Page 275 of 377 FirstFirst ... 175225265273274275276277285325375 ... LastLast
Results 4,111 to 4,125 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #4111
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default

    αντε να πω και γω μια ιστορια.
    αυτος που παντρεψα ειναι απο τους πιο κωλοφαρδους ανθρωπους (δεν υπαρχει νοημα να παιξεις μαζι του ταβλι που λενε)
    εχει αφησει το παπι του στην καμαρα με τα κλειδια απανω. διπλα πρεζακια πινουν κοκακολες, ζηταν ενα ευρω, αραζουν και νταγκλαρουν.
    γυρισε μετα απο 2 ωρες και ηταν εκει.

    επισης barb δεν καταλαβα αν το κανες, αλλα μιας και υπαρχει πιθανοτητα να την πηρε και καποιος καταλαθος, παρε ενα τελεφωνο στα κτελ αν την επεστρεψε καποιος
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  2. #4112
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Quote Originally Posted by carheart View Post
    Είμαι ένα ξημέρωμα στο σταθμό λαρίσης σε τραίνο επιστροφής, και με έχει πάρει ο ύπνος, και μια ωραία κοπέλα με ξυπνά και μου λέει "ξύπνα, φτάσαμε!" και σηκώνομαι, παίρνω διάφορα μπαγκάζια, και μόλις ανάβω το τσιγάρο στον έξω δρόμο πια, συνειδητοποιώ πως έχω ξεχάσει στο τραίνο το τσαντάκι μου, με ΌΛΑ τα χαρτιά του κόσμου και αρκετά χρήματα. Παθαίνω σπασμούς πετάω τσιγάρα τρέχω σαν μανιακός και βλέπω το τραίνο να ξαναξεκινάει να φύγει, το κυνηγώ στις ράγες, δεν το προλαβαίνω, γυρίζω σε κατάσταση πανικού στον σταθμό, και βλέπω έναν ξεκάθαρα φτωχό άνθρωπο, με σπαστά ελληνικά, να κρατάει το τσαντάκι και να λέει "δικό σου;". Δεν το είχε ανοίξει καν. Μου το έδωσε. Ησύχασα.

    Λίγους μήνες μετά ξεκίνησε αυτό το θρεντ, άμα κάτι θέλει να φύγει, θα φύγει, ό,τι και να κάνετε, μην στεναχωριέστε
    Παρόμοιο σκηνικό πριν χρόνια στο Gatwick, δε κοιμόμουν απλά έφτασα και θεώρησα πως δεν είναι απαραίτητο να πάρω τις 2 αποσκευές μου. Το κατάλαβα όταν ανέβηκα τις κυλιόμενες και έτρεξα κάτω την στιγμή που κλείναν οι πόρτες και φώναξα στον τυπά που θα έδινε το ΟΚ στο τρένο να ξεκινήσει να μη το κάνει!

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    μια φορα ειχα ξεχασει βαλιτσα με λεφτα+ρουχα τα παντα φατσα καρτα.. στην πανεπιστημιου για 2 ωρες... γυρισα οταν το καταλαβα οτι ελειπε και την βρηκα ανεπαφη...
    Αν ήσουν Λονδίνο τότε το πιο πιθανό θα ήταν να είχες μπλοκάρει όλους τους κεντρικούς δρόμους, αναστατώσει όλη την αντιτρομοκρατική, και φυσικά να έβλεπες τα πράγματά σου ανατιναγμένα αργότερα στις ειδήσεις.
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  3. #4113
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    Default

    Πάρε τηλέφωνο στα ΚΤΕΛ γιατί είναι πολύ πιθανό να την επέστρεψε κάποιος. Χρησιμοποιώ ΚΤΕΛ δυστυχώς χρόνια τώρα και ποτέ δεν υπήρχε κανένα παρόμοιο πρόβλημα.

    Και μια και λέμε ιστορίες.
    Πετάω με παρέα από Ρήγα Λετονία Λονδίνο. Καθυστέρηση στην πτήση κανα 3ώρο. Έχουμε χάσει το τελευταίο τραίνο που θα πέρναμε για κέντρο Λονδίνο. Αυτό το λέω για να δείξω πόσο αργά ήταν το βράδυ και το αεροδρόμιο σχεδόν έκλεινε. Περνάμε από έλεγχο και πάμε για βαλίτσες. Πουθενά η δική μου. Περιμένουμε λέμε δεν μπορεί. Με τα πολλά έχουμε μείνει 3 άτομα και 2 βαλιτσες. Η μια αμυδρά να μοιάζει με τη δικιά μου. Δηλαδή είναι βαλίτσα σκουρόχρωμη και έχει ροδάκια. Αρχίζω να ρωτάω τη θα γίνει μια υπευθυνη, η οποία μου λέει κλείνουμε και πρέπει να φύγετε από δω, πάρε ένα τηλέφωνο και βλέπουμε. Αλλά επειδή είναι βράδυ μην περιμένεις και πολλά. Όντως δεν το σηκώνει κανένας και έχουν σχολάσει όλοι εκτός από φύλακες (με αυτόματα), καθαρίστριες κτλ. Το παίρνω απόφαση και λέω τον πούλο. Θα περιμένω το πρωί και βλέπουμε.
    Αράζουμε να φάμε αγνλη σαπίλα Burger King και σε μια φάση μου λέει ένας από την παρέα ρε αυτή δεν είναι η βαλίτσα σου που την κουβαλάει εκεινος ο ξανθός? Βλέπω εναν τύπο που ήταν στο αεροπλάνο να γυρνάει με τη βαλίτσα μου. Πάω που λέω τι έγινε κτλ. Μου λέει λάθος μπερδευτηκα γιατί μοιάζει με τη δική μου, εκέινη παραπάνω που έλεγα, και γύρισα πίσω να στη φέρω κτλ.
    Ευχαριστώ του λέω τώρα πάρε αυτό το τηλέφωνο και μέχρι το πρωί θα έχεις βγάλει άκρη να σου δώσουν την βαλίτσα σου.
    I don't do drugs. I am drugs.

  4. #4114
    Senior Member GraveMiasma's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    UK
    Posts
    964

    Default

    like a boss

  5. #4115
    I like turtles pixies's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Tromsø
    Posts
    2,558

    Default

    Πηγα οδοντιατρο μετα απο ν+2 χρόνια κ χρειαζομαι λεει 7 σφραγισματα.
    Δε τη θέλω τη ζωή μου.
    There was a time that the pieces fit, but I watched them fall away

  6. #4116
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    πήγαινε σε άλλον οδοντίατρο και ρώτα τον ποια είναι τα εξαιρετικά απαραίτητα από αυτά.

    πήγα για σφράγισμα σε ένα δόντι, τελικά μου έκανε σε 3 άλλα, το ένα τώρα με έχει γαμήσει σε δόντι που δεν είχε προκαλέσει ποτέ πρόβλημα.

    και να μην ξεχνάτε ποτέ ότι οι οδοντίατροι είναι βασικά ο κθουλού.

  7. #4117
    I like turtles pixies's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Tromsø
    Posts
    2,558

    Default

    η ίδια απο μόνη της μου ειπε οτι τα 3 απο αυτα δεν πρεπει να τα αφησω με τιποτα.
    τελικα το νημα κ το λιστεριν ειναι φιλοι μας.
    There was a time that the pieces fit, but I watched them fall away

  8. #4118
    Dr.Dakota Block Impure's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    miami bitch
    Posts
    1,404

    Default

    πρησμενο ποδι εδω κ μια βδομαδα. ο ορθοπεδικος ειπε τενοντιτιδα και ξεκουραση. με εστειλε και για τριπλεξ κατω ακρων κ οκ το εκανα ολα καλα αλλα θελει ξεκουραση και αυτο δεν γινεται γιατι αν λειψω απο τη δουλεια κανεις δεν ξερει -εστω να εκδοσει ενα τιμολογιο-και απο την αλλη λυπαμαι την συναδελφο που λειπει με αδεια εγκυμοσυνης και θα την τρεχουν. Σε αλλα νεα στο κατ που πηγα για ολα αυτα ολοι οι γιατροι ηταν στο φεισμπουκ

  9. #4119
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by pixies451 View Post
    τελικα το νημα κ το λιστεριν ειναι φιλοι μας.
    Το λίστεριν είναι έως και παντελώς άχρηστο, μπορώ να σου πω. Εννοείται να φτιάξεις ότι είναι απολύτως απαραίτητο. Δυστυχώς οι - συνήθως παιδικές - μαλακίες στα δόντια πληρώνονται ακριβά. Καλή τύχη!
    Life begins at 45°.

  10. #4120
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    Quote Originally Posted by pixies451 View Post
    η ίδια απο μόνη της μου ειπε οτι τα 3 απο αυτα δεν πρεπει να τα αφησω με τιποτα.
    τελικα το νημα κ το λιστεριν ειναι φιλοι μας.
    Ή απλά ο οδοντίατρος είναι φίλος μας, αν τον επισκεπτόμαστε τακτικά δεν προκύπτει τέτοιο θέμα.
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  11. #4121
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Update

    Επιστρέφω Αθήνα άρων άρων σήμερα στις 9, με 1 ώρα ύπνο, να τρέξω σε προξενεία, αστυνομίες κτλ. Μην έχοντας πειστεί πως όσο ήταν παρκαρισμένο το κτελ με ανοιχτή τη μπαγκαζιέρα, κάποιος πρόσεχε τα πράγματα, ξεκινώ να συναντήσω τον φίλο μου στο Πεδίον του Άρεως με σκοπό να ψάξουμε εκεί μέσα (o οποίος πήγε και χτες βράδυ να ψάξει και παραλίγο να τον φερμάρουν. Με τρεχάλα τη γλίτωσε). Πριν ακόμα φτάσω, με παίρνει τηλέφωνο πως βρήκε τον φάκελο και κάποια χαρτιά μου πεταμένα. Δυστυχώς τίποτα πολύ σημαντικό.. Κάτι φωτοτυπίες, κάτι χαρτιά του ΟΑΕΔ, και το εισιτήριο Warlord (η συναυλία της παρηγοριάς).
    Ψάξαμε καμιά ώρα και μετά καρφί για παναγίες στο σταθμαρχείο. Με στέλνουν στα γραφεία, στο μεταξύ έχω χωριστεί με τον άλλον. Εξηγώ λίγο την κατάσταση και μου λένε να περιμένω. Συνειδητοποιώ εκείνη τη στιγμή πως το σακίδιό μου, με πορτοφόλια, κλειδιά, μπ3 κτλ, δεν υπάρχει πουθενά. Αμοκ πάνω στο αμοκ. Παίρνω τον άλλον, δεν είναι διαθέσιμος. Μπίγω κάτι κλάμματα και με διώχνουν έξω να ηρεμήσω. Κατεβαίνω κάτω σφαίρα να δω που το άφησα. Με τα πολλά βρίσκω τον καλό μου, του οποίου το κινητό είχε κλείσει απο μπαταρία, και μου δείχνει πως το έχει αυτός. Ούτε θυμάμαι πότε του το έδωσα.
    Ξανά πάνω, συμπληρώνω μια αίτηση για αποζημίωση, γράφω τι και πως, μου λέει ο υπάλληλος μάξιμουμ 150ευ είναι η αποζημίωση. Του λέω να μου δώσει τα στοιχεία της εταιρίας για να κινηθώ νομικά. Μου λέει να το ξανασκεφτώ, του λέω οκ θα το ξανασκεφτώ και φεύγω.

    Μετά καρφί νέο ψυχικό στο Πολωνικό προξενείο για ακύρωση του διαβατηρίου μου. Επόμενο εγκεφαλικό εκεί όταν, αφού με ζάλισαν πως αν λέω ψέμματα για την κλοπή ενώ είναι απώλεια διαπράττω έγκλημα, επιμένουν να διαβάσω/συμπληρώσω αίτηση στα πολωνέζικα ενώ εξηγώ πως ούτε διαβάζω ούτε γράφω στη γλώσσα. Το παλεύω λίγο από το τηλέφωνο με τη μάνα μου, αλλά απλά δε γίνεται. Απόγνωση και κλάματα πάλι. Τελικά με λυπάται η καριόλα και μου γράφει σε ένα χαρτί τι πρέπει να γραψω. Γράφω, μου δίνουν τη βεβαίωση που χρειαζόμουν, και φεύγω για αστυνομία.

    Απ'την ομόνοια με στέλνουν κυψέλη, οπού περιμένω 2 ώρες μέχρι να αξιωθεί ο καθυστερημένος ασφαλίτης να με εξυπηρετήσει. Λέω το και το, τα γράφει, μου λέει θα ασκηθεί ποινική δίωξη κατά αγνώστου, μου δίνει τη βεβαίωση που χρειάζομαι για το προξενείο και φεύγουμε ξανά για Πεδίον του Άρεως. 2 ώρες ψάξιμο ακόμα, ανάμεσα σε σκατά, καπότες, ξερατά, σύριγγες και αρκετές σκισμένες τσάντες και βαλίτσες άλλων κακόμοιρων θυμάτων. Δυστυχώς ούτε ίχνος της δικιάς μου και μια αίσθηση αηδίας και βρώμας που θα κάνω μέρες να αποβάλλω. Αν έως τώρα αντιπαθούσα την Αθήνα, σήμερα τη σιχάθηκα πραγματικά.

    19:10 επιβιβάστηκα στο κτελ χτες, 19:15 αναχωρήσαμε. 5 λεπτά ήταν αρκετά για να μου γαμήσει τη ζωή για λίγο καιρό κάποιο μουνόπανο.
    5 λεπτά που κάποιος οδηγός ή εισπράκτορας έπινε το καφεδάκι του αδιαφορώντας για τη μπαγκαζιέρα. 5 λεπτά που θα είχα μείνει έξω από το λεωφορείο, αν δεν άναβε τη μηχανή ο οδηγός και δεν αγχωνόμουν πως φεύγουμε. 5 λεπτά που αν, και αν, και αν..

    Δεν περιγράφω άλλο.

    =(
    Last edited by Drumsick; 28-02-2013 at 19:04.

  12. #4122
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    πραγματικά από τις χειρότερες φάσεις που μπορούν να τύχουν, κυρίως λόγω της χαρτούρας που χάθηκε.
    Rock or Nothing

  13. #4123
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    Quote Originally Posted by Pinatero View Post
    εχει αφησει το παπι του στην καμαρα με τα κλειδια απανω. διπλα πρεζακια πινουν κοκακολες, ζηταν ενα ευρω, αραζουν και νταγκλαρουν.
    γυρισε μετα απο 2 ωρες και ηταν εκει.
    έχω αφήσει την μηχανή 5 φορές με τα κλειδιά πάνω, τις δύο για ώρες (MLR!)

  14. #4124
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    edited
    Last edited by Drumsick; 28-02-2013 at 19:04. Reason: Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε. Μην έχουμε τπτ περίεργα

  15. #4125

    Default

    υστερόγραφο : ήχε και ένα εισητήριο Γουρολορντ αλλά το βρήκε λέει

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •