Page 206 of 377 FirstFirst ... 106156196204205206207208216256306 ... LastLast
Results 3,076 to 3,090 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #3076
    valor camarada
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,029

    Default

    Καραφλογιεγιές που λέμε δηλαδή;

    O Άλιστερ φέηκ μου κάνει εμένα.
    Last edited by rudie; 11-03-2012 at 17:59.
    a cry for help, a hint of anaesthesia

  2. #3077
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    τι να πω και γω που μικροδείχνω , και για να πάρω μπύρα σε μαγαζί μου ζητάνε ταυτότητα.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  3. #3078
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Πάνω εκεί που σήμερα το πρωί έπρεπε να είμαι στο MLR, γιατί με πήρανε στην oteplus, μετά από τεστ δεξιοτήτων και συνεντεύξη, ανάμεσα σε άπειρο άλλο κόσμο, η τύπισσα που με πήρε τηλέφωνο για να με ενημερώσει, φτάνει στο σημείο να μου πεί μισθό. ΜΑΞ 439 ΜΕΙΚΤΟΣ για 6ωρό, με προαπαιτούμενο πτυχίο.

    Την μπαναγία τους.
    Kill the wise one!

  4. #3079
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Και αυτά θα σου είπε μέχρι να ξεκαθαρίσει το σκηνικό με τις νέες αμοιβές ε. Τουλάχιστον έτσι είπε σε μένα.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  5. #3080
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Quote Originally Posted by H. View Post
    Και αυτά θα σου είπε μέχρι να ξεκαθαρίσει το σκηνικό με τις νέες αμοιβές ε. Τουλάχιστον έτσι είπε σε μένα.
    Aπ ότι έχω καταλάβει, έκαναν τις πρόσληψεις σήμερα, γιατί από χθες ισχύουν οι νέες αμοιβές. Αν κάνεις την διαίρεση, τόσο βγαίνει.

    Ελπίζω τουλάχιστον.
    Kill the wise one!

  6. #3081
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    δλδ αυτον τον μηνα που πηρα καθαρα γυρω στα 450 ημουν απο τους προνομιουχους μεχρι τον αλλο μηνα που θα παρω κανα 380 αρι ? MLR!!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  7. #3082
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    το φροντιστηριο παει για φουντο και μου παν ή πλερωνω εγω το ικα μου ή πουλο (σε χονρικες γραμμες)
    ετσι που ειχε παει η χρονια εβγαζα 440 συνολικα μαζι με ενα ιδιαιτερο που ειχα.τωρα προβλεπεται ή να μεινω με το ιδιαιτερο μονο,ή αν κατσω με τη μειωση να ωγαζω ενα 300 το μηνα. και το καλοκαιρι αυτο δε θα μπω και οαεδ...
    φακ μαι λαιφ ιντιντ
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  8. #3083
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Το σούπερ για μένα είναι ότι αφού θέλουν να κάνουν πρόσληψη κατά πάσα πιθανότητα θα μου ζητήσουν να κλείσω τα βιβλία μου, κοινώς να αποκλείσω ότι άλλες δουλειές έχω για μια ημιαπασχόληση (στα χαρτιά ημιαπασχόληση, εκτός αν πάντα έτσι θεωρούνταν το 6ωρο). Σε αυτή την περίπτωση δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  9. #3084
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    h, exw mia kalh mou filh pou douleuei ote kai auth 6awro, para polla xronia. an exeis kamia aporia , mporw na th rwthsw e. steile pm an einai giati mporei na mh dw thn apanthsh sou
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  10. #3085
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by H. View Post
    Το σούπερ για μένα είναι ότι αφού θέλουν να κάνουν πρόσληψη κατά πάσα πιθανότητα θα μου ζητήσουν να κλείσω τα βιβλία μου, κοινώς να αποκλείσω ότι άλλες δουλειές έχω για μια ημιαπασχόληση (στα χαρτιά ημιαπασχόληση, εκτός αν πάντα έτσι θεωρούνταν το 6ωρο). Σε αυτή την περίπτωση δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά.
    δεν νομίζω , για πιο λόγο να το κάνουν αυτό?
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  11. #3086
    Dr.Dakota Block Impure's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    miami bitch
    Posts
    1,404

    Default

    το μλρ και για μενα ηταν οτι Παρασκευη πηρα 460 απο οαεδ, δηλαδη προλαβα τη μειωση τουλαχιστον γι αυτον το μηνα

    ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΑΜΙΕΤΑΙ

  12. #3087
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    Quote Originally Posted by H. View Post
    Το σούπερ για μένα είναι ότι αφού θέλουν να κάνουν πρόσληψη κατά πάσα πιθανότητα θα μου ζητήσουν να κλείσω τα βιβλία μου, κοινώς να αποκλείσω ότι άλλες δουλειές έχω για μια ημιαπασχόληση (στα χαρτιά ημιαπασχόληση, εκτός αν πάντα έτσι θεωρούνταν το 6ωρο). Σε αυτή την περίπτωση δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά.
    δεν νομίζω , για πιο λόγο να το κάνουν αυτό?
    Δεν είναι θέμα των συγκεκριμένων απλά απ'όσο γνωρίζω δε μπορείς να είσαι ταυτόχρονα μισθωτός και ελεύθερος επαγγελματίας. Δημιουργούνται διάφορα θέματα και ένα από αυτά είναι και ο τρόπος φορολόγησής σου. Η καλή φάση είναι ότι οι ΟΤΕΤΖΗΔΕΣ με είπαν κανένα πρόβλημα, αλλά συνεχίζω να έχω επιφυλάξεις μέχρι να ρωτήσω τον γνωστό μου τον ΡΑΜΠΟ.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  13. #3088
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Μια χαρά μπορείς , απλά πρέπει να πληρώνεις και τις 2 εισφορές αλλά παροχές θα έχεις μόνο από το ένα ταμείο.
    Νταβατζιλίκη φάση μεν, αλλά έτσι είναι.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  14. #3089
    wtch trial's victim Fucking Wizard's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Tanelorn
    Posts
    457

    Default

    Quote Originally Posted by H. View Post
    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    Quote Originally Posted by H. View Post
    Το σούπερ για μένα είναι ότι αφού θέλουν να κάνουν πρόσληψη κατά πάσα πιθανότητα θα μου ζητήσουν να κλείσω τα βιβλία μου, κοινώς να αποκλείσω ότι άλλες δουλειές έχω για μια ημιαπασχόληση (στα χαρτιά ημιαπασχόληση, εκτός αν πάντα έτσι θεωρούνταν το 6ωρο). Σε αυτή την περίπτωση δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά.
    δεν νομίζω , για πιο λόγο να το κάνουν αυτό?
    Δεν είναι θέμα των συγκεκριμένων απλά απ'όσο γνωρίζω δε μπορείς να είσαι ταυτόχρονα μισθωτός και ελεύθερος επαγγελματίας. Δημιουργούνται διάφορα θέματα και ένα από αυτά είναι και ο τρόπος φορολόγησής σου. Η καλή φάση είναι ότι οι ΟΤΕΤΖΗΔΕΣ με είπαν κανένα πρόβλημα, αλλά συνεχίζω να έχω επιφυλάξεις μέχρι να ρωτήσω τον γνωστό μου τον ΡΑΜΠΟ.
    Μπορεις. Αν ασφαλιστηκες πρώτη φορα μετα το 1993 μπορεις να παρεις απαλλαγη απο το ΤΕΒΕ.Δηλαδη, σε προσλαμβανουν κανονικα στον ΟΤΕ με ΙΚΑ, και χωρις να κλεισεις τα βιβλία σου, πηγαινεις στο ΤΕΒΕ και παιρνεις απαλλαγη.
    Τι κερδιζεις? Κρατας καβατζα τα βιβλια μηπως προκυψει καμια δουλεια απο το πουθενα. Φορολογικα: Εαν δεν κοψεις καθολου εσοδα (ΤΠΥ,ΑΠΥ αναλογως τι αντικειμενο εχεις) μεσα στο χρονο, επιβαρυνεσαι μονο με το μισθο σου. Εαν κοψεις καποιο τιμολογιο συνεννοησου με το λογιστη σου για να μην ξεφυγεις και δηλωσεις πολλα. Γενικοτερα θελει προσοχη γιατι απο του χρονου μαλλον το αφορολογητο πεφτει κιαλλο, και θα πληρωνουμε φορο απο το 1 Ευρο.

    Για τα εργασιακα παντως γινεται πανικος.Για αλλη μια φορα απεδιξαν οτι θελουν να προκαλεσουν μονο συγχηση. Δεν εχω ξανασυναντηση ποτε τοσο πολυπλοκο νομοσχεδιο. Την δευτερα παρακολουθησα ενα σεμιναριο. Ολα ενταξει, καταλαβα καποια πραγματα. Υπηρχαν φυσικα πολλα κενα, στα οποια ο εισηγητης μας διαβεβαιωσε οτι θα βει διευκρινιστηκη αποφαση απο το υπουργειο με περαιτερω οδηγιες. Την Τριτη το πρωί βγαινει διευκρινιστικη ο οποια αλλαζει τα παντα. Απο αυτα που μας ενημερωσαν το 60% δεν ισχυουν.
    Γενικοτερα, το μπουρδελο πεταει το μπαλακι στους εργοδοτες, οι οποιοι εχουν διευθυντικο δικαιωμα να αποφασισουν αν θα βαλουν τους εργαζομενους με την Γενικη Συλ. Συμβαση (587 Ε και 537 Ε για νεους κατω των 25) ή αν θα εξακολουθησουν να τους εχουν με την κλαδικη συμβαση που ισχυει για καθε επαγγελμα (χωρις καποια απο τα επιδοματα- θα ισχυουν μονο επιδομα ωριμανσης, τεκνων, πτυχειου και επικινδινης εργασιας). Μολις μαθω περισσοτερα θα σας πω η θα ανοιξω ενα θρετ για συμβουλες κλπ
    "I know this: if life is illusion, then I am no less an illusion, and being thus, the
    illusion is real to me. I live, I burn with life, I love, I slay, and am content."

    http://www.myspace.com/cosmicplunge
    http://el-gr.facebook.com/pages/Cosm...p_178091127385

  15. #3090
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    fucking wizard εισαι ο Αυτιας?
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •