Page 349 of 377 FirstFirst ... 249299339347348349350351359 ... LastLast
Results 5,221 to 5,235 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #5221
    AWhatUp hater?! BlackiE's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Westside
    Posts
    3,840

    Default

    Με αυτή την πατέντα που αφήνουν χαρτιά πάνω στο τραπέζι (πάνω απ' τα πράγματά σου) και σηκώνοντάς τα παίρνουν μαζί και ό,τι βρίσκεται από κάτω; Πήγε να την πάθει η αδερφή μου έτσι αλλά οι επίδοξοι κλέφτες ήταν άμπαλοι και τα πέταξαν όλα κάτω οπότε χάλασε το σχέδιο.


  2. #5222
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    ρε μην τα αφήνετε στο τραπέζι λέμε. πλην της περίπτωσης να στα σηκώσουν, παίζει πάντα να στα κάνουν πουτάνα οι καφέδες ή τα ποτά που θα πέσουν πάνω τους. τσέπες δεν έχετε?

    καλά κουράγια τώρα. πολύ ταλαιπωρία να τα ξαναβγάλεις.
    Rock or Nothing

  3. #5223
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Περαστικά ρε συ.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  4. #5224
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Μαλακία. Γενικά δεν είναι να αφήνεις τίποτα πουθενά, για κανένα λόγο. Πριν πολλά χρόνια, μου είχαν φάει τσαντάκι (με λεφτά, κάρτες, δίπλωμα, 2 άδειες, 2 ασφάλειες, 3 κινητά και βασικά τα πάντα) από τα ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ, χωρίς να το πάρω χαμπάρι. Ήμασταν όρθιοι, σε μπάρα στον τοίχο και το είχα ακουμπήσει στον τοίχο στο πάτωμα, ώστε ό,τι και να συμβεί, τι στο διάολο, θα το καταλάβω, αφού κάποιος έπρεπε να σκύψει για να το πάρει και θα τραβούσε την προσοχή. Αρχίδια τράβηξε. Ακόμα δεν έχω ιδέα πώς.

    Καλά ξεμπερδέματα.
    Life begins at 45°.

  5. #5225
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Quote Originally Posted by BlackiE View Post
    Με αυτή την πατέντα που αφήνουν χαρτιά πάνω στο τραπέζι (πάνω απ' τα πράγματά σου) και σηκώνοντάς τα παίρνουν μαζί και ό,τι βρίσκεται από κάτω;
    Ναι με αυτό το κόλπο. Πιάνει όταν το θύμα είναι ΒΛΑΚΑΣ όπως εγώ εκείνη την ώρα. Έκανα δουλειά στο λάπτοπ και ήμουν φουλ απορροφημένος γιατί μιλούσα με ένα συνάδελφο εκείνη την ώρα, και η άλλη από δίπλα "δώστε κύριε κάτι" χωρίς να της δίνω σημασία, ούτε καν να τη κοιτάω.

    Ρε έγινε μεγάλη κέντα. Επειδή ήταν να πάω μετά γυμναστήριο στα καπάκια, φορούσα φόρμα, και ως γνωστόν από τη φόρμα πέφτουν από τις τσέπες όταν κάθεσαι σε καρέκλα.

    Η πλάκα είναι ότι με το που το παίρνω χαμπάρι μπαίνω και βρίσκω μέσω GPS που είναι, και το έβλεπα να κάνει βόλτες στα στενά της Καλλιθέας. Παίρνω τους γαμώμπατσους, τους λέω "γεια σας μου κλέψανε το κινητό και το βλέπω αυτή τη στιγμή να κάνει βόλτες στην οδό Ιφιγένειας στην Καλλιθέα!" και μου λένε δε μπορούμε να κάνουμε κάτι, πρέπει να είστε κι εσείς εκεί και τότε να μας πάρετε τηλέφωνο.

    Ε, μέχρι να πάω σπίτι, να ακυρώσω την κάρτα τράπεζας, να ξεσηκώσω τον αδερφό μου να πάμε να τους κυνηγήσουμε, το κινητό ξαναεμφανίστηκε στο σταθμό Αττική. Πήγα μέχρι εκεί μήπως και ξαναεμφανιστεί κάπου εκεί κοντά, αλλά δεν ξαναεμφανίστηκε ποτέ.

    Τώρα πάω στο αστυνομικό τμήμα να αιτηθώ καινούρια ταυτότητα. Καλή σας μέρα.
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  6. #5226
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    εντάξει θα την πάρεις γρήγορα.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  7. #5227
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    Offtopic: Ξέμεινα τις προάλλες στον σταθμό Προαστιακού στον Ασπρόπυργο, για 45 λεπτά. Μέσα στα πρώτα 5' έκανα ήδη παρέα με 3-4 τσιγγανάκια, ετών 10-13. Γλυκύτατα και πανέξυπνα παιδιά, μιλήσαμε για τον καταυλυσμό όπου και έμεναν, για φαγητό, για λέξεις στα ελληνικά και στα γύφτικα, για τα ασανσέρ και την κλειστοφοβία, για το Μπρούσκο (...), για το αμάξι μου και αν θα το πουλούσα στον παππού τους, για το πως και δεν έχω παιδιά στα 34 ...και άλλα πολλά.
    Οι μανάδες τους, ακριβώς δίπλα. Όταν ένας μικρός ανέφερε λεφτά του είπα οτι δεν είχα τίποτα πάνω μου, καθώς πήγαινα στην δουλεία, και "δεν χρειαζόμουν". Κέρασα μόνο ένα τσιγάρο μια από τις μανάδες και είχα Π Α Ν Τ Α τον νου μου σε τσέπες με κινητά λεφτά κλπ και σε τσάντα. Ιδιαίτερη και όμορφη η εμπειρία με τους μικρούς, προερχόμενους από έναν ολότελα διαφορετικό κόσμο, αλλά ο νους ήταν πάντα επιφυλακή.
    inb4 κουβέντα για ρατσισμό και κοινωνικά στερεότυπα.

    Υπερσυντέλικε, γρήγορα ξεμπερδέματα με τα τρεχάματα μαν.

    Deafening, painstaking, BB King

  8. #5228
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Ευχαριστώ όλους. Παρόμοια εμπειρία είχα στα Χανιά κάποτε, είχαμε γνωρίσει τον Άλεξ, ένα τσιγγανάκι που του δίναμε πάντα. Σε κάποια φάση μας λέει "σας παρακαλώ δώστε μου πολλά σήμερα, γιατί έπαιζα όλη μέρα και δεν έχω μαζέψει, και άμα πάω σπίτι ο πατέρας μου με δέρνει αν δεν έχω πολλά λεφτά". Τι να πεις...

    άντε και τα πετυχαίνεις... τι κάνεις στα δεκάχρονα; φέρνεις τους μπάτσους; γάμησέ τα...
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  9. #5229

    Default

    πας 5ώρη προπόνηση, σου έχει βγεί η ψυχή, δε παθαίνεις τίποτα και μπαίνεις στο λεωφ, μετά σε πατάει το τσόκαρο (σορρυ για τον χαρακτηρισμό), σε λιώνει δηλαδή το πόδι με τη γόβα, δε ζητάει ούτε ένα συγγνώμη κ ψάχνεις παρασκευή βράδυ εφημερεύων νοσοκομείο για ακτινογραφίες και ορθοπεδικούς και τελικά καταλήγεις με σπασμένο μετατάρσιο και ένα μήνα εκτός προπονήσεων. γ@@@ τη ζωή μου.

  10. #5230
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    αουτς... περαστικά. έχεις όλα τα άλλα, μένεις και πίσω στην προπόνηση.
    Rock or Nothing

  11. #5231

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    αουτς... περαστικά. έχεις όλα τα άλλα, μένεις και πίσω στην προπόνηση.
    ευχαριστω είναι και πόδι κιόλας, δε μπορείς να κάνεις και τίποτα, να ταν κανά χέρι πάει στο διάολο κάτι θα μπορούσα να κάνω
    και παίζει να χρειαστεί και περισσότερο από μήνας για να επανέλθω φουλ με αυτά που κάνω στην προπόνηση

  12. #5232
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    έτσι έλεγα όταν έσπασα καρπό. πάλι καλά που θα μπορώ να κινούμαι. τελικά ανακάλυψα ότι είναι απίστευτα πολλά τα πράγματα για τα οποία χρειάζεσαι κ τα δυο χέρια....
    Rock or Nothing

  13. #5233

    Default

    ναι το ξερω, γιατι πριν κανα δυο μηνες καναμε κατι περιεργα ακροβατικα στην προπονηση, κ επεσα και "στραμπουληξα" αριστερο καρπο και ημουν στην αρχη ενταξει δε εγινε και τιποτα, αριστερο χερι δε το χρησιμοποιω και πολυ
    αλλα μετα ανακαλυψα σε ποσα πραγματα καθημερινα το χρησιμοποιω

    γενικα απο τραυματισμους δε εχει παει καθολου καλα η χρονια

  14. #5234
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    να πω break a leg για καλή τύχη? μάλλον δεν ταιριάζει στην περίσταση...
    Rock or Nothing

  15. #5235

    Default

    χαχαχαχα
    μπα αυτο δε το βλεπω να γινεται

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •