Page 300 of 377 FirstFirst ... 200250290298299300301302310350 ... LastLast
Results 4,486 to 4,500 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #4486
    Έχω κάνει λεύκανση Κυρία Μαριάννα's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Εκάλη
    Posts
    1,189

    Default

    δύο απανωτά χτυπήματα σε κάτι λιγότερο από 24 ώρες.
    η ιστορία αρχίζει συγκινησιακά με μια παλιά φίλη που είχα να δω/μάθω νέα της καμιά 10ετία και την πετυχαίνω πριν λίγο καιρό.
    τα λέμε όλα ωραία και καλά, βλέπει μια καπνοθήκη της τη δίνω την ανεβάζει στο φβ και δυο μέρες μετά μου στέλνει έναν τύπο ο οποίος έχει μια εταιρία με ρούχα φάση και θέλει συνεργασία.
    περνάνε μερικές μέρες την ξαναβλέπω με ρωτάει αν μιλήσαμε τι φάση κλπ και μου πετάει στο τέλος: "ααα, και δε θα φανταστείς τι δουλειά κάνει. Μπάτσος".
    περάσαμε το επόμενο 20λεπτο να προσπαθώ να της εξηγήσω αλλά τελικά έκανα πίσω και το άφησα να το πάρει το ποτάμι γιατί δεν έβγαινε άκρη.

    την ακριβώς επόμενη ώρα έχω βρει ένα γαμώ τα μπαζάρ μεσ' στο πάσχα, πολύ καλή τιμή, καλός χώρος με κόσμο κλπ.
    αφού ήμαστε σε φάση να στείλυομε μέιλ να το κλείσουμε (μαζί με μια φίλη) όταν τελειώσουμε τη δουλειά το συζητάμε στα γρήγορα και με μια τρίτη εκθέτρια και μας απαντάει πως οι διοργανωτές του συγκεκριμένου έχουν σχέση με χα και τον χώρο από κάτω τον φυλάνε οι Δίας.

    μπάτσοι δεξιά/μπάτσοι αριστερά
    "Κυρία Μαριάννα δεν καπνίζουμε την ώρα της γυμναστικής"

  2. #4487
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το Μπαζάρ για μαζικό πέσιμο πάντως, α;
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  3. #4488
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ρε Σοφουλα....λιγο ακομα να αντεχες...

  4. #4489
    true overdriven's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    596

    Default

    Μια φορά είχα κλειδωθεί έξω από το αυτοκίνητο (το αμάξι δεν έχει κεντρικό κλείδωμα, έχει τις παλιές χειροκίνητες ασφάλειες και είχα αφήσει το κλειδί στη μίζα και κλείδωσα με το χέρι). Λέω κι εγώ αμάξι είναι, στο βαρδάρη είμαι, κάποιος θα ξέρει να ανοίγει αμάξια. Παπάρια... 60 ευρώ μου πήρε ο επαγγελματίας που το άνοιξε με κάτι σαν μπρατσάκια που φουσκώνανε. 20 δεύτερα δουλειά.

  5. #4490
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    oλοι εχετε κλειδωθει εξω , τι να πουμε και μεις που χουμε κλειδωθει ΜΕΣΑ .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  6. #4491
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Ενώ συνήθως μου εμφανίζεται προς τα τέλη Απρίλη-αρχές Μάη, η εποχική ανοιξιάτικη αλλεργία με έχει ήδη πιάσει φέτος. Βγήκα το πρωί με τον πιτσιρικά να παίξει σ'αυτή την ωραία μέρα, και έχω γαμηθεί στο φτέρνισμα και στη συνεχή καταρροή από ρουθούνια-μάτια. Κλεισμένος σπίτι τώρα τέτοια γαμάτη μέρα. Ασταδιαλα

  7. #4492
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Για ζιρτέκ είσαι.

    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  8. #4493
    κρισνακορ Jacknife's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    The Witch's Heart
    Posts
    683

    Default

    Και Noxzema ?!

  9. #4494
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Δε βρήκα άλλη φώτο, ας πάρει και noxzema, δε γαμιέται.
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  10. #4495
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    αν σνιφάρει noxzema θα έχει και δροσερή αναπνοή ναούμ
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  11. #4496
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Για ζιρτέκ είσαι.
    όχι ότι είναι λάθος αλλά αν δε θέλει να την πέσει για ύπνο πλέον προτιμάμε aerius (εγώ προσωπικά clarityne).

  12. #4497
    Senior Member Tribe's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Edw trigurw
    Posts
    1,461

    Default

    Quote Originally Posted by Akatanomastos View Post
    what_have_i_done.gif


    Θα προσπαθήσω να απαντήσω σε όλα. Δεν είμαι troll, δεν είμαι τόσο έξυπνος. Τα ερωτικά, ηλικιακά και αυτά τα έβαλα για να μείνω στο fml πνεύμα του thread, δεν έχω θέματα η κόμπλεξ με την "κατάσταση" μου, δεν ήθελα να δώσω αυτήν την εντύπωση. Χιούμορ και αυτοειρωνεία δεν μου λείπουν.


    Οταν είπα ότι δεν κάναμε sex εννοούσα μόνο την πράξη. Προκαταρκτικά, oral, και αμοιβαίο masturbation δεν έλειψαν. Τώρα γιατί έλειψε το sex? Πιστεύω για τον συνδυασμό των εξής δυο: πρώτον ήμασταν virgin records(tm) και δεύτερον μένουμε ακόμα με τους δικούς μας. Στο σπίτι της το είχαν έθιμο να κοιμούνται με τις πόρτες ανοιχτές (και αν κλείναν δεν υπήρχαν κλειδιά) και οι τοίχοι ήταν λεπτοί. Και οι γονείς δεν βγαίναν ποτέ το βράδυ! Εγώ δεν είμαι ακριβώς με τους δικούς μου αλλά έχω συγγενείς μπαστακομένους. Έπειτα: λόγο υποχρεώσεων βλεπόμασταν συνήθως σαββατοκύριακο. Στην αρχή είχε κάποια γυναικολογικά προβλήματα που διήρκεσαν κάποιους μήνες. Ταξίδια λόγο οικονομικών δεν κάναμε πολλά. Καλοκαίρι θάλασσα πάλι σε σπίτι με συγγενείς. Γενικά αυτή ψιλοφοβόταν. Ευκαιρίες υπήρξαν αλλά μια menstruation, μια κάποια αρρώστια, μια δεν ήμασταν σε mood, μια και εγώ λόγο απειρίας δεν μπορούσα να την πιάσω και να την βάλω κάτω, και στο τέλος γίνεται συνήθεια. Ναι, αν μου το λέγανε πάντως δεν θα το πίστευα.

    Κατά τα άλλα ήταν μια κανονική σχέση με ups and downs.


    Γυρνώντας στο κύριο λόγο που πόσταρα, τον χωρισμό, μπορώ να πω ότι την παλεύω. Η μόνη μαλακία είναι ότι το μυαλό έχει κολλήσει: ξυπνάω το πρωί και κάνω να πιάσω το κινητό να την πάρω, έρχεται μήνυμα και νομίζω ότι είναι αυτή, γενικά δεν έχω ακόμα συνειδητοποιήσει. Πάντως με τις απαντήσεις με καλύψατε. Λίγο πολύ αυτά που ήξερα, ίσως ήθελα μόνο να "ξεσκάσω".


    Fun fact: Όταν τα φτιάξαμε, αρχές 2010, αγόρασα durex των 12 με ημερ. λήξ. 11/2013. Με πονηρό ύφος της είπα "σιγά να μην φτάσουνε". E, τον προηγούμενο Νοέμβριο τα πέταξα άθιχτα... Και πήρα καινούργια.
    Μιας και τώρα το διάβασα,Κώστα εσύ είσαι;

  13. #4498
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Για ζιρτέκ είσαι.
    όχι ότι είναι λάθος αλλά αν δε θέλει να την πέσει για ύπνο πλέον προτιμάμε aerius (εγώ προσωπικά clarityne).
    Σωστός. Αν και εμένα ο πνευμονολόγος για αντισταμινικό μου γράφει κάθε χρόνο το Singulair, κι αυτό αρκετά αποτελεσματικό. Πνευμονολόγος γιατί μαζί με την αλλεργία κάθε χρόνο με πιάνει και άσθμα. Γενικά ρουφάω και χαπακώνομαι μια χαρά κάθε χρόνο τέτοια εποχή, απλά φέτος εμφανίστηκε πιο νωρίς και με έπιασε απροετοίμαστο.

  14. #4499

    Default

    Quote Originally Posted by Tribe View Post

    Μιας και τώρα το διάβασα,Κώστα εσύ είσαι;
    Ναι, ποιος είσαι?
    But, suddenly, I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use like inspiration...

  15. #4500
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    fuckmylifeception.
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •