Page 260 of 377 FirstFirst ... 160210250258259260261262270310360 ... LastLast
Results 3,886 to 3,900 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #3886
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    να πάτε, εννοείται. αλλά όχι αψήφιστα. στο συγκεκριμένο τύπο επειδή ήξερα καλά τη ζωή που κάνει, είχα προτείνει να ξεκινήσει λίγο χαλαρό τρέξιμο για αρχή, 1-2 μήνες, και μερικές ασκήσεις ενδυνάμωσης κ ύστερα να προσπαθήσει να παίξει. είπε ότι θα "ανέβει" μέσα από τα παιχνίδια...
    ο γιατρός διέγνωσε μυϊκή ατροφία στους μυς των ποδιών λόγω καθιστικής ζωής κ κακής διατροφής. οι μυς του ποδιού απλά δεν κατάφεραν να κρατήσουν το βάρος του σώματος. έπεσε χωρίς να τον μαρκάρει κανείς. σημείωση: δεν είναι χοντρός. περίπου 1.75 κ 75-80 κιλά max...
    O filos sou einai exairesi kai pantelos kreas.
    An epaixe dyo mines kai traumatistike meta opos les, tote den exei kamia vasi i logiki sou.
    Ektos an o typos epi 2 mines kathotan sto gipedo xoris na kanei kati. Opou pali vlakas einai.
    Suggnomi an prosevala to "filo sou"

  2. #3887
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    αυτό που θέλω να πω μέσα από το συγκεκριμένο, ακραίο, παράδειγμα, είναι ότι δεν πρέπει να περιμένει κανείς ότι "θα ανέβει" μόνο από 1-2 φορές τη βδομάδα μπάλλα. το ποδόσφαιρο είναι ο στόχος, η προπόνηση είναι το μέσο.
    επίσης, κράξτε τον όσο θέλετε. πρώην φίλος είναι, τώρα αν τον πετύχω θα του τσακίσω κ το άλλο γόνατο
    Rock or Nothing

  3. #3888
    Kazeshini Narzul's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Volos
    Posts
    202

    Default

    γιατι τι σου κανε?
    Εγινε χρυσαυγουλο?
    best value for money disk

    09:21 <FIXXXER> ειναι εγωκεντρικος ναρκισσιστης και παρανοικος

  4. #3889
    Resident Κύπριος The Donnn's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    991

    Default

    Spoiler
    δεν παίζετε μπάλα επειδή δεν είσαστε γυμνασμένοι επειδή δεν παίζετε μπάλα επειδή δεν είσαστε γυμνασμένοι επειδή δεν παίζετε μπάλα επειδή δεν είσαστε γυμνασμένοι επειδή δεν παίζετε μπάλα επειδή δεν είσαστε γυμνασμένοι επειδή δεν παίζετε μπάλα επειδή δεν είσαστε γυμνασμένοι επειδή δεν παίζετε μπάλα επειδή δεν είσαστε γυμνασμένοι επειδή δεν παίζετε μπάλα επειδή δεν είσαστε γυμνασμένοι επειδή δεν παίζετε μπάλα επειδή δεν είσαστε γυμνασμένοι επειδή δεν παίζετε μπάλα επειδή δεν είσαστε γυμνασμένοι επειδή δεν παίζετε μπάλα επειδή δεν είσαστε γυμνασμένοι

  5. #3890
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by Narzul View Post
    γιατι τι σου κανε?
    Εγινε χρυσαυγουλο?
    θα μπορούσε να είναι γι'αυτό.
    επέδειξε αντιεπαγγελματική συμπεριφορά θα έλεγα... :/
    Rock or Nothing

  6. #3891
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    γκομενοδουλεια θα'ναι και το φερνεις απεξω απεξω
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  7. #3892
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    μακάρι...
    Rock or Nothing

  8. #3893
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,233

    Default

    Σήμερα το πρωί απολύθηκε μαζί με άλλα 12 κορίτσια η γυναίκα μου.
    Η Ελλάδα ψηλά, το πάρτι τελείωσε, άνοιγμα Μακεδονικών Αερογραμμών και άλλες παπαριές του κυρίου MIG.
    Εντάξει για εμάς που το έχουμε ζήσει το όλο θέμα, όλα ήταν πολύ ωραία σκηνοθετημένα για να περάσει η ΟΑ στα χέρια του Θ.Β. μέσω ενός τρίτου και όχι κατ' ευθείαν από το κράτος. Λυπάμαι πολύ και για εμένα αλλά και για όλον τον κόσμο που έφαγε την παραμύθα και χάνει τώρα τις δουλειές του.

    Υ.Γ. Πωλείται citroen C4 1.6 by loeb 2007
    Όποιος θέλει έναν χαμάλη, παρών, και κατεδαφίζω και κουβαλάω και σμπρώχνω και σερβίρω και κλαδεύω και μαζεύω και όλα τα καλά.
    Ένας καλός στα μαθηματικά να μου πει πώς θα γίνει να βγει σπιτικό με 750 ευρώ και νοίκι.

  9. #3894
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    Τραβάτε έξω να ζήσετε με αξιοπρέπεια.
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  10. #3895
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    8 η ωρα το πρωι, εχω ηδη φκιασει τουρκικο διπλο μπαμπατσκο
    παιρνω τηλ εδω για να δωσω κατι σιντια, ρωταω τον νεαρο τι πρεπει να κανω για να γινει το νταραβερι
    ευγενεστατος με λει για e-mailια κλπ κλπ, λεω ολα οδευουν καλα
    με ρωταει τι ειδος μουσικη ειναι τα τεμαχια? ''ε ξερω γω...απο Mercury Rev μεχρι Do Make Say Think''
    ''A TETOIA ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ'' (!!!!!!!)
    τεσπα μη το βαζεις κατω Μιχαηλο λεω μεσαμ, θα γινει η δουλεια με θεληση και υπομονη

    παω να ετοιμασω το πλαστικο χρωμα για να βαψω την καμαρη μου, και επειδης ειμαι ΜΑΛΑΚΑΣ τα σκατωσα στο αραιωμα
    αποτελεσμα να σπασω καθε ρεκορ και να βαψω με πεντε (5) χερια το δωματιο
    αλλα οχι...οοοοχι....εχει κι αλλο
    καπου μετα το τριτο χερι καθομαι να ξαποστασω να καπινισω κανα τσιγαρο να ανασανω βρε παιδι μου
    ακολουθει διαλογος με αδερφημ:
    -Στελλα εγω λεω να κατεβω κατα αθηνα μια βολτα
    --τι να κανς?
    -ε να μωρε, ενα ΘΡΑΣ λαιβ, ε και να δω κατι φιλαρακια κλπ κλπ
    --ε καλα πανε
    -20 του μηνος ειναι τα 40 ε?
    --24
    -τι πως που? αφου 10 εφυγε η Σοφουλα, απο ποτε τα 40 γινηκαν 44?
    --δε θα αλλαξει για μας το προγραμμα η εκκλησια, ειναι κι αλλονων τα 40 και μας βαλαν μαζι (!!!!!!!!!!!!!)

    24 του μηνου ειναι οι Bevis Frond
    o Nick Saloman ειναι γυρω στα εφτακοσα χρονον, αυριο μεθαυριο θα ψοφησει

    πραγματικα σκεφτομαι οτι ειμαι ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΣ
    Spoiler
    παρολαυτα χαμουτζηδες μην εφησυχαζεστε

  11. #3896

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    8 η ωρα το πρωι, εχω ηδη φκιασει τουρκικο διπλο μπαμπατσκο
    παιρνω τηλ εδω για να δωσω κατι σιντια, ρωταω τον νεαρο τι πρεπει να κανω για να γινει το νταραβερι
    ευγενεστατος με λει για e-mailια κλπ κλπ, λεω ολα οδευουν καλα
    με ρωταει τι ειδος μουσικη ειναι τα τεμαχια? ''ε ξερω γω...απο Mercury Rev μεχρι Do Make Say Think''
    ''A TETOIA ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ'' (!!!!!!!)
    τεσπα μη το βαζεις κατω Μιχαηλο λεω μεσαμ, θα γινει η δουλεια με θεληση και υπομονη
    χμ, αυτός είναι στην παλιά γειτονιά μου και από κεί πήρα όλα τα πρώτα μου σιντί (και όποτε περνάω από Κυψέλη επισκέπτομαι, πάντα έχει κάτι καλό για αγορά)
    εμένα πάντα γαμάτος μου φαινότανε, αλλά όλοι οι γνωστοί μου τον κράζανε, ότι είναι περίεργος και μαλάκας και δεξέρωτι :[
    δεν έχω ιδέα τι εννοούσε με το "ΤΕΤΟΙΑ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ", αφού "ΤΕΤΟΙΑ ΝΟΜΙΖΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΑΚΟΥΕΙ" tbh

    α επίσης από 13 χρονών παιδί γούσταρα τη γκόμενά του, δε ξέρω αν έχει ακόμα την ίδια
    tt0274518

  12. #3897
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Syllipitiria katarxas kai kala koyragia. Gamise to to thrash, tha vreis alli synaylia.

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    αποτελεσμα να σπασω καθε ρεκορ και να βαψω με πεντε (5) χερια το δωματιο
    Oramatistika tsernompil fasi arxika.

  13. #3898
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Τέλος διακοπών για φέτος χθες. Επιστροφή Ισπανία/Γιβραλτάρ μέσω Λονδίνου αφού δεν έχουν μείνει πτήσεις από Θεσσαλονίκη για πολλά μέρη. Οπότε μία πτήση Δευτέρα για Λονδίνο και Τρίτη ξημερώματα θα έπαιρνα την επόμενη για Γιβραλτάρ. Συνήθως πετούσα για Μάλαγα, αφού από/προς Γιβραλτάρ πετάει μόνο για Αγγλία. Έλεγα μια χαρά αυτό, μπορεί να τρώω μια μέρα αλλά θα έχω την ευκαιρία να δω φίλους στο Λονδίνο και να πετάξω απευθείας για Γιβραλτάρ. Με αυτόν τον τρόπο θα γλύτωνα την ταλαιπωρία να επιστρέψω σπίτι από Μάλαγα - μια ώρα και κάτι με αυτοκίνητο 4 ώρες με λεωφορεία και αφού δεν έχω αυτοκίνητο.... - αλλά και να γλυτώσω μια μέρα ρεπό αφού θα έφτανα 11 παρά το πρωί και θα μπορούσα να ξεκουραστώ κανά 2ωρο και μετά να πάω το μεσημέρι για δουλειά.

    Φτάνω λοιπόν Δευτέρα μεσημέρι Gatwick. Πάω στον σταθμό των τρένων και λέω στον ευγενικότατο τυπά πως θα χρειαστεί να επιστρέψω στο αεροδρόμιο γύρω στις 4.30 το πρωί της επομένης. Τον ρωτάω αν θα χρειαστεί να βγάλω 2 απλά εισιτήρια ή αν υπάρχει κάποιο μετ'επιστροφής που να με καλύπτει. Βεβαίως και υπάρχει με λέει απλά θα πρέπει να το χρησιμοποιήσεις μέχρι τις 4 το πρωί. Μια χάρα λέω, το εκδίδω και ξεκινάω την μέρα μου στο Λονδίνο....

    Κάποια στιγμή γύρω στις 3 το πρωί ο πρώην συγκάτοικος με πηγαίνει στον σταθμό των τρένων στο βόρειο Λονδίνο για να πάρω το τρένο για το αεροδρόμιο. Ψοφόκρυο 0 βαθμοί, ανοιχτός σταθμός και ο αέρας να ξυρίζει. Δε γαμιέται, 5 λεπτά και έρχεται το τρένο....Καθυστέρηση, καθυστέρηση, καθυστέρηση και άκυρο το τρένο. Το επόμενο λέει κανονικά. 45 λεπτά μετά βέβαια. Περιμένω και είμαι σε επιφυλακή αν κάτσει καμμιά στραβή πάλι να τα σκάσω σε ταξί που να με πάει σε άλλο σταθμό που δεν θα παίζει πρόβλημα. Ευτυχώς το επόμενο τρένο έρχεται κανονικά και 3:45 το πρωί οδεύω για αεροδρόμιο.

    Φτάνω αεροδρόμιο μετά από μια ώρα. Πάω να περάσω από τα μηχανήματα του σταθμού και τα μηχανήματα μου βγάζουν το εισιτήριο άκυρο. Έρχεται ο τυπάς και με λέει το εισιτήριο έχει λήξει. Πρέπει να πληρώσεις πρόστιμο και να αγοράσεις και κανονικά εισιτήριο. Του λέω πως το εισιτήριο που είχα το πήρα 12 ώρες πριν και ο τυπάς στο ταμείο μου το έδωσε για να με καλύψει. Με λέει πως έχει γίνει λάθος και πως το εισιτήριο αυτό είναι μέχρι τις 2 το πρωί για τα τρένα και μετά μόνο για λεωφορεία μέχρι τις 4. Σε λέω με λες δε ξέρω τί με λες, εγώ πρόστιμο δεν πληρώνω, δεν είναι δικό μου λάθος και αν θες τράβα βρες τις κάμερες και δες την συνομιλία από το μεσημέρι. Χαλαρός ο Άραβας με λέει δε τρέχει τίποτα θα σαφήσω να περάσεις αλλά την επόμενη φορά πρόσεχε. Είσαι ωραίος του λέω και την κάνω.

    Από κει και πέρα όλα πάνε καλά, πτήση στην ώρα της και απλά σκέφτομαι την ώρα που θα ξεραθώ για κείνο το 2ωρο που έλεγα στο κρεβάτι πριν πάω δουλειά. Ετοιμαζόμαστε για προσγείωση, κατεβαίνουμε κατεβαίνουμε κατεβαίνουμε και λέει ο πιλότος πως έχει πολύ άσχημες καιρικές συνθήκες, βροχή και ομίχλη και πως θα περιμένουμε λίγη ώρα να σταματήσει η βροχή και να ξαναδοκιμάσουμε. Ανοίγω παράθυρο εδώ για να πω πως το αεροδρόμιο του Γιβραλτάρ είναι αν όχι το πιο από τα πιο επικίνδυνα της Ευρώπης και ένα από αυτά του κόσμου και πως η βροχή πέφτει ασταμάτητα εδώ και μέρες από οτι μου είπαν φίλοι και συνάδελφοι αργότερα. Μας λέει ο πιλότος δε μασάμε, έχουμε μπόλικα καύσιμα. Κάνουμε τις βόλτες μας στον αέρα και μετά από κανά 20λεπτο ξανακάνει προσπάθεια προσγείωσης. Ξανάμαναπαλι τα ίδια και ανεβαίνουμε πάλι. Την δεύτερη φορά κάνουν την εμφάνιση τους και οι πρώτες τσιρίδες από χοντρές αγγλίδες. Πάλι τα ίδια ο πιλότος, θα κάνουμε άλλη μια βόλτα και θα ξαναπροσπαθήσουμε. Μετά από κανά τέταρτο πάμε για τρίτη απόπειρα και όπως κατεβαίνουμε ανεβαίνουμε ξανά και οι τσιρίδες αυτή τη φορά είναι ακόμα πιο πολλές συνοδεία κλάματος μωρών...

    Τώρα πια μας λέει ο πιλότος πως μιλάει με πύργους ελέγχου στην Ισπανία και πως θα πάμε να προσγειωθούμε Μάλαγα και βλέπουμε. Γαμώ την τρέλα μου λέω εγώ που στο ακραίο σενάριο που θα μας αφήσουν Μάλαγα και θα μας φέρουν Γιβραλτάρ με λεωφορείο δε μου μένει και πολύς χρόνος, ουσιαστικά απλά για να αφήσω την βαλίτσα σπίτι και να πάω για δουλειά. Φτάνουμε Μάλαγα, μας κρατάνε μέσα στο αεροπλάνο κάποια ώρα για να αποφασίσουν λέει αν θα ξαναπετάξουμε για Γιβραλτάρ ή αν θα μας βάλουν σε λεωφορεία. Σύντομα μας λένε κατεβείτε πάμε για λεωφορεία. Περνάμε από έλεγχο διαβατηρίων και περιμένουμε να βγουν όλες οι βαλίτσες, να τις πάρουμε όλοι, να μαζευτούμε όλοι - την στιγμή που πολλοί έχουν εξαφανιστεί σε τουαλέτες - και να μας πάνε στα λεωφορεία. Με τα πολλά, και ένα μισό τσιγάρο, μπαίνω στο πρώτο λεωφορείο και ξεκινάμε..

    Ευτυχώς μας πηγαίνουν από τον γρήγορο αυτοκινητόδρομο με τα διόδια. Ωραία λέω, δε θα ξεκουραστώ αλλά θα έχω χρόνο να αφήσω βαλίτσα σπίτι, ίσως ένα γρήγορο ντους και δρόμο για δουλειά. Απλά σκέφτομαι αν θα μας αφήσουν στην Ισπανία ή αν θα περάσουμε τα σύνορα του Γιβραλτάρ και μας αφήσουν εκεί. Απλά η μαλακία πως στην δεύτερη περίπτωση να υπήρχε καθυστέρηση για να ξαναπεράσω τα σύνορα για Ισπανία και σπίτι. Φτάνουμε στο Γιβραλτάρ και δυστυχώς μας βάζουν μέασ, και αντί να σταματήσει ο τύπος δίπλα στα σύνορα που έχει χώρο για λεωφορεία τον βλέπουμε να συνεχίζει προς τα μέσα με άγνωστο προορισμό. Ίσως για να βρει κάποιο roundabout για να γυρίσει αλλά παίζει και το σενάριο να μας πάει στον σταθμό των λεωφορείων στο κέντρο και πούτσα μετά μες την βροχή να ξαναγυρίσω Ισπανία.

    Στο πρώτο roundabout τον βλέπουμε απλά να κάνει τον κύκλο και να γυρνάει προς τα σύνορα. Πάλι καλά λέω αλλά όπως φτάνουμε στον αεροδιάδρομο - ο δρόμος που ενώνει την Ισπανία με το Γιβραλτάρ διασχίζει κάθετα τον αεροδιάδρομο και όταν απογειώνεται/προσγειώνεται αεροπλάνο κλείνουν την κυκλοφορία με μπάρες - πετάγεται ένας μπάτσος και κάνει νόημα να στρίψουμε σε κάτι αποθηκές. Τί σκατά λέω...Λάθος ο μπάτσος και βάλε λίγη ώρα ακόμα να κάνει ο οδηγός μανούβρες για να βγει. Από κει, αντί να βγει ξανά στον δρόμο, πηγαίνει μέσα από τον αεροδιάδρομο για το σημείο που παρκάρουν τα αεροπλάνα δίπλα από τις αφίξεις.

    Με το που φτάνουμε εκεί, επιτέλους, και κατεβαίνουμε από το λεωφορείο για να πάρουμε βαλίτσες, πετάγεται μια μαλακισμένη από το αεροδρόμιο και λέει πως πρέπει να ακολουθήσουμε την νόμιμη διαδικασία. Σα να προσγειωθήκαμε εκεί δηλαδή και πάμε ξανά πάλι έλεγχο διαβατηρίων και βάλε ξανά αναμονή για να παραλάβουμε βαλίτσες που δεν μας άφησαν να τις πάρουμε από το λεωφορείο......

    .... .... ..... .....

    Θα φάω το καπέλο μου.....

    Με τα πολλά, έχει φτάσει η ώρα που ξεκινάω δουλειά, εγώ μόλις έχω πάρει την βαλίτσα, στα γρήγορα σπίτι για να την αφήσω, η βροχή να συνεχίζει να πέφτει καρεκλοπόδαρα. Την αφήνω και βουρ για δουλειά. 10-15 λεπτά με το ποδήλατο στην βροχή και παρά το αδιάβροχο φτάνω παπί και πεινασμένος.

    Η μέρα τελείωσε πριν λίγο με το σχόλασμα, λίγη ώρα αφότου είχα επιτέλους στεγνώσει για να ξαναβγώ στον αέρα και στην βροχή και να γυρίσω σπίτι σε ακόμα πιο άθλια κατάσταση...

    tldr και FML και άντε γαμηθείτε ηλίθιοι Γιβραλταρέζοι, πέφτω για ύπνο.
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  14. #3899
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Ετοιμαζόμαστε για προσγείωση, κατεβαίνουμε κατεβαίνουμε κατεβαίνουμε και λέει ο πιλότος πως έχει πολύ άσχημες καιρικές συνθήκες, βροχή και ομίχλη και πως θα περιμένουμε λίγη ώρα να σταματήσει η βροχή και να ξαναδοκιμάσουμε. Ανοίγω παράθυρο...
    Τρόμαξα λίγο στιγμιαία.
    Life begins at 45°.

  15. #3900
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Απλά σκέφτομαι αν θα μας αφήσουν στην Ισπανία ή αν θα περάσουμε τα σύνορα του Γιβραλτάρ και μας αφήσουν εκεί. Απλά η μαλακία πως στην δεύτερη περίπτωση να υπήρχε καθυστέρηση για να ξαναπεράσω τα σύνορα για Ισπανία και σπίτι. Φτάνουμε στο Γιβραλτάρ και δυστυχώς μας βάζουν μέασ, και αντί να σταματήσει ο τύπος δίπλα στα σύνορα που έχει χώρο για λεωφορεία τον βλέπουμε να συνεχίζει προς τα μέσα με άγνωστο προορισμό. Ίσως για να βρει κάποιο roundabout για να γυρίσει αλλά παίζει και το σενάριο να μας πάει στον σταθμό των λεωφορείων στο κέντρο και πούτσα μετά μες την βροχή να ξαναγυρίσω Ισπανία.

    Στο πρώτο roundabout τον βλέπουμε απλά να κάνει τον κύκλο και να γυρνάει προς τα σύνορα. Πάλι καλά λέω αλλά όπως φτάνουμε στον αεροδιάδρομο - ο δρόμος που ενώνει την Ισπανία με το Γιβραλτάρ διασχίζει κάθετα τον αεροδιάδρομο και όταν απογειώνεται/προσγειώνεται αεροπλάνο κλείνουν την κυκλοφορία με μπάρες - πετάγεται ένας μπάτσος και κάνει νόημα να στρίψουμε σε κάτι αποθηκές. Τί σκατά λέω...Λάθος ο μπάτσος και βάλε λίγη ώρα ακόμα να κάνει ο οδηγός μανούβρες για να βγει. Από κει, αντί να βγει ξανά στον δρόμο, πηγαίνει μέσα από τον αεροδιάδρομο για το σημείο που παρκάρουν τα αεροπλάνα δίπλα από τις αφίξεις.

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 17:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 06:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 15:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 21:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 11:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •