Page 333 of 377 FirstFirst ... 233283323331332333334335343 ... LastLast
Results 4,981 to 4,995 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #4981
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Να΄σαι καλά χτικιέ, ευχαριστώ.

  2. #4982

    Default

    Ας πω κι εγώ τον πόνο μου. Από μικρός έχω ευαισθησία στις -έτσι κι αλλιώς υπερτροφικές- αμυγδαλές μου. Αν είναι να αρρωστήσω από κάτι είναι αυτό, το οποίο συνέβαινε κάθε 1-1,5 χρόνο. Τα τελευταία 6 χρόνια πέρασαν χωρίς να με πιάσουν (αντιβίωση στρατού :Ρ). Φέτος, έχω πάθει 4 φορές οξεία αμυγδαλίτιδα από την άνοιξη μέχρι σήμερα. Έκανα 2 φορές εξετάσεις αίματος μετά την αντιβίωση και ήταν παραπάνω από καλές. Έχω αποδεχθεί τη μοίρα μου.

  3. #4983
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    ΕΠΟΠ;
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  4. #4984

    Default

    από που προκύπτει αυτό;

  5. #4985
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    6 χρόνια μετά τα εμβόλια του στρατού δεν είχες πρόβλημα, τώρα ξαναέχεις. Έχεις αποδεχτεί τη μοίρα σου, μπορεί να αποφάσισες να γίνεις εποπ.
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  6. #4986

    Default

    Θα πάρω τηλ τη στρατολογία αν ξαναβαράνε ενέσεις.

  7. #4987
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    χαχ τι αντιβίωση τα εμβόλια ρε. πάντως τσέκαρε έναν ωρλ, μπορεί να έχουν σαπίσει αρκετά οι αμυγδαλές και να συμφέρει να τις βγάλεις μια κι έξω (=παγωτά).

  8. #4988

    Default

    στο πρωτο ποστ δεν αναφερόμουν σε εμβόλιο αλλά σε αντιβίωση. είπα να το συνεχίσω μετά το τρολάρισμα του αρτ. έχω πάει σε ωρλ και με βάσει τις εξετάσεις μου είπε ότι αν τις βγάλω, θα με έχει πελάτη κάθε βδομάδα για άλλους λόγους.

  9. #4989
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Περαστικούλια αγαπημένε <3
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  10. #4990

    Default

    exo googlarei ta onomata tou management committee +''reptilian'' apo ti douleia :<

  11. #4991
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    σου απομένουν δυο ώρες ζωής
    Vielen Dank für alles was mal war

  12. #4992

    Default

    μια ιστ καλτ !

  13. #4993
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Ξενοικιαζω απο εκει που ειμαι επειδη τελειωσα τη σχολη και μενω στη Σαλαμινα με τους γονεις μου αναγκαστικα μεχρι να τελειωσει η εξεταστικη και να μπορω να φυγω απο εδω περα (Σαλαμινα χαλαρα οτι χειροτερο στο πλανητη με διαφορα). Γενικα ειμαι σε αυτη τη μεταβατικη κατασταση "τι θα κανω στη ζωη μου" στην Ελλαδα το 2015. Εδω και καμια βδομαδα ειμαι στο σπιτι μου κοιτωντας το τοιχο και μια δυο φορες που βγηκα απο το σπιτι εγινα τοσο χαλια που κοιμομουν σε κατι πλατειες (κρανος χαλαρα το καλυτερο μαξιλαρι). Χθες οι γονεις μου αποφασισαν να ακυρωσουν οτιδηποτε εχω κανει και οτιδηποτε μου αρεσει ολα πρακτικες πτυχιακες ολα τιποτα σκουπιδι. Δε θυμαμαι να εχω ξαναυπαρξει τοσο χαλια ψυχολογικα δε μπορω ουτε καν να κατσω να ζωγραφισω η να παιξω ντραμς τιποτα μηδεν ενεργεια για παραγωγικοτητα.
    Σημερα εδωσα 11 ευρω και πηρα κατι βαλεριανες μπας και κοιμαμαι τα βραδια να στρωσω λιγο ωραριο υπνου τουλαχιστον. Σκατα.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  14. #4994
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by Taliban View Post
    Ξενοικιαζω απο εκει που ειμαι επειδη τελειωσα τη σχολη και μενω στη Σαλαμινα με τους γονεις μου αναγκαστικα μεχρι να τελειωσει η εξεταστικη και να μπορω να φυγω απο εδω περα (Σαλαμινα χαλαρα οτι χειροτερο στο πλανητη με διαφορα). Γενικα ειμαι σε αυτη τη μεταβατικη κατασταση "τι θα κανω στη ζωη μου" στην Ελλαδα το 2015. Εδω και καμια βδομαδα ειμαι στο σπιτι μου κοιτωντας το τοιχο και μια δυο φορες που βγηκα απο το σπιτι εγινα τοσο χαλια που κοιμομουν σε κατι πλατειες (κρανος χαλαρα το καλυτερο μαξιλαρι). Χθες οι γονεις μου αποφασισαν να ακυρωσουν οτιδηποτε εχω κανει και οτιδηποτε μου αρεσει ολα πρακτικες πτυχιακες ολα τιποτα σκουπιδι. Δε θυμαμαι να εχω ξαναυπαρξει τοσο χαλια ψυχολογικα δε μπορω ουτε καν να κατσω να ζωγραφισω η να παιξω ντραμς τιποτα μηδεν ενεργεια για παραγωγικοτητα.
    Σημερα εδωσα 11 ευρω και πηρα κατι βαλεριανες μπας και κοιμαμαι τα βραδια να στρωσω λιγο ωραριο υπνου τουλαχιστον. Σκατα.


    δεν ειμαι εγω αυτος.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  15. #4995

    Default

    1) narkotika
    2) eksoteriko

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 17:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 06:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 15:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 21:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 11:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •