Page 369 of 377 FirstFirst ... 269319359367368369370371 ... LastLast
Results 5,521 to 5,535 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #5521
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    όταν είμαι εδώ, δεν κυκλοφορεί τίποτα. ήταν σίγουρα από τα σιφώνια η φάση.
    Rock or Nothing

  2. #5522
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Νομίζεις
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  3. #5523
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Νομίζεις

    Αυτό, το ότι δεν τα βλέπεις όταν κοιμάσαι δεν πάει να πεί ότι δεν είναι εκεί

    Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι, το "Ignorance is Bliss" είναι μεγάλη κουβέντα
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  4. #5524
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    το σπίτι είναι φορτωμένο με ισχυρά εντομοκτόνα και επιπλέον είναι 30 τ.μ. χωρίς πολλά έπιπλα και γενικά κρυψώνες. οπότε θα έβλεπα πτώματα.
    Rock or Nothing

  5. #5525
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Ρε μαγκες δωστε και εμενα κανα ινφο γιατι φετος εχει γαμηθει η κατασταση. Εντωμεταξυ βαραω και ταττου σπιτι, μια φορα οριακα θα γινομουν ρομπα. Παλιο σπιτι του 40 δυστυχως με τους γειτονες δε ξερω, σιγουρα ανακαινιστηκε φετος, και υποπτευομαι οτι ισως να εχει να κανει με αυτο. Βοηθεια καλοι μου ανθρωποι. Ρεηβεν πες μου κι αλλο για το φαρμακο.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  6. #5526
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    παραγγέλνεις και ακολουθάς τις οδηγίες https://www.skroutz.gr/s/14536642/BA...-6SC-50cc.html
    θεωρητικά σκοτώνει και τα αυγά αλλά άμα δεις πάνω από 2-3 πτώματα, κλείσε απολύμανση. 30-40 ευρώ κάνει η απολύμανση ενός μικρού διαμερίσματος.
    αν έχει πρόβλημα όλη η οικοδομή, θα πρέπει να πρήξεις το διαχειριστή να κάνει γενική απολύμανση, γιατί αλλιώς δε θα λύσεις το πρόβλημά σου. συμπληρωματικά με τη συνολική κάνεις και στο διαμέρισμα αρκετά πιο φθηνά.
    συμπληρωματικά μπορείς να πάρεις και αυτό https://www.skroutz.gr/c/1178/pest_c...atsarides.html αν δεν έχεις κατοικίδιο και ένα σφραγιστικό υλικό για να καλύψεις χαραμάδες κτλ.

    γνώμη μου πάντως είναι να φέρεις επαγγελματία, γιατί φωλιά μπορεί να έχει παίξει ακόμη και στο σοβατεπί, οπότε οι απολυμαντές έχουν μια παραπάνω εμπειρία στο πού θα κοιτάξουν.
    Rock or Nothing

  7. #5527
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    αν έχει πρόβλημα όλη η οικοδομή, θα πρέπει να πρήξεις το διαχειριστή να κάνει γενική απολύμανση, γιατί αλλιώς δε θα λύσεις το πρόβλημά σου. συμπληρωματικά με τη συνολική κάνεις και στο διαμέρισμα αρκετά πιο φθηνά.
    η αλήθεια βρίσκεται στους σεξ πίστολς
    αλλά κι εδώ

    έφυγα απ' το σπ'το σπίτι που ήμουν για διάφορους λόγους (με τον κύριο να ήταν σπιτονοικοκυρά με αλτσχάιμερ στο δίπλα διαμέρισμα), αλλά η απόλυτη αδυναμία να τις ξεφορτωθώ ύστερα από πολλή δουλειά έπαιξε κι αυτή το ρόλο της.

    Αν έχουν φωλιάσει στην πολυκατοικία με απεντόμωση μόνο του διαμερίσματος μέσα σε 1 με 2 μήνες θα επιστρέψεις στην πρότερη κατάσταση
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  8. #5528
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by rat_poison View Post

    Αν έχουν φωλιάσει στην πολυκατοικία με απεντόμωση μόνο του διαμερίσματος μέσα σε 1 με 2 μήνες θα επιστρέψεις στην πρότερη κατάσταση

    τι εννοείς "αν"?

    οι κατσαρίδες φωλιάζουν σε όλες τις αποχετεύσεις. αυτό είναι δεδομένο. το θέμα είναι να καταπολεμάς τον υπερπληθυσμό που τις οδηγεί στα διαμερίσματα.
    Rock or Nothing

  9. #5529
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  10. #5530

    Default



    Λοιπον εμεις που χαμε προβλημα με τις κατσαριδες βαλαμε το δευτερο που προτεινε ο ρειβεν. Βεβαια προυποθεση ειναι να κρατας κ πολυ καθαρους τους χωρους, ουτε νερα να μην μενουν κ απο τοτε δεν μας ξαναεπισκεφτηκε ο ρικο κ η παρεα του

  11. #5531
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Δύο λύσεις υπάρχουν συνδυαστικές. Δεν αφήνεις αποφάγια ψίχουλα κτλ πουθενά και χρησιμοποιείς τζελ τύπου Goliath.

    Ο κύριος τρόπος με τον οποίο έρχονται οι κατσαρίδες στο σπίτι είναι με τις σακούλες των σουπερμάρκετ, στις οποίες γεννάνε τα αυγά τους. Τις ελκύει ο στατικός ηλεκτρισμός.

  12. #5532
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Διαβαζα τις σελιδες και ημουν 100% σιγουρος οτι αναφερεται σε ποντικια ο Raven Lord.

    Μλκ δεν εχω δει ποτε τοσο τρομο για το κυριολεκτικα λιγοτερο ενοχλητικο, επικινδυνο και επωδυνο ζωυφιο. Δε στο ειχα για κανεναν λογο. Πραγματικα δηλαδη αν ειχες σοβαρο προβλημα με οτιδηποτε απο τα πολυ πιο σιχαμενα, επικινδυνα, δυσκολο να ξεφορτωθεις, και αηδιαστικα οπως: ποντικια, ψυλλους, κοριους, σκορπιους τι θα εκανες???

    Πραγματικα αν μου ελεγαν οποιαδηποτε στιγμη στην ζωη μου να διαλεξω ενα infestation απο ΟΛΑ οσα υπαρχουν, θα διαλεγα κατσαριδες διχως δευτερη σκεψη. Τρεις σελιδες για κατσαριδες, αδιανοητο.
    The rest is just

  13. #5533
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Εγώ πάλι θα διάλεγα πιο εύκολα εναν συνδιασμό από όλα όσα ανέφερες, πάρα τις κατσαρίδες. Δε φοβάμαι/σιχαίνομαι κανένα άλλο ζωύφιο η τρωκτικό. Οι κατσαρίδες είναι ο τρόμος μου κάθε καλοκαίρι.

  14. #5534
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    φιξ, μπερδεύεις τον τρόμο με την απόλυτη αηδία για τα χιλιάδες παθογόνα που κουβαλάνε.

    οι σκορπίοι σιγά το πρόβλημα. έχει στο χωριό. καταρχήν δεν αναπαράγονται όπως τα υπόλοιπα οπότε μιλάμε για πολύ μικρότερους αριθμούς.
    Rock or Nothing

  15. #5535
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Μλκ δεν εχω δει ποτε τοσο τρομο για το κυριολεκτικα λιγοτερο ενοχλητικο, επικινδυνο και επωδυνο ζωυφιο.
    εεε δεν πάει έτσι όμως τα αυτοκίνητα και τα γυμνά καλώδια είναι δυνητικά πιο θανατηφόρα και επώδυνα από όλα τα ζωύφια της γης. Η καρδούλα όμως χτυπάει με την κατσαρίδα

    προσωπικά δεν έχω τόσο πρόβλημα, θα δώσω τη μάχη μου και θα τη σκοτώσω, αλλά δεν είναι ότι αισθάνομαι και άνετα άμα τη δω

    την προτελευταία φορά με πέτυχε στο χέσιμο. Μη σας τύχει
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 17:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 06:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 15:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 21:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 11:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •