Page 182 of 377 FirstFirst ... 82132172180181182183184192232282 ... LastLast
Results 2,716 to 2,730 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #2716
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Δεν ξέρω αν έχετε επισκεφθεί το Ζάππειο πρόσφατα, αλλά η "λίμνη με τις πάπιες" αποτελεί έναν στάσιμο βούρκο από σκατά πάπιας, λάσπη, σάπια φύλλα και κάνα νεκρό ψάρι εδώ κι εκεί. Σήμερα λοιπόν, στην προσπάθειά μου να φωτογραφίσω την επιφάνεια της "λιμνης", έφαγα μια υπερθεική γλίστρα, έπεσα στο πλάι, και βούλιαξα μες τον βούρκο απ'την πατούσα ώς τη μέση. Βράχηκε φυσικά και το άλλο μου πόδι, αλλά όχι τόσο πολύ.
    Ον δε μπραιτ σαιντ, η κάμερα δεν έπαθε τίποτα, δε χτύπησα, με είδαν μόνο δυο άτομα και οκ, γέλασα αρκετά!
    Μένει να δούμε αν θα αρρωστήσω, αφού συνέχισα τη βόλτα βρεγμένη επί κάνα 2ωρο.

  2. #2717
    φτερησλέξ Tispanagias tamatia's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Ψυγείο προς ταβάνι
    Posts
    1,754

    Default

    με είδαν μόνο δυο άτομα
    It is known.

  3. #2718

    Default

    ουτε καν forever alone δηλαδή

  4. #2719
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Πόσο λίγο με ξέρεις.

  5. #2720
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    το πολυ να φυτρωσεις κανα εξτρα ποδι ή δαχτυλο,δεν τρεχει τιποτα
    προχθες ειδα βιονικες γριες να κολυμπανε στην ελευσινα
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  6. #2721
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    Quote Originally Posted by GG* View Post
    το πολυ να φυτρωσεις κανα εξτρα ποδι ή δαχτυλο,δεν τρεχει τιποτα
    προχθες ειδα βιονικες γριες να κολυμπανε στην ελευσινα
    είναι από αυτές που έχουν βγάλει και βράγχια... δεν καταλαβαίνουν χριστό οι άτιμες
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  7. #2722
    Senior Member wraithgr's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ελονδίνο
    Posts
    1,268

    Default

    Μου κλέψαν τη μηχανή που αγόρασα πριν 2 μήνες απο μπροστά από το σπίτι μου. Είμαι ηλίθιος γιατί είχα βαριά αλυσίδα και δεν την κλείδωσα γιατι οκ, είχε το u-lock και γενικά κάμποσες μηχανές παρκαρισμένες εκεί πέρα... Μουτζώστε ελεύθερα...
    Shall I say I was wrong, if I'm right?

  8. #2723
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    συμπασχω αλλα δεν μπορεσα να κρατηθω

    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  9. #2724
    Senior Member wraithgr's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ελονδίνο
    Posts
    1,268

    Default



    Αν δε βρεθεί σε 6 μήνες μου παίρνουν καινούργια (σύμφωνα με το policy πάντα...) Απο το να βρεθεί στραπατσαρισμένη προτιμώ...


    Eντιτ: φμλ μερος δευτερο, διαπραγματευση με ασφαλιστικη... Σε 2 βδομαδες (αντι 6 μηνες που νομιζα) θα γινει ο διακανονισμος αλλα ισως απλα παρω καποια χρηματα αντι να την αντικαταστησουν... Οποτε στην καλυτερη 700 λιρες που ειναι το excess και οτι αλλο προσπαθησουν να κοψουν (οκ 1 μηνα και κατι την ειχα, ελπιζω να μην ειναι πολυ)
    Last edited by wraithgr; 29-11-2011 at 13:58.
    Shall I say I was wrong, if I'm right?

  10. #2725
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    ήταν μια μέρα γενικά ψιλοσκατά.
    είμαι κ πιεσμένη τώρα με το διήμερο που από πριν τρέχαμε να προλάβουμε αλλά τώρα τον τελευταίο μήνα με αποκορύφωμα τις τελευταίες δέκα μέρες που είμαι σαν ρομπότ.
    ξυπνάω, πίνω καφέ, αρχίζω ράβω κάνω δουλειές με σκηνικά κοστούμια κλπ, μετά πρόβα κ το βράδυ γυρνάω σπίτι πτώμα κοιμάμαι κ πάλι από την αρχή.
    ε σήμερα ήταν η μέρα ίδια αλλά μαζί είχε πέσει κ η ψυχολογία στα τάρταρα για άλλους λόγους που δεν μας ενδιαφέρουν αυτή τη στιγμή.

    φεύγω να πάω για την πρόβα το απόγευμα κ αποφασίζω μπας κ αλλάξει λίγο να μην κατέβω στην στάση που κατεβαίνω πάντα αλλά στην προηγούμενη -η λογική του να αλλάξω δρομολόγιο μπας κ αλλάξει/φτιάξει κάτι.
    ε τέλος πάντων είμαι με μια τσάντα στην πλάτη γεμάτη πράγματα τίγκα κ μια βαλίτσα με ροδάκια που πηγαινοφέρνω γεμάτη κ αυτή με σκηνικά κ όπως πάω νιώθω κάτι δίπλα μου γυρνάω κ είναι δυο μαλακισμένα σε φάση μου κάνουν νόημα δε τρέχει τίποτα κλπ.
    πιάνω την τσέπη μου είχαν φάει την καπνοθήκη.
    κουρασμένη εγώ όπως προείπα κ σκατά δεν είχα δύναμη ούτε να μιλήσω εν τω μεταξύ, γίνεται μια μανούρα "που πάτε, γαμώ τη μανούλα σας", "σάλτα γαμήσου αρχίδι καπνοθήκη πήρες δεν θα βγάλεις τίποτα" κ φύγανε.
    κ έμεινα εγώ με τα νεύρα κ όλοι γύρω απαθέστατοι.
    εν τω μεταξύ η πρώτη σκέψη ήταν κυνήγα τους, από την άλλη τι να κάνεις; είχα κ τα μπαγκάζια μου μαζί.

    τέλος πάντων.
    μλκ ήταν ωραία... μου είχε πάρει κ καμιά βδομάδα να τη φτιάξω...
    πάει κ η μικρή παραμάνα που είχα μέσα κ την κουβαλούσα από το λύκειο πάνω μου

    satan was a lez

  11. #2726

    Default

    Quote Originally Posted by ~ladykiller~ View Post
    OOOOOK malakia na sou kanoun psiristikes k loipa, den lew, alla den to kanoun apo hobby.

  12. #2727
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    οοοοοοοοοοοκ την επόμενη φορά που θα μου φάνε κάτι κ το γράψω εδώ θα το βάλω μόνη μου από κάτω το quote.

    κ τέλος πάντων πάνω κάτω τα ίδια πιστεύω αλλά τότε το σχόλιο μου είχε γίνει με βάση αυτά πυο είχαν γραφεί τύπου "καρκίνο στην οικογένεια τους" κλπ.
    οπότε οκ εγώ του έβρισα τη μάνα κ τον πατέρα αλλά ούτε εκείνη τη στιγμή ούτε κ μετά από ώρες που έγραφα εδώ δεν έγραψα κάτι σαν το παραπάνω.
    εκεί ήταν η ένστασή μου, εκεί παραμένει.

    satan was a lez

  13. #2728
    Dr.Dakota Block Impure's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    miami bitch
    Posts
    1,404

    Default

    Πριν κατι μηνες ξεκήνησα ecdl core(7 ενοτητες) οκ απλως για να εχω ενα ακομα χαρτι, γιατι ηδη ειχα πιστοποιηση απο το τει. Περνάω όλες τις ενότητες χαλαρα και κοβομαι στην access. Εν τω μεταξυ ειχε και θεωρια 7 ερωτησεις η μαλακια. τεσπα λεω θα δωσω την επομενη φορα και θα περασω. Παω κομπλε διαβασμενη και ξανακοβομαι. δλδ 40+40€ για πεταμα. και το χειροτερο ειναι πως δεν μπορει να μου λυσει ο καθηγητης την απορια που του λεω οτι σε καθε ασκηση που ειχα ειτε που επρεπε να κανω πχ ενα τυπικο data enrty ελεγε στο τελος βεβαιωθείτε πως η εγγραφη σας εχει καταχωρηθει (και δεν εννοει να γινει αποθηκευση) ημαρτον. Τωρα σκεφτομαι ποτε να ξαναδωσω και προφανως λυπαμαι να πεταξω αλλα 40 €

  14. #2729
    I like turtles pixies's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Tromsø
    Posts
    2,558

    Default

    duuude, δεν εκανες το test4u που ειναι ουσιαστικά όλες οι ερωτησεις του ecdl και μαθαινεις απεξω πως θελει να απαντας???
    There was a time that the pieces fit, but I watched them fall away

  15. #2730
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Καλά, την καπονθήκη από χόμπι την παίρνεις.
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 16:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 05:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 14:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 20:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 10:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •