Page 313 of 377 FirstFirst ... 213263303311312313314315323363 ... LastLast
Results 4,681 to 4,695 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #4681
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    @ Kingdom Gone και 00i00 (σσ ποτέ δε μίλησα για "νεκρό" κοριτσάκι, κάτι δε διάβασες σωστά, όπως συνήθως) :
    μισες δουλειες...ΣΚΟΤΩΣΕ το ρε μαμελουκε
    και βγαλε φωτο απο κηδεια να κανεις devils horns (λυπημενος)

  2. #4682
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Επειδη βλεπω να μπερδευεστε, η ιστορια με το κοριτσακι που ειναι στην εντατικη μετα απο hit and run ειναι αληθινη, και οσο "πλακα" και "χαβαλε" να νομιζετε πως εχει το να κοροιδευετε τον Ονιμποτσο οτι το εβγαλε απο το μυαλο του, στην πραγματικοτητα δε γελασε κανεις. Το πως καταφερνει ο μινμιν να με κανει να αισθανομαι μεγαλυτερη αηδια μετα απο το φλεημ που προηγηθηκε, ειναι ενα μυστηριο.

    Κατα τα αλλα, Ονιμποτσο, προσπαθησε ρε ανθρωπε να μη γραφεις ιστοριες οπως αυτη με το πρεζακι και τη γρια σα να ειναι το τελος του κοσμου. Το ξερουμε πως υπαρχει κοινωνικη αδικια και περιθωριοποιση εκει εξω, αλλα δε νομιζω πως το σημαντικοτερο προβλημα ενος ανθρωπου που εχει χασει ενα ματι κι ενα ποδι κι ενα αρχιδι ειναι το οτι η γρια αρνηθηκε να παρει τις καραμελες απο το χερι του.

    Ηρεμηστε λιγακι ολοι, πολλη μιζερια βγαινει εδω μεσα πια, καπου πρεπει να υπαρχει κι ενα οριο. Your posts gave me cancer κτλ. Ο Ατομ Σμασερ τα ειπε καλα.

  3. #4683
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    μην εισαι μαλακας ρε Φιξξξερ, μην τσαλακωνεις οτι εχεις χτισει
    την δευτερα παω για (δεν θυμαμαι κι εγω ποια φορα) εξετασεις για μεταμοσκευσις πνευμονων, αληθινη ιστορια ε?

    ζω για να ζησω να δω λαικ σου οταν θα ποσταρω φωτο με το στερνο μου φρεσκοραμμενο

  4. #4684
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Επειδη βλεπω να μπερδευεστε, η ιστορια με το κοριτσακι που ειναι στην εντατικη μετα απο hit and run ειναι αληθινη, και οσο "πλακα" και "χαβαλε" να νομιζετε πως εχει το να κοροιδευετε τον Ονιμποτσο οτι το εβγαλε απο το μυαλο του, στην πραγματικοτητα δε γελασε κανεις. Το πως καταφερνει ο μινμιν να με κανει να αισθανομαι μεγαλυτερη αηδια μετα απο το φλεημ που προηγηθηκε, ειναι ενα μυστηριο.

    Κατα τα αλλα, Ονιμποτσο, προσπαθησε ρε ανθρωπε να μη γραφεις ιστοριες οπως αυτη με το πρεζακι και τη γρια σα να ειναι το τελος του κοσμου. Το ξερουμε πως υπαρχει κοινωνικη αδικια και περιθωριοποιση εκει εξω, αλλα δε νομιζω πως το σημαντικοτερο προβλημα ενος ανθρωπου που εχει χασει ενα ματι κι ενα ποδι κι ενα αρχιδι ειναι το οτι η γρια αρνηθηκε να παρει τις καραμελες απο το χερι του.

    Ηρεμηστε λιγακι ολοι, πολλη μιζερια βγαινει εδω μεσα πια, καπου πρεπει να υπαρχει κι ενα οριο. Your posts gave me cancer κτλ. Ο Ατομ Σμασερ τα ειπε καλα.
    εσύ άντε γαμήσου.

    κατά τα άλλα το θρεντ λέγεται fuck MY life.

    αν δεν ποστάρει η νεκρή φέηκ του ονιμπότσου απ το άλλο φόρουμ "πήγαινα βόλτα με ένα αμάξι όταν...!" ο τύπος δεν έχει θέση εδώ.

    αλλιώς εχω μια θειά με καρκίνο, κερδίζω κάτι;
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  5. #4685
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by antimusic View Post
    αλλιώς εχω μια θειά με καρκίνο, κερδίζω κάτι;
    Περίμενε μερικά χρόνια.
    Life begins at 45°.

  6. #4686
    Whatever situation Urlic's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    internet
    Posts
    221

    Default

    διάβασα όλα τα ποστ για το κορίτσι .....πραγματικά ποοοοοσο για τον τσοπου είστε μερικοί....αν σας ενοχλεί υπάρχει και thread με ανέκδοτα.....Μην το παίζεται cool με αυτές τις περιπτώσεις . Γιατί η ζωή παίζει παιχνίδια.......χαλαρώστε ( τώρα που ξεσπασα μπορεί να με κάνετε ban....αλλά χεστηκα)
    [IMG][/IMG]

  7. #4687
    Έχω κάνει λεύκανση Κυρία Μαριάννα's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Εκάλη
    Posts
    1,189

    Default

    κάπου εδώ να σχολιάσω πως με ενοχλούν λίγο τα ποδανά -ειδικά όταν δεν έχουμε 1997.
    "Κυρία Μαριάννα δεν καπνίζουμε την ώρα της γυμναστικής"

  8. #4688
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    άντε γαμήσου μωρή ταναπού.

  9. #4689
    Έχω κάνει λεύκανση Κυρία Μαριάννα's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Εκάλη
    Posts
    1,189

    Default

    δεν το περίμενα ποτέ αυτό από σένα.
    ΓΊΔΙ!
    "Κυρία Μαριάννα δεν καπνίζουμε την ώρα της γυμναστικής"

  10. #4690
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    τι είναι το διγι;
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  11. #4691
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    διγιtal
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #4692
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Σήμερα καθώς βρισκόμουν στο κέντρο της Θεσσαλονίκης έτυχε να περνάω από το σημείο οπού συνέβη το τραγικό περιστατικό με τον 13χρονο που έπεσε από φωταγωγό πολυκατοικίας επι της οδού Μητροπόλεως. Ποιος να παρηγορήσει τους γονείς που χάσαν το παιδί τους και πού να πρωτοεπιρρίψουμε τις ευθύνες για τον χαμό αυτού του παιδιού... Στην έλλειψη εγκαταστάσεων άθλησης; Στην τραγική πολεοδομία με τα παμπάλαια και επικίνδυνα κτίρια; Ή μήπως στο χαζοκούτι το οποίο χάρην της τηλεθέασης παρουσιάζει αυτά τα extreme αθλήματα, ελεύθερα στο πρόγραμμα χωρις καν να αναφέρει οτι αν μιμηθούμε κάτι τέτοιο μπορεί να έχουμε οδυνηρές συνέπειες; Η εικόνα της πτώσεως του 13χρονου θα παραμείνει ανεξίτηλη στις καρδιές των φίλων του που ήταν μάρτυρες. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάζει. Καλό κουράγιο σε συγγενείς και φίλους.

  13. #4693
    . Ghoul's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    κάτι σας θυμίζει
    Posts
    5,608

    Default

    έτσι όπως το διάβαζα έτρωγα κάτι φουντούκια και πνίγηκα. (no ontopic intended)

    We are left alone staring into the abyss, into the laughing face of madness.

  14. #4694
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    γενικά,

    Deafening, painstaking, BB King

  15. #4695
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Προχθες αποφασισα να κανω format. Εχω mac (inb4 το πηρα με πολυ ΠΑΣΟΚικο τροπο). Ειχα ακομα snow leopards και το πραμα ειχε αρχισει να πεθαινει. Οποτε κατεβαζω τα yosemites (ειναι free). Αυτο το κωλοOS εχει μια μαλακια που οταν πας να το εγκαταστησεις ελεγχει το δισκο αν ειναι corrupted. Ηταν...
    Ξαφνικα ανακαλυπτω οτι δε μπορω να κανω κατι για να φυγω απο το installer, και δε μπορω να κανω πληρη εκκαθαρση δισκου, γιατι το αρχειο με το OS ηταν μεσα στο συγκεκριμενο δισκο. Ψαχνοντας λοιπον να βρω λυση στο pc του συγκατοικου, ξαφνικα κοβεται το ιντερνετ. Το ιντερνετ που ειχα ξεχασει να πληρωσω. Επειδη δε πληρωσα. Κανω μια βολτα, τρωω και καταφερνω να κλεψω ιντερνετ χαρη σε μια εφαρμογη στο κινητο που σου βρισκει το κωδικο του wifi. Κανω επανεκκινηση στοn υπολογιστη κρατωντας πατημενα cmd και r, για να κανει format μεσω ιντερνετ. Επειδη ομως ειχα snow leopard, αποφασισε να κανει αναβαθμιση σε lion. Αυτο δεν εγινε γιατι τα lion δεν υπαρχουν πια στο site της εταιριας. Αντιστεκομαι στην αναγκη να σπασω τον υπολογιστη στο τοιχο. Ξυπναω το πρωι παω να παρω τηλεφωνο. Μπορουσα να παρω το βραδυ. Αλλα το πρωι μου το εκοψαν γιατι δεν ειχα πληρωσει τον λογαριασμο.
    Ειχα 100 ευρω για ολη τη βδομαδα. Βαζω απο 50 στο ιντερνετ και στο κινητο. Δεν εφταναν (γενικα δεν πληρωνω λογαριασμους αμα δεν μου τα κοψουν ). Λεφτα δεν υπηρχαν και δε μπορουσα να παρω τηλ τον συγκατοικο που ηταν στη γκομενα του με ιντερνετ για να συμπληρωσει λεφτα. Αποφασιζω να φαω στη φοιτητικη λεσχη. Γενικα πληρωνουμε αλλα ειχε παιξει μια φαση με εναν φοιτητη που εκανε απεργια πεινας οποτε αν πηγαινες και ζητουσες φαι τσαμπα σου εβαζαν. Αλλα εκεινη τη μερα η υπευθυνη αποφασισε να τσακωθει μαζι. Αφου βριστηκαμε πηρα το φαι που ηταν κακομαγειρεμενοι γιγαντες. Πηρα τους τυπους που παιζουμε μαζι να παμε να τζαμαρουμε. Μου εριξαν χυλοπιτα. Πηγα kickbox με νευρα ελπιζοντας οτι θα μου φυγουν. Τις ψιλοεφαγα και εφυγα ακομα πιο νευριασμενος. Τελικα εσκασε ενα πρωτοετο με φανταστικο κωλο και αποφασισα να αποκτησω αρκετα κοντινη επαφη για να τον πιανω. Αυτο ευτυχως το καταφερα (να της πιανω το κωλο οχι τιποτα αλλο, αλλα ευελπιστω για εξτρα, γιατι την βλεπω και σκεφτομαι οτι θελω να της πληρωνω τους λογαριασμους).
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •