Page 356 of 377 FirstFirst ... 256306346354355356357358366 ... LastLast
Results 5,326 to 5,340 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #5326

    Default

    πολλά νερά με τα αντιφλεγμονώδη και οχι για πάνω από 6-7 μέρες

  2. #5327
    Senior Member VidnaObmana's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1,925

    Default

    Quote Originally Posted by Λασπόνερα View Post

    εντιτ
    Βίντνα αθλητίατρο ρε, αθλίατρος είναι ο γιατρός των άθλιων.
    με ενα γρηγορο ψαξιμο απο οτι ειδα σωστα ειναι και τα 2. πχ
    https://el.wiktionary.org/wiki/%CE%B...81%CE%BF%CF%82
    entit βασικα χρησιμοποιουνται και τα 2, το αθλητιατρος ειναι πιο σωστο ετυμολογικα

    Κατα τα αλλα ακριβως αυτο που ειπε ο Raven, που συμφωνει με αυτο που ειπα γω
    Last edited by VidnaObmana; 02-10-2017 at 14:55.
    Let The Freak Flag Fly!

  3. #5328
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Όλα αυτά είναι μαλακίες. Εμένα θα ακούσεις, που οι αστράγαλοί μου είναι αλλαγμένοι καμιά 20αριά φορές:

    θα πάρεις ένα πανί, θα το απλώσεις καλά, θα στουμπίξεις μέσα 1-2 κρεμμύδια μεγάλα, θα βάλεις μπόλικο αλάτι και θα το τυλίξεις γύρω από τον αστράγαλο. Θα βάλεις γύρω τους κι ένα δεύτερο πανί, για να μη φεύγουν τα ζουμιά από το κρεμμύδι και σου γαμήσουν τα καινούργια φοιτητικά έπιπλα που πήρες από το μπιτ-παζάρ. Αυτά φυσικά θα τα κάνεις και θα ξαπλάρεις άνετος κι ωραίος, με το πόδι κάπως ψηλότερα από το υπόλοιπο σώμα.

    Αν δεν ξεπρηστεί και δεν παίζεις μπάσκετ σε 1 εβδομάδα και πάλι, να μη με λένε OniBanKenbocho. Είναι αρχαία μέθοδος των Jedi αυτή που σου λέω.

    Spoiler
    αν δεν πιάσει, ξεκούραση, παγοθεραπεία τα πρώτα 24ωρα, αντιφλεγμονώδη, πατερίτσα κι ότι μαλακίες σου έχουν πει ως τώρα


    ΥΓ. Σε τιμώρησε ο θεός που πήγες για μπάσκετ και δεν είπες κουβέντα
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  4. #5329
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Όλα αυτά είναι μαλακίες. Εμένα θα ακούσεις, που οι αστράγαλοί μου είναι αλλαγμένοι καμιά 20αριά φορές:

    θα πάρεις ένα πανί, θα το απλώσεις καλά, θα στουμπίξεις μέσα 1-2 κρεμμύδια μεγάλα, θα βάλεις μπόλικο αλάτι και θα το τυλίξεις γύρω από τον αστράγαλο. Θα βάλεις γύρω τους κι ένα δεύτερο πανί, για να μη φεύγουν τα ζουμιά από το κρεμμύδι και σου γαμήσουν τα καινούργια φοιτητικά έπιπλα που πήρες από το μπιτ-παζάρ. Αυτά φυσικά θα τα κάνεις και θα ξαπλάρεις άνετος κι ωραίος, με το πόδι κάπως ψηλότερα από το υπόλοιπο σώμα.

    Αν δεν ξεπρηστεί και δεν παίζεις μπάσκετ σε 1 εβδομάδα και πάλι, να μη με λένε OniBanKenbocho. Είναι αρχαία μέθοδος των Jedi αυτή που σου λέω.

    Spoiler
    αν δεν πιάσει, ξεκούραση, παγοθεραπεία τα πρώτα 24ωρα, αντιφλεγμονώδη, πατερίτσα κι ότι μαλακίες σου έχουν πει ως τώρα


    ΥΓ. Σε τιμώρησε ο θεός που πήγες για μπάσκετ και δεν είπες κουβέντα
    Αυτό με το κρεμμύδι εν τω μεταξύ είναι γιατροσόφι που το πιστεύει κόσμος πολύς

    Κανονίστηκε στο πόδι ρε, με παίρνει ένας γνωστός τηλ σε φάση "έλα ψάχνουμε άτομο και δε βρίσκουμε σε μία ώρα να είσαι εκεί" και δήλωσα διαθεσιμότητα που να μη δήλωνα ο μαλάκας.

    btw πολύ ωραία τα γηπεδάκια στην παραλία στο ύψος της μπότσαρη, αν είχαν και λίγο καλύτερο φωτισμό θα ήταν μπόμπα
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  5. #5330
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post
    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Όλα αυτά είναι μαλακίες. Εμένα θα ακούσεις, που οι αστράγαλοί μου είναι αλλαγμένοι καμιά 20αριά φορές:

    θα πάρεις ένα πανί, θα το απλώσεις καλά, θα στουμπίξεις μέσα 1-2 κρεμμύδια μεγάλα, θα βάλεις μπόλικο αλάτι και θα το τυλίξεις γύρω από τον αστράγαλο. Θα βάλεις γύρω τους κι ένα δεύτερο πανί, για να μη φεύγουν τα ζουμιά από το κρεμμύδι και σου γαμήσουν τα καινούργια φοιτητικά έπιπλα που πήρες από το μπιτ-παζάρ. Αυτά φυσικά θα τα κάνεις και θα ξαπλάρεις άνετος κι ωραίος, με το πόδι κάπως ψηλότερα από το υπόλοιπο σώμα.

    Αν δεν ξεπρηστεί και δεν παίζεις μπάσκετ σε 1 εβδομάδα και πάλι, να μη με λένε OniBanKenbocho. Είναι αρχαία μέθοδος των Jedi αυτή που σου λέω.

    Spoiler
    αν δεν πιάσει, ξεκούραση, παγοθεραπεία τα πρώτα 24ωρα, αντιφλεγμονώδη, πατερίτσα κι ότι μαλακίες σου έχουν πει ως τώρα


    ΥΓ. Σε τιμώρησε ο θεός που πήγες για μπάσκετ και δεν είπες κουβέντα
    Αυτό με το κρεμμύδι εν τω μεταξύ είναι γιατροσόφι που το πιστεύει κόσμος πολύς

    Κανονίστηκε στο πόδι ρε, με παίρνει ένας γνωστός τηλ σε φάση "έλα ψάχνουμε άτομο και δε βρίσκουμε σε μία ώρα να είσαι εκεί" και δήλωσα διαθεσιμότητα που να μη δήλωνα ο μαλάκας.

    btw πολύ ωραία τα γηπεδάκια στην παραλία στο ύψος της μπότσαρη, αν είχαν και λίγο καλύτερο φωτισμό θα ήταν μπόμπα
    Πολύ ωραία, αν δε γυρίζει και κανένας αστράγαλος. Στο Ποσειδώνιο ανδρώθηκε η παρέα, θα σε πάω μόλις γίνεις καλά με το κρεμμύδι.

    Δεν είναι τόσο μύθος πάντως, πρακτικά βοηθάει στην γιατί δημιουργεί υπεραιμία στην περιοχή. Περαστικά ρε άνθρωπα!
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  6. #5331
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Σας έχω όλους ρε. Γεράμματα φορ τεχ γουίν.

    Όταν πήγα ελλάδα, κάτι κόλησα, είτε απο το αεροπλάνο είτε απο το ανήψι μου ή απο ένα άλλο πιτσιρίκι, εκεί της παρέας. Έν τάχει, βήχας χωρίς φλέμματα, μύξες, πέρασε τέσπα (τα κλιματίστικά δεν βοηθάνε) και μέχρι να γυρίσω πίσω ήμουν, σχετικά, καλά, απλά με το δεξί μου αυτί βουλωμένο. Αυτό το αυτί, έχει μια προϊστορία, κάτι οι βουτιές, κάτι οι ελεύθερες καταδύσεις, κάτι το καυτό ατσάλι των Μάνογουορ και των Μπάττλ Ρόαρ (ΡΕ ΜΟΥΝΗΑ), ήταν πάντα σαν αυτά τα γατάκια που πέφτουν απο το μπαλκόνι και ζούνε, αλλά πάντα πάνε πιο αργά απο τα αδερφάκια τους. Και αρχίζει εδώ και μίαμιση βδομάδα να σφυρίζει. Λευκός θόρυβος, σφύριγμα σαν να έχω αφήσει ανοιχτό έναν ενισχυτή. Το σαββάτο πήγα στο walk-in centre στο Swindon, το είδα, και είναι πεντακάθαρο, δεν είναι πρισμένο, δεν δείχνει σημάδια κακοποίησης απο την αρρώστια. Άρα, είτε ήταν ετοιμόροπο και οι πτήσεις το κάναν να κλάσει τελείως ή δεν ξέρω γώ τι. Έκλεισα ραντεβού να πάω να το κοιτάξω σε ειδικό (εδώ τα walk-in centers είναι σαν τα δικά μας εξωτερικά) αλλά χοντρικά, με ενημέρωσαν ότι μάλλον πάω για ακουστικό. Δεν θα χάσω ισοροπία ή προσανατολισμό (ήταν το πρώτο που ρώτησα) αλλά αν χρειαστεί να βάλω, απλά θα κρατάει απ'έξω τον ήχο του αυτιού μου που πεθαίνει ουσιαστικά, καθαρίζοντας τον περιβάλοντα ήχο και επιτρέποντάς μου να ακούω νορμάλ πάλι. ΣΚΑΤΙΓΕΡΑΣ ΡΕ, ΡΑΜΟΛΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ 38.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  7. #5332
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Περαστικά! Φίλε, έτσι είναι το ατσάλι. σπάει κατευθείαν. Μάλλον θα αρχίσω και εγώ να φοράω ωτασπίδες σαν τους βορειοευρωπαίους που κοροιδεύω. Είμαι και ένα βήμα πριν τα 38 και οι jag panzer βγάλανε πάλι δισκάρα και δεν γίνεται να το ακούς σιγά.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  8. #5333
    αισθηματίας Κέβιν Σόρμπο's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    468

    Default

    κανενα λαηβ διχως ωτοασπιδες, μην ειστε χαζοι.

    https://www.amazon.co.uk/Alpine-Musi...lpine+ear+plug

  9. #5334
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Θένξ ρε. Ε, τώρα, τι να λέμε, μικροί ήμασταν, μαλακίες κάναμε... Που μυαλό...
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  10. #5335
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Φιλε επαθα προσφατα διαστρεμα τριτου βαθμου (εκοψα ενα συνδεσμο ξεχυλωσα δυο). Καταρχας παγο θα βαζεις 2-3 φορες τη μερα για κανα 10-15 λεπτο μολις παγωσει το βγαζεις. Στα σουπρε μαρκε παιζουν κατι παγοκοιστες μπλε, που ειναι για αυτη τη δουλεια εχουν καταλληλη θερμοκρασια και καθονται και ακριβως οπως πρεπει. Πλεον τα θεωρω απαραιτητα για καθε σπιτι (γενικα οποτε παθαινω κατι φορτωνω οργανωτικα πιστευω σε καμια 5ετια θα ειμαι προσκοπος). Κατα δευτερον το ποδι ψηλοτερα απο τη καρδια (κατα προτιμηση) γιατι και καλα φευγει πιο γρηγορα το οιδημα. Αντιφλεγμονωδη τσιμπα για καποιες μερες γιατι ουσιαστικα γιατρευουν την φλεγμονη που εχεις εκει περα (για αυτο ειναι πρισμενο) πιο γρηγορα. Γενικα δε παιζει αλλη λυση απο αυτη, ειναι ενα πραμα που περναει ψιλομονο του. Για την ενημερωση εγω οταν το παθα (παιζει να το χα γραψει τοτε δε θυμαμαι ειναι τοσα πολλα πχια) την αλλη μερα επαιξα λαιβ με δυο διαφορετικες μπαντες (ματσιν παντσις και γκρεητ μπλακ σαρκ) Στη βδομαδα που λες πανω θα πας σε καναν ορθοπεδα να το ξανακοιταξει και λογικα θα σου πει να φορας aircast κανα 20ημερο. Καλο ειναι να κανεις και καμια φυσιοθεραπεια αμα σε παιρνει οικονομικα, εγω εκανα ρευματα, λεισερ, υπερηχους, ολα να 'ουμε. Το τελευταιο μερος ειναι σημαντικο γιατι και εγω νομιζα οτι ειχα δευτερου βαθμου καταγματακι και εκανα μαγνητικη και ο γιατρος μονο που δε μου κατεβασε παναγιες.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  11. #5336
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Όχι που δε θα'χες πάθει.

  12. #5337
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    κοροιδεύω τους δανούς που τσακίζονται στο ίσωμα ή με το που δουνε βουνό, αλλά και οι δικοί μας φαίνεται δεν τα πάνε πολύ καλύτερα.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  13. #5338
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    καλα εγω φιλε παρουσιασα διπλωματικη ηπια 1 φιαλη τεκιλα και τσακιστηκα στο ισωμα και τα γαμησα ολααααα. Ειχα ενα βιντεο που την επεφτα στη νοσοκομα που με εφτιαχνε και το ποδι ειχε μια μπαλα σα μεγαλο grape fruit πανω στην αρθρωση. Εννοειται οτι πριν παω νοσοκομειο ημανε με το κεφαλι κατω σε καναπε(ο) για over 2 ωρες οποτε ολη την επομενη μερα ειχα ιλιγγο. Ευτυχως πηρα το ttr μιζατο οποτε πηγαινα μπορουσα να μετακινουμαι. αχαχαχα.
    Ωραια ηταν !!!
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  14. #5339
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    το διασκέδασες τουλάχιστον.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  15. #5340
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    τελευταίο που έπαθα ήταν 5 μέρες πριν το Horns Up Fest, έψαχνα τράπεζα πριν πάω για μπύρες και κοιτούσα αφηρημένος τις πινακίδες των καταστημάτων. ε, δεν πρόσεξα ένα σκαλί μπροστά μου...

    πήγα για μπύρες στο εξκαλιμπερ και μετά περπάτησα ως την πανόρμου και μετά ως το σπίτι στο γουδί...
    στο Horns Up είχε πολύ χειρονακτική εργασία, ανέβασμα σε σκάλες και σκαμπώ για τα πανό κτλ οπότε ξαναπρήστηκε. το πρήξιμο πρέπει να έφυγε τελείως ένα μήνα μετά. γενικά, δεν πρέπει να έχουν μείνει και πολλοί σύνδεσμοι στους αστραγάλους μου από εποχές μπάσκετ οπότε δεν πονάει πια τόσο πολύ

    trivia: δεν έχω πάθει ποτέ διάστρεμμα σε κανένα άλλο άθλημα εκτός από το μπάσκετ και μόνος μου στο ίσιωμα...
    Rock or Nothing

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •