχουμε συναναστροφές με ένα γειτονόπουλο, καμιά 6-7 χρονια μεγαλύτερος, ο οποίος και μας είχε μαζέψει τα τρία ξαδέρφια και μας έβαλε να φτιάξουμε μολώτοφ. Ή βασικά μία παραλλαγή αυτής, γιατί είχαμε χρησιμοποιήσει και πριονίδι. Για καλή μας τύχη δεν την πετάξαμε πουθενά, αλλά επειδή eparxia eisai τα νέα μαθεύτηκαν, και για καμιά βδομάδα δε βγήκαμε από το σπίτι. Μετά περάσαμε τη φάση με τα εύφλεκτα υγρά, όταν και γεμίζαμε μπουκαλάκια τσιλιλί με ό,τι θεωρούσαμε εύφλεκτο και προσπαθούσαμε να δούμε ποιο λαμπαδιάζει καλύτερα. Ευτυχώς περιοριστήκαμε μόνο σε κάτι εγκαύματα στα χέρια.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  13. #4753
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Αύριο ξεκινάω την 6μηνη θεραπεία για την ακμή.

    Αυτό είναι ο ορισμός του FML, γαμώ την παναγία.

  14. #4754
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default

    την ειχα κανει μικρος

    θα το εχεις ακουσει μεχρι τωρα ειμαι σιγουρος, αλλα προσεχε γενικα με ποτα etc, τα χαπια ειναι αρκετα βαρια και μπορει να κανουν ζημια στο συκωτι

  15. #4755
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by stam and the witches View Post
    Αύριο ξεκινάω την 6μηνη θεραπεία για την ακμή.

    Αυτό είναι ο ορισμός του FML, γαμώ την παναγία.
    σε νιώθω, αλλά αξίζει
    1) e4, c5
    2) Νf3

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •