Page 343 of 377 FirstFirst ... 243293333341342343344345353 ... LastLast
Results 5,131 to 5,145 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #5131
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default

    Εδω και περιπου δεκα μερες εχουμε χασει το μικροτερο απο τα 3 γατακια μας, μαλλον επεσε απο το μπαλκονι. Περιττο να πω πως εχει πεσει ΤΟ κλαμμα σπιτι.

    Προχτες, υστερα απο 10 μερες καθημερινου ψαξιματος και αφισοκολλησης με ολη την οικογενεια (ΧΑΘΗΚΕ ΓΑΤΑΚΙ με μεγαλα μαυρα γραμματα κτλ) χτυπαει το τηλεφωνο, "Βρηκαμε το γατακι σας, ειναι γεματο αιματα το χτυπησε ενα αυτοκινητο!"

    Φοραω κατι παντοφλες, παιρνω και μια κουβερτα και φευγω οπως ειμαι με τις πυτζζζζζζαμες και την τσιμπλα στο ματι να το βρω. Αντι για εκεινο, βρισκω εναν μεγαλο γατο Σιαμ που τον εχει κοπανησει αυτοκινητο και ειναι οντως γεματος αιματα, δεν μπορει να κουνησει ουτε ποδι.

    Τι να κανω τον βαζω στην κουβερτα και τον παω στο κτηνιατρειο δυο τετραγωνα διπλα. "Δεν εχω μηχανημα να του κανω ακτινογραφια, πηγαινετε τον στο ιατρειο στην ταδε οδο ειναι ετοιμοθανατος μαλλον, τρεχτε!".

    Τον παω, ειναι κλειστο. Παιρνω τηλ στο κινητο του γιατρου που το ειχε γραμμενο στην ταμπελα, το σηκωνει ενας τυπος που πρεπει να εχει ξυπνησει απο ενα ωραιοτατο hangover. "Ναι, ερχομαι τωρα να δουμε, θα κανω κανα μισαωρο" Ευτυχως λεω μεσα μου που ειπε μισαωρο και δεν με εστειλε αλλου.

    Ερχεται, ανοιγει το ιατρειο παμε μεσα. Υστερα απο ενα check up και ψιλοκαθαρισμα μου λεει ελα να με βοηθησεις να του βγαλω την ακτινογραφια. Οκ λεω εγω, να παρε μου λεει, και μου φοραει ενα πραγμα σαν σωσιβιο μαζι με ποδια και ενα κρανος μπλε γυρω απο το λαιμο. "Ειναι για την ακτινοβολια, προσεχε τα ποδια σου μην ακουμπησουν εκει κατω" Βγαζουμε τις ακτινογραφιες, ο γατος ειναι μια χαρα αλλα του εχει σπασει το σαγονι και θελει χειρουργειο. Πληρωνω την επισκεψη ενα πενηνταρι και μου λεει πως το χειρουργειο θα παει αλλα 200 περιπου. Τι να κανω ΟΚ λεω, το κανονιζουμε για Δευτερα γιατι ειχε και αλλους πελατες.

    Παω σπιτι, τον ταιζω/ποτιζω με μια συριγγα οπως μου ειπε, του φτιαχνω και ενα αυτοσχεδιο σπιτακι με κουβερτες και ενα spare κουτι απο αυτα που μεταφερεις ζωα και τον καληνυχτιζω.

    Το πρωι ειχε πηδηξει και αυτος απ'το μπαλκονι.

    Χανω ολη την χθεσινη μερα ψαχνοντας τον κυριολεκτικα ΠΑΝΤΟΥ στην γειτονια, πρεπει να ειδα τοσα νεκρα περιστερια/σπουργιτια/γατια σε αποσυνθεση οσα δεν εχω δει ποτε στη ζωη μου μεσα σε αυλες και abandoned οικοδομες/στενακια. Αφαντος.

    Γυρναω σπιτι κατα τις 22:00 ειχε νυχτωσει full και δεν εβλεπα πια να ψαξω. Χτυπαει το τηλεφωνο.

    "Βρηκαμε το γατακι σας, το εχει χτυπησει ενα αυτοκινητο και εχει πεσει μεσα στον υπονομο"

    Οχι δεν ηταν το γατακι μας ουτε αυτο. Οχι δεν ηταν ουτε ο γατος ο Σιαμ. Ναι μου πηρε ωρες να το "σωσω".

    Μια ερωτηση στους φιλοζωους του forum που βλεπω να postαρουν pix που και που. Το εχετε περασει και εσεις αυτο? Τελειωνει ποτε? Γιατι οι μαλακες τα χτυπανε και τα αφηνουν ετσι? Γιατι δεν υπαρχει ΜΙΑ φιλοζωικη απο ολες αυτες που εχω βρει online και στο fb που να αναλαμβανει τετοια περιστατικα σε στυλ ΕΚΑΒ ξερωγω. Θυμαμαι τα παλια καλα χρονια των Ολυμπιακων Αγωνων ειχαμε τετοιες πολλες, τι απεγιναν? Δεν μπορει να εκλεισαν ολες ffs.

  2. #5132
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    LOL

    σόρι.
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  3. #5133
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    αρχικα μετακομισε σε μονοκατοικια
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  4. #5134
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Δοκίμασε να μη βγάζεις τα ζώα στο μπαλκόνι.
    Life begins at 45°.

  5. #5135
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by Aleister View Post
    Γιατι δεν υπαρχει ΜΙΑ φιλοζωικη απο ολες αυτες που εχω βρει online και στο fb που να αναλαμβανει τετοια περιστατικα σε στυλ ΕΚΑΒ ξερωγω. Θυμαμαι τα παλια καλα χρονια των Ολυμπιακων Αγωνων ειχαμε τετοιες πολλες, τι απεγιναν? Δεν μπορει να εκλεισαν ολες ffs.
    ΛΟΛ αυτό νομίζεις ότι έκαναν στα αδέσποτα στους ολυμπιακούς;

  6. #5136
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by Aleister View Post
    Εδω και περιπου δεκα μερες εχουμε χασει το μικροτερο απο τα 3 γατακια μας, μαλλον επεσε απο το μπαλκονι. Περιττο να πω πως εχει πεσει ΤΟ κλαμμα σπιτι.

    Προχτες, υστερα απο 10 μερες καθημερινου ψαξιματος και αφισοκολλησης με ολη την οικογενεια (ΧΑΘΗΚΕ ΓΑΤΑΚΙ με μεγαλα μαυρα γραμματα κτλ) χτυπαει το τηλεφωνο, "Βρηκαμε το γατακι σας, ειναι γεματο αιματα το χτυπησε ενα αυτοκινητο!"

    Φοραω κατι παντοφλες, παιρνω και μια κουβερτα και φευγω οπως ειμαι με τις πυτζζζζζζαμες και την τσιμπλα στο ματι να το βρω. Αντι για εκεινο, βρισκω εναν μεγαλο γατο Σιαμ που τον εχει κοπανησει αυτοκινητο και ειναι οντως γεματος αιματα, δεν μπορει να κουνησει ουτε ποδι.

    Τι να κανω τον βαζω στην κουβερτα και τον παω στο κτηνιατρειο δυο τετραγωνα διπλα. "Δεν εχω μηχανημα να του κανω ακτινογραφια, πηγαινετε τον στο ιατρειο στην ταδε οδο ειναι ετοιμοθανατος μαλλον, τρεχτε!".

    Τον παω, ειναι κλειστο. Παιρνω τηλ στο κινητο του γιατρου που το ειχε γραμμενο στην ταμπελα, το σηκωνει ενας τυπος που πρεπει να εχει ξυπνησει απο ενα ωραιοτατο hangover. "Ναι, ερχομαι τωρα να δουμε, θα κανω κανα μισαωρο" Ευτυχως λεω μεσα μου που ειπε μισαωρο και δεν με εστειλε αλλου.

    Ερχεται, ανοιγει το ιατρειο παμε μεσα. Υστερα απο ενα check up και ψιλοκαθαρισμα μου λεει ελα να με βοηθησεις να του βγαλω την ακτινογραφια. Οκ λεω εγω, να παρε μου λεει, και μου φοραει ενα πραγμα σαν σωσιβιο μαζι με ποδια και ενα κρανος μπλε γυρω απο το λαιμο. "Ειναι για την ακτινοβολια, προσεχε τα ποδια σου μην ακουμπησουν εκει κατω" Βγαζουμε τις ακτινογραφιες, ο γατος ειναι μια χαρα αλλα του εχει σπασει το σαγονι και θελει χειρουργειο. Πληρωνω την επισκεψη ενα πενηνταρι και μου λεει πως το χειρουργειο θα παει αλλα 200 περιπου. Τι να κανω ΟΚ λεω, το κανονιζουμε για Δευτερα γιατι ειχε και αλλους πελατες.

    Παω σπιτι, τον ταιζω/ποτιζω με μια συριγγα οπως μου ειπε, του φτιαχνω και ενα αυτοσχεδιο σπιτακι με κουβερτες και ενα spare κουτι απο αυτα που μεταφερεις ζωα και τον καληνυχτιζω.

    Το πρωι ειχε πηδηξει και αυτος απ'το μπαλκονι.

    Χανω ολη την χθεσινη μερα ψαχνοντας τον κυριολεκτικα ΠΑΝΤΟΥ στην γειτονια, πρεπει να ειδα τοσα νεκρα περιστερια/σπουργιτια/γατια σε αποσυνθεση οσα δεν εχω δει ποτε στη ζωη μου μεσα σε αυλες και abandoned οικοδομες/στενακια. Αφαντος.

    Γυρναω σπιτι κατα τις 22:00 ειχε νυχτωσει full και δεν εβλεπα πια να ψαξω. Χτυπαει το τηλεφωνο.

    "Βρηκαμε το γατακι σας, το εχει χτυπησει ενα αυτοκινητο και εχει πεσει μεσα στον υπονομο"

    Οχι δεν ηταν το γατακι μας ουτε αυτο. Οχι δεν ηταν ουτε ο γατος ο Σιαμ. Ναι μου πηρε ωρες να το "σωσω".

    Μια ερωτηση στους φιλοζωους του forum που βλεπω να postαρουν pix που και που. Το εχετε περασει και εσεις αυτο? Τελειωνει ποτε? Γιατι οι μαλακες τα χτυπανε και τα αφηνουν ετσι? Γιατι δεν υπαρχει ΜΙΑ φιλοζωικη απο ολες αυτες που εχω βρει online και στο fb που να αναλαμβανει τετοια περιστατικα σε στυλ ΕΚΑΒ ξερωγω. Θυμαμαι τα παλια καλα χρονια των Ολυμπιακων Αγωνων ειχαμε τετοιες πολλες, τι απεγιναν? Δεν μπορει να εκλεισαν ολες ffs.
    επόμενο γατί ζήτα μια φώτο πρώτα πριν τρέχεις...
    1) e4, c5
    2) Νf3

  7. #5137
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Mporeis na krineis apo tis apanthseis parapanw gia thn aporeia sou se ti koinwnia zoume

    Den 3erw filozwikes pou na plhrwoun 200rika etsi sthn psyxra (giati synh8ws den ta xoune) kai den 3erw giatrous pou na kanoun tsampa tetoies epembaseis

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  8. #5138
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Μετά από μια υπέροχη βόλτα, 9 ώρες στριφτερής οδήγησης, ~500 χλμ., με 0 αυτοκινητόδρομο, από Π.Ε.Ο. Αθηνών-Κορίνθου, Χιλιομόδι, Νεμέα, Στυμφαλία, Βυτίνα, Λιμποβίτσι, Αχλαδόκαμπο, Άργος και πίσω, γύρισα σπίτι για να ανακαλύψω ότι η μπιέλα μου κρατάει μούτρα. Κι έλεγα πού θα πετάξω το δώρο του πάσχα, αφού λεφτά περισσεύουν...
    Life begins at 45°.

  9. #5139
    cabrón Xtikio's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athenz
    Posts
    4,318

    Default

    biela ti einai ?

  10. #5140
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    ο συνδεσμος του πιστονιου με τον στροφαλο.
    γαμησετα ζημια.ξεκιναει απο 300 και βλεπουμε

  11. #5141
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Quote Originally Posted by Xtikio View Post
    biela ti einai ?



    Εσπασε η βαραει μονο;
    300 ευρω για drz (τετοιο εχεις, θυμαμαι καλα παιζει να ειναι λιγα, 250-300 ηθελε σε παπια τυπου astrea τα ανταλλακτικα μονο, χωρις εργατικα.

    Περαστικα blitzer
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  12. #5142
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Κάνα 500ρικο θα βγει, αν είναι μόνο η μπιέλα και δεν έχει αρπάξει το πιστόνι. Το ανταλλακτικό έχει 150-200€, αλλά θέλει πολλή δουλειά για να φτάσεις ως εκεί + φλάντζες κτλ κτλ. Βαράει μόνο, αλλά δε μου φάνηκε ανησυχητικός ο ήχος αρχικά και συνέχισα να το χρησιμοποιώ για 2-3 μέρες, πριν το πάρω χαμπάρι. Όχι τίποτα άλλο, αλλά το είχα ήδη σε αγγελία για πούλημα. Meh. Θα επισκευαστεί και θα πουληθεί μετά, τι να κάνω... Cheers.
    Life begins at 45°.

  13. #5143
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Ωπ, πακέτο. Περαστικά. τελικά θα το πουλήσεις ακόμα δεν το πηρες; πως και;
    1) e4, c5
    2) Νf3

  14. #5144
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Δεν ξέρω τι εννοείς "ακόμα δεν το πήρες". Το έχω σχεδόν 1 χρόνο Σε 7 χρόνια έχω αλλάξει 7 μηχανάκια. Δε θέλω να χαλάσω την παράδοση.

    Ε βασικά κάνω χιλιόμετρα, πάω βολτούλες και αυτό το μηχανάκι δεν κάνει για τέτοια πράγματα. Για εντός πόλης και κλειστές διαδρομές είναι ό,τι καλύτερο, απίστευτα διασκεδαστικό, αλλά στις ευθείες δεν... Γι'αυτό και το έσπασα. Δεν κάνει για μένα.
    Life begins at 45°.

  15. #5145
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Ελλαδα = XT.

    Btw ποσο το δινεις; Στειλε κανα pm με φωτο κλπ αμα ψηνεις.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •