Page 217 of 377 FirstFirst ... 117167207215216217218219227267317 ... LastLast
Results 3,241 to 3,255 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #3241
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    υγ2 οποιος περιμενει να εινα ιτο ιδιο ερωτευμενος με τη γκομενα του μετα απο 5μιση χρονια, κατι του εχουν πει λαθος
    μετά από 13 χρόνια είμαι λίγο παραπάνω
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  2. #3242
    Dr.Dakota Block Impure's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    miami bitch
    Posts
    1,404

    Default

    Στο διάστημα του χωρισμου θα ξεκαθαρίσεις στο μυαλό σου τι θες να κανεις και θεωρω σωστο αυτο που εκανες εφοσον αρχισες να εχεις προβληματισμους για το κατα ποσο ασουμε εισαι ερωτευμενος (ή οχι). Σιγουρα σε μια σχέση ο ενας απο τους 2 γαμιεται ψυχολογικά περισσοτερο απο τον αλλο :/. Απο τη στιγμη που δεν εχει παιχτει και κανα περιεργο σκηνικο (λεμε τωρα, κανα κερατο κτλ) και να τα ξαναβρειτε μπορει να υπαρχει μια "πικρα" στην αρχη μονο. Τεσπα δεν ξερω, ουτε συμβουλες θελω να δινω και σκεφτομενη τι εχω τραβηξει σε παλιοτερες περιπτωσεις δεν ειμαι σε φαση να σου πω κατι παραπανω. Οσο για τις αμπαρες το ποσταρα ετσι να γελασεις λιγο.

    Πινκς Κοιλια!

  3. #3243
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    υγ2 οποιος περιμενει να εινα ιτο ιδιο ερωτευμενος με τη γκομενα του μετα απο 5μιση χρονια, κατι του εχουν πει λαθος
    μετά από 13 χρόνια είμαι λίγο παραπάνω
    καλά εσύ είσαι μάγκας γιατί παίζετε και Star Wars παρέα (και σου σκάει και levels δεν ντρέπεσαι), άλλο επίπεδο.
    επίσης διάβασε τα song of ice and fire πριν από σένα, ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ;
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  4. #3244

    Default

    Quote Originally Posted by Esteban View Post
    na steiloume ki ena link stin kopela sou na r8ei na ta pei ki auti omws. ligo adiko na akoume mono tin pleura sou
    Πέρα που στο παλιό ER που σας έλειψε θα είχε υπάρξει ήδη register proin_gontzou, οι τελευταίες θεωρίες θέλουν την αγανακτισμένη necrobutcher ως τον άνθρωπο που ζητάς, που μπήκε στο ερ χωρίς να ξέρει ποιός είναι ο γκόνζο, ο γκόνζο επίσης δεν ξέρει ποιά είναι αυτή, μπραντπιταντζελινατζολί, και και συζητούν έντονα τα λάθη του παρελθόντος μέσα σε ένα σκοτεινό και γκρι φόρουμ. Ανάμεσα σε πινκς και monzos ατενίζουν το μέλλον.

    (γκόνζε, όλα θα βρουν τον δρόμο τους, είναι θέμα χρόνου να σκεφτείς πολύ ψύχραιμα και να αποφασίσεις στα αλήθεια)

  5. #3245
    I like turtles pixies's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Tromsø
    Posts
    2,558

    Default

    και τελοσπαντων για να πω κ γω τη μαλακια μου, αν αποφασισεις οτι τελος αλλά στο πισω μερος του μυαλου σου κρατας οτι οκ, πιθανως καποτε να γυρισω αν φαω σκατα, μη της το πεις ή αφησεις να το καταλαβει για κανενα γαμημενο λογο.
    There was a time that the pieces fit, but I watched them fall away

  6. #3246
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Ειναι λυπηρα οσα γραφεις και τα κατανοω μονο αν ειχες προσφατο χωρισμο, αλλιως εισαι πολυ μικρος για να γινεις τοσο κυνικος.
    Εδω αλλοι εχουμε προσπαθησει να γινουμε κυνικοι και δεν τα καταφεραμε, αλλα επιστρεψαμε στο "νορμαλ" απλα χωρις υπερβολες εισαι το φως των αστεριων μου και αλλες αηδιες. Αυτο δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν καποιες λιγες που σε κανουν να νιωθεις εντελως διαφορετικα απο οτι αλλες, και αυτες ειναι σπανιες. Ο καθενας οπως του καυλωσει, ειτε ψαχνει αυτο, ειτε απλα βολευεται με αλλα πραγματα.
    εχω χωρισει χρονια και ουτε μικρος ειμαι, ουτε κυνικος. και δεν ειπα οτι ειναι ολες οι γυναικες ιδιες, ειπα οτι η λογικη ολων των καταστασεων ειναι η ιδια. ειπα: σταθερο σεξ και παρεα. ουτε το σεξ ειναι ιδιο με ολες, ουτε η παρεα.

    εν τω μεταξυ, εγω που λεω αυτο ειμαι ο κυνικος κι οχι η αλλη που του λεει ουτε λιγο ουτε πολυ "καπαρωσε τηνα μη στην πηδηξουν"
    this is radio freedom.

  7. #3247
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Quote Originally Posted by pixies451 View Post
    και τελοσπαντων για να πω κ γω τη μαλακια μου, αν αποφασισεις οτι τελος αλλά στο πισω μερος του μυαλου σου κρατας οτι οκ, πιθανως καποτε να γυρισω αν φαω σκατα, μη της το πεις ή αφησεις να το καταλαβει για κανενα γαμημενο λογο.
    Δε μου έχει συμβεί ποτέ κάτι αντίστοιχο με την υπόθεση του φίλου σου, αλλά ο κολλητός μου εδώ δίπλα λέει ότι αυτό είναι πολύ σωστή κουβέντα.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  8. #3248
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Ειναι λυπηρα οσα γραφεις και τα κατανοω μονο αν ειχες προσφατο χωρισμο, αλλιως εισαι πολυ μικρος για να γινεις τοσο κυνικος.
    Εδω αλλοι εχουμε προσπαθησει να γινουμε κυνικοι και δεν τα καταφεραμε, αλλα επιστρεψαμε στο "νορμαλ" απλα χωρις υπερβολες εισαι το φως των αστεριων μου και αλλες αηδιες. Αυτο δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν καποιες λιγες που σε κανουν να νιωθεις εντελως διαφορετικα απο οτι αλλες, και αυτες ειναι σπανιες. Ο καθενας οπως του καυλωσει, ειτε ψαχνει αυτο, ειτε απλα βολευεται με αλλα πραγματα.
    εχω χωρισει χρονια και ουτε μικρος ειμαι, ουτε κυνικος. και δεν ειπα οτι ειναι ολες οι γυναικες ιδιες, ειπα οτι η λογικη ολων των καταστασεων ειναι η ιδια. ειπα: σταθερο σεξ και παρεα. ουτε το σεξ ειναι ιδιο με ολες, ουτε η παρεα.

    εν τω μεταξυ, εγω που λεω αυτο ειμαι ο κυνικος κι οχι η αλλη που του λεει ουτε λιγο ουτε πολυ "καπαρωσε τηνα μη στην πηδηξουν"
    Οκ, πιο πολυ σε αυτα που ελεγες για την ερημο του πραγματικου και στην αισθηση του "ολα ειναι ψευτικα" που περνουσε απο το ποστ σου αναφερομουν
    Μικρος εισαι, αφου εδω ειμαι εγω μικρος και σε περναω

  9. #3249
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    τα χειροτερα λαθη και "πακετα" σε σχεσεις γιναν οταν ηρθε η ωρα να πει καποιος το χωριζουμε και του κλεισε το στομα η ρουτινα και η συνηθεια ... και μετα ηταν αργα για δακρυα
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  10. #3250
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    μιλάμε για θέματα στα οποία δεν υπάρχει κανόνας και στάνταρ συμπεριφορές. το μόνο που μπορεί να κάνει ο καθένας είναι να παραθέσει τις εμπειρίες των φίλων του και ο φίλος του γκόνζου να δει ότι δεν είναι ο μόνος με τέτοια δύσκολα διλήμματα και αποφάσεις.

    επίσης, ο τρόπος σκέψης και οι λόγοι που μένεις σε μια σχέση ή χωρίζεις, αλλάζουν από ηλικία σε ηλικία. ο μόνος κανόνας που δεν αλλάζει διαχρονικά, σύμφωνα με τους φίλους μου πάντα, είναι ότι το σεξ πρέπει να είναι καλό και η κοπέλα δεν πρέπει να σου πρήζει τα φρύδια, με ότι αυτό σημαίνει για τον καθένα.
    Rock or Nothing

  11. #3251
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    ο μόνος κανόνας που δεν αλλάζει διαχρονικά, σύμφωνα με τους φίλους μου πάντα, είναι ότι το σεξ πρέπει να είναι καλό και η κοπέλα δεν πρέπει να σου πρήζει τα φρύδια, με ότι αυτό σημαίνει για τον καθένα.
    δηλαδή τώρα σοβαρά ο βασικός πυρήνας μιας σχέσης είναι να γαμιέσαι καλά και να μην σου σπάει το μπούτσο? δηλαδή σοβαρά.
    Last edited by Krux; 29-03-2012 at 12:44.
    I'll bury you in your god's fucked garden

  12. #3252
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Με λίγα λόγια. Είμαι της άποψης ότι αν έφτασες να χωρίσεις μια κοπέλα που, όπως λες, αγαπάς, είσαι ερωτευμένος, λατρεύεις κτλ κτλ, μάλλον παίζει κάτι περισσότερο από "εεε να, είναι 15% πιο ερωτευμένη από μένα". Οπότε μείνε στην πρώτη σου απόφαση, συνήθως υπάρχει λόγος που την πήρες αρχικά.
    Life begins at 45°.

  13. #3253
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    ο μόνος κανόνας που δεν αλλάζει διαχρονικά, σύμφωνα με τους φίλους μου πάντα, είναι ότι το σεξ πρέπει να είναι καλό και η κοπέλα δεν πρέπει να σου πρήζει τα φρύδια, με ότι αυτό σημαίνει για τον καθένα.
    δηλαδή τώρα σοβαρά ο βασικός πυρήνας μιας σχέσης είναι να γαμιέσαι καλά και να μην σου σπάει το μπούτσο? δηλαδή σοβαρά.
    όχι αλλά μάλλον άμα βαριέσαι να κάνεις σεξ και να μιλάς με την άλλη επειδή σε πρήζει, δε θες να είσαι μαζί της. τον βοηθήσατε τον φίλο του γκόνζου, δε χρειάζεται κι άλλες συμβουλές sex & the city, είναι ώρα για grindcore.

  14. #3254

    Default

    plitser giati evales to avatar tou xristi Death MD?

  15. #3255
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    plitser giati evales to avatar tou xristi Death MD?
    Αποκλείεται να είναι ίδιο. Το έκανα crop ολομόναχος.
    Life begins at 45°.

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •