Page 266 of 377 FirstFirst ... 166216256264265266267268276316366 ... LastLast
Results 3,976 to 3,990 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #3976
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    επειδή κάπου αναφέρθηκε, υπάρχουν κατηγορίες γιατρών, αλλά και νοσοκομείων που αν ΔΕΝ τα σκάσεις, ναι σε αφήνουν να πεθάνεις.
    Ευτυχώς όμως υπάρχουν ακόμα αρκετοί που πιστεύουν στο λειτούργημα που κάνουν και δεν παίρνουν δεκάρα.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  2. #3977
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default

    οταν ειχε μπει η μανα μου στο Παπαγεωργιου (κυστη γυναικολογικα αλλα γκοντζιλα 6,5 κιλα βγαλανε... σαν να χε 5δυμα)
    λαδωμα ηθελε η υπευθυνη των χειρουργιων, κι οχι ο γιατρος...
    εμεις δεν ειχαμε μια, η μανα κοιλια τουμπανο ειχε φτασει πνευμονια, κι αυτη αν δεν σκασει η κυστη να ειναι επειγον δεν μπορω, αλλα ολο και κατι μπορει να γινει κλπ υπονοουμενα, ο γιατρος να λεει ειναι κατι σαν το μεγαλο δαχτυλο του ποδιου μου, οποτε με πουνε χειρουργω... ραντεβου σε 12 μερες
    πρωτη φορα απο κοντα επαφη με νοσοκομεια που να βγαλω ακρη εγω
    μαζεψα κανα 500αρι απο συγγενεις σε μια βδομαδα, την 6η μερα μας πηραν τηλεφωνο.. δεν τα δωσαμε τελικα
    γιατρος δεν ηθελε μια στραβωμενος. του πηγα μια γλαστρα απο το ανθοπωλειο μετα απο κανα 2 μερες. ενα γιουκα
    Last edited by Pinatero; 05-12-2012 at 13:53.
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  3. #3978

    Default

    dexome pos oi giatroi einai kakopliromenoi alla guess what oli h ellada einai kai auto den einai dikeologia gia na pernoun fakelakia na kanoun pories opos olos o kosmakis alla mia xara volevei na mpenoun ka8e vdomada se xirourgio kai na vgazoun to ligotero 500ara apo ton ka8e as8eni
    milame gia 2000 aura stin xiroteri to mina
    den anaferome se olous sigoura uparxoun kai oi e3ereseis pou anaferate

    tora oloi eixame kontino prosopo se nosokomio kai mpikame sto dilima gia to an 8a prepei na doseis h na mi doseis kai auto einai h diki mas malakia
    pou exoume apodextei thn notropia oti an doseis 8a egxiristeis pio grigora 8a se peripii8oun alios 8a pareis to papari
    kai h fasi s'auto einai oti den exeis politelia na skefteis to sosto h to la8os giati kapios dikos sou einai pou 8a mpei sto trapezi ki ekei o fovos se kanei na doseis lefta ki as min exeis
    ki etsi exoume as8eneis pollwn taxititon autoi pou exoun fraga exoun kai perisoteres pi8anotites kai o ftoxompines an adiasei kana xirourgio mporei kai na so8ei alios poulo

    prosfata xirourgi8ike h giagia mou kai o giatros tsimpise to 500araki ki as min uparxei salio ta lefta vre8ikane
    eixa mia mikri diafonia me thn mana mou alla to voulosa grigora otan h apantisi ths htan otan vre8w egw gia xirourgio esu min doseis egw den riskarw na xasw thn mana mou gia lefta

    apo thn allh otan h mana mou eixe atixima sthn doulia kai imastan sta nosokomia den eixame thn frontida pou 8a eprepe kai 8elisa na ma8w to logo
    tote mia kargiolara mou peta3e me uponooumeno oti kati mpori na ginei kai na ala3oun oi protereotites tou giatrou kai tetia
    h xristopanagies pou akouse sikosan olo to nosokomio sto podi
    otan mou eipe 8a fona3w thn asfalia h apantisi mou htan oti 8a mou klaseis ta arxidia paliopoutana 8a sas gamisw olous edw mesa kai alla tetia grafika
    molis mazeftike kosmos giatroi kai rotousan ti egine h tupisa metamorfo8ike se mia gluka kai elege pos egine pare3igisi 3afnika vre8ike kai o giatros pou psaxname me to kiali kai mono pipa den mas pirane
    h malakia mou htan pos me tis fones mou h mana mou agxo8ike mipos den tis fer8oun kala ki egw meta eixa tipseis oti ekana ton maga se 3eno kwlo

    tespa den gamiounte
    perastika se olous kai elpizw na pane ola kala xoris na xriastei kaneis na parei danio
    Yippee-ki-yay, motherfucker.

  4. #3979
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    επειδή κάπου αναφέρθηκε, υπάρχουν κατηγορίες γιατρών, αλλά και νοσοκομείων που αν ΔΕΝ τα σκάσεις, ναι σε αφήνουν να πεθάνεις.
    αυτό δεν το πιστεύω, δε ρισκάρουν να πεθάνει κανείς γιατί τότε το πράγμα περιπλέκεται. το χειρότερο είναι σε περιπτώσεις που ΔΕΝ πεθαίνεις, έχω δει γέρους με κήλη ως το γόνατο που δεν μπορούν να περπατήσουν να περιμένουν 6 μήνες γιατί δεν είχαν τα φράγκα να πάνε στο ιδιωτικό του καθηγητή, αν είχαν κάτι επείγον δεν υπάρχει περίπτωση να μην μπουν χειρουργείο. ωστόσο...

    Quote Originally Posted by tamagothi View Post
    [στο μεταξύ παραπέρα ήταν μια γιαγιά από χωριό που είχε τον άντρα της εκεί και μας είπε ότι όταν ήρθε απ' το χωριό έπιασε το γιατρό (άλλο γιατρό) και του 'πε "γιατρέ, έχω μόνο 1000 ευρώ, δεν έχω περισσότερα..." κι αυτός της είπε "καλά, καλά, θα τα βρούμε" κι όταν τέλειωσε η εγχείρηση την κάλεσε στο γραφείο του και της είπε ότι θέλει 3000 και να τα βρει. εμείς της είπαμε να μην του δώσει τίποτα (ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ) και μας απάντησε ότι άμα βγει ο άντρας της και μάθει ότι δεν έδωσε τίποτα θα τη σκοτώσει!!!]
    ναι, γιατί αν δεν έδιναν φακελάκι δε θα έπαιρνε την εγχείρηση πίσω μεν, από την άλλη αυτός θα συνεχίσει την παρακολούθηση δε κι εκεί θα μπορούσε να βρει πολλούς τρόπους να εκφράσει τη δυσαρέσκειά του (από τα ράμματα ως σοβαρές επιπλοκές). δυστυχώς το χειρουργείο δεν τελειώνει μόλις βγεις από την αίθουσα.

    για μένα πλέον την ευθύνη την έχουν οι "καθαροί" γιατροί που δεν καρφώνουν με τη μία τα μουνόπανα, ο ασθενής λογικό είναι να φοβάται για την υγεία του και να παίρνει και πίπες γι' αυτό. δυστυχώς όμως και για τους γιατρούς υπάρχει το πλαστό αίσθημα συναδελφικότητας απέναντι και στους φακελάκηδες, καθώς και ο φόβος ότι θα απομονωθείς από όλους τους υπόλοιπους (αν καταγγείλεις κάτι τέτοιο ως ειδικευόμενος χειρουργός πχ, θα ξαναακουμπήσεις νυστέρι στη σύνταξη).

  5. #3980
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Σκέφτομαι πως αν μου τύχει, θα δώσω φακελάκι και μόλις τελειώσουν όλα, καταγγελία και επιμονη.
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  6. #3981
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    Θέλω πολύ να σπάσω την μύτη κάποιου ...κι αν δεν το πω κάπου θα θέλω με αμείωτη ένταση:
    Μιλάω με την δικιά μου πριν από λίγο... καθώς γύριζε η κοπέλα από την δουλεία της βρέθηκε να πάρει Ηλεκτρικό από το Μοναστηράκι. Είχε πάρα πολύ κόσμο μου είπε, λόγω των κλειστών σταθμών Μετρό. Με το που φτάνει το τρένο, όλα τα ζωντανά ορμάνε να μπουν, πριν καν βγουν οι εξερχόμενοι επιβάτες κι ένα γέρος (γαμώ τα μέρες όλες που βαραίνει με την ζωή του τη γη...) σπρώχνει τόσο απότομα την κοπέλα μου που την ρίχνει μέσα στο ...περιβόητο κενό μεταξύ συρμού και αποβάθρας. Αν δεν έβαζε τα χέρια της, η γυναίκα θα βρίσκονταν κάτω από το τρένο. Για την ώρα έχει ένα γδάρσιμο στην κνήμη και έναν μώλωπα στον γοφό... Τα γράφω και ανατριχιάζω.
    Αν την επόμενη φορά που πάρω τρένο με σπρώξουν μπαίνοντας ή δεν καθίσουν στην άκρη βγαίνοντας... θα γίνω τραμπούκος.

    Γιατί και τα γίδια ένας μπάρμπας μου στο χωριό, τα βαράει με την γκλίτσα άμα έχουν κάβλες και καβαλάνε τις μάντρες...

    Deafening, painstaking, BB King

  7. #3982
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,233

    Default

    Σωστός, συμφωνώ 100% μαζί σου. Μια φορά που είχα τα ίδια νεύρα με εσένα, όταν κατέβαινα από το λεωφορείο πήρα αμπάριζα αυτόν που πήγαινε να ανέβει.

  8. #3983
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by Dr.Gonzo View Post
    Θέλω πολύ να σπάσω την μύτη κάποιου ...κι αν δεν το πω κάπου θα θέλω με αμείωτη ένταση:
    Μιλάω με την δικιά μου πριν από λίγο... καθώς γύριζε η κοπέλα από την δουλεία της βρέθηκε να πάρει Ηλεκτρικό από το Μοναστηράκι. Είχε πάρα πολύ κόσμο μου είπε, λόγω των κλειστών σταθμών Μετρό. Με το που φτάνει το τρένο, όλα τα ζωντανά ορμάνε να μπουν, πριν καν βγουν οι εξερχόμενοι επιβάτες κι ένα γέρος (γαμώ τα μέρες όλες που βαραίνει με την ζωή του τη γη...) σπρώχνει τόσο απότομα την κοπέλα μου που την ρίχνει μέσα στο ...περιβόητο κενό μεταξύ συρμού και αποβάθρας. Αν δεν έβαζε τα χέρια της, η γυναίκα θα βρίσκονταν κάτω από το τρένο. Για την ώρα έχει ένα γδάρσιμο στην κνήμη και έναν μώλωπα στον γοφό... Τα γράφω και ανατριχιάζω.
    Αν την επόμενη φορά που πάρω τρένο με σπρώξουν μπαίνοντας ή δεν καθίσουν στην άκρη βγαίνοντας... θα γίνω τραμπούκος.

    Γιατί και τα γίδια ένας μπάρμπας μου στο χωριό, τα βαράει με την γκλίτσα άμα έχουν κάβλες και καβαλάνε τις μάντρες...
    καινοθργια? πες την ιστορια
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  9. #3984
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    καινοθργια? πες την ιστορια
    Εσένα, μέχρι να σε δω πάλι από κοντά και να σου πάρω μπύρες...
    ...σου αφιερώνω αυτό:
    Spoiler


    Deafening, painstaking, BB King

  10. #3985
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by Dr.Gonzo View Post
    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    καινοθργια? πες την ιστορια
    Εσένα, μέχρι να σε δω πάλι από κοντά και να σου πάρω μπύρες...
    ...σου αφιερώνω αυτό:
    Spoiler

    ωραια. να παμε σε φτηνο μαγαζι γιατι εχεις ωραιες ιστοριες αποτι βλεπω. εσυ θα λες εγω θα πινω. φιλια αγορινα
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  11. #3986
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Θέλω κι εγώ αν έχει πιώμα. Και έχω και ιστορίες.

  12. #3987
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    θα σε παρουμε και σενα λοιπον. ελα πολυ τρολιασαμε

    θα σας πω το δικο μου φακ μαι λαιφ γιατι υποφερω. χτες ημουν πολυ καλα. γενικα δεν ποναω. γενικα. παω σημερα για αλλαγη, μου την κανει ο γιατρος που με εγχειρησε. μου λεει εχει λιγες βρομιτσες, πρεπει να καθαρισω καλα, θα σε πονεσω. μπορει να τρεξει και αιμα. παιρνει γαζα και την χωνει μεσα και αρχιζει να γαμαει την τρυπα. η τρυπα σιγουρα τελειωσε με τοσο δαχτυλο .εγω προσπαθουσα να μη του ριξω τα καντηλια οπου ελεγα μεσα απο τα δαγκωμενα χειλη μου. καπακια ειχα ραντεβου να βγαλω μια ελια (μιλαμε για ολικ ορεκτιφιε). ο ιδιος. τεσπα, με λιγα λογια δε μπορω να περπατησω. μιλαμε για αιμα. αλλαξε πριν η μανα μου τις γαζες και τα χαν γαμησει ολα. και ποναω σα πουστης. αι στο διαλο. φακ μαι λαιφ

    υγ. σκεφτομουν να το σβησω γιατι ξαθως το εγραφα συγχηστικα με τον μαλακα και μουφηγε ο πονος. ειμαι ολος νευρα. γενικα μαλακιες. μακαρι ....ωπα εχω νεα ιστορια.


    πηγα χτες για μαθημα. οδηγησα. χτες ημουν καλα. αλλα προφανως δεν ειμαι και δρομεας ουτε περπαταω και τελεια. μη τα πολυλογω οδηγαω με κατι υποφερτα τσιμπηματα σε λακουβες, και φτανω στην ηλια ηλιου να παρκξαρω. βλεπω θεση. μεγαλη. ειναι μια εκειδα αλλα λεω θα κανω οπισθεν και θα φυγει. δε φευγει και αχιζει τα καντηλια. κατεβαζω παραθυρα και της λεω τι τρεχει.
    μου κανει οτι περιμενει τον αντρα της να ερθει και να το βαλει. της κανω οτι δε παιζει αυτο ειδικα σημερα, ειμα ιεγχειρισμενος βρηκα θεση δε προκειται να ψαχνω στην κατασταση μου, την βρηκα το βαζω. δεν εφευγε οποτε παω σιγα σιγα πισω παρσαρωντας (μεγας καγκουρας) και εκανε πισω πριν την ακουμπησω. κα ιτι κανει ρε. μου ανοιγει μετσαμπουκα την πορτα συνοδηγου και αρχιζει να ριχνει αγρια καντηλια. μισα ελληνιαμ μισα αλβανικα. να της λεω τι κανεις κλεισε την πορτα, τιποτα αυτη. κατεβαινωκατω. κλειδωνω το αμαξι της εξηγω αργα να καταλαβει οτι δεν μπορω να κουνηθω (με ειδε και πως πηγαινα) αλλα αυτη τιποτα. και το φακ μαι λαιφ ειναι οτι ηταν γυναικα και οχι αντρας να την αρχισω στις αναποδες. φακ μαι λαιφ με τα ζωα







    σποιλερ
    Spoiler
    ποστ για τουλαχιστον 45 μουτζες αλλα εχει λιγο αυρα απο το καλο παλιο ιαρ ε
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  13. #3988
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    οχι εντελως φμλ αλλα το βαζω εδω.
    γυριζω απο νοσοκομειο οπου εχω επισκεφτει φιλο απο τροχαιο με μηχανακι επειδη μια μαλακισμενη αποφασισε να στριψει καπου που απαγορευοταν να το κανει(αποτελεσμα σπασμενα ποδια,χερια και ραγισμενη λεκανη).
    πλησιαζω με το μηχανακι σε διασταυρωση οπου ο καθετος εχει στοπ.
    βλεπω αυτοκινητο να σταματαει, κοβω ταχυτητα,παταω και μια κορνα να ειμαι σιγουρος και συνεχιζω.
    10 μετρα πριν τη διασταυρωση το αυτοκινητο ξεκιναει.περασα στα χιλιοστα.
    γυρναω να ριξω τις προβλεπομενες παναγιες και βλεπω μια γκομενα να μιλαει στο κινητο.ουτε με ειδε ουτε με ακουσε.θα με σκοτωνε γιατι μιλουσε στο ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΟ

  14. #3989
    ɐuıɥɔ uı ǝpɐɯ ɯɐ ı.... tsonos's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    String Quilote Betόn Armé
    Posts
    2,555

    Default

    Listen Pink Floyd"The Thin Ice" ,Will Help...

  15. #3990
    Senior Member Imperium's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Beneath the Remains
    Posts
    793

    Default

    Quote Originally Posted by attila View Post
    οχι εντελως φμλ αλλα το βαζω εδω.
    γυριζω απο νοσοκομειο οπου εχω επισκεφτει φιλο απο τροχαιο με μηχανακι επειδη μια μαλακισμενη αποφασισε να στριψει καπου που απαγορευοταν να το κανει(αποτελεσμα σπασμενα ποδια,χερια και ραγισμενη λεκανη).
    πλησιαζω με το μηχανακι σε διασταυρωση οπου ο καθετος εχει στοπ.
    βλεπω αυτοκινητο να σταματαει, κοβω ταχυτητα,παταω και μια κορνα να ειμαι σιγουρος και συνεχιζω.
    10 μετρα πριν τη διασταυρωση το αυτοκινητο ξεκιναει.περασα στα χιλιοστα.
    γυρναω να ριξω τις προβλεπομενες παναγιες και βλεπω μια γκομενα να μιλαει στο κινητο.ουτε με ειδε ουτε με ακουσε.θα με σκοτωνε γιατι μιλουσε στο ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΟ
    γαμησε τα αυτα ειναι τα χειροτερα..πριν κανα 3μηνο μεθυσμενος κανει παρανομη αναστροφη και στελνει στα καλα καθουμενα μια θεια μου νοσοκομειο...εχουμε γεμισει ζωα

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •