Page 370 of 377 FirstFirst ... 270320360368369370371372 ... LastLast
Results 5,536 to 5,550 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #5536
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    έχοντας αλλάξει 5 σπίτια έχω να πω ότι σε κάποια ό,τι και να κάνεις δεν απαλλάσσεσαι. ακόμα κι αν τηρείς τα πιο αυστηρά στάνταρ υγιεινής.
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  2. #5537
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    είναι αιτία μετακόμισης για 'μενα. είναι λάθος να πιστεύουμε ότι είναι ακίνδυνες απλά και μόνο επειδή δεν τσιμπάνε ή δεν επιτίθενται σε ανθρώπους. είναι σοβαρότατος κίνδυνος για τη δημόσια υγεία.

    άλλο πολύ ζόρικο "μη σου τύχει". ζευγάρι φίλων στην αθήνα έπιασε κοριούς. απολύμανση και ξανάμανα μετά από 1 μήνα για τα αυγά που εκκολαπτονται. και στο ενδιάμεσο δεν μπορούσαν να μένουν στο χώρο που έγινε η απολύμανση.
    Rock or Nothing

  3. #5538
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post
    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Μλκ δεν εχω δει ποτε τοσο τρομο για το κυριολεκτικα λιγοτερο ενοχλητικο, επικινδυνο και επωδυνο ζωυφιο.
    εεε δεν πάει έτσι όμως τα αυτοκίνητα και τα γυμνά καλώδια είναι δυνητικά πιο θανατηφόρα και επώδυνα από όλα τα ζωύφια της γης. Η καρδούλα όμως χτυπάει με την κατσαρίδα

    προσωπικά δεν έχω τόσο πρόβλημα, θα δώσω τη μάχη μου και θα τη σκοτώσω, αλλά δεν είναι ότι αισθάνομαι και άνετα άμα τη δω

    την προτελευταία φορά με πέτυχε στο χέσιμο. Μη σας τύχει
    Ακριβως ετσι παει ομως.

    Μου ειναι αδιαφορο εντελως το θεαμα της κατσαριδας.

    Τωρα για συγκριση αρρωστιων και παθογονων απο κατσαριδα με ποντικια ας πουμε για παραδειγμα οκ τι να πω. Δεν εχω ακουσει ΠΟΤΕ για μεταδοση της οποιασδηποτε ασθενειας απο κατσαριδες, τωρα οκ τι να πω αν καποιος αφηνει φαγητο εξω και το τρωει αφου εχουν πατησει κατσαριδες ξερω γω μεσα, αυτο μου φαινεται υπερβολικο. Με βαση του οτι οι κατσαριδες ουτε αγγιζουν ανθρωπο ουτε δαγκωνουν ουτε τιποτα απο ολα αυτα, πραγματικα ειναι το πιο αδιαφορο ζωυφιο αν αγνοησουμε το ψυχολογικο που μπορει να εχει ο καθενας.

    Εχω περασει κι εγω φαση με κοριους το 2015 (Νεα Υορκη εχει μεγαλο προβλημα) και οι εφιαλτες και το αγχος ειναι ασυγκριτα. Επρεπε να γινει απολυμανση σε 3 σταδια, μια φορα την εβδομαδα.

    Ολα τα ξεφορτωνεσαι αν φερεις επαγγελματιες. Τους οποιους ειναι υποχρεωμενος να φερει/πληρωσει ο ιδιοκτητης.
    Last edited by FANTASMA; 10-06-2020 at 11:51.
    The rest is just

  4. #5539
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Τωρα για συγκριση αρρωστιων και παθογονων απο κατσαριδα με ποντικια ας πουμε για παραδειγμα οκ τι να πω. Δεν εχω ακουσει ΠΟΤΕ για μεταδοση της οποιασδηποτε ασθενειας απο κατσαριδες, τωρα οκ τι να πω αν καποιος αφηνει φαγητο εξω και το τρωει αφου εχουν πατησει κατσαριδες ξερω γω μεσα, αυτο μου φαινεται υπερβολικο. Με βαση του οτι οι κατσαριδες ουτε αγγιζουν ανθρωπο ουτε δαγκωνουν ουτε τιποτα απο ολα αυτα, πραγματικα ειναι το πιο αδιαφορο ζωυφιο αν αγνοησουμε το ψυχολογικο που μπορει να εχει ο καθενας.
    προφανώς τα ποντίκια είναι χειρότερα. αυτό δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να προσέχουμε.
    Rock or Nothing

  5. #5540
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Καλα δεν ειπε κανενας να ευχομαστε να εχουμε κατσαριδες ή να ειμαστε αδιαφοροι, αλλα ειναι απο οποια πλευρα και να το δεις το λιγοτερο βλαβερο απο infestations.

    Εγω βλεπω μια κατσαριδα το χρονο εδω που ειμαι ευτυχως παντως, αν και καποια κτιρια στη ΝΥ εχουν και με αυτα σοβαρα προβληματα.
    The rest is just

  6. #5541
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    νταξ, δε μιλήσαμε για μία το χρόνο ρε μάστορα. είπα πώς θα γίνει να αποφύγω την εξάτμιση των σιφωνιών σε περιπτώσεις μεγάλης απουσίας, η οποία θα μετατρέψει τα φρεάτια σε αυτοκινητόδρομους διέλευσης κατσαριδών, μυρωδιών κλπ παρασίτων.
    Rock or Nothing

  7. #5542
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Το συμπέρασμα είναι πως είσαι φλώρος, false one και προσπαθείς να δικαιολογηθείς με δήθεν "επιστημονικές" τεκμηριώσεις.

    ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΜΕΤΣΟΛ
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  8. #5543
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    κέρνα κανα μονστερ στους αναξιπαθούντες ρε τσιγγούναρε και άσε τους άλλους
    Rock or Nothing

  9. #5544
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Εχω περασει κι εγω φαση με κοριους το 2015 (Νεα Υορκη εχει μεγαλο προβλημα) και οι εφιαλτες και το αγχος ειναι ασυγκριτα. Επρεπε να γινει απολυμανση σε 3 σταδια, μια φορα την εβδομαδα.
    Νέα Υόρκη και για ποντικάκι μου έχουν πει. Δυο φίλοι σε 20ημερο επαγγελματικό ταξίδι, τους νοικιάζει η εταιρεία ένα airbnb κάπου κεντρικά, παίρνουν κάτι πατατάκια το βράδυ για να φάνε και τα αφήνουν στο τραπέζι της κουζίνας, και ξυπνάνε από το τσρ τσρ τσρ... είχε γίνει τρελό τσιμπούσι
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  10. #5545
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Ολα τα ξεφορτωνεσαι αν φερεις επαγγελματιες. Τους οποιους ειναι υποχρεωμενος να φερει/πληρωσει ο ιδιοκτητης.
    εννοείται χρεώθηκε ο ιδιοκτήτης
    Rock or Nothing

  11. #5546
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    όταν η ιδιοκτήτης είναι γραία ογδοντακονταετής που άλλοτε σου πρήζει τα αρχίδια γιατί σ' αγαπάει και σου χτυπάει κάθε λίγο και λιγάκι για παρέα (οκέι κατανοητό, αλλά έχουμε και ζωή) κι άλλοτε τρελαίνεται και ξεχνιέται και νομίζει ότι δεν την πλήρωσες και ψάχνεις το γιο της στη Γερμανία να τη μαζέψει γιατί πήγε να βάλει φωτιά την πολυκατοικία ξεχνώντας ανοιχτή την κουζίνα όταν πήγε χαλκιδική πώς τη βάζεις να σου πληρώσει την απεντόμωση;
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  12. #5547

    Default

    Μοιάζε με το ιδανικό θύμα για να της φας τη σύνταξη. Έτσι.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  13. #5548
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Quote Originally Posted by rat_poison View Post
    όταν η ιδιοκτήτης είναι γραία ογδοντακονταετής που άλλοτε σου πρήζει τα αρχίδια γιατί σ' αγαπάει και σου χτυπάει κάθε λίγο και λιγάκι για παρέα (οκέι κατανοητό, αλλά έχουμε και ζωή) κι άλλοτε τρελαίνεται και ξεχνιέται και νομίζει ότι δεν την πλήρωσες και ψάχνεις το γιο της στη Γερμανία να τη μαζέψει γιατί πήγε να βάλει φωτιά την πολυκατοικία ξεχνώντας ανοιχτή την κουζίνα όταν πήγε χαλκιδική πώς τη βάζεις να σου πληρώσει την απεντόμωση;
    μλκ αυτό είναι true story?
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  14. #5549
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    η τσιγκουνιά της παροιμιώδης και η μιζέρια λοιμώδης, φεύγει πρώτα η ψυχή και μετά το χούι πετάω μελάνι χάνομαι κάνω το λούη

    *drops mic
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  15. #5550
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post
    Quote Originally Posted by rat_poison View Post
    όταν η ιδιοκτήτης είναι γραία ογδοντακονταετής που άλλοτε σου πρήζει τα αρχίδια γιατί σ' αγαπάει και σου χτυπάει κάθε λίγο και λιγάκι για παρέα (οκέι κατανοητό, αλλά έχουμε και ζωή) κι άλλοτε τρελαίνεται και ξεχνιέται και νομίζει ότι δεν την πλήρωσες και ψάχνεις το γιο της στη Γερμανία να τη μαζέψει γιατί πήγε να βάλει φωτιά την πολυκατοικία ξεχνώντας ανοιχτή την κουζίνα όταν πήγε χαλκιδική πώς τη βάζεις να σου πληρώσει την απεντόμωση;
    μλκ αυτό είναι true story?
    ναι - κι ευτυχώς ήμουν καταναγκαστικός και μάζευα όλες τις χάρτινες αποδείξεις τις οποίες και σκάναρα και έστειλα στον υιό (γιατί καθώς γραία δεν εμπιστευόταν την απευθείας κατάθεση στην τράπεζα). παρεμπιπτόντως αυτό είναι η λύση της ιστορίας έχει κι άλλο ψωμί
    Last edited by rat_poison; 10-06-2020 at 15:58.
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 17:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 06:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 15:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 21:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 11:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •