Page 215 of 377 FirstFirst ... 115165205213214215216217225265315 ... LastLast
Results 3,211 to 3,225 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #3211
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    γκονζε, έχω κ εγώ ένα φίλο που έχει χωρίσει 2 φορές με την ίδια κοπέλα για αρκετά μεγάλο χρονικό διάστημα και κάνοντας άλλες σχέσεις στο ενδιάμεσο. τώρα είναι ακόμη μαζί.
    Rock or Nothing

  2. #3212
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Gonzε ο φίλος σου είναι σίγουρος ότι δε θέλει απλά να "κλειστεί" απ'τα 27-28 του; Να μην είναι μόνο το θέμα του έρωτα δηλαδή, αλλά αρκετά και οι ανησυχίες "αυτό ήταν όλο";
    Vielen Dank für alles was mal war

  3. #3213
    ultimus_kafrus Djerdjelesh's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Πατρίδα μου είναι εκεί που μάσησα
    Posts
    1,064

    Default


  4. #3214
    Senior Member GraveMiasma's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    UK
    Posts
    964

    Default

    gonze akou na sou pw ti 8a kaneis.

  5. #3215
    Senior Member GraveMiasma's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    UK
    Posts
    964

    Default

    Spoiler
    Spoiler

  6. #3216
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    Tzerzele God bless you, you got a fucking gift!
    Γελάω ρε μλκ αλλά ναι, προφανώς...

    Eni για πες, είναι λάθος αυτό (είπαμε, γνώμες λέμε). Δεν αισθάνομαι πως "υπάρχουν πολλά γκομενάκια έκει έξω που ακόμα δεν έχουν πέσει στα δίχτυα μου", αλλά αισθάνομαι ότι ίσως να υπάρχει κάποια άλλη εκεί έξω που θα την γουστάρω ακόμα περισσότερο!... :/ :/

    Ζω στα σύννεφα ή απλά η καρδιά μου δεν χτυπάει πια για αυτό το άτομο;
    (αυτό προσπαθώ να κατασταλάξω κι εγώ, μη βαράτε)

    Deafening, painstaking, BB King

  7. #3217
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    γκονζε σορρυ δικε μου, δεν θα ειμαι ιδιαιτερα εμψυχωτικος αλλα "αμα χαλασει το γλυκο...", ειτε το κρατησεις (που θα σκανε συνεχως καβγαδες και θα γιγαντωθει η ανασφαλεια της σχεσης), ειτε το διαλυσεις (που θα πεσεις σε μαυρη καταθλιψαρα απεξαρτησης, σε ζηλειες κι ανταγωνισμους), το αποτελεσμα ειναι το ιδιο: εχει σκατωθει το πραμα.

    τελος παντων, δυστυχως ειναι αυτη η στιγμη μετα τον πρωτο σημαντικο σου χωρισμο που συνειδητοποιεις οτι οι σχεσεις ειναι απλα σταθερο σεξ και παρεα εξπρες για οποτε κανεις κεφι. πολυτιμη σταθεροτητα κι αυτη αλλα δεν εχει σχεση με τιποτα μαλακιες τυπου βαθια υπερκοσμια αισθηματα. γενικα τωρα μολις μπαινεις στην ζωη των διεκπεραιωτικων ερωτικων συνευρεσεων/σχεσεων και καλως ηρθατε στην ερημο του πραγματικου.

    γενικα:
    Quote Originally Posted by Reject View Post
    Βάλε άκου το Somewhere between heaven and hell των Social Distortion αυτόν τον καιρό.
    δε ρεηντιο'ζ πλεηινγκ ε σαντ σοοοοονγκ, ΜΠΑΗ ΜΠΑΗ ΜΠΕΗΜΠΙ
    Last edited by metamelia3; 28-03-2012 at 23:26.
    this is radio freedom.

  8. #3218
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by Dr.Gonzo View Post
    Eni για πες, είναι λάθος αυτό (είπαμε, γνώμες λέμε). Δεν αισθάνομαι πως "υπάρχουν πολλά γκομενάκια έκει έξω που ακόμα δεν έχουν πέσει στα δίχτυα μου", αλλά αισθάνομαι ότι ίσως να υπάρχει κάποια άλλη εκεί έξω που θα την γουστάρω ακόμα περισσότερο!... :/ :/

    Ζω στα σύννεφα ή απλά η καρδιά μου δεν χτυπάει πια για αυτό το άτομο;
    (αυτό προσπαθώ να κατασταλάξω κι εγώ, μη βαράτε)
    οι ερωτήσεις αυτές θα σε απασχολούν για πολύ καιρό ακόμα.
    Ένας φίλος (πραγματικός είναι αυτός) λέει ότι δεν υπάρχει ο ένας ή η μία για μας. Με όλους τους συντρόφους κάνουμε συμβιβασμούς, το θέμα είναι να βρεις το σύντροφο με τον οποίο δε θα σε νοιάζουν οι συμβιβασμοί, θα τους κάνεις ευχάριστα. Αυτή τη στιγμή είσαι σε φάση "τι θα γινόταν αν". Αν μείνετε μαζί, θα αναρωτιέσαι αν θα έβρισκες κάποια με την οποία θα ένιωθες πιο ολοκληρωμένος, αν σε δέκα χρόνια δεν έχεις βρει κάποια, θα νιώθεις μαλάκας που δεν έκατσες με την τωρινή. Ρισκάρεις (γιατί δεν ξέρεις αν όλες αποδειχθούν καριόλες), αλλά καλύτερα να μετανιώνεις για πράματα που έκανες μάλλον. Αν είσαι καλό παιδί κι όχι μαλάκας (το αρχικό "είμαι ό,τι καλύτερο της έχει συμβεί" το εκλαμβάνω ως παρόρμηση), θα βρεις κάποια και θα κατασταλάξεις σε 5-10 χρόνια που θα σου έχουν φύγει τα "υπάρχει κάτι πιο ολοκληρωμένο εκεί έξω". Ως τότε, αν έχεις αμφιβολίες για τη σχέση σου, και το παίδεψες αρκετό καιρό πριν πάρεις την απόφαση, καλύτερα που την τέλεψες και ξέρει κι αυτή που βρίσκεται.
    Vielen Dank für alles was mal war

  9. #3219
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    Eni τα είπες όμορφα... τι άλλο να πω. Όλοι βασικά είστε πινκαρισμένοι, ακόμα και οι "στην καρδιά αμπάρες", "παρτούζα", "ξύλο" κλπ, σας το'χα τάξει!
    Άμα έχω κάτι ενδιαφέρον και προς δημοσιοποίηση θα σας λέω.
    Πείτε τώρα και κάνας άλλος για μαλακιές στην ζωή του, άντε, ας είναι και first world metal problems....

    Deafening, painstaking, BB King

  10. #3220
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Quote Originally Posted by Dr.Gonzo View Post
    Δεν αισθάνομαι πως "υπάρχουν πολλά γκομενάκια έκει έξω που ακόμα δεν έχουν πέσει στα δίχτυα μου", αλλά αισθάνομαι ότι ίσως να υπάρχει κάποια άλλη εκεί έξω που θα την γουστάρω ακόμα περισσότερο!... :/ :/

    Ζω στα σύννεφα ή απλά η καρδιά μου δεν χτυπάει πια για αυτό το άτομο;
    (αυτό προσπαθώ να κατασταλάξω κι εγώ, μη βαράτε)
    Βασικά τα είπες μόνος σου όλα, ξέρεις πολύ καλά τι θα κάνεις.
    Αυτό που παρουσιάζεις και καταλαβαίνω εγώ, είναι ότι εκτιμάς ένα άτομο και δεν θες να το πληγώσεις, αλλά παρολαυτά έκανε τον κύκλο του για σένα.
    Λάιφ γκοουζ ον και τα ρέστα.
    Kill the wise one!

  11. #3221
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    γκονζε σορρυ δικε μου, δεν θα ειμαι ιδιαιτερα εμψυχωτικος αλλα "αμα χαλασει το γλυκο...", ειτε το κρατησεις (που θα σκανε συνεχως καβγαδες και θα γιγαντωθει η ανασφαλεια της σχεσης), ειτε το διαλυσεις (που θα πεσεις σε μαυρη καταθλιψαρα απεξαρτησης, σε ζηλειες κι ανταγωνισμους), το αποτελεσμα ειναι το ιδιο: εχει σκατωθει το πραμα.

    τελος παντων, δυστυχως ειναι αυτη η στιγμη μετα τον πρωτο σημαντικο σου χωρισμο που συνειδητοποιεις οτι οι σχεσεις ειναι απλα σταθερο σεξ και παρεα εξπρες για οποτε κανεις κεφι. πολυτιμη σταθεροτητα κι αυτη αλλα δεν εχει σχεση με τιποτα μαλακιες τυπου βαθια υπερκοσμια αισθηματα. γενικα τωρα μολις μπαινεις στην ζωη των διεκπεραιωτικων ερωτικων συνευρεσεων/σχεσεων και καλως ηρθατε στην ερημο του πραγματικου.

    γενικα:
    Quote Originally Posted by Reject View Post
    Βάλε άκου το Somewhere between heaven and hell των Social Distortion αυτόν τον καιρό.
    δε ρεηντιο'ζ πλεηινγκ ε σαντ σοοοοονγκ, ΜΠΑΗ ΜΠΑΗ ΜΠΕΗΜΠΙ
    Ειναι λυπηρα οσα γραφεις και τα κατανοω μονο αν ειχες προσφατο χωρισμο, αλλιως εισαι πολυ μικρος για να γινεις τοσο κυνικος.
    Εδω αλλοι εχουμε προσπαθησει να γινουμε κυνικοι και δεν τα καταφεραμε, αλλα επιστρεψαμε στο "νορμαλ" απλα χωρις υπερβολες εισαι το φως των αστεριων μου και αλλες αηδιες. Αυτο δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν καποιες λιγες που σε κανουν να νιωθεις εντελως διαφορετικα απο οτι αλλες, και αυτες ειναι σπανιες. Ο καθενας οπως του καυλωσει, ειτε ψαχνει αυτο, ειτε απλα βολευεται με αλλα πραγματα.

  12. #3222
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by Dr.Gonzo View Post
    Tzerzele God bless you, you got a fucking gift!
    Γελάω ρε μλκ αλλά ναι, προφανώς...

    Eni για πες, είναι λάθος αυτό (είπαμε, γνώμες λέμε). Δεν αισθάνομαι πως "υπάρχουν πολλά γκομενάκια έκει έξω που ακόμα δεν έχουν πέσει στα δίχτυα μου", αλλά αισθάνομαι ότι ίσως να υπάρχει κάποια άλλη εκεί έξω που θα την γουστάρω ακόμα περισσότερο!... :/ :/

    Ζω στα σύννεφα ή απλά η καρδιά μου δεν χτυπάει πια για αυτό το άτομο;
    (αυτό προσπαθώ να κατασταλάξω κι εγώ, μη βαράτε)
    αλλιως τα λες στο πρωτο ποστ, αλλιως τα λες εδω.
    επισης να σαι σιγουρος οτι υπαρχει οχι μια αλλα πολλες εκει εξω που θα ειναι ακομα πιο καταλληλες για σενα απο αυτην. στανταρ αυτο. τα περι αδερφης ψυχης κτλ τα βλεπω και γελαω τοσα εκατομμυρια ειμαστε, τι στο διαλο....
    (βεβαια το τι σημαινει καταλληλη για τον καθενα σηκωνει μεγαλη συζητηση)

    επειδη με μπερδεψες, απλα θα σου πω οτι το βασικο ειναι αν τη γουσταρεις ή αν ξεκαυλωσες. αυτο και μονο αυτο. το αν τη γουσταρεις λιγοτερο περισσοτερο και λοιπα συγκριτικα ειναι μαλακιες και φαση που περνας επειδη α)ειστε πολλα χρονια και περνας τη φαση σου. επειδη ισως εχεις καιρο να την πεσεις σε γκομενα και εχει αδρανοποιηθει ο κυνηγος μεσα σου και ισως ασυναισθητα να ζητας μια επιβεβαιωση , ή ενα κατι τι να βγεις απο τ η ρουτινα

    οπως και να χει, αν θελεις να προχωρησεις επειδη πιστευεις οτι πλεον δε τραβαει αλλο, εδω ειμαστε να πιομε ολοι ενα ουισκακι . να σου κανει και παρτυ ο πανος αν ειναι. αν αποφασισεις οτι θες ναστε μαζι παλι μαζι σου ειμαστε.

    υγ. καθως πηγαινα στο περιπτερο, εβαλα το στικακι να παιξει ραντομ μουσικη. ειχα τα παντα μεσα. ξεκινα με πορτ ρογιαλ. στο επομενο τρακ σε σκεφτηκα και επρεπε να στο ποσταρω. ακου στιχους προσεκτικα και νιωσε αγαπητε

    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  13. #3223
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Η διεκπεραίωση μόνο συμβιβασμό συνεπάγεται; Θέλω να πω, ΟΚ, ακόμα κι αν η σχέση είναι απλά πολύτιμη σταθερότητα και εξπρές παρέα, αυτό δε σημαίνει ότι μερικές φορές (ως και συνέχεια) δεν μπορεί να σε κάνει να νιώθεις τόσο υπέροχα που να γαμιέται το σπιτάκι σου. Θέλω να πω, τελικά, φαινομενικά με αυτό που είπες μας καλωσόρισες στην έρημο του πραγματικού, αλλά το πραγματικό έχει και οάσεις για τον καθένα.
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  14. #3224

  15. #3225

    Default

    καλα γκοντζο βγες στην πιατσα , φαε δυο τρεις χυλοπιτες και μετα τα ξαναλεμε...


    "Society, have mercy one me
    i hope you're not angry, if i disagree..."

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •