Page 263 of 377 FirstFirst ... 163213253261262263264265273313363 ... LastLast
Results 3,931 to 3,945 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #3931
    Laura Palmer zeo's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    347

    Default

    άσχημο ιδρωμένο μανιταροτριπάρισμα μέσα σε παραπαίον νοσοκομείο επαρχιακής πόλης;
    μάλλον είμαι συντηρητική

  2. #3932
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    εγω εχω δει παραισθησεις χεζοντας χωρις να εχω φαει μανιταρια
    και η χεστρα μου ειναι σε επαρχιακη κωμοπολις

    μια χαρα περασα

  3. #3933
    Senior Member innocent76's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    162

    Default

    μετα απο τοσα χρονια εχω καταληξει. εισαι κοπρολαγνος ρε φιλε

  4. #3934
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    αχαχαχχαχχα

  5. #3935
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Quote Originally Posted by zeo View Post
    άσχημο ιδρωμένο μανιταροτριπάρισμα μέσα σε παραπαίον νοσοκομείο επαρχιακής πόλης;
    μάλλον είμαι συντηρητική
    re file polu oraios xristis o zeo ithela na to po edo kai polla post, kai telika einai kai xristria kai ouxi xristis?
    sugxaritiria. a kai post tits or get the fuck out, mi mas poune kai poustides, mperdeuei kai to nickname

  6. #3936
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Στην αρχή της βάρδιας έχεις μια μικρή ενόχληση. Μετά αρχίζει το συνάχι, αλλά την παλεύεις. Λες, θα τη γλιτώσω.

    Ε, ΟΚ, μετά από οχτάωρο πάνω κάτω και πολλή ομιλία, έχεις σχεδόν κλειστό λαιμό και έχεις γαμηθεί.

    Μπόνους: σχολούσα δύο το βράδυ και από τις 12 ήμουν ο μόνος στο μαγαζί που έκανε τη δουλειά μου.

    Και σήμερα ταξίδι Θεσσαλονίκη!

    Γαμώ.
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  7. #3937
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Για το μέλλον, στην παραμικρή υποψία ενόχλησης, κούμπωμα comtrex cold και αναβράζουσας βιταμίνης C. Στο 70% των περιπτώσεων σώζεται η κατάσταση.

  8. #3938
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    μεγάλο χάπι το comtrex παιδιά.
    I'll bury you in your god's fucked garden

  9. #3939
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Μερσί. Σίγουρα δε θα πεθάνω είκοσι χρόνια νωρίτερα;
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  10. #3940
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Νταξ, καραμελίτσα δεν είναι, αλλά φαντάζομαι δεν θα πεθάνεις με κούμπωμα 2-3 φορές το χρόνο. Και σίγουρα δεν υπάρχει κάτι στραβό με τον συνδιασμό με βιταμίνη c (btw προτιμήστε redoxon που χει και ψευδάργυρο, κάνει καλύτερη δουλειά).

    edit: α, και περαστικα!
    Last edited by Drumsick; 23-11-2012 at 15:16.

  11. #3941
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Θυμήθηκα ότι είδα στον ύπνο μου ότι τραγούδαγα με το Γιάγκο ΩΠ, ΩΠ, HEROΠΑΙΔΕΣ STYLE. Ghoul σε γαμώ ρε φίλε.

  12. #3942
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Έχω ανέβει Πολωνία, Lodz, κυρίως για τη συναυλία των Muse (προχτές), αλλά και για διακοπές, ταξιδάκι, νέος προορισμός κτλ κτλ. Η συναυλία ξεκινάει στις 19.00 ή κάπου εκεί, με ένα support, ενώ οι Μuse βγαίνουν 20.45. Μια μέρα πριν, αποφασίζουμε να κατέβουμε Krakow και να μείνουμε τη νύχτα εκεί. Ξυπνάμε το επόμενο μεσημέρι (την ημέρα της συναυλίας, μην ξεχνιόμαστε) και επισκεπτόμαστε 2-3 αξιοθέατα στο δρόμο μας για το τραίνο. Η ώρα είναι ήδη 14.50 και το τραίνο μας φεύγει 3 και. Είμαι με ένα φιλαράκι και 2 Πολωνές. Πετάγομαι με τη μία κοπέλα (μεταφραστής σχεδόν απαραίτητος, ακόμα και στην πρωτεύουσα) και παίρνω 2 burgers, μια πατάτες από Burger King, όσο το φιλαράκι μου με την άλλη κοπέλα πηγαίνουν να βγάλουν εισιτήρια.

    Μόλις παίρνω το φαγητό, η κοπέλα με ειδοποιεί ότι επικοινώνησαν οι άλλοι και έχει τεράστια ουρά και δε θα προλάβουν να βγάλουν εισιτήρια και να πεταχτούμε σε ένα άλλο μέρος μήπως έχουμε καλύτερη τύχη. Σημειώνω εδώ ότι δεν έχω την παραμικρή ιδέα τι ώρα είναι, δεν έχω ρολόι, το κινητό μου έχει κλείσει από μπαταρία και δεν ξέρω ακριβώς τι ώρα φεύγει το τραίνο μας, ούτε έδωσα ιδιαίτερη σημασία γιατί ήμουν σίγουρος ότι οι 2 κοπέλες γνώριζαν όλες τις λεπτομέρειες (η μία θα ερχόταν Lodz μαζί μας, η άλλη μένει μόνιμα Krakow). Πάμε σε εκείνο το άλλο μέρος, λοιπόν και περιμένουμε στη μικρή, ομολογουμένως, ουρά. Μετά από κανά 5λεπτο ανακαλύπτουμε ότι δε δέχονται πιστωτικές κάρτες και φυσικά δεν έχω αρκετά zloty πάνω μου. Ταυτόχρονα προσπαθούμε να επικοινωνήσουμε με τους άλλους, να μάθουμε που βρίσκονται και τι κάνουν, αλλά δεν το σηκώνουν. Τσεκάρουμε schedules και βλέπουμε ότι το τραίνο μας φεύγει 15.16. Τσεκάρουμε ώρα, 15.17. Τρέξιμο προς την πλατφόρμα 6, το τραίνο έχει εξαφανιστεί. Οι ηλίθιοι φίλοι μου φυσικά επιβιβάστηκαν και αποφάσισαν να σηκώσουν το τηλέφωνό τους μόνο αφού ήταν ήδη πολύ αργά.

    Τρέξιμο για τον σταθμό των λεωφορείων. Το μοναδικό λεωφορείο φτάνει μετά τις 23.00. Δε μας κάνει. Πίσω στα τραίνα. Βρίσκουμε ένα δρομολόγιο, μέσω Warsaw, διπλάσια τιμή γιατί είναι express (και η πιο ακριβή σύνδεση της χώρας απ'ότι έμαθα μετά), το οποίο φτάνει στον σταθμό μου στις 20.56. 10 λεπτά μετά την προγραμματισμένη εμφάνιση των Muse. Ευτυχώς είναι μόνο 5 λεπτά μακρυά περπατώντας και δεν έχω καμία απολύτως εναλλακτική. Επίσης 5 λεπτά ακριβώς είναι ο διαθέσιμος χρόνος που έχω για να κατέβω από το πρώτο τραίνο (φτάνει 18.51) και να ανέβω στο δεύτερο (φεύγει 18.56). Αν το χάσω, απλά μένω εκεί για πάντα.

    Η κοπελίτσα, την οποία παρεμπιπτόντως είχα γνωρίσει μόλις την προηγούμενη μέρα, μου αφήνει το κινητό της, γιατί αλλιώς ήμουν απλά χαμένος από χέρι. Υπενθυμίζω ότι σχεδόν κανείς δε μιλάει αγγλικά, οπότε η μόνη μου ελπίδα ήταν η επικοινωνία με τους φίλους μου. Τα πάντα έχουν πάει στραβά. Πολλά νεύρα. Τόση ταλαιπωρία, λεφτά, χρόνος και θα χάσω τη συναυλία. Από τα νεύρα πετάω και το ένα burger. Το άλλο και τις πατάτες τα έφαγα. Ευτυχώς δεν υπήρξαν άλλα απρόοπτα. Είχα κατατοπιστικότατες οδηγίες σε sms από το φιλαράκι και προνόησε ώστε να αφήσει το εισιτήριο με το όνομά μου στα εκδοτήρια. Ωστόσο έχασα 3 τραγούδια :/ Από την άλλη, μπήκα ενώ ξεκινούσε το Panic Station. Μόνο καύλα.

    Spoiler
    Last edited by BLiTzER; 25-11-2012 at 04:15.
    Life begins at 45°.

  13. #3943
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Fuck your life rocks δηλαδη.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  14. #3944
    Senior Member GraveMiasma's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    UK
    Posts
    964

    Default

    aids positive.

  15. #3945
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Σκέφτηκα να γίνω πολύ μοντέρνος και ψαγμένος και γαμάτος πόστερ και να κόψω απότομα την ιστορία, την οποία θα συνέχιζα στο MLR, αλλά βαρέθηκα.
    Life begins at 45°.

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •