Page 207 of 377 FirstFirst ... 107157197205206207208209217257307 ... LastLast
Results 3,091 to 3,105 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #3091
    wtch trial's victim Fucking Wizard's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Tanelorn
    Posts
    457

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    fucking wizard εισαι ο Αυτιας?
    freak brother -"Who are you?"

    Fucking Wizard - Who? Who is but the form following the function of what; and what I am is a man in a mask.

    freak brother-"Oh, I can see that."

    Fucking Wizard - Of course you can. I'm not questioning your powers of observation. I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is. But on this most auspicious of nights permit me then, in lieu of the more commonplace sobriquet, to suggest the character of this dramatis persona.

    Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villain by the vicissitudes of fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished. However, this valorous visitation of a bygone vexation stands vivified, and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin vanguarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition! The only verdict is vengeance; a vendetta held as a votive, not in vain, for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous. Verily, this vichyssoise of verbiage veers most verbose, so let me simply add that it's my very good honour to meet you and you may call me V.

    V for Vitus
    "I know this: if life is illusion, then I am no less an illusion, and being thus, the
    illusion is real to me. I live, I burn with life, I love, I slay, and am content."

    http://www.myspace.com/cosmicplunge
    http://el-gr.facebook.com/pages/Cosm...p_178091127385

  2. #3092
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    tldr
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  3. #3093
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    το φακ μαι λαιφ οριστικοποιηθηκε. αν πλερωνω εγω το ικα στην καλυτερη θα παιρνω 6.5 ευρω την ωρα απο τα δεκα που επαιρνα. και ολα αυτα για 7 ωρες τη βδομαδα. γαμω το διαολο τους
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  4. #3094
    wtch trial's victim Fucking Wizard's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Tanelorn
    Posts
    457

    Default

    Παντως οι αλλαγες των μισθων δεν πρεπει να γινουν πριν 14/5/2012 για κανεναν (βαση αυτα που γραφουν), εκτος απο αυτους που κανουν πρακτικη ΤΕΙ, ή μαθητευομενους σχολων.Προσεχετε τι σας δινουν να υπογραψετε.Πριν υπογραψετε ψαξτε τι δικαιουστε.

    Φρικ μακαρι ολοι αυτοι οι παπαγαλοι της tv να συμβουλεψουν σωστα, και ιδιος ο Αυτιας που υποτιθετε ξερει λιγα παραπανω
    "I know this: if life is illusion, then I am no less an illusion, and being thus, the
    illusion is real to me. I live, I burn with life, I love, I slay, and am content."

    http://www.myspace.com/cosmicplunge
    http://el-gr.facebook.com/pages/Cosm...p_178091127385

  5. #3095
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Καθυστερημένος ποδηλάτης αποφάσισε να με σκοτώσει σήμερα. Σχεδόν τα κατάφερε. Μόλις γύρισα από το νοσοκομείο. Της μανούλας του.
    Life begins at 45°.

  6. #3096
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by Fucking Wizard View Post
    Παντως οι αλλαγες των μισθων δεν πρεπει να γινουν πριν 14/5/2012 για κανεναν
    γουελκαμ το γκρις. καλα αρχισα να αμφιβαλλω αν θα βγαλουμε καν το καλοκαιρι. ηδη μου παν διαφοροι γνωστοι και φιλοι οτι αυτο που ειπαν σε μενα (να πλερωνω το ικα μου ) το εχουν αρχισει να το κανουν σχεδον παντου
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  7. #3097
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by BLiTzER View Post
    Καθυστερημένος ποδηλάτης αποφάσισε να με σκοτώσει σήμερα. Σχεδόν τα κατάφερε. Μόλις γύρισα από το νοσοκομείο. Της μανούλας του.
    σε συνδυασμο με το αβαταρ σου ρε μπλιτσερ, θελω να σε ρωτησω. προσπαθησες να αυτοκτονησεις? με το ποδηλατο σου? και απετυχες κιολας?
    φακ γιουρ λαιφ ιντιντ
    περαστικα παντως ε
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  8. #3098
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Κοιλιά όχι. Ο ΟΤΕς πλέον σε ασφαλίζει σε όποιο ταμείο είσαι (τουλάχιστον στην αρχή) και πλέον απ' ότι κατάλαβα μόλις γίνει αορίστου η σύμβασή σου (μετά από 5 μήνες σε εμάς) παίζει ακόμα και ΤΑΠΟΤΕ πλέον (φυσικά εγώ δεν ψήνομαι).

    Φάκιν γουίζαρντ, κρίμα τον χρόνο που έφαγες για το ποστ, δεν έχω καμία απολύτως σχέση με ΤΕΒΕ. Επίσης τράβα πες εσύ στην Deutsche Telecom ότι οι μισθοί που δίνει μέσω ΟΤΕ από τώρα είναι παράνομοι. Θα γελάσει και θα σε αντικαταστήσει.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  9. #3099
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    περαστικα παντως ε
    Φχαριστώ ρε καύλε.

    Περιστατικό ως εξής: Π. Ράλλη, προς Κηφισό. Απόγευμα. Ποδηλάτης, τσουλώντας ποδήλατο με τα χέρια, καβαλάει νησίδα και πάει να διασχίσει κάθετα τις 3 λωρίδες της λεωφόρου. Προς τα δεξιά (για μένα). Αυτοκίνητα και μηχανάκια πλησιάζουν. Εγώ πρώτος, στη μεσαία λωρίδα. Προβλέποντας την ενδεχόμενη μαλακία, κόβω λίγο δεξιά και τον βλέπω να με κοιτάζει. Προσπαθώ να καταλάβω τι θα κάνει, ώστε να αντιδράσω ανάλογα. Επιβραδύνει το βήμα του, ξαναεπιταχύνει. Όντας σίγουρος πλέον ότι έχει καταλάβει την πορεία μου, την ταχύτητά μου κτλ κτλ (και ενώ έχω πλησιάσει επικίνδυνα), κόβω απότομα αριστερά (χωρίς φρένο, χωρίς άγχος, όλα υπό έλεγχο), ώστε να περάσω από πίσω του, εφόσον αυτός ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΔΕΞΙΑ.

    Ενώ έχει διασχίσει τη μια λωρίδα, τρομάζει ή κάτι, ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, τραβάει με δύναμη το ποδήλατό του, κάνοντας στροφή 180 μοιρών, ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ και προσπαθεί να ξαναγυρίσει στη νησίδα ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟ ΤΟΥ. Κόβω όσο πιο αριστερά γίνεται, περιμένοντας τα χειρότερα, αφού τον βλέπω να συνεχίζει την ηλίθια πορεία του, χωρίς να έχει την παραμικρή ιδέα τι τον περιμένει. Δεν πρέπει να κατάλαβε καν, μέχρι τη στιγμή της σύγκρουσης. Για καλή του τύχη, ο ελιγμός μου και το άνοιγμα του γκαζιού ήταν αρκετά ώστε να τον αποφύγω και να χτυπήσω το ποδήλατό του μόνο. Για κακή μου τύχη, ήταν επίσης αρκετά για να με ρίξουν, εκσφενδονίζοντάς με πάνω από τη νησίδα, στο αντίθετο ρεύμα, μαζί με το μηχανάκι. ΕΥΤΥΧΩΣ δεν είχε κολώνα ή αμάξι σε εκείνο το σημείο, γιατί θα γλυτώνατε από μένα και δεν το θέλουμε αυτό, ε?Εε?Εεε??
    Life begins at 45°.

  10. #3100
    Senior Member wraithgr's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ελονδίνο
    Posts
    1,268

    Default

    Quote Originally Posted by BLiTzER View Post
    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    περαστικα παντως ε
    Φχαριστώ ρε καύλε.

    Περιστατικό ως εξής: Π. Ράλλη, προς Κηφισό. Απόγευμα. Ποδηλάτης, τσουλώντας ποδήλατο με τα χέρια, καβαλάει νησίδα και πάει να διασχίσει κάθετα τις 3 λωρίδες της λεωφόρου. Προς τα δεξιά (για μένα). Αυτοκίνητα και μηχανάκια πλησιάζουν. Εγώ πρώτος, στη μεσαία λωρίδα. Προβλέποντας την ενδεχόμενη μαλακία, κόβω λίγο δεξιά και τον βλέπω να με κοιτάζει. Προσπαθώ να καταλάβω τι θα κάνει, ώστε να αντιδράσω ανάλογα. Επιβραδύνει το βήμα του, ξαναεπιταχύνει. Όντας σίγουρος πλέον ότι έχει καταλάβει την πορεία μου, την ταχύτητά μου κτλ κτλ (και ενώ έχω πλησιάσει επικίνδυνα), κόβω απότομα αριστερά (χωρίς φρένο, χωρίς άγχος, όλα υπό έλεγχο), ώστε να περάσω από πίσω του, εφόσον αυτός ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΔΕΞΙΑ.

    Ενώ έχει διασχίσει τη μια λωρίδα, τρομάζει ή κάτι, ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, τραβάει με δύναμη το ποδήλατό του, κάνοντας στροφή 180 μοιρών, ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ και προσπαθεί να ξαναγυρίσει στη νησίδα ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟ ΤΟΥ. Κόβω όσο πιο αριστερά γίνεται, περιμένοντας τα χειρότερα, αφού τον βλέπω να συνεχίζει την ηλίθια πορεία του, χωρίς να έχει την παραμικρή ιδέα τι τον περιμένει. Δεν πρέπει να κατάλαβε καν, μέχρι τη στιγμή της σύγκρουσης. Για καλή του τύχη, ο ελιγμός μου και το άνοιγμα του γκαζιού ήταν αρκετά ώστε να τον αποφύγω και να χτυπήσω το ποδήλατό του μόνο. Για κακή μου τύχη, ήταν επίσης αρκετά για να με ρίξουν, εκσφενδονίζοντάς με πάνω από τη νησίδα, στο αντίθετο ρεύμα, μαζί με το μηχανάκι. ΕΥΤΥΧΩΣ δεν είχε κολώνα ή αμάξι σε εκείνο το σημείο, γιατί θα γλυτώνατε από μένα και δεν το θέλουμε αυτό, ε?Εε?Εεε??
    οοοχι ρε μλκ... περαστικά, σιδερένιος κλπ κλπ κλπ... Ελπίζω τίποτα σοβαρό, γρήγορη ανάρρωση κλπ... Υποθέτοντας πάντα οτι τίποτα σοβαρό με σενα, το μηχανάκι πως την παλεύει;

    ξανά περαστικά ρε συ...
    Shall I say I was wrong, if I'm right?

  11. #3101
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    πΕΡΑΣΤΙΚΑ!
    1) e4, c5
    2) Νf3

  12. #3102
    Senior Member GraveMiasma's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    UK
    Posts
    964

    Default

    htan ligo ka8ysterimenos o podilatis h mou fainetai ?

  13. #3103
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by wraithgr View Post
    Υποθέτοντας πάντα οτι τίποτα σοβαρό με σενα, το μηχανάκι πως την παλεύει;
    Μόνο πλαστικά από τη μια μεριά ευτυχώς. Και μικρογρατζουνιές σε μανέτα/αντίβαρο. Δεν το έλεγξα εξονυχιστικά, βέβαια, αλλά οδηγήθηκε κανονικότατα μέχρι το σπίτι μου, οπότε μάλλον δεν έχει κάτι σπουδαίο. Όπως και να χει πλαστικά ΚΤΜ = κανά 200ρι το κομμάτι.


    Quote Originally Posted by GraveMiasma View Post
    htan ligo ka8ysterimenos o podilatis h mou fainetai ?
    Τι εννοείς "λίγο"? Βρίζουμε τους αυτοκινητιστές που, κατά ένα μεγάλο ποσοστό, είναι ζώα, με 0 παιδεία και συναίσθηση. Όχι να σκοτονώμαστε οι δικυκλιστές μεταξύ μας, ρε πούστη μου.
    Life begins at 45°.

  14. #3104
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    ω ρε μαλακα. πωωωωωωωωωωωωωωω. περαστικα και παλι. και δεν εχει να κανει με αυτοκινιτιστες ποδηλατες. εχει να κανει με κακους και καλους οδηγους, με αντιληψη και μη, με αντανακλαστικα και οχι, και σταρχιδισμο και χωρις. οπως εσυ προσπαθεις να καταλαβεις ακριβως τι θα κανει ο αλλος στο επομενο σεκοντ, ετσι οδηγω και εγω με το μαμαξι. γιαυτο και θελω θανατο στα μουνοπανα με τα κουρτινακια στο αμαξι

    μου θυμησες σκηνικο πολυ παλιο. πηγε να με γφαει καγκουρας. ειμαι μεσογειων και παω να τη διασχυσω καθετα. ειμαι στο φαναρι που κανεις πανω για τσακο. κοβω καθετα ειμαι στη νησιδα και παω να περασω στη μερια του ρευματος καθοδου. εω δει και το αμαξι απο τον καθετο ειναι δεξια λωριδα και παει δεξια εχει τη μουρη στριμενη για δεξια. οποτε περναω. και το παλικαρι τι ειχε κανει ειχε στριψει ετσι, για να παρει φορα και να τραβηξει χειροφρενο στη μεσογειων και να παει προς αθηνα και οχι προς αγια. τερμα μαλακας με μια παλια πισωκουνα μπεμβε. και ξαφνικα τον βλεπω μπροστα μου με χιλια. το πως ζω δε το ξερω ακομα
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  15. #3105
    fleshdiver regularpaul's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    spinalonga
    Posts
    6,062

    Default

    blitz, αν καταλαβα καλα, το ολο σκηνικο εγινε στο υψος των καρφουρ περιπου?
    περναω καθε μερα, εχει πολλους πεζους (με ποδηλατα ή οχι), μικροπωλητες φαναριων/φοιτητες απο το ΤΕΙ κλπ

    δεν σου λεω οτι φταις ή κατι αλλά σου λεω οτι ως οδηγος, μηχανης ή οχι
    θα πρεπει να εισαι διαρκως σε εγρηγορση ακομα κ για την πιο κουλη συμπεριφορα των υπολοιπων
    να εισαι ετοιμος ακομα και να σταματησεις τελειως σε αναλογες περιπτωσεις
    αν εχει πεσει στα χερια σου ενα ωραιο βιβλιαρακι που εδιναν στα διοδια για τους οδηγους μηχανης
    απο τα 5Φ (φρενα, φωτα κλπ), ξεχωριζε η λεξη Φαντασια, την οποια χρειαζεσαι απολυτως οδηγωντας στην Αθηνα

    περαστικα

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •