Page 366 of 377 FirstFirst ... 266316356364365366367368376 ... LastLast
Results 5,476 to 5,490 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #5476
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Έμαθα χθες πως θα μου κάνουν αύξηση στο ενοίκιο... Εκπληκτικό timing! Δεν τελειώνει ρε.
    Μένει να χάσω και τη δουλειά, και τότε θα τα έχω χάσει κυριολεκτικά ΟΛΑ, κι εκεί δεν έχει κάνε υπομονή θα έρθουν καλύτερες ημέρες και μαλακίες. Άμα χάσω τη δουλειά και το σπίτι, απλά τελείωσα ρε. Έφτυσα αίμα για να βγάλω τον εαυτό μου από τον απόλυτο πάτο πριν από 5 χρόνια, και δεν έχω με καμία γαμημενη Παναγία τη δύναμη για να το ξανακανω. Δεν έχω λέμε! Εξαντλήθηκε τους περασμένους μήνες.
    Kala ti auksish sto enoikio ti leei o geloios? Eimaste kala? Ti tha to kanei airbnb? Ti kseftilas...
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  2. #5477

    Default

    Μάλλον αυτό ακριβώς, στην ανάποδη. Είδε ότι Airbnb θα πάρει τρελή αρχιδιά εφέτο και σου λέει κάτσε να το χτυπήσω και αμά θέλει. Σκατά στον καργιόλη.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  3. #5478
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Things turned out way better than expected σε αυτό το θέμα. Μόνο 20€ μου το ανεβάζει. Περίμενα τουλάχιστον 70. Όχι πως δε θα ζοριστω και πάλι αρκετά, δεδομενου ότι το πληρώναμε δια δύο, άλλα αν όλα πάνε καλά με τη δουλειά, θα την παλέψω. Κι αν δεν πάνε καλά, πάλι θα την παλέψω.
    Τέλος η απελπισία, κάπως θα βγω από όλο αυτό.
    Σας ευχαριστώ όλους για την στήριξη. Ειδικά αν αναλογιστεί κανείς πόσο μπινελικι εχω φάει εδώ μέσα στο παρελθόν, it means a lot.

  4. #5479
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Μπράβο ρε Drumsick. Τέτοια να ακούμε γαμώ τη Χριστάρα μου.

    Κράτα μας ενήμερους
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  5. #5480
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Things turned out way better than expected σε αυτό το θέμα. Μόνο 20€ μου το ανεβάζει. Περίμενα τουλάχιστον 70. Όχι πως δε θα ζοριστω και πάλι αρκετά, δεδομενου ότι το πληρώναμε δια δύο, άλλα αν όλα πάνε καλά με τη δουλειά, θα την παλέψω. Κι αν δεν πάνε καλά, πάλι θα την παλέψω.
    Τέλος η απελπισία, κάπως θα βγω από όλο αυτό.
    Σας ευχαριστώ όλους για την στήριξη. Ειδικά αν αναλογιστεί κανείς πόσο μπινελικι εχω φάει εδώ μέσα στο παρελθόν, it means a lot.
    Etchee re!!! Να μπαίνεις στο τσατ να γίνεται δουλίτσα
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  6. #5481
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Μπινελικι λεει;! Δεν το πιστεύω. Αποκλειεται εδω μεσα. Κουραγιο.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  7. #5482
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Μπορει να τρολλάραμε ανελέητα κόσμο αλλά αυτό δε σημαίνει οτι δεν μας νοιάζουν οι άλλοι. Το αντίθετο.

    Δύναμη παιδί, ένα ένα αντιμετωπίζονται τα προβλήματα.

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  8. #5483
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Κι ακόμα κι έτσι, απετυχα.
    δεν απετυχες εσύ. είναι πάντα δύο σε μια σχέση
    Vielen Dank für alles was mal war

  9. #5484
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    θα σας διηγηθώ το δικό μου fml ώστε να προσέχετε σε ανάλογη περίπτωση.

    κατά τις αρχές μαρτίου όταν άρχισε να φαίνεται ότι η παράνοια με τον κοβιντ θα οδηγήσει πιθανώς σε ακραία μέτρα στέρησης της ελευθερίας τα οποία θα ήταν δυσβάσταχτα στη μεγαλούπολη, σαν καλός καπετάνιος πήδηξα πρώτος από το καράβι που λέγεται αθήνα. αφού τακτοποίησα δουλειές και εκκρεμότητες, έριξα μια γενική καθαριότητα στο σπίτι, μάζεψα όλα τα ρούχα και ό,τι υπήρχε στο ψυγείο που χαλάει, βούλωσα σιφώνια, έριξα κ ένα ψέκασμα με το φάρμακο που έχω αναφέρει πολλές φορές ότι με έχει σώσει από οποιοδήποτε παράσιτο (fendona), κλείδωσα και την έκανα για τα μαγευτικά 3καλα.

    μετά από 77 μέρες στην εξοχή, ήρθε η ώρα το σάββατο το βράδυ να επιστρέψω στην πρωτεύουσα λόγω κάποιων νέων επαγγελματικών υποχρεώσεων. στο δρόμο υπήρχε προβληματισμός μήπως μας άνοιξε κανείς το σπίτι και τα γνωστά οπότε ήμουν προετοιμασμένος για το χειρότερο, όχι ότι θα είχε τίποτα να πάρει. ξεφορτώνω, ανεβαίνω στο διαμέρισμα και με το που ανοίγω κατάλαβα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά από τη μυρωδιά αποχέτευσης. για να μην τα πολυλογώ με υποδέχθηκαν καμμιά 15αριά πτώματα από τα συμπαθή (not) θηρία που κατοικούν στις αποχετεύσεις μας ( ) σε διαφορετικά στάδια αποσύνθεσης. το σπίτι γενικά είναι "αεροστεγές" με νέα κουφώματα, σίτες κτλ, οπότε δεν υπάρχει δίοδος για τέτοιες "επισκέψεις". πάω στο μπάνιο και βλέπω το σιφώνι της τουαλέτας σχεδόν στεγνό, γι'αυτό και η μπόχα. αρχίζει νέος γύρος απολύμανσης στα πάντα, ντουλάπια, ρούχα, σεντόνια, τα ανοίξαμε όλα και ξανά ψέκασμα παντού. μετά από 3ωρη εξαντλητική καθαριότητα πετάγονται και 2 νεκροζώντανα θηρία, κανείς δεν ξέρει από που, αφού είχα τσεκάρει κυριολεκτικά τα πάντα. τεσπα, τα μαζεύουμε και πάμε σε μια φίλη να μείνουμε. την άλλη μέρα κλείνω airbnb για ένα 3ημερο και κανονίζω απολύμανση για δευτέρα πρωί. κυριακή περνάω να πάρω πράγματα και περιμένω τα χειρότερα, αλλά ευτυχώς τίποτα. δευτέρα πάω να ανοίξω στο συνεργείο, πάλι τίποτα. τώρα θα πάω σε λίγο να δω τι έχει παίξει μετά την απολύμανση. ευχηθείτε μου καλή τύχη.

    από ότι κατάλαβα και συζήτησα με τον απολυμαντή, το πιο πιθανό σενάριο είναι ο συνδυασμός καύσωνα και αχρησίας των σιφωνιών να τα στέγνωσε και πέρασαν από εκεί, παρόλο που είχα κλείσει τα περισσότερα. τεσπα, τώρα που θα αφήσω το σπίτι για καλοκαίρι πρέπει να βρεθεί άτομο να πάει κάθε 10 μέρες να ανοίγει τα υδραυλικά. επίσης, το φάρμακο που έριξα ήταν σωτήριο γιατί πιθανό ό,τι περνούσε να εξολοθρεύθηκε εγκαίρως ώστε να μην κάνει φωλιά.
    Rock or Nothing

  10. #5485
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Φωτογραφίες θέλουμε
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  11. #5486

    Default

    ανώμαλε

  12. #5487
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Εγώ απλά ζήτησα φωτογραφίες, δεν είπα από τι. Εσύ τι σκέφτηκες είναι άλλο θέμα. Ανώμαλη.
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  13. #5488

    Default

    από ότι και να θες σε αυτο το φμλ, παλι ανωμαλια ειναι

  14. #5489
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Ξέρεις κάτι για την φίλη;
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  15. #5490

    Default

    οχι, η αληθεια ειναι

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 17:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 06:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 15:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 21:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 11:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •